Градски имоти продава и отдава под наем - страница 6
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Комплекс от две сгради в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Модерен морски дом с панорамна гледка, стилна архитектура и комфортна среда за живот
Представяме Ви нов жилищен комплекс разположен на тихо, зелено място във варненския квартал Виница – един от най-предпочитаните райони за съвременен и спокоен начин на живот. Комплексът съчетава модерна архитектура, функционален дизайн и красота, като предлага впечатляваща гледка
от 191 539 €(от 374 617,72 лв.)
(1 700 - 1 800 €/м2)(3 324,91 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 112.67 - 146.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Обзаведен двустаен апартамент с отделна кухня в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Уютно жилище с панорамна гледка в района на Нова болница
Представяме ви уютен и функционален двустаен апартамент с отделна кухня, разположен в широкия център на Велико Търново, в непосредствена близост до района на Нова болница – една от най-предпочитаните и добре развити градски зони.
Локацията предлага изключително удобство за
92 000 €(179 936,36 лв.)
(1 533 €/м2) (2 998,94 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с 23 апартамента и паркоместа в ж.к. Люлин
гр. София , кв. "Люлин 9"
Модерен проект с висок клас строителство и отлична локация в София
Представяме нов жилищен проект в ж.к. Люлин – модерна сграда, съчетаваща качествено строителство, функционални разпределения и удобна градска локация в София.
Сградата е с обща разгъната застроена площ от 2540 кв.м и включва 23 апартамента, проектирани с мисъл за комфорт,
от 129 100 €(от 252 497,65 лв.)
(1 811 - 2 021 €/м2)(3 542,01 - 3 952,73 лв./м2)Площ: 70.34 - 103.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
-11%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с гледка към морето в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Напълно обзаведен апартамент с две спални на 100 метра от плажа
Панорамен, тристаен апартамент в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence, на 100 метра до плажа (първа линия), в близост до комплекси с минерална вода, на 20 км от летище Варна (с целогодишен автобусен транспорт до морската столица), в близост до автобусна
800 €/месец900 €1 564,66 лв./месец1 760,25 лв.
(6,90 €/м2) (13,49 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 1.5 км
Новострояща се двуетажна къща в местност Прибой
гр. Варна , кв. "м-т Прибой"
Модерен семеен дом със собствен двор, две паркоместа и нескриваема морска панорама
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на новострояща се двуетажна къща с нескриваема морска панорама в местност Прибой, само на 50 м от главния път, в близост до спирка на градския транспорт, на 1.5 км от центъра на кв. Галата и на 10 км от центъра на гр. Варна. Офертата
Наем
Лукс
Плаж на 50 м
Луксозен четиристаен мезонет с морска гледка в комплекс La Mer
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведен апартамент на две нива с просторни тераси, паркомясто и престижна локация до плаж Кабакум
Предлагаме под наем елегантен четиристаен апартамент тип мезонет, разположен в затворения комплекс La Mer в к.к. Чайка, район м-т Ален мак – една от най-желаните крайморски локации край Варна. Това е имот, който впечатлява с луксозно обзавеждане, простор, две големи тераси и
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)
(15 €/м2) (30,09 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Тристаен апартамент с обзавеждане в кв. Три чучура – юг
гр. Стара Загора , кв. "Три чучура - юг"
Апартамент с две спални близо до детска градина и училище в гр. Стара Загора
Представяме за продажба тристаен апартамент в Стара Загора, кв. Три чучура – юг – предпочитан район в града, съчетаващ зеленина, спокойствие и удобен достъп до всички необходими удобства. Локацията в близост до училище, детска градина, парк Артилерийски, магазини, бивш Руски
79 900 €(156 270,82 лв.)
(1 378 €/м2) (2 694,32 лв./м2)Площ: 58.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
Лукс
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент в кв. Лазур, на минути от Морската градина
гр. Бургас , кв. "Лазур"
Просторен, напълно обзаведен имот в една от най-желаните локации на гр. Бургас
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с обща площ 76.76 кв.м, разположен в престижния кв. Лазур в Бургас – на пешеходно разстояние от Морската градина, централната част на града, училища и детски градини.
Апартаментът се намира на 4/6 етаж, с изложение
218 000 €(426 370,94 лв.)
(2 840 €/м2) (5 554,60 лв./м2)Площ: 76.76 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
Търговско помещение в близост до нови комплекси в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Търговско помещение с две зали и голям английски двор
Просторно помещение на кота -1 в кв. „Витоша“ – подходящо за бизнес с различно предназначение!
Предлагаме ви отличен търговски обект с площ 188 кв. м., разположен на оживена улица с удобен излаз на бул. Симеоновско шосе в един от предпочитаните столични квартали – кв.
282 000 €(551 544,06 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 188.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Слънчев двустаен апартамент в кв. Младост 4 до хипермаркет Kaufland
гр. София , кв. "Младост 4"
Модерно жилище с отлична локация, функционално разпределение и висок клас строителство
Двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда в кв. Младост 4, отличаваща се с впечатляваща архитектура, модерни технологии и прецизно изпълнение. Локацията е една от най-търсените в района – в непосредствена близост до Kaufland, Technopolis, Sport Depot, с бърз достъп до
174 569 €(341 427,29 лв.)
(2 520 €/м2) (4 928,93 лв./м2)Площ: 69.27 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент ново строителство в ж.к. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Жилище с югозападно изложение до метро и бизнес парк в София
Представяме за продажба двустаен апартамент в нов модерен жилищен проект в ж.к. Младост 4.
Жилището е разположено на последен 10-ти етаж и предлага впечатляващи гледки и отлична осветеност благодарение на югозападното изложение. С обща площ от 69.27 кв.м (59.09 кв.м чиста
179 857 €(351 769,72 лв.)
(2 596 €/м2) (5 078,24 лв./м2)Площ: 69.27 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Изцяло обзаведен двустаен апартамент в ж.к. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Готов за нанасяне имот с отличен инвестиционен потенциал в Пловдив
Представяме за продажба стилен двустаен апартамент в ж.к. Тракия, един от най-предпочитаните и добре развити квартали на Пловдив. Районът се отличава с отлична инфраструктура, зелени пространства и удобен достъп до всички части на града.
Жилището е разположено на 8-ми етаж в
143 900 €(281 443,94 лв.)
(2 375 €/м2) (4 645,06 лв./м2)Площ: 60.59 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Ексклузивно
изгодно
Гарсониера с потенциал за преустройство в кв. Кючук Париж
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Функционален имот с голяма тераса и мазе - отлична възможност за инвестиция
Предлагаме за продажба панелна гарсониера с площ от 39.48 кв. м., разположена на първи етаж от пететажна жилищна сграда – удобен и леснодостъпен имот, подходящ за различни типове домакинства.
Жилището се отличава с функционално разпределение и добър потенциал за преустройство,
64 707 €(126 555,89 лв.)
(1 639 €/м2) (3 205,57 лв./м2)Площ: 39.48 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Наем
Ексклузивно
изгодно
Двустаен апартамент под наем в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Жилище с удобно разпределение близо до училище и университет
Двустаен апартамент под наем в кв. Овча купел. Жилището се намира в отлично уреден район в близост до спирка на градски транспорт, магазини, 66 СУ „Филип Станиславов“, близо до НБУ. Овча купел е тих и спокоен район с много зеленина, прекрасни гледки към планината, чист въздух.
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(6,25 €/м2) (12,22 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Тристаен апартамент с панорамна гледка в комплекс „Перла“
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Светъл и напълно обзаведен дом на топ локация в кв. Зорница, Бургас
Просторен и изключително светъл тристаен апартамент, разположен на последен 8-ми етаж в един от най-предпочитаните комплекси в Бургас – „Перла“. Имотът впечатлява с панорамна гледка към града, която създава усещане за простор, свобода и спокойствие всеки ден.
Жилището е с обща
290 000 €(567 190,70 лв.)
(2 458 €/м2) (4 806,70 лв./м2)Площ: 118.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Просторен тристаен апартамент в ж.к. Зорница
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Напълно обзаведен rимот в затворен комплекс с басейн и отлична локация в Бургас
Представяме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент в ж.к. Зорница – един от най-предпочитаните квартали на Бургас, известен с близостта си до Морската градина, болници, училища и удобен градски транспорт.
Жилището е разположено на 6-ти етаж от 8 в добре поддържана
290 000 €(567 190,70 лв.)
(2 762 €/м2) (5 401,82 лв./м2)Площ: 105.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Наем
Надземен гараж под наем в кв. Казански-изток
гр. Стара Загора , кв. "Казански - изток"
Гараж с удобен достъп, ток и вода – практично решение до хипермаркет Kaufland
Предлагаме под наем надземен гараж с площ от 21 кв. м., разположен в кв. Казански-изток, в непосредствена близост до хипермаркет Kaufland – локация с отлична достъпност и удобство за ежедневно ползване.
Гаражът е с лесен достъп директно от улица, което го прави изключително
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент ново строителство с топ локация в кв. Христо Смирненски
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Две големи спални, просторна дневна, южно изложение и тераса с гледка към Родопите
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новострояща се модерна сграда в един от най-предпочитаните райони на Пловдив – кв. Христо Смирненски. Имот с концепция, комфорт и изключително функционално разпределение, каквото рядко се среща на пазара.
Апартаментът е разположен
165 000 €(322 711,95 лв.)
(1 684 €/м2) (3 292,98 лв./м2)Площ: 98.00 м2 Етаж: 3
гр. София , кв. "Драгалевци"
Обзаведено жилище с 3 спални, 3 бани, 3 тераси и гледка към планината
Простор, комфорт и гледка към Витоша. Предлагаме под наем просторен и светъл втори етаж от къща с усещане за самостоятелен дом, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Драгалевци, близо до учебни заведения, магазини, бул. Черни връх, Околовръстен път,
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(5,56 €/м2) (10,87 лв./м2)Площ: 180.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент с Акт 16 на бул. Черни връх в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно градско жилище в луксозния комплекс РУхаус II/ RUHouse II
Отличен двустаен апартамент с Акт 16 в луксозния комплекс РУхаус II/ RUHouse II с комуникативна локация до бул. Черни връх, в близост до планината, планирана метростанция от разширението на линия 2, учебни заведения и детски градини, здравни заведения, магазини и ресторанти,
296 000 €(578 925,68 лв.)
(3 709 €/м2) (7 254,71 лв./м2)Площ: 79.80 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент в ж.к. „Възраждане“, до Борисовата градина
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Kомпактен и функционален партерен имот за постоянно живеене, офис/кабинет или инвестиция за отдаване под наем
Предлагаме за продажба компактен и функционален двустаен апартамент с площ от 36 кв.м, разположен на партерен етаж в тухлена жилищна сграда, построена през 2000 г. и въведена в експлоатация (Акт 16). Имотът се намира в ж.к. „Възраждане“ в Бургас, в непосредствена близост до
72 500 €(141 797,68 лв.)
(2 014 €/м2) (3 938,82 лв./м2)Площ: 36.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Наем
Лукс
Луксозен двустаен апартамент в Бояна с впечатляваща панорамна гледка към Витоша
гр. София , кв. "Бояна"
Простор, стил и тишина – дом, който ще ви накара да се влюбите още от първия поглед
Предлагаме под наем изключително красив и просторен двустаен апартамент с площ от 100 кв. м., разположен в престижния квартал Бояна – място, където градът среща природата. Това е имот, който се отличава не просто с качество, а с усещане за лукс, простор и хармония.
Още с
1 100 €/месец(2 151,41 лв./месец)
(11 €/м2) (21,51 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 14
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Жилище в комуникативен централен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 14, разположена на ул. „Одрин“ в София – изключително комуникативен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“.
Локацията осигурява бърз достъп до централната градска
301 500 €(589 682,75 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,23 лв./м2)Площ: 115.96 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
Стилен и светъл двустаен апартамент под наем с южно изложение в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Напълно обзаведен и оборудван апартамент в един от най престижните квартали на София
Елегантен и изключително светъл двустаен апартамент, разположен в един от най-престижните и предпочитани квартали на София – Бояна. Районът е известен със своята тиха атмосфера, чист въздух и близостта си до природата, като същевременно осигурява удобен достъп до централните
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(13 €/м2) (26,08 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 2 км
ПРОДАДЕН
Голям апартамент с хубава гледка в ж.к. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Луксозен имот с просторни светли помещения на пешеходно разстояние от плажа
Представете си вашия мечтан дом в престижния квартал Чайка - оживен район на Варна. Предлагаме тристаен тухлен апартамент след основен ремонт, който е готов за незабавно настаняване или отдаване под наем.
Този обзаведен имот предлага комфорт и стил, заема обща площ от 82 кв.м.
264 000 €(516 339,12 лв.)
(3 220 €/м2) (6 296,82 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Обзаведен тристаен апартамент в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Жилище в бутикова сграда с удобна връзка с центъра и главната улица на Пловдив
Представяме на вашето внимание тристайно жилище в бутикова сграда (2010 година), ситуирана в тихия и престижен квартал Кършияка, с лесна връзка с центъра и главната улица на Пловдив, близо до детска ясла, детска градина, училище, супермаркети на всички вериги, парк-хотел Санкт
225 000 €(440 061,75 лв.)
(2 687 €/м2) (5 254,47 лв./м2)Площ: 83.75 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Югоизточен апартамент с една спалня в жк. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Напълно обзаведен двустаен апартамент близо до метростанция Красно село и бул. Цар Борис III
Aртистично обзаведен уютен двустаен апартамент в жк. Лагера, близо до метростанция Красно село и други удобни спирки на редовния градски транспорт, бул. Цар Борис III, училище, супермаркети и др.
Добре поддържаният апартамент (обща площ - 64.00 кв.м., чиста площ - 57 кв.м.
255 000 €(498 736,65 лв.)
(3 984 €/м2) (7 792,76 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Слънчев мезонет с 3 спални и панорамна гледка към Витоша
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Просторен имот без довършителни работи в сграда с Акт 16 на ул. „Филип Кутев“
Предлагаме за продажба слънчев и просторен мезонет с три спални, разположен на 10-ти етаж в модерна сграда с Акт 16 от 2023 г., на ул. „Филип Кутев“ в района на Хладилника / Витоша, в частта, позната като „белия квартал“. Локацията е изключително атрактивна, в непосредствена
619 000 €(1 210 658,77 лв.)
(2 881 €/м2) (5 634,64 лв./м2)Площ: 214.86 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Елегантен двустаен апартамент в Бояна с джакузи и вътрешен двор
гр. София , кв. "Бояна"
Модерен, уютен и изключително комфортен дом в престижна и тиха среда
Предлагаме под наем стилен двустаен апартамент с площ от 70 кв.м, разположен на сутерен в една от най-предпочитаните части на кв. Бояна – район, който се отличава с тишина, чист въздух и усещане за уединение, съчетани с бърз достъп до града.
Жилището се намира в представителна
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(11 €/м2) (22,35 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
Напълно обзаведен тристаен апартамент под наем в местност Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Комфортно жилище с морска панорама в комплекс от затворен тип
Напълно обзаведен тристаен апартамент с уникална морска гледка в местност „Траката” – един от най-престижните квартали във Варна. Имотът е част от малък кокетен комплекс, състоящ се от двустайни и тристайни апартаменти, повечето, от които с морска панорама. Живущите могат да се
1 300 €/месец(2 542,58 лв./месец)
(6,70 €/м2) (13,11 лв./м2)Площ: 194.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна