Имоти близо до планина продава и отдава под наем - страница 16
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Парцел за жилищно или бизнес строителство в гр. Симитли
гр. Симитли
Регулиран парцел с лице на главен път в посока ски курорт Банско
Предлагаме за продажба парцел в регулация в гр. Симитли, разположен на стратегическо място с лице на главен път, който преминава през града в посока Банско. Имотът се намира в близост до река, супермаркет и градски удобства, което го прави отличен избор както за жилищно
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в комуникативния кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Просторен градски дом до супермаркет Лидъл, магазин Джъмбо, бул. Цариградско шосе
Представяме ви нова жилищна сграда в кв. Дружба 2 – район с отлично развита инфраструктура, удобен градски транспорт и бърз достъп до ключови точки на София. Локацията е особено подходяща както за собствено ползване, така и за инвестиция, благодарение на добрата среда за живот,
от 108 830 €(от 212 852,98 лв.)
(2 145 - 2 824 €/м2)(4 195,26 - 5 523,26 лв./м2)Площ: 50.74 - 139.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Качествени апартаменти с просторна и комфортна жилищна площ до градски удобства
Изберете своя нов дом в луксозна жилищна сграда на шест надземни и един подземен етаж в кв. Манастирски Ливади-Изток, с удобен достъп до бул. България, бул. Тодор Александров, Околовръстен път, България Мол, МБАЛ Св. София, ресторанти, магазини и други градски удобства.
В
от 199 500 €(от 390 188,09 лв.)(без ДДС)
(2 445 - 3 726 €/м2)(4 782 - 7 287,42 лв./м2)Площ: 81.61 - 180.64 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Парцел за жилищно строителство в кв. Зона Б, Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Зона Б"
Имот с влязъл в сила ПУП, налични комуникации и красива панорама в бързоразвиващ се район
Предлагаме за продажба парцел с площ от 1121 кв.м, разположен в гр. Велико Търново, кв. Зона Б, местност Пишмана – район с отлично развитие и все по-засилен интерес за ново жилищно строителство.
Имотът е с променено предназначение за жилищно строителство и влязъл в сила ПУП,
108 000 €(211 229,64 лв.)
(96 €/м2) (188,43 лв./м2)Площ: 1 121.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в процес на строителство в кв. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Комуникативни апартаменти в близост до бул. "Сливница" и бул. "Петър Дертлиев"
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“ – локация с бърз достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, метро, търговски обекти, учебни заведения и зони за отдих. Проектът е отлична възможност както
от 87 487 €(от 171 109,70 лв.)
(1 850 - 2 290 €/м2)(3 618,29 - 4 478,85 лв./м2)Площ: 47.29 - 123.20 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Модерен проект с комфортни жилища, качествено строителство и отлична локация до бул. „Сливница“
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“. Локацията осигурява удобен достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, магазини и всичко необходимо за съвременния градски начин на живот. Проектът е
от 122 174 €(от 238 951,57 лв.)
(1 850 €/м2) (3 618,29 лв./м2)Площ: 66.04 - 113.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
изгодно
За частни лица
Просторен петстаен апартамент с двор и паркомясто в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Ново жилище с три спални, кабинет и югозападно изложение в малка бутикова сграда
Предлагаме за продажба просторен апартамент с три спални, кабинет, двор и паркомясто, разположен в кв. Бояна – един от най-предпочитаните и престижни райони на София, отличаващ се със спокойствие, зеленина и качествена жилищна среда. Имотът е отличен избор за семейство, което
267 900 €(523 966,86 лв.)
(1 688 €/м2) (3 302,03 лв./м2)Площ: 158.68 м2 Партер
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
West Residence – висок стандарт на модерния градски живот в кв. Левски
гр. София , кв. "Левски"
Модерна архитектура, добра локация и ограничен брой апартаменти в сърцето на развиващ се район в столицата
West Residence не е просто нова сграда – това е внимателно създадена концепция за съвременен живот, в която архитектура, комфорт и локация се срещат в перфектен баланс.
Дом, който се усеща различно за хора търсещи нещо повече от квадратни метри – качество, спокойствие и
от 175 362 €(от 342 978,26 лв.)
(1 600 - 2 400 €/м2)(3 129,33 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 79.71 - 208.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Нова къща с панорамна гледка в кв. „Орлова чука“, Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Орлова чука"
Къща в гр. Благоевград, кв. „Орлова чука“, разположена на тихо и живописно място, което разкрива впечатляваща панорама към града и планината – идеалният баланс между уединение и удобен достъп до градската среда. Имотът е част от малък комплекс от три къщи, което създава усещане
Продажба
Нова къща с панорамна гледка в кв. Орлова чука, Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Орлова чука"
Двуетажна къща ново строителство с двор и живописна локация
Предлагаме за продажба нова двуетажна къща, разположена в живописния район Орлова чука в Благоевград – място, което съчетава спокойствие, чист въздух и впечатляващи гледки към планината и града.
Имотът се намира в малък комплекс от три къщи, осигуряващ уединение, сигурност и
Наем
Ексклузивно
Ски лифт на 700 м
Двустаен апартамент с паркомясто в жилищна сграда
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Изцяло оборудван апартамент в близост до лифта
Просторен, светъл и напълно обзаведен апартамент с югозападно изложение в жилищна сграда в гр. Банско. Апартаментът се отдава дългосрочно, намира се в близост до ски съоръженията и Пирин Планина. Предлага спокойствие, тишина и комфорт .
Жилището е разположено на втори етаж с
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(6,93 €/м2) (13,56 лв./м2)Площ: 64.90 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Нова сграда с Акт 14 в близост до парк и езеро в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Комфортни жилища с пешеходен достъп до метростанция, болница, училище
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в интензивно обновяващия се район – жк Дружба 1, с отлична локация в близост до парк с езеро, много зелени площи, 28-ми ДКЦ, детски градини, училища, метростанция Искърско шосе, други удобни спирки на редовния градски транспорт, магазини, кафенета,
от 283 104 €(от 553 703,30 лв.)
(1 944 €/м2) (3 802,12 лв./м2)Площ: 145.63 - 145.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-2%
Двустаен апартамент до метро, парк и West Mall Sofia
гр. София , кв. "Люлин 10"
Функционално жилище с просторна гледка и отлична комуникация до Западен парк в кв. Люлин 10
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с удобна и изключително комуникативна локация в кв. Люлин 10, в непосредствена близост до метростанция „Западен парк“ и търговския център West Mall Sofia, парк, бул. Царица Йоанна, болница, супермаркет, детска градина и др. Районът
162 000 €165 000 €316 844,46 лв.322 711,95 лв.
(2 300 €/м2) (4 498,71 лв./м2)Площ: 70.43 м2 Етаж: 14
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
Ски лифт на 600 м
ОТДАДЕН
Апартамент на пешеходно разстояние от ски съоръженията в Банско
гр. Банско , Перун Лодж
Обзаведен апартамент с една спалня в комплекс със СПА център
Предлагаме под наем напълно обзаведен и готов за нанасяне двустаен апартамент, разположен в модерен комплекс на тиха улица, само на пешеходно разстояние от ски лифта в гр. Банско. Жителите на сградата могат да се възползват (срещу заплащане) от модерен СПА център, фитнес, джакузи
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,33 €/м2) (12,37 лв./м2)Площ: 55.32 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Подземни гаражи и паркоместа в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Гаражи и паркоместа в луксозен комплекс от три многофамилни жилищни сгради с Акт 16
Подземни гаражи и паркоместа в жилищен комплекс с Акт 16 в непосредствена близост до булевард Симеоновско шосе, супермаркети Фантастико и Кауфланд, детски градини, елитни училища, зали и комплекси за спорт, както и до разнообразието от места за забавления в Студентски град. В
Продажба
-19%
Урегулиран парцел до Летището и бул. Брюксел
гр. София , кв. "НПЗ Искър"
Равен терен с лице на две улици в съседство със складови бази, хотели, логистични фирми
Предлагаме за продажба урегулиран парцел (3599 кв.м.), разположен близо до Летище София, бул. Брюксел, бул. Христофор Колумб. Теренът е равен, с лице към две улици.
Имотът попада в зона Пмс, която е предвидена за застрояване на производствени, складови, административни,
935 740 €1 151 680 €1 830 148,36 лв.2 252 490,29 лв.
(260 €/м2) (508,52 лв./м2)Площ: 3 599.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент под наем до НСА в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Дизайнерски обзаведено жилище с висок клас оборудване и възможност за подземен гараж
Предлагаме под наем изключително стилен двустаен апартамент, разположен в предпочитаната част на кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Национална спортна академия (НСА). Имотът впечатлява с висок стандарт на изпълнение, модерна визия и внимателно подбран интериор,
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Панорамен парцел земеделска земя на изхода на гр. Самоков
гр. Самоков
Равен парцел с инвестиционен потенциал на втора линия от Ихтиманско шосе
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на равен парцел земеделска земя, намиращ се на изхода на гр. Самоков, на втора линия от Ихтиманско шосе. Градът разполага с ежедневни удобства и услуги, необходими институции, места за отдих и развлечения. Намира се в Софийска област
60 320 €(117 975,67 лв.)
(30 €/м2) (58,29 лв./м2)Площ: 2 024.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Атрактивен парцел в кв. Зона Б на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Зона Б"
Парцел с панорамна гледка в динамично развиващ се район с ново строителство
Представяме ви атрактивен парцел, разположен в един от най-бързо развиващите се и предпочитани райони за ново строителство във Велико Търново. Локацията се характеризира с нарастващ интерес от страна на инвеститори и строителни предприемачи, което я превръща в отлична възможност
26 500 €(51 829,50 лв.)
(27 €/м2) (51,83 лв./м2)Площ: 1 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Уютен двустаен апартамент с панорамна гледка в Тетевен
гр. Тетевен
Обзаведено и ремонтирано жилище с инвестиционен потенциал в кв. Пеновото
Представяме ви напълно обзаведен, ремонтиран двустаен апартамент в гр. Тетевен, кв. Пеновото, близо до центъра на града, хранителен магазин, детска градина, пекарна, Изи пей каса, училища и други градски удобства. Имотът съчетава спокойна жилищна среда, впечатляващи планински
75 000 €(146 687,25 лв.)
(1 113 €/м2) (2 176,69 лв./м2)Площ: 67.39 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Регулиран парцел в района на кв. Абдовица
гр. София , кв. "Абдовица"
Равен парцел за инвестиции до река Искър, кв. Бусманци и летище София
Предлагаме за продажба регулиран равен парцел в кв. Абдовица, граничещ с река Искър, район Бусманци, с удобен достъп до Международното летище София.
Парцелът (1315 кв.м.) попада в устройствена зона Жм със следните строителни параметри:
• Площ на застрояване - 40%
• КИНТ -
119 900 €(234 504,02 лв.)
(91 €/м2) (178,33 лв./м2)Площ: 1 315.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Модерна архитектура, високо качество на изпълнение и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните райони на столицата – кв. Младост 1 в София. Отлично съчетание от модерна визия, функционални жилища и висок клас строителство, осигуряващи комфортна среда за живот и отлична инвестиционна стойност.
Сградата е
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(3 079 - 3 266 €/м2)(6 022 - 6 387,74 лв./м2)Площ: 55.58 - 147.95 м2
гр. София , кв. "Банишора"
Модерен проект с ограничен брой апартаменти и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект – малка сграда с апартаменти, разположена в един от комуникативните райони на София – кв. Банишора. Проектът предлага модерна архитектура, висококачествени материали и ограничен брой жилища, което осигурява спокойна и комфортна среда за
от 215 825 €(от 422 117,01 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 86.33 - 202.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
изгодно
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Имот с невероятна панорамна гледка в кв. Маришница, гр. Априлци
гр. Априлци
УПИ 4.7 дка със сграда на груб строеж в сърцето на Балкана
Предлагаме за продажба атрактивен имот, разположен в Априлци, в кв. Маришница – един от най-предпочитаните райони в града, известен със своята тишина, чист въздух и впечатляващи панорамни гледки към върховете на Стара планина.
Имотът представлява урегулиран поземлен имот с
Продажба
Инвестиционен имот в сърцето на Балкана – къща / семеен хотел в Орешак
с. Орешак
Туристически имот с 18 стаи и просторен двор до Троянския манастир
Предлагаме за продажба масивна сграда с отличен потенциал за туристически бизнес, разположена в живописното село Орешак, в подножието на Стара планина. Районът е добре познат туристически център и привлича посетители през цялата година благодарение на близостта до природни и
Продажба
изгодно
Лукс
Имот без съседи с красива панорамна гледка и просторен двор в село Градище
с. Градище
Реновирана двуетажна къща с кладенец и около 2 дка земя в тих планински район
Предлагаме за продажба очарователен селски имот с голям двор и красива природна панорама, разположен в края на живописното село Градище, община Севлиево.
Селото се намира на около 18 км северно от Севлиево и се отличава със спокойна атмосфера и липса на натоварено движение,
Продажба
Парцел за промишлено строителство на бул. Проф. Цветан Лазаров
гр. София , кв. "Дружба 2"
Поземлен имот в кв. Дружба 2
Предлагаме за покупка парцел за промишлено строителство на бул. Проф. Цветан Лазаров в кв. Дружба 2. Кварталът предлага развита инфраструктура и гарантира отлични условия за инвестиционни намерения, главни пътни артерии и бърз достъп до летище София и жк. „Младост“. Продават се
260 000 €(508 515,80 лв.)
(253 €/м2) (494,67 лв./м2)Площ: 1 028.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Парцел подходящ за изграждане на складове в местност Смърдана
гр. София , кв. "Красна поляна 3"
Парцел до Западен парк и фотоволтаичен парк
Представяме ви изключителна възможност да инвестирате в първокласна земеделска земя от 2,499 кв. м., разположена в непосредствена близост до фотоволтаичен парк в живописната местност Смърдана. Тази стратегическа локация предлага несравними предимства за развитие и диверсификация
182 430 €(356 802,07 лв.)
(73 €/м2) (142,78 лв./м2)Площ: 2 499.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Напълно обзаведен четиристаен апартамент в Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Орлова чука"
Готово за нанасяне тухлено жилище с гараж и мазе в кв. Орлова чука
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен четиристаен апартамент в гр. Благоевград, разположен в район с отлична инфраструктура и удобен достъп до всички градски удобства. Имотът се намира в близост до училище, ресторанти, парк, аптека, магазини, с удобен достъп до
126 000 €(246 434,58 лв.)
(1 313 €/м2) (2 567,03 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Тристаен обзаведен апартамент в град Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Широк център"
Просторен и функционален апартамент на тихо място в широкия център на града
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в нова сграда на спокойна и удобна локация в широкия център на град Благоевград. Апартаментът с площ от 73 кв.м. е напълно ремонтиран и готов за нанасяне.
Разпределение на имота:
• Коридор
•
116 000 €(226 876,28 лв.)
(1 758 €/м2) (3 437,52 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница