Имоти близо до планина продава и отдава под наем - страница 18
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Резервиран
Инвестиционен поземлен имот до монумент Камбаните“ – м-т Шираната
гр. София , кв. "в.з.Малинова долина - Герена"
Перспективен парцел в развиващ се район на София, сред зеленина и спокойствие
Поземлен имот с инвестиционен потенциал, разположен в изключително перспективен и все по-предпочитан район на София – в.з. Малинова долина – Герена, местност Шираната, в непосредствена близост до монумент „Камбаните“.
Имотът е с площ 625 кв. м. и попада в зона Жм 2, което го
94 375 €(184 581,46 лв.)
(151 €/м2) (295,33 лв./м2)Площ: 625.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Стрелбище
гр. София , кв. "Стрелбище"
Висок клас апартаменти с просторна жилищна среда до бул. България и Южен парк
Просторни и комфортни апартаменти с 1 или 2 спални в предпочитания столичен квартал Стрелбище, близо до бул. България, супермаркет Фантастико, удобни спирки на редовния градски транспорт, Южен парк и други градски удобства. Пусков срок - края на 2026 г.
В допълнение може за
от 253 988 €(от 496 757,35 лв.)
(2 476 - 3 200 €/м2)(4 842,64 - 6 258,66 лв./м2)Площ: 79.37 - 129.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-3%
Етаж от къща в кв. Коматево
гр. Пловдив , кв. "Коматево"
Имот с две спални и частично сменена дограма
Имот с потенциал с красива панорама към поддържан вътрешен двор и към града. Етаж от къща с голяма площ и хубаво изложение в район с лесен достъп до всички точки на града.
Имотът заема 2 етаж от тухлена къща, обща площ 120 кв.м., изложение изток/юг. Разпределение:
• голям
155 000 €160 000 €303 153,65 лв.312 932,80 лв.
(1 292 €/м2) (2 526,28 лв./м2)Площ: 120.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Плаж на 900 м
Голяма къща на груб строеж с панорама към морето в м. Инцараки
гр. Свети Влас , м. Инцараки
Имот с отличен потенциал, Акт 14 и уникално съчетание на море и планина
Предлагаме за продажба масивна къща на етап груб строеж с впечатляваща разгъната застроена площ от 600 кв. м., разположена върху парцел от 400 кв. м. в предпочитаната местност Инцараки, град Свети Влас. Районът е добре познат с изключително благоприятния си климат, резултат от
Продажба
Двуетажна къща с двор до центъра на гр. Банско
гр. Банско
Къща за продажба в гр. Банско
Предлагаме ви за продажба тази къща с двор, която се намира в централната част на гр. Банско.
Къщата е двуетажна, с обща квадратура 160 кв. м. Всеки от етажите е площ 80 кв. м. и има по 3 стаи. На втория етаж има и тераса с гледка към града и съседните къщи. Сградата има
Наем
-3%
Резервиран
Магазин с отлична видимост в близост до НОИ и метростанция Опълченска
гр. София , кв. "Център"
Търговски имот на две нива с оживена локация в столицата, до възлови булеварди
Разгледайте нашето предложение за наем на търговско помещение на две нива със санитарен възел. Имотът се намира зад сградата на НОИ, в район с активен човекопоток, офиси и административни сгради. Подходящ е за магазин, офис, фризьорски салон, ателие или други търговски
599 €/месец615 €1 171,54 лв./месец1 202,84 лв.
(8,09 €/м2) (15,83 лв./м2)Площ: 74.00 м2
Тип на имота:
Магазин
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
УПИ на 10 минути от гр. Габрово
гр. Габрово , с. Костенковци
Просторен регулиран парцел 4.5 дка с прекрасни гледки
Представяме ви изключителен парцел с уникална висока позиция в живописното село Костенковци – място, което съчетава спокойствието на планината с потенциала за инвестиция или ваканционен имот. Имотът е с площ 4 448 кв.м., с две лица към асфалтови пътища (67 м и 78 м), с наличен
24 500 €(47 917,84 лв.)
(5,51 €/м2) (10,77 лв./м2)Площ: 4 448.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Нова къща в процес на строителство в кв. „Струмско“, Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Струмско"
Съвременен дом с панорамни гледки и висок клас изпълнение
Предлагаме за продажба самостоятелна къща ново строителство, разположена в тих и спокоен район на квартал „Струмско“, с впечатляваща панорама към града и планината. Имотът е в процес на изграждане и ще бъде завършен в началото на 2026 г., като при строителството се използват
Продажба
Тристаен апартамент на метри от парк „Заимов“ и метростанция „Театрална“
гр. София , кв. "Оборище"
Жилище за ремонт с две спални, мазе и таванско помещение в кв. Оборище
Тристаен апартамент за ремонт в малка сграда (1941 г.) в престижния квартал Оборище, в близост до парк „Заимов“, магазини, метростанция „Театрална“. На територията на парк „Заимов“ се намират и Театър „София“, театрална работилница „Сфумато“, заведения, спортни площадки, детски
259 000 €(506 559,97 лв.)
(2 590 €/м2) (5 065,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент с хубава гледка към Витоша и удобен достъп до метростанция
гр. София , кв. "Люлин 3"
Обзаведено жилище под наем в кв. Люлин 3
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент, разположен в поддържана сграда ЕПК с контролиран достъп и асансьор, в близост до метростанция и основни удобства в кв. Люлин 3.
Жилището е с площ от 45 кв.м и функционално разпределение:
• Входно антре;
• Дневна с кът за
370 €/месец(723,66 лв./месец)
(8,22 €/м2) (16,08 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Лукс
Резервиран
Обзаведен тристаен апартамент в престижния кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Голям апартамент с отлична локация и възможност за наемане на паркоместа
Предлагаме под наем изключително просторен и уютен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и престижни квартали на София – Драгалевци. Локацията съчетава удобствата на градската среда с непосредствена близост до планината, което осигурява чист въздух,
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Къща с овощна градина с голяма плевня в Тетевенския Балкан
с. Голям извор , гр. Ябланица
Къща с три спални, уютна механа и просторна градина в полите на Балкана
Предлагаме за продажба уникален имот в Тетевенския Балкан, разположен в малка и тиха махала на 1 км от центъра на село Голям извор и само на около 1 час път от София. Районът се отличава с изключителна природа, чист въздух и спокойствие, като същевременно предлага лесен достъп до
Продажба
За частни лица
Пететажна жилищна сграда на 500 м от Нов Български Университет
гр. София , кв. "Овча купел"
Нови апартаменти със спокойна и сигурна жилищна среда близо до парк, детски градини, училища, магазини
Последни налични апартаменти с 1 или 2 спални в тихия и зелен квартал Овча купел в югозападната част на столицата в подножието на Витоша планина. Имотът гарантира спокойствие и сигурност, разположен на 500 м от НБУ и в близост до парк, детски градини, училища, болница,
от 270 000 €(от 528 074,10 лв.)
(2 037 €/м2) (3 984,26 лв./м2)Площ: 132.54 - 132.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Резервиран
Тристаен апартамент с дворни пространства до парк Въртопо
гр. София , кв. "Малинова долина"
Жилище с две спални в нова сграда в близост до Ринг Мол и IKEA
Представяме апартамент с две спални в модерна жилищна сграда в един от перспективните райони на София – кв. Малинова долина. Тук стилната архитектура, функционалните разпределения и градска среда се обединяват, за да създадат отличен дом – тих, комфортен и удобен.
Разположена
166 000 €(324 667,78 лв.)
(1 957 €/м2) (3 827,28 лв./м2)Площ: 84.83 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Магазини в търговски и развлекателен център в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Бизнес имот с отлична видимост от булевард Цар Борис III и Околовръстен път
Търговски площи в развлекателен център в район Овча Купел, в София. Ключовото разположение на сградата, както и уникалният дизайн, изпълнен в най-съвременните и оригинални архитектурни решения осигуряват много добра видимост от всички посоки. Търговската зона представлява
2 228 410 €(4 358 391,13 лв.)(без ДДС)
(1 000 €/м2) (1 955,83 лв./м2)Площ: 2 228.41 м2
Тип на имота:
Магазин
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Парцел в сърцето на балкана с лице на главен път
с. Скандалото , гр. Троян
Парцел с правилна форма, лице на път и ток и вода в близост
Предлагаме за продажба равен парцел в регулация с обща площ 1 291 кв.м, разположен в тихото планинско село Скандало, в непосредствена близост до гр. Априлци. Имотът има лице към асфалтов път, което осигурява удобен целогодишен достъп, и се намира сред едни от най-живописните
12 000 €(23 469,96 лв.)
(9,30 €/м2) (18,18 лв./м2)Площ: 1 291.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Парцел за инвестиция в месност Манилов дол-Суходол
гр. София , кв. "Суходол"
Земя с одобрен ПУП, подходяща за строеж на хотел и ресторант
Представяме на вашето внимание земеделска земя (2039 кв.м.) с одобрен ПУП „Търговски обект и мотел“, влязъл в сила от 07.2023 в местност Манилов дол-Суходол, район Овча купел. Имотът е подходящ за построяване на хотел и ресторант, както и други бизнес приложения.
Парцелът е с
420 000 €(821 448,60 лв.)
(206 €/м2) (402,87 лв./м2)Площ: 2 039.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Къща в село Жиленци
с. Жиленци , гр. Кюстендил
Масивна селска къща близо до града
Предлагаме на вашето внимание голяма и масивна селска къща. От имота се открива прекрасна гледка към планината.
Конструктивно къщата е здрава, има нужда от вътрешен ремонт и външна топлоизолация. Включва 2 етажа, мазе и тавански помещения. В мазето е обособено помещение за
Продажба
-3%
Просторен двустаен апартамент с панорамна гледка в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Панелно жилище за ремонт с удобен достъп до метростанция и Община Младост 3
Представяме на вашето внимание просторен двустаен апартамент, предлагащ практично жилищно пространство в добре устроен район на столицата - кв, Младост 4, близо до бул. Александър Малинов, супермакет Лидъл, търговски център Принцес, парк, учебни заведения, с удобен достъп до
157 000 €162 000 €307 065,31 лв.316 844,46 лв.
(2 427 €/м2) (4 747,45 лв./м2)Площ: 64.68 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Просторен търговски имот с потенциал в центъра на град Габрово
гр. Габрово , кв. "Център"
Бизнес имот подходящ за шоурум, бизнес център, производствено предприятие, образователен и спортен център
Предлагаме имот с големи зали, подходящ за широк обхват от дейности в централната част на Габрово. Имотът е разположен в тухлена жилищна сграда, заема голяма площ от партерен и подземен етаж и разполага с два отделни входа. Помещенията са в добро състояние, с нужда от козметични
Продажба
УПИ за жилищно строителство в квартал на град Габрово
гр. Габрово
Дворно място в сърцето на Балкана , до ЕМО „ Етъра „
Имаме удоволствие да предложим на Вашето внимание ПАРЦЕЛ за жилищно строителство в квартал на град Габрово. Имотът е разположен в близост до архитектурния етнографски музей на открито "Етъра " и недалеч до " Соколски " манастир на спокойно и тихо място. Има изглед към Бузлуджа
Продажба
Реновирана къща с двор в ж.к. Елица на гр. Дупница
гр. Дупница
Градски имот в добро състояние с изрядни документии спокойна локация до река
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на реновирана къща с изрядни документи в ж.к. Елица на гр. Дупница, срещу централния склад на Спиди. Имотът се характеризира с тихо и спокойно местоположение, в близост до река и удобен достъп до разнообразие от градски
Продажба
Живописен парцел във ваканционно село Рибарица
с. Рибарица
Урбанизиран имот на асфалтов път в сърцето на Балкана, близо до река
Предлагаме за продажба прекрасен регулиран парцел в живописното населено място Рибарица, разположено в сърцето на Балкана.
Имотът е с площ от 1415 кв.м., с южно изложение. Теренът е равен и подходящ за изграждане на къща с веранда и достатъчно пространство за семеен дом или
95 000 €(185 803,85 лв.)
(67 €/м2) (131,31 лв./м2)Площ: 1 415.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Четиристаен апартамент пред Акт 15 в кв. Красна поляна
гр. София , кв. "Красна поляна 2"
Просторен апартамент с панорамна гледка до учебни заведения, магазини, болница, парк
Просторен четиристаен апартамент със спокойна и същевременно комуникативна локация в кв. Красна поляна, с бърз достъп до центъра на София. Намира се до възловия бул. Никола Мушанов, в близост до училища и детски градини, до вериги супермаркети, фитнеси, болница МБАЛ Надежда,
285 000 €(557 411,55 лв.)
(2 335 €/м2) (4 566,33 лв./м2)Площ: 122.07 м2 Етаж: 5
гр. София , кв. "Симеоново"
Апартаменти с прекрасни гледки и близост до Витоша планина
Нова жилищна сграда сред зеленина и чист въздух на границата с Природен Парк Витоша в кв. Симеоново. Отлични апартаменти с удобни разпределения в район, гарантиращ спокойствие, сиryрност, здравословен начин на живот.
Прекрасни гледки към София и планината, лесен и бърз достъп
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 465 - 2 516 €/м2)(4 821,12 - 4 920,87 лв./м2)Площ: 70.08 - 139.71 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Парцел с уникална гледка към Стара планина в гр. Априлци
гр. Априлци , гр. Велико Търново
Урбанизиран имот с южно изложение и отличен достъп – идеален за къща или туристически проект
Предлагаме за продажба прекрасен парцел в живописния град Априлци, разположен в сърцето на Балкана. Имотът е с площ от 4169 кв.м., има южно изложение и открива впечатляващи панорамни гледки към Стара планина и нейните върхове.
Парцелът е урбанизиран и с отличен достъп – намира
167 000 €(326 623,61 лв.)
(40 €/м2) (78,35 лв./м2)Площ: 4 169.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Четири съседни парцела до к-с Голф Клуб Ибър
гр. Долна баня
Имоти в регулация в планински район
Предлагаме за продажба урегулирани парцели, подходящи за изграждане на къщи с отличен инвестиционен потенциал в Долна баня.
Параметри на застрояване:
• Плътност 15%
• Кинт 0.20
• Озеленяване 60%
• Височина 6м
Парцел 109 - 5909 кв. м - цена 106 362 евро
Парцел 110 -
Продажба
Парцел с бунгало, ток и вода на 10 минути от центъра на гр. Тетевен
гр. Тетевен
Парцел с гледка към скалите в живописнара зона Полатен
Предлагаме за продажба имот с площ от 750 кв.м, разположен в една от най-красивите и спокойни части на Тетевен – вилна зона Полатен, само на 100 метра от реката. Място, което съчетава природна хармония, чист въздух и удобен достъп – идеално за изграждане на жилищна или
Продажба
За частни лица
Луксозна и модерна жилищна сграда в м-т Гърдова глава
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Апартаменти на тихо и спокойно място с чист въздух
Изключителна възможност да притежавате нов дом в този престижен столичен район!
Жилищна сграда разположена в най-хубавата част на местност Гърдова глава, на 250 метра от околовръстния път и бул.“Цар Борис ІІІ“. В околностите има училище, детска градина, хипермаркети Фантастико
от 146 158 €(от 285 860,20 лв.)
(2 310 - 2 814 €/м2)(4 517,97 - 5 503,71 лв./м2)Площ: 58.41 - 153.97 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Регулиран парцел в кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Парцел в бързоразвиващ се район с еднофамилни къщи
Представяме за продажба атрактивен парцел, на тихо и спокойно място в квартал Драгалевци. Районът е бързоразвиващ се, застроен с еднофамилни къщи. В близост е частното училище BRITANICA Park School и детски градини медицински център, стадион, ресторанти и кафенета, с удобен
370 700 €(725 026,18 лв.)
(280 €/м2) (547,60 лв./м2)Площ: 1 324.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София