Едностайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 8
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Новострояща се сграда в район на Пети километър, гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Пети километър"
Жилища качествено строителство в тих и спокоен район до основна артерия, водеща към центъра на града
Изберете своя нов дом в комплекс от затворен тип без такса поддръжка в гр. Бургас, район Пети километър, близо до спирка на градския транспорт, множество хипермаркети, които могат да задоволят нуждите на всяко домакинство, както и до основна пътна артерия, водеща към центъра на
от 79 400 €(от 155 292,90 лв.)
(1 267 - 1 382 €/м2)(2 478,04 - 2 702,96 лв./м2)Площ: 60.50 - 103.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Слънчев апартамент с панорамна гледка в централната част на Шумен
гр. Шумен , кв. "Болницата"
Без комисионна от купувача - напълно ремонтирано жилище в предпочитан район
Предлагаме за продажба апартамент с площ от 43 кв.м., разположен в централната част на Шумен, в един от най-предпочитаните и облагородени райони — кв. Болницата. Сградата е ЕПК конструкция с асансьор и добре поддържани общи части.
Апартаментът се намира на 9-ти етаж от 10 и
81 295 €(158 999,20 лв.)
(1 891 €/м2) (3 697,66 лв./м2)Площ: 43.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
За частни лица
Висок клас жилищен проект с отлична локация в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища с морска гледка, удобни гаражи и паркоместа
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект в кв. Виница, под ул. Цар Борис III, близо до тенис кортове и конна база, фитнес, супермаркет и други градски удобства. Проектът педставлява шестетажна сграда с два входа с контролиран достъп, състоящи се от едностайни,
от 102 550 €(от 200 570,37 лв.)
(1 440 - 1 657 €/м2)(2 816,40 - 3 240,81 лв./м2)Площ: 61.88 - 144.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Резервиран
Студио с панорамна гледка в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Уютно студио на 3 минути до плажа и на 1.5 км до Каварна
Предлагаме за продажба готово за нанасяне студио в модерния затворен комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills в крайбрежната зона, на 1.5 км до Каварна и на 3 минути пеша до плажа на красивия морски град. Годишната такса поддръжка е 800 евро / 1564.66 лв.
Комплексът се намира на
50 000 €(97 791,50 лв.)
(1 008 €/м2) (1 971,60 лв./м2)Площ: 49.60 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Обзаведено студио в затворен комплекс Габрово Хилс/Gabrovo Hills
гр. Габрово , кв. "Център"
Комфортен апартамент със спокойна локация и панорамна гледка в Габрово
Предлагаме ви напълно завършен и обзаведен апартамент в град Габрово, на 2/4 етаж в сграда без асансьор, построена по всички съвременни стандарти. Апартаментът е част от Габрово Хилс/Gabrovo Hills в кв. Йонковото - комплекс от затворен тип, разположен само на 1 км от центъра на
34 500 €(67 476,14 лв.)
(1 045 €/м2) (2 044,73 лв./м2)Площ: 33.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
Студио до плажа в Бяла на няколко крачки от морето
гр. Бяла (Варна)
Обзаведен имот в целогодишно обитаема сграда с басейн и удобства
Представяме ви чудесна възможност за покупка на напълно обзаведено студио в курортния град Бяла, само на пет минути пешеходно разстояние от плажа. Имотът се намира в комплекс с басейн, барбекю зона и детска площадка, което го прави идеален както за лично ползване, така и за
46 000 €(89 968,18 лв.)
(1 158 €/м2) (2 263,92 лв./м2)Площ: 39.74 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
Лукс
Ски лифт на 1 км
Студио в комплекс с външен басейн и СПА цнтър
гр. Банско
Просторно и обзаведено студио с паркомясто
Предлагаме на вашето внимание изключително предложение в един от най-предпочитаните целогодишни комплекси в Банско – “Св. Иван Рилски” СПА Ризорт. Имотът се намира във вила част от комплекса и съчетава уют, функционалност и достъп до всички удобства, които предлага този висок
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(6,79 €/м2) (13,28 лв./м2)Площ: 66.28 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 300 м
ПРОДАДЕН
Просторно студио с прекрасна гледка към морето в Созопол
гр. Созопол
Обзаведено жилище на първа линия от морето в местност Буджака
Предлагаме за продажба голямо студио в комплекс на първа линия на Буджака – Созопол. Апартхотелът е построен през 2008г., а самият апартамент се намира на първи етаж, като разкрива невероятна гледка към лазурното синьо море, старата и нова част на град Созопол и остров „Св.
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 687 €/м2) (3 299,71 лв./м2)Площ: 65.20 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 100 м
Обзаведено студио в затворен комплекс Нестинарка в Царево
гр. Царево
Готово за нанасяне студио със спокойна локация на 100 метра от плаж
Компактно, напълно обзаведено студио в спокоен район на гр. Царево, само на 100 метра от морето. Имотът е част от целогодишен затворен комплекс Нестинарка с налични 2 ресторанта с общо 360 места, 4 бара, 4 басейна, 4 асансьора, СПА Център – 600 кв.м, рецепция, фоайе, лоби бар,
48 230 €(94 329,68 лв.)
(1 000 €/м2) (1 955,83 лв./м2)Площ: 48.23 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 450 м
Луксозна жилищна сграда с Акт 16 в Поморие
гр. Поморие
Апартаменти луксозно ново строителство в сграда на 450 м от морето
Предлагаме на вашето внимание жилищна сграда ново строителство с магазини и гаражи в гр. Поморие, на 450 метра от морето, в близост до до комплексите за рехабилитация.
Проектът представлява жилищна сграда, изградена в дворно място с площ 871 м2, представляващо гр. Поморие. Акт
от 84 204 €(от 164 688,71 лв.)
(1 800 - 2 000 €/м2)(3 520,49 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 46.78 - 66.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 140 м
Различни видове апартаменти в комплекс ''Милениум II'', Свети влас
гр. Свети Влас
Апартаменти в к.к Свети Влас на брега на Черно море
Предлагаме за продажба различни видове апартаменти в нов ултра-модерен жилищен комплекс, в оживения курортен град Свети Влас на брега на Черно море. Намират се в тих и спокоен район, само на 140 м от златистия пясъчен плаж и в същото време в центъра на курорта.
Комплекс
119 900 €(234 504,02 лв.)
(1 750 - 2 100 €/м2)(3 422,70 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 68.51 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Едностаен апартамент в тухлена сграда в гр. Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Бузлуджа"
Обзаведено жилище в спокоен квартал на гр. Кюстендил
Предлагаме за продажба изключително практичен и уютен едностаен апартамент, разположен на четвъртия етаж в малка и добре поддържана тухлена сграда, построена през 1996 г. Локацията на имота съчетава спокойствие и удобство – на тиха улица, с добра инфраструктура и лесен достъп до
46 000 €(89 968,18 лв.)
(1 394 €/м2) (2 726,31 лв./м2)Площ: 33.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Лукс
Жилища в елитния комплекс Посейдон / Poseidon между Равда и Несебър
гр. Несебър , кв. "Аурелия"
Работещ ваканционен комплекс на 5 мин. от плажа
"Посейдон" / Poseidon е величествен ваканционен комплекс, който е олицетворение на най-смелите идеи на своите създатели. Комплексът е разположен в непосредствена близост до работещия комплекс "Естебан", на 350 м. от плажа (5 мин пеша), в приятна местност между Равда и Несебър, на
от 95 000 €(от 185 803,85 лв.)
(1 600 - 1 962 €/м2)(3 129,33 - 3 837,34 лв./м2)Площ: 58.80 - 193.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
-5%
За частни лица
гарантиран наем
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Едностаен апартамент с морска панорама на 80 м от плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна) , плаж Бяла
Просторно жилище с тераса, ново обзавеждане и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с панорамна гледка към морето, с възможност за разделяне на две стаи. Жилището е разположено в един от най-спокойните и предпочитани морски градове по българското Черноморие – Бяла. Жилището се намира на четвърти етаж, със застроена
79 000 €83 000 €154 510,57 лв.162 333,89 лв.
(1 125 €/м2) (2 201,01 лв./м2)Площ: 70.20 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 600 м
Новa сграда с Акт 16 в гр. Приморско
гр. Приморско
Тристаен, двустайни и едностайни апартаменти с тераси и без такса поддръжка
Предлагаме на вашето внимание едностайни и двустайни апартаменти, както и един тристаен за продажба в новострояща се жилищна сграда на четири етажа и подпокривно ниво с паркоместа в гр. Приморско, с удобен достъп до Северен плаж, на минути от морето и центъра на града. Сградата е
от 54 474 €(от 106 541,88 лв.)
(1 400 - 1 700 €/м2)(2 738,16 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 38.64 - 86.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Нов жилищен проект в местност Мисарите, Созопол
гр. Созопол
Студиа и двустайни апартаменти в компактна сграда на 500 м от плажа
Имаме удоволствието да представим за продажба студиа и двустайни апартаменти в местност Мисарите, в тихата и спокойна част на гр. Созопол, на пешеходно разстояние от 500 м до плажа, в район с добре изградена инфраструктура, в близост до множество кафенета и ресторанти,
от 73 880 €(от 144 496,72 лв.)
(1 050 €/м2) (2 053,68 лв./м2)Площ: 70.36 - 84.21 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-17%
За частни лица
Плаж на 100 м
Студио със сервизни помещения за бизнес над плажa в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Жилище със складови помещения в отлично поддържана сграда на 100 м от морето
Предлагаме за продажба студио в отлично поддържанa сграда с постоянно живущи, на 100 метра от плажа в град Бяла. Възможност за начисляване на ДДС.
Апартаментът (40 кв.м.) се състои от:
• Общо помещение с кухня и спална част
• Санитарен възел - оборудван
• Тераса
Имотът
70 000 €84 000 €136 908,10 лв.164 289,72 лв.
(124 €/м2) (242,90 лв./м2)Площ: 563.64 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Премиум жилищен комплекс от бизнес клас на крайбрежието на Варна
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Съвременен морски дом на трета линия от плаж Кабакум
Новият стандарт за живот край морето! Луксозен жилищен комплекс с апартаменти и магазини, съчетаващ съвременна архитектура и уединение, идеални условия както за комфортен живот, така и за сигурни инвестиции в един от най-динамично развиващите се райони на Варна, по протежение на
от 65 826 €(от 128 744,47 лв.)
(1 733 - 1 999 €/м2)(3 389,45 - 3 909,70 лв./м2)Площ: 35.58 - 96.38 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Нов комплекс до плаж Кабакум - комбинация от лукс, стил и абсолютен комфорт
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Жилища в комплекс с много удобства и отлична локация във Варна
Животът на морето, който заслужавате. Съвременен дом комбинация от лукс, стил и абсолютен комфорт!
Добре дошли в модерен жилищен комплекс, който олицетворява съвременния стил, елегантната архитектура и удобството на крайбрежния живот. Разположен само на няколко минути от
от 64 455 €(от 126 063,02 лв.)
(1 691 - 2 095 €/м2)(3 307,31 - 4 097,46 лв./м2)Площ: 36.75 - 77.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Стилна сграда близо до плаж Кабакум - живот с усещане за свобода и сигурност
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Апартаменти в нов комплекс с много удобства и отлична локация
Ново ниво на живот само на крачки от най-красивите плажове на Варна!
Представяме ви модерен двусекционен жилищен комплекс от висок клас, част от престижен проект от осем комплекса. Разположен на втора линия от морето, в непосредствена близост до известните плажове Кабакум и
от 81 982 €(от 160 342,86 лв.)
(1 819 - 2 426 €/м2)(3 557,65 - 4 744,84 лв./м2)Площ: 42.50 - 78.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
изгодно
Ски лифт на 600 м
Студио без такса поддръжка в комплекс Пирин Сенс/Pirin Sense
гр. Банско
Модерно, уютно студио на 600 м до ски зоната и лифта в Банско
Едностаен апартамент с прекрасно южно изложение и отлична локация на 600 м от ски зоната и кабинковия лифт, без такса поддръжка.
Партерният апартамент (обща площ – 36.94 кв.м., чиста площ – 25.11 кв.м.) е част от Pirin Sense Apartment Complex, разположен на няколко минути от
58 500 €(114 416,06 лв.)
(1 584 €/м2) (3 097,35 лв./м2)Площ: 36.94 м2 Партер
гарантиран наем
Плаж на 100 м
Панорамен едностаен апартамент над плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Обзаведено жилище с прекрасна гледка и без такса поддръжка
Открийте Вашия дом на брега на морето с този великолепен едностаен апартамент в град Бяла, разположен непосредствено над плажа. Предлага се за продажба напълно обзаведен, което го прави перфектен избор както за лично ползване, така и за инвестиция.
Основни характеристики на
67 474 €(131 967,67 лв.)
(1 100 €/м2) (2 151,41 лв./м2)Площ: 61.34 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Обзаведени апартаменти в комплекс Каза дел Сол / Casa del Sol
к.к. Слънчев бряг , На 10 мин от плаж Какао
Просторни апартаменти в завършен и функциониращ ваканционен комплекс на 10 мин от плаж Какао Бийч
"Каза дел Сол" / Casa Del Sol е модерен ваканционен комплекс от стилни апартаменти, който е разположен в курорта Слънчев бряг, на 10 мин от плажа Какао Бийч. Комплексът е разположен в близост до много от забавленията, ресторантите и магазините на курорта. Районът е известен с
Наем
Плаж на 2 км
Напълно обзаведено студио c включени консумативи в Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Комфортен апартамент с престижна локация близо до пешеходната зона на Варна
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведено, свободно за наемане студио, находящо се в престижния квартал Гръцка махала, близо до пешеходната зона на Варна, до бул. Приморски, жп гара, пристанище Варна, музей, ресторанти, магазини и много други удобства.
Апартаментът (45
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(16 €/м2) (30,42 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Green Life Park Side 2 /Грийн Лайф Парк Сайд 2
гр. Созопол , до плаж Каваци
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти в мини курорт разположен до плаж „Каваците“
Състоящ се от няколко фази, мини курортът е разположен на първа линия на плажа „Каваците“, едва на 2 км. от древния град Созопол и на 5 км от курортите Дюни и Черноморец. Комплексът се радва на собствен частен плаж от златист пясък, където са осигурени спокойствие и възможност
от 91 900 €(от 179 740,78 лв.)
(1 841 - 1 893 €/м2)(3 600,68 - 3 702,39 лв./м2)Площ: 49.48 - 73.76 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
гарантиран наем
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Апартаменти в четиризвезден луксозен апартаментен комплекс
гр. Царево
Разнообразни апартаменти в комплекс в м-т Нестинарка Царево
Предлагаме на вашето внимание апартаменти за продажба в четиризвезден луксозен апартаментен хотел в гр. Царево. Работещ комплекс от затворен тип с 450 легла на 50 метра от морето в местността „Нестинарка“ гр. Царево в местността „Нестинарка“, пред която са плажни дюни и морето.
от 48 230 €(от 94 329,68 лв.)
(930 - 1 800 €/м2)(1 818,92 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 48.23 - 170.96 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯ
Висок клас апартаменти в комплекс Етъра 4 в Свети Влас
гр. Свети Влас
Изискани жилища до ключ на втора линия от морето