Градски имоти продава и отдава под наем - страница 2
ново
Плаж на 1 км
Работещ хостел с ресторант в Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
Представяме на вашето внимание атрактивен имот с действащ бизнес – хостел с ресторантска част, разположен в една от най-престижните и търсени зони край Варна – местност Евксиноград. Имотът е разположен върху равен парцел с площ от 1300 кв.м, а разгънатата застроена площ е
Наем
ново
За частни лица
Просторен офис под наем на бул. „Пенчо Славейков“ до Пирогов
гр. София , кв. "Медицинска академия"
Имот, подходящ за медицински център, кантора или представителен офис
Предлагаме под наем обединени офиси с обща площ 165 кв.м., разположени на втори етаж от осеметажна сграда, построена през 2009 г., на бул. „Пенчо Славейков“ – в изключително комуникативен район между Руски паметник и Медицински университет.
Имотът е с функционално
1 900 €/месец(3 716,08 лв./месец)
(12 €/м2) (22,52 лв./м2)Площ: 165.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Офис
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“
гр. Варна , кв. "м-т Сълзица"
Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
Предлагаме парцел в регулация в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна само на 5 км от центъра на града. Районът на м-т „Сълзица“ се характеризира с нискоетажно строителство и множество озеленени парцели.
Парцелът е с площ 867 кв. м.,има 20 кв. м. нанесена
Продажба
ново
За частни лица
Нов двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Жилище качествено строителство без комисиона близо до Гранд Хотел Пловдив
Предлагаме Ви просторен двустаен апартамент в нова сграда с Акт 16, без комисиона, в престижния квартал Кършияка. Имотът се намира на метри от Гранд Хотел Пловдив (Новотела) и на 5 минути пешеходно разстояние от Главната, близо до Казино Риц, бул. България, река Марица,
159 000 €(310 976,97 лв.)
(2 409 €/м2) (4 711,77 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 400 м
Нов жилищен комплекс на ул. Манастирска в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Разнообразие от апартаменти в процес на строителство на втора линия от плажа
Изберете своя нов морски дом в жилищен комплекс, състоящ се от три модерни сгради, разположени на втора линия от плажа в западната част на ул. Манастирска, кв. Сарафово. Районът е тих, спокоен и чист, встрани от шума и стреса на главната улица и същевременно непосредствено до
от 94 813 €(от 185 438,11 лв.)
(1 170 - 1 650 €/м2)(2 288,32 - 3 227,12 лв./м2)Площ: 60.78 - 100.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем до метростанция „Витоша“ в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Напълно обзаведен имот с висок клас мебели, в сграда с портиер и контролиран достъп
Представяме Ви изключително стилен и просторен двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на пешеходно разстояние от Метростанция Витоша и Paradise Center.
Жилището е чисто ново и неизползвано до момента,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(8,78 €/м2) (17,18 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
ново
Многофукнционален кабинет с отлично разпределение и удобна локация в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Безупречен медицински център подходящ за различни практики и бизнес с удобен достъп
Светъл, функционален и отлично организиран имот със статут на медицински кабинет, разположен в един от най-предпочитаните и развиващи се райони на София – Манастирски ливади. Имотът е ситуиран на партерно ниво с директен самостоятелен вход, осигуряващ удобен достъп, дискретност и
Продажба
ново
Обзаведен тристаен апартамент сред зеленина и спокойствие в Gloria Palace Residence
гр. София , кв. "Горна баня"
Просторно и стилно жилище с две спални и отлична локация в кв. Горна баня, в подножието на Витоша
Елегантен и просторен тристаен апартамент, разположен в престижния затворен комплекс Diplomatic Club Gloria Palace Residence, в един от най-чистите и предпочитани райони на столицата – Горна баня. Имотът съчетава комфорт, спокойствие, модерна среда и отлична локация в полите на
298 500 €(583 815,26 лв.)
(2 618 €/м2) (5 121,19 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Тристаен апартамент в комплекс Diplomatic Club Gloria Palace Residence
гр. София , кв. "Овча купел"
Стилно обзаведен имот сред зеленина и спокойствие в подножието на Витоша
Предлагаме на вашето внимание елегантен и просторен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните затворени комплекси в столицата – Diplomatic Club Gloria Palace Residence. Имотът съчетава спокойствие, комфорт, модерна среда и отлична локация в подножието на
298 500 €(583 815,26 лв.)
(2 618 €/м2) (5 121,19 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Търговско помещение със статут на хранителен магазин в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16
Предлагаме за продажба търговско помещение със статут на хранителен магазин на партера на нова сграда с Акт 16 във Виница. Кварталът е разположен сравнително близо до центъра на град Варна (8 км), но в същото време, извън хаотичния му ритъм, на 3 км от Св. Св. Константин и Елена
419 000 €(819 492,77 лв.)
(1 864 €/м2) (3 646,57 лв./м2)Площ: 224.73 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ново
Резервиран
Инвестиционно помещение под наем до метростанция Жолио Кюри в кв. Изгрев
гр. София , кв. "Изгрев"
Помещение с висок бизнес потенциал, идеална локация и голям човекопоток
Представяме Ви многофункционално помещение под наем със статут на кафе-аперитив, разположено на ключова локация в кв. Изгрев, в непосредствена близост до Метростанция Жолио Кюри.
Имотът разполага със застроена площ от 62 кв.м и предлага отлична възможност за развитие на
Наем
ново
Двустаен апартамент с паркомясто в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Просторно жилище близо до метростанция Бизнес парк
Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан район с отлична инфраструктура и бърз достъп до ключови точки на столицата. Имотът се намира в близост до Бизнес парк София, парк „Младост 4“, бул. „Александър Малинов“, училища, детски
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (20,37 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Тристаен апартамент с панорамни гледки и гараж на висок етаж в София
гр. София , кв. "Банишора"
Светло жилище с Акт 16 и функционално разпределение
Представяме Ви нов тристаен апартамент, разположен на висок 15-ти етаж в модерна жилищна сграда с разрешение за ползване от 23.10.2025 г. Имотът впечатлява със светлина, простор и красиви гледки към града.
Жилището е с чиста площ от 81.93 кв.м и обща площ 96.28 кв.м,
295 000 €(576 969,85 лв.)
(3 064 €/м2) (5 992,62 лв./м2)Площ: 96.28 м2 Етаж: 15
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Сергей Пеловски
Старши брокер, София
Продажба
ново
Парцел с отличен потенциал в кв. Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Имот с комуникативна локация близо до Бургас и главен път
Предлагаме за продажба парцел, разположен в кв. Крайморие – един от бързоразвиващите се райони в близост до Бургас, съчетаващ удобен достъп, добра инфраструктура и отличен инвестиционен потенциал.
Имотът се намира в непосредствена близост до главен път, което осигурява лесна
1 300 000 €(2 542 579 лв.)
(67 €/м2) (131,10 лв./м2)Площ: 19 394.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Нов модерен жилищен проект в предпочитан район на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Г"
Съвременна сграда с функционални апартаменти, удобна локация и отличен инвестиционен потенциал
Нов жилищен проект, разположен в зона Г на ж.к. Меден рудник, гр. Бургас – район с утвърдена инфраструктура, отлична комуникативност и бърз достъп до основни пътни артерии. Локацията съчетава спокойна жилищна среда с удобството да бъдете в непосредствена близост до детски
от 41 873 €(от 81 896,47 лв.)
(988 - 1 184 €/м2)(1 932,36 - 2 315,70 лв./м2)Площ: 36.41 - 80.58 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
Тристаен апартамент под наем в до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“
гр. София , кв. "Център"
Апартамент в нова сграда с отлична локация
Предлагаме под наем тристаен апартамент с обща площ от 80 кв.м, разположен на 6-ти етаж от 9 в съвременна тухлена сграда ново строителство в самия център на София, в непосредствена близост до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“.
Имотът предлага модерен комфорт,
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в малка сграда, качествено строителство до хотел Людо. Район с удобен автобусен транспорт до центъра, пешеходен достъп до плаж, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка. Намира се в м. Зеленика, до кв.
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 414 €/м2) (6 676,80 лв./м2)Площ: 58.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Панорамен двустаен апартамент в предпочитана сграда с Акт 16
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Светъл и просторен имот с отлична локация и прекрасна гледка
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с впечатляваща панорамна гледка, разположен в модерна сграда с Акт 16 в един от най-предпочитаните райони на Бургас.
Жилището е с обща площ от 66,38 кв.м, разположено на последен етаж, без съседи отгоре, което гарантира тишина,
150 000 €(293 374,50 лв.)
(2 260 €/м2) (4 419,62 лв./м2)Площ: 66.38 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
За частни лица
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби
гр. Варна , кв. "Погреби"
Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
Предлагаме под наем уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в гр. Варна, кв. Погреби – комуникативен район с удобен достъп до централната част на града и всички необходими удобства за ежедневието.
Жилището е с площ от 67 кв. м. и впечатлява с голяма тераса,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(9,70 €/м2) (18,97 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Инвестиционен парцел с панорамна гледка в най-перспективния район на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Зона Б"
Парцел до отлична инфраструктура и с впечатляваща панорама към Царевец и Арбанаси
Представете си мащабен жилищен проект, разположен в сърцето на най-динамично развиващата се и перспективна част на Велико Търново – квартал Зона Б. Този парцел с площ от 4 824 кв. м. не е просто терен, а стратегическа инвестиционна възможност с изключителен потенциал за
650 000 €(1 271 289,50 лв.)
(135 €/м2) (263,53 лв./м2)Площ: 4 824.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
ново
Лукс
Тристаен апартамент във Vitosha View с паркомясто и склад в София
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Имот с гледка към детска площадка в кв. Кръстова вада
Търсите нов апартамент в една от най-предпочитаните южни части на София? Представяме Ви тристаен апартамент в комплекс Vitosha View – съвременна жилищна среда с отлична локация и високо качество на строителството.
Жилището е разположено на пети етаж от шестетажна сграда пред
348 460 €(681 528,52 лв.)
(3 389 €/м2) (6 628,37 лв./м2)Площ: 102.82 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Подземен гараж на топ локация в Манастирски ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Гараж с отлични параметри в София
Представяме за продажба подземен гараж, разположен в един от най-предпочитаните и бързоразвиващи се райони на София – кв. Манастирски ливади – Изток.
Имотът се намира на ниво -1 в жилищна сграда, построена през 2006 г., с лесен достъп и удобна маневреност. Районът се
Наем
ново
Подземен гараж под наем в кв. Манастирски ливади – изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Гараж с удобен излаз на бул. „Тодор Каблешков“
Предлагаме под наем подземен гараж в поддържана сграда, в кв. Манастирски ливади – изток – един от бързо развиващите се райони на София с интензивно застрояване и повишено търсене на места за паркиране.
Гаражът е с удобен достъп и добро пространство за маневриране, което го
Наем
ново
Ексклузивно
Лукс
Прекрасен тристаен апартамент с паркомясто до България Мол
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Южен, напълно обзаведен дом в луксозна сграда в кв. Манастирски ливади
Стилен и изключително светъл тристаен апартамент с площ от 115.37 кв. м., разположен на 4-ти етаж от общо 5 в модерна и отлично поддържана сграда в кв. Манастирски ливади. Локацията е една от най-предпочитаните в района – само на 270 метра от бул. „България“ и бул. „Тодор
1 200 €/месец(2 347 лв./месец)
(10 €/м2) (20,34 лв./м2)Площ: 115.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Ексклузивно За частни лица
Подземен гараж в сграда с Акт 16 в кв. Люлин - център
гр. София , кв. "Люлин - център"
Гараж в центъра на оживения столичен квартал Люлин
Предлагаме на вашето внимание подземен гараж в тухлена сграда ново строителство в центъра на оживения столичен квартал Люлин. Отлично местоположение, близо до метростанция Люлин.
Достъпът до подземния паркинг е безпроблемен. В рамките на паркинга маневреността също не е
Продажба
ново
За частни лица
Просторен тристаен апартамент в монолитна тухлена сграда
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Отлична локация с парк, болници и удобен градски транспорт
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ 120 кв.м, разположен на шести (последен) етаж в монолитна тухлена сграда с асансьор, построена през 1976 г. Жилището се отличава с функционално разпределение, добри изложения и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е
164 900 €165 000 €322 516,37 лв.322 711,95 лв.
(1 374 €/м2) (2 687,64 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Триетажна къща на върха на кв. Варуша във Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Варуша"
Имот с две спални и прекрасни гледки към Велико Търново и заобикалящите го планини
Представяме напълно обзаведен и оборудван имот за покупка с обхващаща града панорама. Имотът, със своето чудесно местоположение (на минути от центъра), може да осигури всички градски удобства накуп, а същевременно е разположено в един от най-спокойните райони на град Велико
Наем
ново
Обзаведен апартамент в нова сграда до бул. Г.М. Димитров и Ловен парк
гр. София , кв. "Витоша"
Жилище в нова сграда с отлична локация до парк и много зеленина
Обзаведен, двустаен апартамент в нова сграда, в южната част на столицата, качествено изпълнение с Акт 16 от 2019 г., в близост до много зеленина, Ловен парк, бул. „Г.М. Димитров“ и бул. „Симеоновско шосе“ за бърз достъп до центъра, до Околовръстен път и до други възлови точки в
730 €/месец(1 427,76 лв./месец)
(9,86 €/м2) (19,29 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ново
Плаж на 1 км
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, Варна
гр. Варна , кв. "Чаталджа"
Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина
Предлагаме под наем просторен тристаен апартамент в района на Чаталджа, гр. Варна – отличен избор за комфортен градски живот в една от най-предпочитаните и комуникативни локации на града.
Жилището е с обща площ 108 кв. м. (95 кв. м. чиста площ) и е разположено на трети етаж от
1 220 €/месец(2 386,11 лв./месец)
(11 €/м2) (22,09 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 4 км
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Представяме за продажба двустаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Изгрев – един от бързо развиващите се райони на Варна, предлагащ спокойна жилищна среда и удобен достъп до града.
Жилището е разположено на втори етаж от общо единадесет и е с обща площ от 71 кв.м (61
114 500 €(223 942,54 лв.)
(1 613 €/м2) (3 154,12 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна