Градски имоти продава и отдава под наем - страница 3
За частни лица
Плаж на 4 км
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Представяме за продажба двустаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Изгрев – един от бързо развиващите се райони на Варна, предлагащ спокойна жилищна среда и удобен достъп до града.
Жилището е разположено на втори етаж от общо единадесет и е с обща площ от 71 кв.м (61
114 500 €(223 942,54 лв.)
(1 613 €/м2) (3 154,12 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-6%
ново
Ексклузивно
Готово за нанасяне студио с паркомясто до Майчин дом в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нов апартамент с частична морска гледка до учебни заведения, възлов булевард, зеленина
Разгледайте нашето ексклузивно предложение за изцяло обзаведен и оборудван едностен апартамент, ново строителство в кв. Виница, в близост до детска градина, училище, хипермаркети, бул. Цар Борис III, автобусна спирка, Майчин дом, на 16 км от летище Варна, на 6 км от центъра на
330 €/месец350 €645,42 лв./месец684,54 лв.
(7,02 €/м2) (13,73 лв./м2)Площ: 47.01 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ново
изгодно
Плаж на 3 км
ОТДАДЕН
Подземно паркомясто в района на Окръжна Болница
гр. Варна , кв. "Център"
Голямо паркомясто, подходящо за две коли, в комуникативен район
Предлагаме под наем подземно паркомясто с възможност за паркиране на два автомобила, разположено в района на Окръжна болница в гр. Варна.
Паркомястото е с площ от около 25 кв.м, което позволява удобно разполагане на два автомобила и лесен достъп при маневриране. Намира се в
Наем
-7%
ново
Плаж на 3 км
ОТДАДЕН
Партерен гараж с директен достъп от улица в кв. Христо Ботев
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Голям гараж с ролетна щора и отлична достъпност
Предлагаме под наем партерен гараж с площ от 20 кв. м. (чиста площ около 15 кв. м.), разположен в кв. Христо Ботев, гр. Варна – район с добра комуникация и удобен достъп. Имотът е с директен излаз към улица, което го прави изключително удобен за ежедневно ползване.
140 €/месец150 €273,82 лв./месец293,37 лв.
(9,33 €/м2) (18,25 лв./м2)Площ: 15.00 м2 Партер
Тип на имота:
Гараж
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 800 м
Тристаен апартамент с паркомясто в кв. Сарафово, Бургас
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Обзаведен дом на крачки от плажа с удобства и готовност за нанасяне
Просторен тристаен апартамент с площ около 100 кв. м., разположен на трети етаж в нова сграда в един от най-предпочитаните морски квартали на Бургас – Сарафово. Жилището е напълно обзаведено и готово за ползване, което го прави отличен избор както за лично обитаване, така и за
220 000 €(430 282,60 лв.)
(2 200 €/м2) (4 302,83 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Наем
ново
За частни лица
Просторен гараж със стратегическа локация в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Премиум подземен гараж с автоматични врати и видеонаблюдение
Предлагаме под наем просторен подземен гараж, разположен в кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на НСА и ул. Тодор Недков. Имотът се намира в модерна и добре поддържана сграда на ул. Борис Василев – Боркиша, в район с ново строителство и отлична
Продажба
-12%
ново
Лукс
Стилен готов за нанасяне имот завършен с модерни и качествени материали
гр. Сливен , кв. "в.з. Сливен"
Луксозно обзаведена къща с планинска гледка във вилната зона на град Сливен
Впечатляващ имот съчетаващ идеалната комбинация между модерно строителство, дизайнерски решения и разбира се локация, разположен във вилната зона на областния град Сливен, с гледка към Стара планина, в близост до природен парк „Сините камъни“. Тази луксозна къща с площ от 171 кв.
Продажба
ново
За частни лица
Просторен двустаен апартамент с двор в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен имот с отлично изложение, в нова сграда с елегантна архитектура
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с двор и паркомясто, разположен в нова сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и модерни зони на София. Имотът съчетава съвременен дизайн, качество на строителството и удобство, превръщайки се в отличен
166 000 €(324 667,78 лв.)
(2 224 €/м2) (4 350,37 лв./м2)Площ: 74.63 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Тристаен апартамент с гледка към парк „Въртопо“ и Витоша
гр. София , кв. "Малинова долина"
Светъл тристаен апартамент с два балкона и отлично изложение
Предлагаме модерен и функционален апартамент в нова бутикова сграда в кв. Малинова долина – едно от най-динамично развиващите се места в София, предпочитано заради добрата инфраструктура, спокойната среда и близостта до природата.
Сграда с модерна визия и висок
238 000 €(465 487,54 лв.)
(2 422 €/м2) (4 737,79 лв./м2)Площ: 98.25 м2 Етаж: 4
Лукс
Тристаен апартамент с изложение Изток–Запад и огромен хол
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартамент с 2 спални, 2 бани, 2 балкона и голям хол
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с отлично изложение и функционално разпределение, разположен в нова жилищна сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и предпочитани зони на София. Имотът е идеален за семейно жилище или инвестиция,
286 000 €(559 367,38 лв.)
(2 447 €/м2) (4 786,65 лв./м2)Площ: 116.86 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
ново
Двоен подземен гараж със склад в жк. Белите брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Гараж с електромер, автоматична врата и удобен достъп
Отдава се под наем функционален двоен гараж разположен на етаж -1 в модерна и добре поддържана сграда в кв. Белите брези. Към гаража има и просторен склад, който предлага комфортно място за съхранение или допълнителни нужди.
Основни характеристики:
• РЗП - 40 м2 по НА.
• ЗП
Продажба
ново
За частни лица
Двустаен апартамент в модерен, нов комплекс близо до Гребната база
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Отлично жилище на бул. Пещерско шосе
Двустаен апартамент в модерна новострояща се жилищна сграда, разположена в един от най-предпочитаните и бързоразвиващи се райони на Пловдив – кв. Христо Смирненски, на бул. Пещерско шосе. Локацията е отлично балансирана между градска динамика и зелена среда, в непосредствена
101 730 €(198 966,59 лв.)
(1 381 €/м2) (2 701,15 лв./м2)Площ: 73.66 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-3%
ново
Парцел с лице към главен път в квартал Крайморие, Бургас
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Отлична инвестиционна възможност, стратегическа локация в близост до морето
Предлагаме за продажба парцел с площ от 3 510 кв.м, разположен в квартал Крайморие, гр. Бургас – един от най-перспективните и динамично развиващи се крайморски райони в региона.
Имотът има лице към главен път, което го прави изключително подходящ за търговски обект,
340 000 €350 000 €664 982,20 лв.684 540,50 лв.
(97 €/м2) (189,45 лв./м2)Площ: 3 510.00 м2
гр. София , кв. "Полигона"
Отлична инвестиция в район с високо търсене и ограничено предлагане
Предлагаме подземно паркомясто с площ от 14 кв. м., разположено в един от най-динамичните бизнес райони на София – в непосредствена близост до The Mall и голям брой офис сгради.
Имотът се намира в подземен гараж с:
• контролиран достъп с бариера
• автоматична входна врата
•
Наем
ново
Резервиран
Тристаен апартамент до НДК и бул. Витоша в сърцето на София
гр. София , кв. "Център"
Стилно обзаведен имот на топ локация с отлична комуникация
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент с площ 75 кв.м, разположен в централната част на София, в непосредствена близост до ключови точки като НДК, Александровска болница, бул. Витоша и бул. Генерал Скобелев. Локацията предлага бърз достъп до удобни спирки на градския
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Голяма административна и индустриална база в гр. Добрич – Промишлена зона Север
гр. Добрич , кв. "Промишлена зона - Север"
Административна сграда, халета и промишлена сграда с отлична инфраструктура и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба мащабен индустриален имот, разположен в утвърдената Промишлена зона – Север на град Добрич. Локацията осигурява бърз достъп до главни булеварди, удобна връзка с всички части на града и добре развита инфраструктура, което прави имота изключително подходящ за
Продажба
ново
Ексклузивно
Жилищна сграда с Акт 14 и удобен достъп до парк „Света Троица” и метростанция „Константин Величков“
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Последни апартаменти и офис, качество и комуникативна локация в столицата
Твоят нов дом те очаква!
Жилищна сграда с подземни, надземни гаражи, паркоместа и офис.
Сградата е с получен Акт 14.
Отлична комбинация от съвременен дизайн, удобни и просторни разпределения на жилищната площ и комуникативна локация и това са само малка част от
от 183 000 €(от 357 916,89 лв.)
(2 134 - 2 601 €/м2)(4 173,74 - 5 087,11 лв./м2)Площ: 70.35 - 176.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
ново
Ремонтиран тристаен апартамент в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот с отлична локация до метростанция и ул. Пиротска
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на изключително комуникативно място в сърцето на столицата – на кръстовището на ул. „Пиротска“ и ул. „Софроний Врачански“. Имотът се намира само на 3 минути пеша от метростанция Опълченска и на 5
312 995 €(612 165,01 лв.)
(3 235 €/м2) (6 326,63 лв./м2)Площ: 96.76 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-40%
ново
Голяма сграда с обширен парцел в промишлена зона Север на гр. Добрич
гр. Добрич , кв. "Промишлена зона - Север"
Готов за развиване на дейност промишлен имот до главни булеварди и изградена инфраструктура
Изключителна възможност за инвестиция в индустриална зона на гр. Добрич!
Предлагаме ви уникална възможност да придобиете промишлена сграда с площ от 10,600 кв.м., разположена върху парцел от 13,639 кв.м. в сърцето на промишлена зона Север в град Добрич. Сградата е с масивна
814 080 €1 356 800 €1 592 202,09 лв.2 653 670,14 лв.(без ДДС)
Площ: 10 600 м2 Двор: 13 639 м2
Тип на имота:
Промишлена сграда
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Завършен до ключ двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Слънчево жилище с приятна гледка до гора, на 3 км от плаж
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, завършен до ключ с гледка море в нов комплекс затворен тип с Акт 16, построен в горната част на кв. Виница, до гора и само на 10 мин от центъра на град Варна, с лесен достъп до всички плажове на северното Черноморие, като най-близкият,
158 813 €(310 611,23 лв.)
(1 967 €/м2) (3 847,06 лв./м2)Площ: 80.74 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-9%
Напълно оборудван стоматологичен кабинет в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Дентален кабинет под наем със собствен вход и удобен достъп до транспорт и паркиране
Предлагаме под наем напълно оборудван дентален кабинет, разположен в района на Дианабад, в София. Имотът се намира в самостоятелна едноетажна постройка в търговската част на квартала и предлага отлични условия за практикуване на дентална дейност.
Помещението е с площ 50 кв.м и
500 €/месец550 €977,92 лв./месец1 075,71 лв.
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 50.00 м2
Тип на имота:
Офис
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 40 м
Тристаен апартамент с прекрасна гледка към морето на първа линия от плажа в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище с две спални и южно изложение в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Отлично обзаведен апартамент в комплекс „Варна Саут Бей“ / Varna South Bay, уникален по рода си затворен комплекс с луксозни апартаменти, който предлага високо качество на живот, множество екстри и удобства, както и прекрасно местоположение. Комплексът се намира на първа линия от
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(11 €/м2) (22 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
Магазин под наем до Bulgaria Mall с престижна локация и голям човекопоток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Просторен магазин 200 кв.м. с впечатляващо лице и два входа
Предлагаме под наем просторен магазин с престижна локация в един от най-динамичните райони на София – кв. Манастирски ливади, само на метри от бул. „България“ и в непосредствена близост до Bulgaria Mall. Районът се характеризира с интензивен човекопоток и отлично развита
3 100 €/месец(6 063,07 лв./месец)(без ДДС)
(16 €/м2) (30,32 лв./м2)Площ: 200.00 м2
Тип на имота:
Магазин
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна
Предлагаме за продажба избор от двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти с Акт 16 в модерен затворен комплекс, построен в горната част на кв. Виница, до гора и все пак само на 10 мин от центъра на град Варна, с лесен достъп до всички плажове на северното Черноморие, като
от 109 900 €(от 214 945,72 лв.)
(1 434 - 2 052 €/м2)(2 804,66 - 4 013,36 лв./м2)Площ: 66.77 - 159.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Комплекс от две сгради в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Модерен морски дом с панорамна гледка, стилна архитектура и комфортна среда за живот
Представяме Ви нов жилищен комплекс разположен на тихо, зелено място във варненския квартал Виница – един от най-предпочитаните райони за съвременен и спокоен начин на живот. Комплексът съчетава модерна архитектура, функционален дизайн и красота, като предлага впечатляваща гледка
от 191 539 €(от 374 617,72 лв.)
(1 700 - 1 800 €/м2)(3 324,91 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 112.67 - 146.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Обзаведен двустаен апартамент с отделна кухня в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Уютно жилище с панорамна гледка в района на Нова болница
Представяме ви уютен и функционален двустаен апартамент с отделна кухня, разположен в широкия център на Велико Търново, в непосредствена близост до района на Нова болница – една от най-предпочитаните и добре развити градски зони.
Локацията предлага изключително удобство за
92 000 €(179 936,36 лв.)
(1 533 €/м2) (2 998,94 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с 23 апартамента и паркоместа в ж.к. Люлин
гр. София , кв. "Люлин 9"
Модерен проект с висок клас строителство и отлична локация в София
Представяме нов жилищен проект в ж.к. Люлин – модерна сграда, съчетаваща качествено строителство, функционални разпределения и удобна градска локация в София.
Сградата е с обща разгъната застроена площ от 2540 кв.м и включва 23 апартамента, проектирани с мисъл за комфорт,
от 129 100 €(от 252 497,65 лв.)
(1 811 - 2 021 €/м2)(3 542,01 - 3 952,73 лв./м2)Площ: 70.34 - 103.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
-11%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с гледка към морето в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Напълно обзаведен апартамент с две спални на 100 метра от плажа
Панорамен, тристаен апартамент в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence, на 100 метра до плажа (първа линия), в близост до комплекси с минерална вода, на 20 км от летище Варна (с целогодишен автобусен транспорт до морската столица), в близост до автобусна
800 €/месец900 €1 564,66 лв./месец1 760,25 лв.
(6,90 €/м2) (13,49 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 1.5 км
Новострояща се двуетажна къща в местност Прибой
гр. Варна , кв. "м-т Прибой"
Модерен семеен дом със собствен двор, две паркоместа и нескриваема морска панорама
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на новострояща се двуетажна къща с нескриваема морска панорама в местност Прибой, само на 50 м от главния път, в близост до спирка на градския транспорт, на 1.5 км от центъра на кв. Галата и на 10 км от центъра на гр. Варна. Офертата
Наем
Лукс
Плаж на 50 м
Луксозен четиристаен мезонет с морска гледка в комплекс La Mer
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведен апартамент на две нива с просторни тераси, паркомясто и престижна локация до плаж Кабакум
Предлагаме под наем елегантен четиристаен апартамент тип мезонет, разположен в затворения комплекс La Mer в к.к. Чайка, район м-т Ален мак – една от най-желаните крайморски локации край Варна. Това е имот, който впечатлява с луксозно обзавеждане, простор, две големи тераси и
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)
(15 €/м2) (30,09 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна