Имоти близо до планина продава и отдава под наем - страница 14
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
ОТДАДЕН
Търговско помещение под наем в кв. Левски Г
гр. София , кв. "Левски Г"
Бизнес имот разположен на партерно ниво в комплекс от три блока
Предлагаме на вашето внимание компактен, но функционален обект с площ 15 кв. м, разположен на партерно ниво в кв. Левски Г. Локацията е изключително удобна – само на 5 минути от бъдещата метростанция на бул. Владимир Вазов, което гарантира постоянен поток от хора и лесен достъп
Наем
-11%
ОТДАДЕН
Готов за нанасяне двустаен апартамент под наем във Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Обзаведено жилище в един от най-предпочитаните столични квартали
Имотът разполага с отлично разпределение, светли и функционални помещения. Напълно обзаведен и оборудван. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски център „Ring Mall“, мебелен
625 €/месец700 €1 222,39 лв./месец1 369,08 лв.
(9,62 €/м2) (18,81 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен имот с дизайнерски интериор и висок стандарт на изпълнение
Представяме ви изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на кв. Малинова долина – едно от най-предпочитаните места за модерен градски живот.
Жилището впечатлява с луксозно обзавеждане по индивидуален проект, което съчетава елегантен дизайн,
229 000 €(447 885,07 лв.)
(3 635 €/м2) (7 109,29 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Жилищната сграда с Акт 15, състояща се от две елегантни секции, чудесно вписани сред богатата зеленина в близост до Национална спортна академия, в квартал Малинова долина. Сградата е с модерна и стилна архитектура в непреходен стил. Ще бъде изградане с качествени материали, нови
от 134 461 €(от 262 982,86 лв.)
(2 500 - 3 000 €/м2)(4 889,58 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 50.74 - 160.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Нов жилищен проект до метростанция „Бели Дунав“
гр. София , кв. "Надежда 4"
Модерни апартаменти в тихата част на кв. Надежда 4
Представяме ви нов жилищен проект, разположен на тиха и спокойна улица в кв. Надежда 4, на пешеходно разстояние от метростанция „Бели Дунав“. Локацията съчетава удобството на бързия градски транспорт с наличието на зелени площи, спокойна жилищна среда и отлична инфраструктура,
от 138 450 €(от 270 784,66 лв.)
(2 300 - 2 609 €/м2)(4 498,41 - 5 102,76 лв./м2)Площ: 60.20 - 120.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
За частни лица
Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Едностаен апартамент с площ от 45 кв. м., разположен в жилищен район „Овча купел 2“, в близост до метростанция „Горна баня“, супермаркет Т-Маркет, пазар и спирки на градския транспорт.
Свободен за наемане от 01.06.2026г.
Жилището се намира на първи етаж в девететажна сграда
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(7,78 €/м2) (15,21 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
Лукс
Луксозен тристаен апартамент под наем на бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Дизайнерски апартамент с панорамна гледка към Витоша в комплекс – носител на „Сграда на годината“
Предлагаме под наем изключителен тристаен апартамент, изпълнен по индивидуален дизайнерски проект и разположен в престижния комплекс A3 – Advanced Architecture Apartments, отличен с наградата „Сграда на годината“ за 2017 г. Имотът се намира на бул. „България“, в район с отлична
1 600 €/месец(3 129,33 лв./месец)
(11 €/м2) (21,29 лв./м2)Площ: 147.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Ограничен брой висок клас апартаменти в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Бутикова 7-етажна сграда в широкия градски център
Представяме ви бутиков проект с ограничен брой висококачествени апартаменти в седеметажна сграда, разположена в един от перспективните столични райони в широкия градски център – кв. Банишора. Сградата се намира на пешеходно разстояние до метростанция „Мария Луиза“ и 5-та градска
от 228 256 €(от 446 429,93 лв.)
(2 700 - 2 800 €/м2)(5 280,74 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 81.52 - 164.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Парцел за жилищно строителство в с. Горна Василица
с. Горна Василица , гр. Самоков
Имот в красив планински район до Костенец
Предлагаме на вашето внимание парцел в регулация с площ 1 382 кв.м. в село Горна Василица, община Костенец, област Софийска. Почти правоъгълна форма на парцела, източно изложение с лек наклон.
Местоположението е с целодневно слънце греене, изключително чист въздух, тишина и
Наем
ново
Ексклузивно За частни лица
Магазин под наем в нова сграда
гр. София , кв. "Овча купел"
Бизнес помещение в хубав район в ж.к. Овча Купел
Ако търсите да наемете бизнес имот до парк в хубава част на Овча купел - днешната ни оферта ви очаква. Имотът е подходящ за офис, адвокатска кантора, магазин, студио за красота и други дейности. Отлично местоположение с лесен достъп до метростанция от третия диаметър на метрото,
Наем
ново
Ексклузивно
изгодно
Прекрасен офис на партерен етаж до бул. Симеоновско шосе
гр. София , кв. "Витоша"
Просторен и светъл офис с лесен достъп и включени паркоместа
Имаме удоволствието да Ви представим този просторен офис на партерен етаж в кв. Витоша в непосредствена близост до бул. Симеоновско шосе.
Офисът е с площ от 250 кв.м. и се състои от:
• Конферентна зала и преддверие
• Помещение с кухненски бокс
• 4 просторни помещения с
1 750 €/месец(3 422,70 лв./месец)(без ДДС)
(7 €/м2) (13,69 лв./м2)Площ: 250.00 м2
Тип на имота:
Офис
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
ново
Преустроен тристаен апартамент с панорамна гледка в гр. Ихтиман
гр. Ихтиман , с. Мирово
Светъл и функционален дом с южно изложение, две тераси и отлична локация
Предлагаме за продажба уютен и функционално преустроен тристаен апартамент, разположен в панелен блок в гр. Ихтиман. Жилището се намира на 8-ми последен етаж и впечатлява с прекрасно южно изложение, много естествена светлина и откриваща се панорамна гледка към града и
69 995 €(136 898,32 лв.)
(1 075 €/м2) (2 102,25 лв./м2)Площ: 65.12 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Наем
ново
За частни лица
Тристаен апартамент с отлична локация в кв. Надежда 4
гр. София , кв. "Надежда 4"
Комфортно обзаведен апартамент близо до метростанция Бели Дунав и Северен парк
Предлагаме под наем стилно обзаведен тристаен апартамент, разположен в кв. Надежда 4 – комуникативен и добре устроен район с бърз достъп до ключови градски удобства. Имотът се намира в непосредствена близост до метростанция „Бели Дунав“, спирки на редовния градски транспорт, бул.
850 €/месец(1 662,46 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 85.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
За частни лица
Престижен офис до ключ с Акт 16 в кв. Бъкстон
гр. София , кв. "Бъкстон"
Комуникативен бизнес имот в нискоенергийна сграда висок клас строителство до посолство и възлов булевард
Търсите да наемете помещение за вашия бизнес с комуникативна локация в столицата? Имаме отлично предложение за вас – висок клас офис с Акт 16 от ноември, 2025 година и топ локация в кв. Бъкстон, срещу Посолството на Кралство Саудитска Арабия, в близост до бул. Братя Бъкстон, ул.
2 500 €/месец(4 889,58 лв./месец)(без ДДС)
(14 €/м2) (27,25 лв./м2)Площ: 179.41 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Офис
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
За частни лица
Едностаен апартамент под наем в Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Топъл и уютен едностаен апартамент с мазе
Предлагаме на вашето внимание едностаен апартамент с площ 39 кв.м. под наем в ЕПК сграда в Люлин 10 - един от най-спокойните и комуникативни квартали на столицата. В непосредствена близост до жилищната сграда има училище, детска градина, хранителни магазини. На пешеходно
370 €/месец(723,66 лв./месец)
(9,58 €/м2) (18,74 лв./м2)Площ: 38.62 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Последен комуникативен офис в нова сграда с Акт 16 в кв. Бъкстон
гр. София , кв. "Бъкстон"
Просторен офис до ключ в нискоенергийна сграда висок клас строителство до посолство и възлов булевард
Последен наличен просторен офис с комуникативна локация в кв. Бъкстон срещу Посолството на Кралство Саудитска Арабия, в близост до бул. Братя Бъкстон, ул. Тодор Каблешков, Джъмбо, Мол България, супермаркет Лидъл, детски градини и училища, бул. Цар Борис III, парк Славия,
от 500 000 €(от 977 915 лв.)(без ДДС)
(2 787 €/м2) (5 450,73 лв./м2)Площ: 179.41 - 179.41 м2
Тип на имота:
Офиси
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 и централна локация в София
гр. София , кв. "Банишора"
Апартаменти до бул. Сливница, медицински и учебни заведения
Не пропускайте възможността да придобиете апартамент с централна локация на ключово за града място, с отлично развити комуникации, недалеч от метростанция Опълченска и Mall of Sofia, в близост до бул. Сливница, Женския пазар, парк Св. Никола, училища и детски градини, магазини и
от 166 025 €(от 324 716,68 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 66.41 - 135.16 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Бутикова жилищна сграда във Връбница 1 – последни апартаменти
гр. София , кв. "Връбница 1"
Модерен дом с комфорт, качество и отлична локация в северната част на София
Елегантна и съвременна жилищна сграда, създадена с ясна визия за качествен градски живот. Разположена в динамично развиващия се квартал Връбница 1, тя съчетава спокойствието на жилищна среда с бърз и удобен достъп до всички ключови точки на столицата. Проектът е ориентиран към
от 146 000 €(от 285 551,18 лв.)
(2 159 - 2 448 €/м2)(4 222,64 - 4 787,87 лв./м2)Площ: 60.47 - 99.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Двуетажна къща с панорамна гледка в град Рила
гр. Рила
Къща-близнак с тиха и спокойна локация близо до Рилския манастир
Предлагаме за продажба къща, разположена във високата част на град Рила – тихо и спокойно място с впечатляваща панорамна гледка към планината и града. Имотът е отличен избор за хора, които търсят спокойствие, чист въздух и близост до природата.
Къщата е тип близнак, с обща
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
Последен апартамент в модерна сграда с Акт 16 до бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище с три спални и кабинет в престижна сграда с детска ясла и цялостна модерна визия
Имаме изключително предложение за вас – жилище в луксозна сграда с Акт 16, със смесено предназначение, представляваща съвкупност от модерен дизайн, изтънчен вкус и внимание към детайла. Тя ви дава възможност за живот или работа в комуникативната и модерна част на бул. България,
от 540 000 €(от 1 056 148,20 лв.)
(2 832 €/м2) (5 538,56 лв./м2)Площ: 190.69 - 190.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
За частни лица
Комфортен двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Обзаведено жилище близо до Южен парк, училище „Владислав Граматик“, детска градина
Разгледайте нашето ново предложение за наем на готов за ползване двустаен апартамент в непосредствена близост до 73 СУ „Владислав Граматик“, удобни спирки на редовния градски транспорт, детска градина, Южен парк, с удобен достъп до бул. България.
Апартаментът (63 кв.м.) е
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с модерна визия в София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и впечатляващи мезонети, разположени в сграда с луксозни общи части и отлична локация
Нов луксозен жилищен комплекс, създаден с ясна визия – да предложи висок стандарт на живот, модерна архитектура и усещане за престиж още от първата крачка във входа. Естествено продължение след силния интерес и успешната реализация на предходни проекти на
от 182 735 €(от 357 398,60 лв.)(без ДДС)
(2 200 - 2 350 €/м2)(4 302,83 - 4 596,20 лв./м2)Площ: 79.30 - 200.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Поземлен имот в Бистрица в зона за нискоетажно строителство
с. Бистрица , гр. София
Парцел с отлични параметри и природна среда в полите на Витоша
Представяме за продажба поземлен имот, разположен в една от най-предпочитаните зони край София – в близост до с. Бистрица, в местността „Богдана“.
Локацията се отличава със спокойствие, чист въздух и красиви природни гледки, като същевременно предлага бърз достъп до града.
526 000 €(1 028 766,58 лв.)
(250 €/м2) (488,96 лв./м2)Площ: 2 104.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
Ски лифт на 1 км
Двустаен апартамент с перфектна локация в гр. Банско
гр. Банско
Едноспален апартамент в жилищна сграда с изба в ски курорт
Обзаведен и готов за нанасяне апартамент под наем в близост както до центъра, така и до начална станция на кабинков лифт в планински град Банско. Имотът се намира на 3/5 етаж в жилищната сграда, разположена в тих и спокоен квартал, в близост до детски градини, училища,
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(5,86 €/м2) (11,46 лв./м2)Площ: 59.73 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Два съседни парцела между Самоков и Боровец
гр. Самоков
Парцел за инвестиция в местност Бельова църква
Предлагаме за продажба голям поземлен имот на пътя между Самоков и Боровец, местност Бельова църква, с удобен достъп до градски удобства и модерни ски съоръжения.
Парцелите са два с площ 5306 кв. м. Имотите са съседни и попадат в зона за строеж на обществено обслужващи
449 995 €(880 113,72 лв.)
(85 €/м2) (165,87 лв./м2)Площ: 5 306.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
-10%
Продава се масивна къща в село Крупник
с. Крупник , гр. Благоевград
Обзаведен имот с поддържан двор, гледка към Пирин
Предлагаме на вашето внимание масивна къща в село Крупник. Селото е живописно и оживено, разположено в югозападна България, в непосредствена близост до град Симитли и на около 17 километра северно от Благоевград. Със своето стратегическо местоположение селото предлага комбинация
Продажба
За частни лица
Модерен комплекс от две сгради в подножието на Витоша
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни двустаен и тристаен апартаменти с отлична локация в кв. Малинова долина
Луксозно изпълнение, модерен дизайн и отлични разпределения! Изберете дом в комплекс от затворен тип, състоящ се от две сгради с отлична локация в кв. Малинова долина.
Комплексът се състои от две сгради всяка на 4 етажа. За покупка се предлагат двустайни и тристайни жилища,
от 258 000 €(от 504 604,14 лв.)
(2 037 - 2 179 €/м2)(3 984,03 - 4 261,75 лв./м2)Площ: 118.39 - 164.95 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Плаж на 100 м
Търговско помещение с офис обзавеждане в гр. Свети Влас
гр. Свети Влас , Хотел Берлин
Готов бизнес имот с отлична видимост в оживен район с постоянен поток от хора
Предлагаме за продажба напълно оборудвано търговско помещение, разположено в един от най-предпочитаните курорти по Южното Черноморие – Свети Влас, в непосредствена близост до хотел „Берлин“ и едва на 100 м от плажа.
Имотът е позициониран на комуникативно място с целогодишен
215 000 €(420 503,45 лв.)
(2 048 €/м2) (4 004,79 лв./м2)Площ: 105.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с южно изложение до езерото в Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Жилище с отлична локация, пред Акт 14 – идеално за семейство или инвестиция
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в един от най-зелените и добре уредени квартали на София – Дружба 1, в непосредствена близост до езерото, метростанция, детски градини, магазини и спирки на градски транспорт. Локацията съчетава спокойствието на паркова среда с
230 000 €(449 840,90 лв.)
(2 054 €/м2) (4 016,44 лв./м2)Площ: 112.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с паркомясто в нова сграда с Акт 14 в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Жилище с две спални и четири тераси в малка бутикова сграда
Апартамент с две спални и паркомясто в кв. Бояна – един от най-предпочитаните райони на София, известен със своята спокойна атмосфера, чист въздух и висок стандарт на живот. Имотът е отличен избор за семейство, което търси простор, комфорт и качествена жилищна среда.
Сградата
216 900 €(424 219,53 лв.)
(2 060 €/м2) (4 028,68 лв./м2)Площ: 105.30 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон