Имоти близо до планина продава и отдава под наем - страница 19
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
изгодно
Бизнес имот близо до два главни булеварда в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Партерно помещение подходящо за различен вид дейности
Магазин под наем в района на Военномедицинска академия. Подходящ за сервиз, склад и други дейности.
Имотът е с площ 45 кв. м. и се състои от:
• две работни помещения
• санитарен възел
Оживеният столичен район предлага разнообразие от удобни пътни артерии за безпроблемно
Продажба
Панорамен имот в малка махала на гр. Априлци в Балкана
гр. Априлци
Стара традиционна къща с уединена локация в гората
Планински имот със стара къща и красива панорама в живописна махала край гр. Априлци. Включва парцел с площ около 1.3 дка, разположен в тиха и зелена местност с изградената в него стара възрожденска къща с частичен ремонт и направени подобрения, запазила своя автентичен чар и дух
Продажба
За частни лица
Работещ автосервиз с ГТП в кв. Овча купел 1
гр. София , кв. "Овча купел 1"
Успешен бизнес с оборудване, обзавеждане и отличен потенциал
Представяме ви работещ автосервиз с годишни технически прегледи (ГТП), разположен в оживения квартал Овча купел 1, до бул. Президент Линкълн, ул. Монтевидео, ресторанти, търговски център, детска градина, салон за красота, други градски удобства. Това е отличен инвестиционен имот,
Наем
Просторен търговски имот с потенциал в центъра на град Габрово
гр. Габрово , кв. "Център"
Имот с големи зали, подходящ за широк обхват от дейности
Предлагаме имот с големи зали, подходящ за широк обхват от дейности в централната част на Габрово. Имотът е разположен в тухлена жилищна сграда, заема голяма площ от партерен и подземен етаж и разполага с два отделни входа. Помещенията са в добро състояние, с нужда от козметични
Продажба
Имот за инвестиция на брега на река Бели Осъм – сред природата на Чифлик
с. Чифлик , гр. Ловеч
Бунгало сред горска тишина в сърцето на Троянския Балкан
Предлагаме за продажба атрактивен имот с инвестиционен потенциал, разположен в живописното курортно село Чифлик, община Троян – район, прочут с минералните си извори, свежия въздух и планинската природа.
Имотът се намира в тиха и уединена част на селото, само на около 1 км от
Продажба
-15%
Градска къща с две спални на 5 минути от центъра на Севлиево
гр. Севлиево
Къща с две спални и частичен двор в добро състояние
Градска къща, разположена на тиха и комуникативна улица в близост до центъра на гр. Севлиево — отличен избор за хора, които желаят да съчетаят уюта на самостоятелен дом с удобствата на градската среда.
Имотът се намира в облагороден район, с удобен достъп до всички градски
Продажба
Два двустайни апартамента с панорамна гледка в Бобов дол
гр. Бобов дол
Два съседни апартамента с възможност за обединение на главна улица в града
Днешното предложение от пазара за недвижими имоти включва два съседни двустайни апартамента (140 кв.м.) на главна улица в град Бобов дол, близо до болница, зеленина, жп гара, стадион, магазини и други градски удобства. Има възможност апартаментите да се обединят в един общ.
22 000 €(43 028,26 лв.)
(157 €/м2) (307,34 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Двуетажна стара къща с чардак в град Елена
гр. Елена
Къща с традиционна архитектура близо до центъра, парк, стадион, музеи
Двуетажна къща за ремонт, разположена на спокойна улица на 5-10 мин от центъра на гр. Елена, близо до парк, стадион, музеи. Имотът е подходящ за постоянно живеене и за инвестиция с цел развитие на туризма в района.
Къщата (166 кв.м.) се състои от:
• Приземен етаж - лятна
Продажба
Многостаен апартамент в близост до мол Парадайс
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Просторен и светъл модерен апартамент с прекрасна панорама
Представяме ви един наистина забележителен апартамент – истински архитектурен шедьовър от най-висок клас, с три спални и югозападно изложение за максимална светлина през целия ден и спиращи дъха гледки към Витоша и града. Имотът предлага простор, светлина, престиж, прекрасна
782 221 €(1 529 891,30 лв.)
(3 432 €/м2) (6 712,40 лв./м2)Площ: 227.92 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Апартамент с панорамна гледка към Витоша в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Четиристаен апартамент с удобно разпределение в луксозна сграда
Представяме ви изключителен четиристаен апартамент с Акт 16, разположен в модерна сграда с впечатляваща архитектура, висок клас строителство и пряк достъп до бул. „Черни връх“. Имотът предлага североизточно изложение и две просторни тераси, от които се откриват вълнуващи
781 466 €(1 528 414,65 лв.)
(3 432 €/м2) (6 712,41 лв./м2)Площ: 227.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Обзаведено студио в затворен комплекс Габрово Хилс/Gabrovo Hills
гр. Габрово , кв. "Център"
Комфортен апартамент със спокойна локация и панорамна гледка в Габрово
Предлагаме ви напълно завършен и обзаведен апартамент в град Габрово, на 2/4 етаж в сграда без асансьор, построена по всички съвременни стандарти. Апартаментът е част от Габрово Хилс/Gabrovo Hills в кв. Йонковото - комплекс от затворен тип, разположен само на 1 км от центъра на
34 500 €(67 476,14 лв.)
(1 045 €/м2) (2 044,73 лв./м2)Площ: 33.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Апартамент с Акт 16 и гледка към Витоша в кв. Кръстова Вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Просторен апартамент с панорамна гледка и комфортно разпределение
Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент с Акт 16, разположен на пети етаж в модерна жилищна сграда с впечатляваща архитектура, висококачествено изпълнение и отлична локация с директен достъп до бул. „Черни връх“. С площ от 125,61 кв.м, този дом съчетава
364 771 €(713 430,06 лв.)
(2 904 €/м2) (5 679,72 лв./м2)Площ: 125.61 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Нов жилищен проект в кв. Модерно предградие
гр. София , кв. "Модерно предградие"
Комфортни жилища до Национална гимназия за древни езици и култури и бул. Сливница
Просторни двустайни и тристайни апартаменти в нов жилищен проект в кв. Модерно предградие, близо до храм Свети Мина, Национална гимназия за древни езици и култури, бул. Сливница, други градски удобства и услуги, на 1.2 км от метростанция Сливница. Очакван Акт 16 – юли, 2027
от 134 800 €(от 263 645,88 лв.)
(1 440 - 1 707 €/м2)(2 816,40 - 3 338,60 лв./м2)Площ: 78.95 - 117.49 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Външни паркоместа до Амур Резиденс
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Паркоместа до сграда в кв. Манастирски ливади – запад
Външни паркоместа до новопостроена сграда до престижния комплекс AMur Residence с отлична локация до обръщалото на трамвай 7 в кв. Манастирски ливади – запад. Бърза и удобна връзка с ключови пътни артерии – булевардите България, Братя Бъкстон, ул. Тодор Каблешков, както и с
22 000 €(43 028,26 лв.)(без ДДС)
(1 375 €/м2) (2 689,27 лв./м2)Площ: 16.00 м2
Тип на имота:
Паркомясто
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Етаж от малка сграда в кв. Люлин 4
гр. София , кв. "Люлин 4"
Имот с бизнес потенциал до възлови булеварди, училища, пазар
Продава се първи етаж (360 кв.м.) от малка сграда в кв. Люлин 4, близо до училища, поща, полицейски участък, пазар Люлин, Билла и Лидъл и други магазини, между бул. Панчо Владигеров, бул. Райко Даскалов, бул. Захари Стоянов, бул. Добринова скала, с удобен достъп до бул. Царица
Продажба
Двуетажна автентична къща в квартал Варуша във Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Варуша"
Старинна къща - паметник на културата с панорама в предпочитан район на града
Предлагаме за продажба двуетажна къща с уникална локация в един от най-старите емблематични за Велико Търново квартали - Варуша, близо до църкви, детска площадка, хотели и къщи за гости, Самодовска чаршия, Паметник на Асеневци и други културно-исторически забележителности.
Продажба
Атрактивен парцел до бул. Симеоновско шосе и Околовръстен път
гр. София , кв. "Витоша"
Голям парцел в кв. Витоша
Голям имот с красиви гледки и отлично местоположение в кв. Витоша. Тихо и спокойно място, близо до бул. Симеоновско шосе и Околовръстен път. Парцелът е в близост до голям комплекс на пешеходно разстояние от магазин „Фантастико“ близо до спирка на градски транспорт за автобуси 67,
365 000 €(713 877,95 лв.)
(120 €/м2) (234,14 лв./м2)Площ: 3 049.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
-11%
Два етажа от масивна къща в спокоен квартал на гр. Габрово
гр. Габрово , кв. "Сарани"
Обзаведен имот с двор, навес и гараж до главен път
Предлагаме за продажба обзаведен и готов за живеене имот за продажба в квартал Сарани в град Габрово. Имотът се състои от триетажна жилищна сграда, от която предлагаме първи жилищен етаж, както и маза и склад разположени на сутерен.
Етажите (129 кв.м.) се разпределят по
80 000 €90 000 €156 466,40 лв.176 024,70 лв.
(625 €/м2) (1 222,39 лв./м2)Площ: 128.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Наем
Лукс
Ски лифт на 1 км
Студио в комплекс с външен басейн и СПА цнтър
гр. Банско
Просторно и обзаведено студио с паркомясто
Предлагаме на вашето внимание изключително предложение в един от най-предпочитаните целогодишни комплекси в Банско – “Св. Иван Рилски” СПА Ризорт. Имотът се намира във вила част от комплекса и съчетава уют, функционалност и достъп до всички удобства, които предлага този висок
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(6,79 €/м2) (13,28 лв./м2)Площ: 66.28 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент под наем до Ловен парк и болница Токуда
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Напълно обзаведен имот с възможност за наем на подземно паркомясто
Представяме ви тристаен апартамент под наем в район Хладилника, в непосредствена близост до Ловен парк, бизнес сгради и болница „Токуда“. Имотът се намира в тухлена сграда ново строителство от 2005 г., с поддържани общи части, асансьор, двор и подземен паркинг.
Предлага се
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(9 €/м2) (17,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Последен апартамент в сграда с Акт 16 в кв. Манастирски ливади - запад
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище до ключ с лесен достъп до възлови булеварди в столицата
Жилище в нова сграда с Акт 16 от 10.11.2023г. в кв. Манастирски ливади. Малка сграда на пет етажа, само с 8 апартамента, без асансьор. Кварталът успява да съчетае близост до Витоша с лесен достъп до централните части и всички удобства на София. Отличен избор както за живеене така
от 329 000 €(от 643 468,07 лв.)
(2 861 €/м2) (5 595,37 лв./м2)Площ: 115.00 - 115.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Просторен апартамент с 3 спални в предпочитания кв. Бузлуджа
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Многостайно тухлено жилище до парк, супермаркети, училища, заведения
Представяме на вашето внимание просторен многостаен апартамент с три спални в центъра на един от най-оживените и предпочитани квартали на град Велико Търново – Бузлуджа, в непосредствена близост до парк, супермаркети, училища и заведения, болница, с удобен достъп до ул.
153 400 €(300 024,32 лв.)
(990 €/м2) (1 935,64 лв./м2)Площ: 155.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Имот за инвестиция в кв. Прослав в Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Прослав"
Парцел с жилищна и производствени сгради
Продава се недвижим имот с обща квадратура на парцела от 2 409 кв.м. , намиращ се в гр. Пловдив, кв. Прослав. Имотът се състои от жилищна и промишлена сгради. Предназначението на промишлената сграда е било месопреработвателно предприятие. Имотът е разположен в предпочитан квартал
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 16 между кв. Дианабад и Студентски град
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни апартаменти близо до Студентски парк, бул. Г. М. Димитров, университети и метро
Представяме на вашето внимание нова бутикова шестетажна жилищна сграда с Акт 16, надземен и подземен паркинг на границата между Дианабад и Студентски град, с пешеходна близост до метростанция Г.М.Димитров, супермаркет Фантастико, аптека, парк Студентски, детски градини, Висше
от 265 000 €(от 518 294,95 лв.)(без ДДС)
(2 505 - 2 970 €/м2)(4 899,35 - 5 808,82 лв./м2)Площ: 89.22 - 219.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Имот с панорамна гледка към върховете на Стара планина
гр. Априлци
Два парцела с асфалтов достъп и стара къща в кв. Острец, Априлци
Предлагаме за продажба имот с уникално местоположение и несравнима гледка към върховете Ботев, Мара Гидик и Острец, разположен в тихата и живописна махала на кв. Острец, гр. Априлци.
Имотът включва два парцела с асфалтов достъп:
• Парцел от 500 кв.м., използван като овощна
Продажба
Хотел с отличен потенциал в с. Говедарци
с. Говедарци , гр. София
Реновирана сграда с възможност за модерен комплекс за селски туризъм
Предлагаме за продажба изключителен имот с отличен потенциал за модерен комплекс за селски туризъм в с. Говедарци, на 15 км от популярния ски курорт Боровец и на 13 км от по-малкия планински курорт Мальовица, на 25 км от минералния балнеоложки център Белчин бани и на 30 км от
Продажба
Ексклузивно
Резервиран
Изцяло южен двустаен апартамент в Лукс Билдинг 7
гр. София , кв. "Малинова долина"
Новопостроен апартамент в сграда пред Акт 15 в кв. Малинова долина
Ново предложение за покупка на изцяло южен двустаен апартамент пред Акт 15 в кв. Малинива долина, в близост до Национална Спортна Академия, Зимен Дворец на спорта, висшите учебни заведения и места за забавления, които предлага Студентски град, до новоизградения булевард Проф.
162 610 €(318 037,52 лв.)
(2 300 €/м2) (4 498,41 лв./м2)Площ: 70.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Модерна къща с панорамна гледка в подножието на Витоша – с. Бистрица
с. Бистрица , гр. София
Имот с 4 спални, дворно място и гараж за 4 автомобила на 15 км от центъра на София
Предлагаме на вашето внимание уникален имот с впечатляваща архитектура и отлична локация – само на 15 км от центъра на София, на 5 км от Околовръстното шосе и едва на 57 км от популярния зимен курорт Боровец. Къщата се намира в с. Бистрица – един от най-престижните райони край
Продажба
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс с апартаменти Манастирски ливади-Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в търсен столичен район
Открийте сграда, която олицетворява модерното разбиране за дом – пространство, създадено с внимание към всеки детайл и с мисъл за хората, които ще живеят в него. Тук стилната архитектура се вплита хармонично с природата, а уюта и сигурността са водещи приоритети.
Разположена в
от 188 320 €(от 368 321,91 лв.)
(2 780 - 2 978 €/м2)(5 437,21 - 5 824,46 лв./м2)Площ: 63.24 - 115.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Едностаен апартамент в тухлена сграда в гр. Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Бузлуджа"
Обзаведено жилище в спокоен квартал на гр. Кюстендил
Предлагаме за продажба изключително практичен и уютен едностаен апартамент, разположен на четвъртия етаж в малка и добре поддържана тухлена сграда, построена през 1996 г. Локацията на имота съчетава спокойствие и удобство – на тиха улица, с добра инфраструктура и лесен достъп до
46 000 €(89 968,18 лв.)
(1 394 €/м2) (2 726,31 лв./м2)Площ: 33.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница