Градски имоти продава и отдава под наем - страница 8
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Парцел в регулация в широк център на гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Център"
Равен парцел с правилна форма в близост до Пожарната
Предлагаме за продажба парцел в регулация, разположен в широкия център на гр. Шумен, в непосредствена близост до Пожарната. Имотът е с удобна локация, с налични партиди за ток и вода, и предлага отличен потенциал за ниско жилищно строителство или инвестиционен
118 600 €(231 961,44 лв.)
(112 €/м2) (219,87 лв./м2)Площ: 1 055.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Ексклузивно
Двустаен апартамент в жк. Люлин 5
гр. София , кв. "Люлин 5"
Слънчево градско жилище до възлови булеварди и удобства
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с функционално разпределение и удобна локация в кв. Люлин 5, разположен в поддържана сграда с контролиран достъп, в район с бърз достъп до основни пътни артерии, включително до бул. „Д-р Петър Дертлиев“ и Околовръстен път за удобна
102 500 €(200 472,58 лв.)
(1 926 €/м2) (3 766,87 лв./м2)Площ: 53.22 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
-17%
Кокетно жилище в централната част на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Обзаведен едностаен апартамент с потенциал за успешно отдаване под наем
Предлагаме за продажба чудесно едностайно жилище, подходящо както за собствено ползване, така и като доходоносна инвестиция. Имотът е разположен в централната част на град Велико Търново, само на крачки от 5-ти корпус на ВТУ, в модерна сграда ново строителство с издаден Акт
89 500 €107 500 €175 046,79 лв.210 251,73 лв.
(3 086 €/м2) (6 036,10 лв./м2)Площ: 29.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Наем
Луксозен офис под наем на ул. Солунска до бул. Витоша
гр. София , кв. "Център"
Модерен офис с емблематична локация близо до Съдебната палата и метростанция Сердика
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание просторен офис с топ локация в сърцето на столицата на ул. Солунска, близо до бул. Витоша, Съдебна палата, спирки на редовния градски транспорт, включително метростанция Сердика, до ул. Цар Асен, ул. Княз Борис I, площад
2 800 €/месец(5 476,32 лв./месец)(без ДДС)
(11 €/м2) (21,82 лв./м2)Площ: 251.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 500 м
Новострояща се жилищна сграда в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Последни оставащи апартаменти на 500 м от плажа
Нова жилищна сграда в гр. Бургас, строяща се в една от най-предпочитаните зони на кв. Сарафово – новата част, отличаваща се с тишина, простор и бърз достъп до морето. Изберете своя модерен нов дом на комуникативно, но същевременно спокойно място, само на няколко минути пеша от
от 92 032 €(от 179 998,95 лв.)
(1 250 €/м2) (2 444,64 лв./м2)Площ: 73.63 - 73.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Офис в центъра на Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Функционално помещение с дворче близо до хотел Верея
Представяме търговско помещение под наем с отлично разположение в сърцето на Стара Загора, на партерен етаж в поддържана сграда от 2012 г. Имотът се намира на оживена пешеходна улица, в близост до административни структури, банки, магазини, заведения и спирки на градски
Наем
Плаж на 400 м
Обзаведен пентхаус с морска панорама в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Просторно жилище с голяма тераса и отлична локация
Предлагаме под наем изключително просторен и напълно обзаведен пентхаус, разположен в предпочитания квартал Сарафово, в близост до всички необходими удобства. Имотът се отличава с панорамна гледка към морето, функционално разпределение и усещане за простор и
815 €/месец(1 594 лв./месец)
(4,71 €/м2) (9,21 лв./м2)Площ: 173.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Пентхаус
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Апартамент под наем в идеалния център на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Напълно обзаведено жилище със страхотна локация
Обзаведен апартамент под наем в идеален център на Велико Търново в близост до всички удобства. Жилището се намира на трети етаж в добре поддържана сграда с отлична локация близо до парк Марно поле. В района има множество заведения, магазини, клубове и институции, а районът е тих
410 €/месец(801,89 лв./месец)
(4,32 €/м2) (8,44 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Лукс
Апартаменти в бутикова сграда с модерна визия в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Малка сграда, премиум изпълнение с отлична централна локация
Представяме ви нова жилищна сграда с изключителен характер, разположен в един от най-добре свързаните райони на София – кв. Банишора, в непосредствена близост до Лъвов мост и ключови транспортни артерии.
Локацията осигурява бърз достъп до централната част на града,
от 204 526 €(от 400 018,09 лв.)
(2 333 - 3 592 €/м2)(4 562,95 - 7 025,34 лв./м2)Площ: 77.51 - 131.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Многостаен апартамент с отлична локация в сърцето на Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Апартамент с две спални на пешеходно разстояние от всички ключови удобства
Представяме на Вашето внимание просторен апартамент с две спални, отделни кухня и хол, в спокоен район в центъра на града, перфектен за семейно жилище или инвестиция.
Апартаментът се намира на трети етаж в 8-етажна панелна санирана сграда с асансьор и ремонтиран покрив,
147 900 €148 000 €289 267,26 лв.289 462,84 лв.
(1 479 €/м2) (2 892,67 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в кв. Зона Б-19
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Модерен градски дом до парк и възлови булеварди
Изберете своя нов семеен дом, съчетаващ по прекрасен начин динамиката и удобствата на големия град с близост до зеленина и пешеходен достъп до основните удобства на София. Намира се в централния столичен район Зона Б-19, до парк Св. Св. Петър и Павел, булеварди Константин
от 115 224 €(от 225 358,56 лв.)
(2 022 €/м2) (3 954,35 лв./м2)Площ: 56.99 - 133.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Нов жилищен проект в кс. Меден рудник - зона Б
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Б"
Новострояща се сграда на главен булевард в град Бургас
Открийте своето идеално място за живеене в нова сграда в ж.к. "Меден Рудник", Бургас. Този модерен комплекс е стратегически позициониран в най-развитата и предпочитана част на квартала, на крачка от магазин "Анет4", Jysk, както и множество училища, детски градини и паркове. Тих и
от 119 000 €(от 232 743,77 лв.)
(1 302 - 1 396 €/м2)(2 546,49 - 2 730,34 лв./м2)Площ: 90.26 - 95.21 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Просторен апартамент в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Добре поддържан градски имот с обзавеждане и комуникативна локация близо до пазар
Представяме на вашето вимание просторен имот с комуникативна локация в центъра на Велико Търново, на пет минути от пазара.
Апартаментът (101 кв.м) е разположен на 3/4 етаж в добре поддържан блок, като се разпределя между:
• Коридор
• Четири стаи
• Кухненски бокс
• Баня
•
154 500 €(302 175,74 лв.)
(1 530 €/м2) (2 991,84 лв./м2)Площ: 101.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-7%
Многостаен апартамент в района на Баня Пиперка
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Апартамент с три спални за ремонт близо до центъра на града
Представяме на Вашето внимание просторен апартамент с три спални, отделен кухненски бокс, хол, в спокоен район в центъра на града, перфектен за семейно жилище или инвестиция.
Апартаментът се намира на четвърти етаж в 5-етажна сграда без асансьор и ремонтиран покрив,
140 000 €150 000 €273 816,20 лв.293 374,50 лв.
(1 207 €/м2) (2 360,48 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
За частни лица
Южен голям тристаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Светъл тристаен с две спални и две бани на топ локация
Представяме ви просторен и изключително светъл тристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните и динамично развиващи се зони на София – кв. Манастирски ливади.
Жилището впечатлява с функционално и широко разпределение, включващо голямо входно антре, просторен хол
338 144 €(661 352,18 лв.)
(3 200 €/м2) (6 258,66 лв./м2)Площ: 105.67 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-7%
Земеделска земя в района на Галата, гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Парцел близо до главен път, подходящ за строеж на къща и търговска постройка
Земеделска земя в местност Мимишона, кв. Галата, едва на 30 м от главния път. Имотът е подходящ за строителство на жилища или с търговска цел, на 9 км от Варненски залив и на 10 км от автомагистрала Черно море.
Парцелът е един декар и представлява пета регулация земя – лозе.
65 000 €70 000 €127 128,95 лв.136 908,10 лв.
(65 €/м2) (127,13 лв./м2)Площ: 1 000.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент ново строителство до парк Артилерийски
гр. Стара Загора , кв. "Казански"
Луксозно обзаведен апартамент в кв. Казански
Представяме на Вашето внимание луксозен апартамент с една спалня до парк Артилерийски, перфектен за семейно жилище или инвестиция.
Апартаментът се намира на трети етаж в 7-етажна сграда с асансьор, осигуряваща уединение и спокойствие. Сградата е ново строителство с луксозни
160 800 €(314 497,46 лв.)
(2 297 €/м2) (4 492,82 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
Нов жилищен проект в развиващия се квартал Мадика
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Модерна 7-етажна жилищна сграда с отлична локация и условия за комфортен градски живот
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в един от най-бързо развиващите се райони на Бургас – кв. Мадика, в непосредствена близост до болница „Сърце и мозък“, както и до ключови образователни, търговски и административни обекти. Локацията предлага бърз достъп до
от 139 053 €(от 271 964,03 лв.)
(1 400 - 1 500 €/м2)(2 738,16 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 94.42 - 104.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Просторен тристаен апартамент в кв. Тракия, гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Тракия"
Обзаведен имот с възможност за покупка на гараж
Представяме на вашето внимание просторен тристаен апартамент, разположен на първи жилищен етаж в добре устроения квартал Тракия в град Шумен. Имотът е с площ от 85 кв.м и функционално разпределение: светъл хол, две спални, кухня с трапезария, килер, баня, отделна тоалетна и
115 000 €(224 920,45 лв.)
(1 353 €/м2) (2 646,12 лв./м2)Площ: 85.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Лукс
Мезонет в топ комплекс до Ловен парк в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Луксозен апартамент в сграда с номинация за Сграда на годината 2022 г
Търсите безкомпромисно качество, лукс и топ локация в столицата до Борисова градина и Ловен парк? Вижте този имот! Луксозен мезонет в VMV Residence в кв. Дианабад.
Комплекс с изключително модерна визия, номиниран за Сграда на годината за 2022 г. в категория за обекти с РЗП над
743 942 €(1 455 024,08 лв.)
(2 318 €/м2) (4 532,79 лв./м2)Площ: 321.00 м2 Етаж: 8,9
Тип на имота:
Мезонет
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 100 м
Обзаведено студио с прилежащ двор в кв. Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Партерно студио с Акт 16 и самостоятелен вход на 100 метра от плажа
Обзаведен и оборудван едностаен апартамент в жилищна сграда в кв. Крайморие. Имотът е с Акт 16 и се намира едва на 100 метра от брега на морето. Крайморие е курортно селище, разположено в залива Ченгене скеле на Черно море, териториално и административно обособено като квартал на
74 000 €(144 731,42 лв.)
(1 769 €/м2) (3 460,82 лв./м2)Площ: 41.82 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
-25%
Ексклузивно
Плаж на 200 м
Обзаведен апартамент с две спални и хубава тераса до Морската градина
гр. Варна , кв. "Спортна зала"
Просторно жилище след ремонт близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“
Предлагаме четиристаен, обзаведен апартамент, след основен ремонт до Морската градина, близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“ и на 200 метра от плажа. Жилището е част от добре поддържана сграда на 5 етажа (1970 г.) без асансьор.
600 €/месец800 €1 173,50 лв./месец1 564,66 лв.
(5 €/м2) (9,78 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Напълно обзаведен двустаен апартамент в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Комфортен дом с отлична локация и красива гледка
Представяме на вашето внимание напълно обзаведен и готов за нанасяне двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и добре уредени райони на Велико Търново – кв. Колю Фичето.
Имотът се отличава със стратегическа локация в непосредствена близост до хипермаркет
133 900 €(261 885,64 лв.)
(2 125 €/м2) (4 156,91 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Наем
Ексклузивно За частни лица
Надземен самостоятелен гараж с площ 21 кв. м. и паркомясто с площ 12 кв. м. в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Практично решение за паркиране в нова сграда с отлична локация
Предлагаме под наем просторен надземен самостоятелен гараж и паркомясто, разположени на ул. „Еньо Вълчев“ в кв. Малинова долина – един от най-бързо развиващите се райони на София.
Локацията е изключително удобна, в близост до бул. „Симеоновско шосе“, супермаркет Fantastico,
Продажба
Ексклузивно
Тристаен апартамент в кв. Дървеница, София
гр. София , кв. "Дървеница"
Просторно жилище с възможност за преустройство в един от най-предпочитаните квартали
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен на осми етаж в 16-етажна сграда в кв. Дървеница, София. Имотът е с площ 104.21 кв.м и предлага добро разпределение с възможности за преустройство в четиристаен апартамент.
Жилището се състои от:
• коридор
• дневна с
279 990 €(547 612,84 лв.)
(2 687 €/м2) (5 254,90 лв./м2)Площ: 104.21 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Просторен апартамент с панорамна гледка в кв. Дървеница
гр. София , кв. "Дървеница"
Светъл и просторен дом с отлична локация, функционално разпределение и потенциал за модерно обновяване
Просторен апартамент в кв. Дървеница, гр. София – имот с отличен потенциал както за комфортно семейно жилище, така и за инвестиция с висока доходност, благодарение на близостта до Студентски град и множество университети. Жилището е с обща площ от 104.21 кв. м. и се намира на
279 990 €(547 612,84 лв.)
(2 687 €/м2) (5 254,90 лв./м2)Площ: 104.21 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Просторен мезонет в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Атрактивен имот до Районния съд
Предлагаме за продажба хубав, изпълнен с естествена светлина апартамент - мезонет 205 кв.м. на 4-ти и 5-ти етаж в нова жилищна сграда.
Имотът е с разрешително за офис и е ситуиран в идеалния център на град Велико Търново, до Районния съд.
Мезонетът разполага с електрическо
246 000 €(481 134,18 лв.)
(1 200 €/м2) (2 347 лв./м2)Площ: 205.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Лукс
Пентхаус в модерна 7-етажна сграда с Акт 16 в централен район на София
гр. София , кв. "Център"
Луксозен имот в сграда, номинирана за "Сграда на годината 2024"
Представяме ви ексклузивен тристаен апартамент в престижна сграда, финалист в конкурса "Сграда на годината 2024". С уникален дизайн, първокласна архитектура и отлична локация, този имот съчетава лукс и удобство за съвременния живот.
Самостоятелен апартамент, заемащ целия етаж
567 630 €(1 110 187,78 лв.)(без ДДС)
(4 500 €/м2) (8 801,24 лв./м2)Площ: 126.14 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Четиристаен апартамент в нова луксозна сграда в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Просторен апартамент с гледки към София и Витоша
Представяме Ви просторен четиристаен апартамент в бутиковата сграда М Residence на ул. Кумата в кв. Бояна. Сградата е разположена на локация, която дава възможност за лесен достъп до града, но същевременно носи усещане за уединение и зелена среда.
Жилището е разположено на на
965 000 €(1 887 375,95 лв.)(без ДДС)
(3 971 €/м2) (7 766,98 лв./м2)Площ: 243.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент до Аквапарк Санкт Петербург в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Функционално разпределено ново жилище висок клас строителство
Представяме на вашето внимание двустаен апартамент в нова жилищна сграда висок клас строителство в бързоразвиващ се район с ново, модерно строителство в кв. Кършияка, до бул. България, с удобен градски транспорт, детски градини, училища, 3 болници, аптеки, супермаркети и много
142 200 €(278 119,03 лв.)
(1 778 €/м2) (3 476,49 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив