Имоти близо до планина продава и отдава под наем - страница 12
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Кафе-Сладкарница с отлична локация в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
ЧИСТО НОВО, ОБОРУДВАНО ЗА БИЗНЕС ЗАВЕДЕНИЕ ДО ЮЖЕН ПАРК И ХОТЕЛ МАРИНЕЛА.
Представяме на вашето внимание чудесно инвестиционно предложение с висок потенциал на топ локация в кв. Лозенец. Напълно обзаведено и оборудвано заведение със собствена тераса, заобиколена от зеленина. Заведението е подходящо за сладкарница, кафене , брънч и др., наличното
Продажба
-5%
Ексклузивно
Просторен двустаен апартамент с южна тераса и отлична локация
гр. София , кв. "Дървеница"
Имот в добро състояние само на 8 минути пеша от метрото
Предлагаме за продажба просторен и светъл двустаен апартамент с площ от 65.20 кв.м, разположен на 6-и етаж от 8 в добре поддържана панелна сграда с асансьор, контролиран достъп и видеонаблюдение. Към жилището принадлежи мазе с площ от 3.39 кв.м, а паркирането е свободно в
179 900 €189 900 €351 853,82 лв.371 412,12 лв.
(2 759 €/м2) (5 396,53 лв./м2)Площ: 65.20 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
-13%
Лукс
Луксозен апартамент с гараж в кв. Лозенец – престижна локация, простор и безкомпромисен комфорт
гр. София , кв. "Лозенец"
Висок стандарт на живот в един от най-търсените и елитни квартали на София
Изключително просторен и светъл апартамент, разположен в кв. Лозенец, един от най-желаните райони на София. Кварталът е символ на престиж, зеленина и отлично качество на живот, предпочитан от семейства, търсещи спокойствие, сигурност и бърз достъп до центъра.
Лозенец съчетава
2 100 €/месец2 400 €4 107,24 лв./месец4 693,99 лв.
(14 €/м2) (27,38 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с отлична локация в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Спокоен и функционален градски дом с удобства на една ръка разстояние
Предлагаме за продажба отлично поддържан и напълно обзаведен апартамент, разположен на шести етаж от девет в добре поддържан панелен блок в столичния квартал Хаджи Димитър. Имотът е с функционално разпределение и изложения юг/север, което осигурява естествена светлина, добър
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 611 €/м2) (5 105,82 лв./м2)Площ: 65.12 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
Тристаен апартамент под наем в кв. Манастирски ливади, София
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Обзаведен имот с паркомясто и отлична локация
Предлагаме под наем просторен тристаен апартамент с площ от 90 кв.м, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на София – кв. Манастирски ливади. Имотът се намира в добре поддържана сграда с асансьор и затворено дворно пространство с възможност за паркиране,
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Жилища в кoмплекс Грийн Парадайз IV / Green Paradise IV в Приморско
гр. Приморско
Напълно обзаведени апартаменти за целогодишно ползване с удобен достъп до Южен плаж
Предлагаме на вашето внимание последни налични двустайни апартаменти в затворен комплекс Грийн Парадайз IV/Green Paradise IV за целогодишно или сезонно ползване с приятни гледки вътрешен двор, басейн, гора и към града. Комплексът е построен в гъста дъбова гора, като локацията
от 78 000 €(от 152 554,74 лв.)
(1 319 - 1 821 €/м2)(2 579,74 - 3 561,57 лв./м2)Площ: 59.13 - 63.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Последен мезонет с 3 спални в сграда ново строителство в центъра на столицата
гр. София , кв. "Център"
Жилище в малка сграда с удобна локация до театри, училища и магазини
Предлагаме на вашето внимание последен мезонет с 3 спални в новострояща се сграда в централната част на София, на тихо и спокойно място, в непосредствена близост до парк. Станете собственик на ново жилище в сграда от най-висок клас в район без аналог в столицата.
Сградата е на
от 563 000 €(от 1 101 132,29 лв.)
(3 069 €/м2) (6 002,03 лв./м2)Площ: 183.46 - 183.46 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Офис с две подземни паркоместа и топ локация на бул. Черни връх
гр. София , кв. "Лозенец"
Отлична бизнес среда за занималня, детски център, езикова школа
Атрактивно офис пространство на булевард "Черни връх", предлагащо практична и достъпна среда за вашия бизнес. Подходящо както за офис, така и за занималня, детски център, кабинет, езикова школа и друг вид дейности.
Имотът (78 кв.м.) е разположен на първи етаж на шестетажна
Продажба
Лукс
Бутикова жилищна сграда в полите на Витоша – елегантност, светлина и високи стандарти
гр. София , кв. "Бояна"
Луксозно жилищно пространство сред природа, тишина и престиж
В един от най-желаните и зелени райони на София – кв. Бояна, м-т Гърдова глава, се реализира изключително стилна бутикова жилищна сграда, която съчетава модерна архитектура, премиум материали и усещане за уединение. Сградата е разположена сред нискоетажно застрояване и предлага
от 276 140 €(от 540 082,90 лв.)
(2 972 - 3 713 €/м2)(5 812,73 - 7 262 лв./м2)Площ: 74.38 - 245.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Южен тристаен апартамент в нов комплекс с Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартамент с две спални в модерна сграда близо до магазин Фантастико
Предлагаме за продажба просторен апартамент с две спални, разположен на втори етаж в нова и модерна жилищна сграда, част от съвременен комплекс, проектиран с мисъл за комфортен семеен живот. Сградата се отличава с модерна архитектура, високо качество на строителството и богато
250 000 €(488 957,50 лв.)
(2 527 €/м2) (4 941,96 лв./м2)Площ: 98.94 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Луксозно енергоефективно строителство до Южен парк, метростанция и големи търговски центрове
Изберете своя нов съвременен градски дом в луксозна жилищна сграда в процес на строителство в кв. Манастирски ливади-изток в полите на Витоша, близо до Южен парк, големите търговски центрове „Paradise center“ и „България мол“ , супермаркет Лидъл, Т-маркет, магазин ДМ, множество
от 239 200 €(от 467 834,54 лв.)
(2 969 - 3 431 €/м2)(5 806,86 - 6 710,45 лв./м2)Площ: 69.72 - 120.94 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Уникален инвестиционен имот в сърцето на Природен парк Витоша
гр. София , кв. "в.з.Бояна"
Високопланински комплекс с целогодишен достъп, развит бизнес модел и изключителен потенциал
Днешното ни предложение включва изключително рядък недвижим имот, разположен в сърцето на Природен парк Витоша, на 1 850 м надморска височина, сред борова гора, тишина и впечатляващи панорамни гледки. Имотът съчетава автентична природна среда с целогодишен и лесен достъп от София
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в Люлин 6
гр. София , кв. "Люлин 6"
Многофамилна жилищна сграда на 9 етажа
Предлагаме на вашето внимание апартаменти ново строителство за продажба в нов жилищен комплекс с комуникативна локация в Люлин 6 в София.
Качествен проект с огромен потенциал в развит и търсен столичен район.
Апартаментът се предлага със степен на завършеност:
• стени на
от 151 460 €(от 296 230,01 лв.)
(1 700 - 2 000 €/м2)(3 324,91 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 81.87 - 125.19 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс пред Акт 16 в Манастирски ливади - изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Последни жилища с удобно и функционално разпределение и гледка към Витоша
Усещане за живот в хармония, за дом, който отразява теб и същността ти.
Твоят дом прегръдка от емоции.
Изберете дом в комплекс от затворен тип с комуникативна локация и отлични вътрешни разпределения. Комплексът се намира в един от най–бързоразвиващите се квартали на гр.
от 221 676 €(от 433 560,57 лв.)
(3 000 - 3 360 €/м2)(5 867,49 - 6 571,59 лв./м2)Площ: 65.97 - 194.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Промишлено хале под наем в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Сграда със стратегическа и комуникативна локация в София
Представяме ви функционално складово помещение, което предлага отлични условия за разнообразни дейности – от логистика и обслужване до производство. Халето разполага с площ от 450 кв. м. и височина 6,50 м, осигурявайки удобство при опериране с по-големи товари и техника.
Продажба
-17%
Ексклузивно
Лукс
Изключително луксозен апартамент с три подземни гаража в елитния квартал Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Просторен имот на тиха улица до Южен парк и метростанция „Европейски съюз“
Представяме на вашето внимание уникален по своя мащаб, разкош и детайл имот – луксозен апартамент в сърцето на кв. Лозенец, заемащ целия четвърти етаж от представителна жилищна сграда с Разрешение за ползване от 2001 г.
Общата застроена площ е 272,79 кв.м, като имотът
1 050 000 €1 260 000 €2 053 621,50 лв.2 464 345,80 лв.
(3 849 €/м2) (7 528,21 лв./м2)Площ: 272.79 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Новострояща се сграда в тихата част на кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Просторни жилища близо до Нов Български университет, метростанция, ул. Монтевидео и Околовръстен път
Светли и комфортни апартаменти с 1, 2 или 3 спални, разпределени в две сгради на 4 и 8 етажа, с удобна локация в кв. Овча купел, в непосредствена близост до водещи пътни артерии – ул. Монтевидео и Софийски околовръстен път, до метростанция Мизия/НБУ и спирки на градски
от 122 701 €(от 239 982,30 лв.)
(2 100 - 2 378 €/м2)(4 107,24 - 4 650,96 лв./м2)Площ: 55.17 - 140.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Последен гараж в сграда с Акт 16, кв. Манастирски ливади – запад
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Подземен гараж в сграда на бул. Тодор Каблешков на 400 метра от бул. България
Подземен гараж в качествена сграда с Акт 16 в южен столичен район с високо търсене на места за паркиране - кв. Манастирски ливади-запад.
За продажба се предлага последният гараж на цена 65 000 евро.
Паркингът е подземен, а достъпът до него е посредством двойна рампа, като
Продажба
Висок клас жилищна сграда с Акт 16 в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Луксозни семейни жилища до The Mall, Мега парк, бул. Цариградско шосе и бъдеща метростанция
Отлично предложение за покупка на просторни апартаменти с 2 спални в модерна сграда с Акт 16, построена на тиха вътрешна уличка в квартал Полигона и в същото време в близост до един от най-големите молове в града - THE MALL, Мегапарк, на 2 км от зала „Арена Армеец“ и новия
от 354 846 €(от 694 018,45 лв.)
(2 650 - 2 804 €/м2)(5 182,95 - 5 484,15 лв./м2)Площ: 126.57 - 145.57 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
-19%
Едностайно жилище в централната част на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Напълно оборудван апартамент с потенциал за отдаване под наем до универистет и автогара
Предлагаме за продажба компактен едностаен апартамент, разположен в сърцето на гр. Велико Търново, само на няколко минути пешеходно разстояние автогара Юг и 5-ти корпус на ВТУ – локация, която гарантира постоянен интерес от студенти, преподаватели и гости на града.
Имотът
117 000 €144 600 €228 832,11 лв.282 813,02 лв.
(3 079 €/м2) (6 021,90 лв./м2)Площ: 38.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-6%
Тристаен апартамент с южно изложение и прекрасна гледка
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Слънчев имот с функционално разпределение в панелна сграда
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ от 77.11 кв.м, разположен на последен (седми) етаж в поддържана панелна сграда от 1985 г., с изключително удобна локация – в близост до магазин “Била”, Спортното училище и футболен терен „Трифон Иванов“.
Имотът се
85 000 €90 000 €166 245,55 лв.176 024,70 лв.
(1 102 €/м2) (2 155,95 лв./м2)Площ: 77.11 м2 Етаж: 7
гр. София , кв. "Център"
Бизнес имот в нова луксозна сграда до булеварди Васил Левски и Дондуков
Стилен изцяло обзаведен бизнес имот в нова модерна сграда в центъра на София, на метри от бул. Васил Левски, бул. Дондуков и метростанция.
Офисът се намира на 2/5 етаж, изложение изток - югоизток. Разпределение:
• 3 офис помещения
• 1 санитарен възел
• 1 склад
• 1 лоби за
Продажба
За частни лица
Нов жилищен комплекс – съвременен стандарт на живот в западната част на София
гр. София , кв. "Люлин 8"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и ателиета в нова сграда в кв. Люлин 8
Изберете дом в мащабен нов жилищен проект в столицата – „Люлин 8“, създаден с мисъл за модерния градски човек, който цени комфорта, сигурността и отличната локация.
Тази многофункционална сграда от ново поколение предлага интелигентен архитектурен дизайн, висококачествени
от 108 733 €(от 212 663,26 лв.)
(2 050 - 2 507 €/м2)(4 009,45 - 4 903,27 лв./м2)Площ: 43.37 - 127.82 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
изгодно
Двустаен апартамент в целогодишен комплекс Голф Клуб Ибър / Golf Club Ibar
гр. Долна баня
Обзаведен имот в спокоен район до ски и СПА курорти
Напълно обзаведен двустаен апартамент в затворен комплекс Голф Клуб Ибър. Комплексът се намира в полите на Рила планина до Долна баня, на 18 км от ски курорта Боровец, 70 км от столицата София и 80 км от Пловдив. Ибър е първото в Югоизточна Европа голф игрище по дизайн на Стив
49 000 €(95 835,67 лв.)
(746 €/м2) (1 458,69 лв./м2)Площ: 65.70 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Нова жилищна сграда с топ локация в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Инвестирай в бъдещето – комфортни и просторни апартаменти до метростанция, университет, възлов булевард
Изберете своя дом с една, две или три спални в новото архитектурно бижу в сърцето на столичния квартал „Дианабад“ – модерна жилищна сграда в процес на строителство, успешно съчетаваща стил, удобства и топ локация до възловия столичен бул. Г. М. Димитров, с директен достъп до
от 187 859 €(от 367 420,27 лв.)
(3 000 - 3 691 €/м2)(5 867,49 - 7 218,97 лв./м2)Площ: 62.00 - 125.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в най-хубавата част на ж.к. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Луксозна сграда в непосредствена близост до Посолството на Република Украйна
Тази сграда ще спечели сърцето ви с модерна архитектура, функционални разпределения и отлична локация.
Дом с мисъл към семейството и хората, които не биха направили компромис.
Сградата е с получен Акт 14!
Комплексът се състои от две жилищни сгради с общо 23 апартамнта
от 169 596 €(от 331 700,94 лв.)
(2 520 - 2 670 €/м2)(4 928,69 - 5 222,07 лв./м2)Площ: 67.30 - 139.37 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
Просторен магазин под наем в нов жилищен комплекс с около 1000 апартамента в София
гр. София , кв. "Банишора"
Търговско помещение с голям потенциал в кв. Банишора
Отлична възможност за наем на търговски обект с площ от 48 кв. м, разположен в съвременен жилищен комплекс от ново поколение. Проектът включва около 1000 апартамента, като още до края на годината предстои въвеждане в експлоатация на първите 400 жилища и търговски обекти. Това
960 €/месец(1 877,60 лв./месец)(без ДДС)
(20 €/м2) (39,12 лв./м2)Площ: 48.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Просторен апартамент в сърцето на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Имот с топ локация и панорамна гледка към хълмовете
Представяме ви просторен апартамент с площ от 110 кв.м., разположен в самия център на Велико Търново, на пешеходно разстояние от автогара „Юг“. Жилището предлага удобно разпределение с две спални, светъл хол, всекидневна, кухня, баня, отделна тоалетна, килер и две тераси, от
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 227 €/м2) (2 400,34 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Уникална къща в традиционен възрожденски стил в Свети Влас
гр. Свети Влас , пристанище „Марина Диневи“
Къща в комплекс от 8 къщи с басейн, гаражи и ресторант само на 200 метра от плажа и „Марина Диневи“
Ако мечтаете за дом с дух, простор и морски изгреви от терасата – тази къща е създадена за вас.
Представяме ви луксозна къща с характер и история, разположена в елитния комплекс „Панорама Диневи“, само на 200 метра от плажа и яхтеното пристанище „Марина Диневи“. Съчетавайки
Продажба
Многостаен апартамент в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Просторен и светъл апартамент с обзавеждане до парк, стадион Ивайло, училище, пазар
Предлагаме за продажба изключително просторен и светъл апартамент с отлично разположение в централната част на гр. Велико Търново, в непосредствена близост до парк, стадион „Ивайло“, ПМГ „Васил Друмев“, Централния пазар и други ключови локации и удобства в града, което го прави
415 000 €(811 669,45 лв.)
(2 243 €/м2) (4 387,40 лв./м2)Площ: 185.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново