Имоти близо до планина продава и отдава под наем - страница 15
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
Ексклузивно За частни лица
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в нова сграда
гр. София , кв. "Овча купел"
Отлично жилище с удобно разпределение в хубав район
Ако търсите да наемете просторен имот до парк в хубава част на Овча купел - днешната ни оферта ви очаква. Напълно готово и обзаведено жилище в хубав район, с лесен достъп до метростанция от третия диаметър на метрото, парк „Овча купел“ и спортните терени на стадион Славия.
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(7,14 €/м2) (13,97 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Етаж от къща с двор в широкия център на Дупница
гр. Дупница
Имот с потенциал за преустройство на тиха улица
Предлагаме за продажба етаж от къща, разположен в широкия център на гр. Дупница – район, който съчетава удобството на централната локация с тишина и спокойствие.
Имотът се намира на първи етаж от двуетажна тухлена сграда и е с площ от 93 кв.м, като към него има и идеални части
Продажба
Тристаен апартамент с гледка към планината в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Светъл и просторен апартамент в модерна, енергийно ефективна сграда с Акт 16, на пешеходно разстояние от метро и Paradise Center
Разгледайте нашето ново предложение за тристаен апартамент, впечатляващ с функционално разпределение, естествена светлина и усещане за простор – дом, създаден за пълноценен начин на живот в динамичната градска среда на южна София. Имотът е част от съвременна сграда с Акт 16 от
438 000 €(856 653,54 лв.)
(3 369 €/м2) (6 589,64 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Работещ хотел с ресторант в центъра на Сапарева баня
гр. Сапарева баня
Готов бизнес с целогодишен потенциал в СПА курорт
Предлагаме за продажба модерен и напълно оборудван семеен хотел с ресторант, разположен в централната част на гр. Сапарева баня – един от най-популярните СПА курорти в България, известен с най-горещите минерални извори в Европа.
Имотът представлява отлична инвестиционна
Наем
-5%
Просторен апартамент с топ локация в района на НДК
гр. София , кв. "Център"
Стилен дом с две спални, вътрешен двор и отлична градска среда до бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“
Предлагаме под наем елегантен и функционален апартамент, разположен в една от най-предпочитаните централни части на София – в непосредствена близост до бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“ и на пешеходно разстояние от НДК.
Имотът (87 кв.м.) се намира на 2/6 етаж в добре поддържана
750 €/месец790 €1 466,87 лв./месец1 545,11 лв.
(8,62 €/м2) (16,86 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Ски лифт на 1 км
ПРОДАДЕН
Студио след основен ремонт и ново обзавеждане
гр. Банско , кв. "Център"
Едностаен апартамент в жилищна сграда с и подземен паркинг близост до центъра
Представяме ви югоизточно студио, разположено в жилищна кооперация с ниска такса за поддръжка на общите части. Имотът е след основен ремонт, готов за незабавно нанасяне и е чудесен както за лично ползване, така и за инвестиция.
Локация и предимства:
• Намира се в тих и
45 500 €(88 990,27 лв.)
(1 077 €/м2) (2 107,28 лв./м2)Площ: 42.23 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Земя с потенциал между Долна Баня и Костенец
гр. Долна баня , гр. Костенец
Поземлен имот с площ от 1 609 кв.м. с възможност за промяна на предназначението. Имотът е с правилна правоъгълна форма. Панорамни гледки към Рила и Ихтиманска средна Гора. На 100м от асфалтов път и в близост до Голф Клуб Ибър.
Град Долна баня е разположен в Долнобанската
Продажба
-6%
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент в модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Премиум качество, функционално разпределение и отлична локация
Тристаен апартамент с обща площ от 97.99 кв.м. (80.44 кв. м. чиста площ + 17.55 кв. м. общи части), разположен в нова модерна жилищна сграда в един от най-предпочитаните южни квартали на София – Манастирски ливади.
Апартаментът е проектиран с акцент върху комфорта и
294 000 €313 568 €575 014,02 лв.613 285,70 лв.
(3 000 €/м2) (5 868,09 лв./м2)Площ: 97.99 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
-1%
Парцел в регулация за продажба в центъра на град Дупница
гр. Дупница , кв. "Център"
Отлична локация за жилищно или търговско строителство в широк център
Парцел в регулация с площ от 308 кв. м., разположен в широк център на град Дупница. Имотът е с удобен достъп до главни пътни артерии в града, което го прави отличен избор както за жилищно строителство, така и за малка жилищна кооперация или офис сграда.
Характеристики на
36 000 €36 300 €70 409,88 лв.70 996,63 лв.
(117 €/м2) (228,60 лв./м2)Площ: 308.00 м2
с. Черни Вит , гр. Ябланица
Голям имот в края на село Черни Вит с поточе и потенциал за развитие
Предлагаме за продажба имот, разположен в живописното село Черни Вит, на 8 км от град Тетевен и около час и половина път от София. Мястото предлага спокойствие, чист планински въздух и лесен достъп до основни пътни артерии, което го прави подходящо както за отдих, така и за
Продажба
За частни лица
Модерен жилищен комплекс с Акт 14 в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Начин на живот с перспектива - енергиен клас А, комфорт, устойчивост и инвестиционен потенциал
Изберете своя нов дом в южната част на София, разположен в район с ниско застрояване и усещане за простор. Сградата е с издаден Акт 14, което гарантира сигурност за бъдещите собственици и инвеститори. Големите прозорци и озеленените външни пространства създават светла и спокойна
от 109 362 €(от 213 893,48 лв.)
(1 900 - 5 000 €/м2)(3 716,08 - 9 779,15 лв./м2)Площ: 49.71 - 153.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Модерен градски силует в широк център, на минути от метростанция и парк
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Премиум жилища, зелени пространства и отлична локация в една впечатляваща сграда
Представяме ви един впечатляващ нов проект в централната градска част на София – съвременна жилищна сграда, която обединява лукс, архитектурна естетика и изключителна функционалност. Проектирана до последния детайл, тя предлага рядко срещана комбинация от просторни жилища,
от 316 576 €(от 619 168,84 лв.)
(2 300 - 3 204 €/м2)(4 498,41 - 6 266,48 лв./м2)Площ: 115.06 - 308.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
-5%
Просторна къща с двор на 30 минути от София – кв. Ралица, Перник
гр. Перник , кв. "Ралица"
Функционален имот с възможност за обособяване на няколко жилища
Масивна и просторна къща, разположена в един от най-предпочитаните райони на Перник – кв. Ралица, само на около 30 минути с автомобил от София. Имотът се отличава с отличен инвестиционен потенциал и възможност за обособяване на две или три самостоятелни жилища, което го прави
Продажба
Четиристаен апартамент на главен булевард в Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Могилата"
Просторно жилище с потенциал за ремонт в кв. Могилата
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент, разположен на главен булевард в кв. Могилата, гр. Кюстендил – комуникативна локация с лесен достъп до всички части на града.
Жилището предлага функционално разпределение и отличен потенциал за обновяване според индивидуалните
75 000 €(146 687,25 лв.)
(781 €/м2) (1 527,99 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Наем
ОТДАДЕН
Магазин под наем с отлична локация на бул. „Джеймс Баучер“, кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Рядка възможност за премиум бизнес на една от най-престижните локации в София
Изключително представителен търговски обект в гр. София, кв. Лозенец, разположен на бул. „Джеймс Баучер“ – локация, в която предложенията са изключително ограничени, а търсенето от страна на утвърдени брандове и висок клас бизнеси е постоянно.
Имотът е с площ от 175 кв. м. и
3 100 €/месец(6 063,07 лв./месец)
(18 €/м2) (34,65 лв./м2)Площ: 175.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Модерен дом с отлична локация до метро и бърз достъп до центъра на София
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Хаджи Димитър, разположен в една от най-предпочитаните зони на столицата, съчетаваща удобна комуникация, зелена среда и бърз достъп до централните части на града.
Жилището е с обща площ 107.94 кв. м.
285 000 €(557 411,55 лв.)
(2 640 €/м2) (5 164,09 лв./м2)Площ: 107.94 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент в идеалния център на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Южен апартамент с гледка към града – отличен избор за живеене или инвестиция
Двустаен апартамент в идеалния център на Велико Търново, разположен на комуникативно и престижно място, което съчетава удобството на градската среда с приятна атмосфера и красива гледка.
Жилището е с обща площ от 71 кв. м., от които 56 кв. м. чиста площ, 5 кв. м. мазе и 10 кв.
139 000 €(271 860,37 лв.)
(2 106 €/м2) (4 119,10 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Слънчев регулиран парцел в китното село Арбанаси
с. Арбанаси
Предпочитана локация с панорама и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба регулиран парцел, разположен в едно от най-предпочитаните селища в България – село Арбанаси, в непосредствена близост до Велико Търново.
Имотът е с площ от 1164 кв.м и се отличава с изключително благоприятно югозападно изложение, което осигурява слънчева
174 600 €(341 487,92 лв.)
(150 €/м2) (293,37 лв./м2)Площ: 1 164.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Наем
Лукс
Луксозен четиристаен апартамент с паркомясто близо до посолството на САЩ
гр. София , кв. "Лозенец"
Престижно жилище в 4-етажна тухлена сграда ново строителство
Изключително просторен, цялостно реновиран и стилно завършен многостаен апартамент с 3 спални, ситуиран в предпочитания кв. Лозенец, само на 2 км от центъра на града.
Жилището се отличава с големи, приветливи и светли помещения, стилно обзавеждане, комфорт и
2 100 €/месец(4 107,24 лв./месец)
(9,13 €/м2) (17,86 лв./м2)Площ: 230.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Луксозен комплекс от 13 сгради с 30 дка зелени площи, 9 детски площадки и 18 търговски обекта
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Модерни градски жилища до Ловен парк, с удобен достъп до метростанция Витоша
Kомплекс, хармонично вписан в средата, в която е ситуиран, разположен в една от най-съвременните зони на гр. София – район Лозенец. Елегантните, изчистени обеми и естествените материали, дават възможност на всеки да се потопи в атмосферата на комплекса.
В комплекса са
от 280 000 €(от 547 632,40 лв.)(без ДДС)
(2 492 - 5 866 €/м2)(4 873,93 - 11 472,90 лв./м2)Площ: 76.08 - 308.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Къща с два самостоятелни етажа в широкия център на Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Широк център"
Двуетажна къща с гараж, мазе, подпокривно пространство и двор
Предлагаме за продажба двуетажна къща (140 кв.м.) с малък двор (60 кв.м.), разположена в широкия център на Благоевград, на тиха и спокойна улица, съчетаваща удобството на централната градска среда с уединението на жилищен квартал.
Имотът е организиран на два самостоятелни
Продажба
Лукс
Просторен четиристаен апартамент с Акт 14 в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Висок клас строителство на 350 м от метро и на пешеходно разстояние от идеалния център на столицата
Отлично предложение за четиристаен апартамент с Акт 14 в нова жилищна сграда с два отделни входа в кв. Хаджи Димитър, на пешеходно разстояние от идеалния център на столицата, в близост до градски удобства, на 350 м от метростанция „Хаджи Димитър“ и на 120 м от автобусна и
410 000 €(801 890,30 лв.)
(2 611 €/м2) (5 106,61 лв./м2)Площ: 157.03 м2 Етаж: 8
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент до Северен парк в кв. Свобода
гр. София , кв. "Свобода"
Голям апартамент с отделна кухня и две спални до парк и удобен транспорт
Предлагаме за продажба просторен и отлично поддържан тристаен апартамент, разположен в един от най-зелените и спокойни райони на гр. София – кв. Свобода, в непосредствена близост до Северен парк.
Жилището се намира на пети етаж в добре поддържана сграда и предлага комфортна
179 500 €(351 071,49 лв.)
(2 030 €/м2) (3 970,05 лв./м2)Площ: 88.43 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Модерен затворен комплекс в кв. Овча купел 2
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Съвременен проект в полите на Витоша с отлична локация до метро
Представяме Ви нов модерен жилищен комплекс, разположен в югозападната част на София, в полите на Витоша, в бързо развиващия се квартал Овча купел 2. Комплексът е проектиран като затворена среда с контролиран достъп, предлагаща високо качество на живот, сигурност и комфорт за
от 113 000 €(от 221 008,79 лв.)(без ДДС)
(1 614 - 1 916 €/м2)(3 156,71 - 3 747,37 лв./м2)Площ: 62.33 - 102.23 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Търговско помещение под наем в гр. Благоевград, кв. „Еленово 1“
гр. Благоевград , кв. "Еленово 1"
Просторен обект с лице на главна улица
Търсите подходящо пространство за развитие на вашия бизнес в комуникативен район на Благоевград? Представяме ви търговско помещение под наем в кв. „Еленово 1“ – локация с добър достъп и видимост.
Имотът е с площ от 544 кв.м и предлага просторна търговска зала, допълнена от
Продажба
Тристаен апартамент с функционално разпределение в гр. Правец
гр. Правец
Просторно жилище с удобна локация и отлична среда за живеене в кв. Север
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен в тих и добре уреден район на гр. Правец – кв. Север. Имотът се отличава с удобно и практично разпределение, подходящо както за семейство, така и за хора, търсещи повече пространство и комфорт.
Жилището е с обща
125 000 €(244 478,75 лв.)
(1 671 €/м2) (3 268 лв./м2)Площ: 74.81 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
-12%
Регулиран парцел за инвестиция на входа на гр. Самоков
гр. Самоков
Голям УПИ с отличен ваканционен потенц
Предлагаме за продажба атрактивен урегулиран поземлен имот (УПИ) с площ 8 401 кв.м., разположен на входа на гр. Самоков, в посока популярните планински села Говедарци и Бели Искър, в подножието на величествената Рила планина.
Локацията е стратегическа и перспективна,
565 000 €640 000 €1 105 043,95 лв.1 251 731,20 лв.
(67 €/м2) (131,54 лв./м2)Площ: 8 401.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Лукс
Ски лифт на 2 км
Резервиран
Двустаен апартамент с камина в луксозния комплекс Лъки Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Апартамент с камина в целогодишно работещ апартхотел в центъра
Предлагаме за продажба светъл и уютен двустаен апартамент с камина, разположен в престижния комплекс Лъки Банско, който работи целогодишно и предлага на собствениците и гостите си петзвездно обслужване и богата инфраструктура.
Имотът се намира на трети етаж, с площ 70,07
35 000 €(68 454,05 лв.)
(500 €/м2) (976,94 лв./м2)Площ: 70.07 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Регулиран парцел с панорамна гледка в район Княжево
гр. София , кв. "Княжево"
УПИ с идеен проект за две жилищни сгради със спокойна локация
Представяме на вашето внимание УПИ с площ 1208 кв.м., разположен в кв. Княжево, на изхода на гр. София в посока Владая. Офертата включва идеен проект за строежа на две жилищни сгради. Княжево е спокоен и зелен квартал, който предлага комфортен начин на живот, съчетан с удобен
250 000 €(488 957,50 лв.)
(207 €/м2) (404,77 лв./м2)Площ: 1 208.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
За частни лица
Последен свободен апартамент с три спални в сграда с Акт 14
гр. София , кв. "Овча купел"
Последен четиристаен апартамент с комуникативна локация до училище, супермаркет, ресторанти, автобусни спирки
Разгледайте нашето ново предложение за нова жилищна сграда с двустайни, тристайни и многостайни апартаменти в добре познатия квартал Овча Купел, на комуникативно място близо до училище, супермаркет Фантастико, дрогерия Lilly, ресторанти, банки, спирка на автобуси, в близост до
от 315 000 €(от 616 086,45 лв.)
(2 398 €/м2) (4 690,06 лв./м2)Площ: 131.36 - 131.36 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон