Имоти близо до планина продава и отдава под наем - страница 24
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Нов магазин с Акт 16 в затворен комплекс в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Търговски обект в модерна 6-етажна сграда до бул. България и Околовръстен път
Луксозен Магазин2, ново строителство в кв. "Манастирски ливади". Намира се на първи етаж в 6-етажен затворен жилищен комплекс, разположен на площ от 4 754 кв.м с отлична локациа до живописната резиденция „Бояна“ и ски лифтовете на Витоша, в непосредствена близост до бул.
Продажба
Голям магазин в затворен комплекс в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Търговски обект в модерна сграда до бул. България и Околовръстен път
Голям магазин3, ново строителство в кв. Манастирски ливади до живописната резиденция „Бояна“ и ски лифтовете на Витоша, в непосредствена близост до бул. „България“ и Околовръстен път за директен достъп до по-голямата част на града. Инфраструктурата на района е много добре
287 000 €(561 323,21 лв.)
(1 951 €/м2) (3 815,15 лв./м2)Площ: 147.13 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Търговски имот ново строителство в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комуникативен магазин в южен квартал с отлични перспективи за развитие
Предлагаме за продажба просторен Магазин1 в хармоничен и уреден 6-етажен затворен жилищен комплекс в кв. „Манастирски ливади“ с детска площадка, красиво озеленен кът за отдих, подземен паркинг, до живописната резиденция „Бояна“ и ски лифтовете на Витоша, в непосредствена близост
Продажба
-4%
Просторен парцел с постройки в близост до Велико Търново
с. Гоздейка
Имот с потенциал в предпочитан район
Предлагаме ви имот, който се състои от стари жилищни и стопански сгради, построени в парцел от 5 770 кв.м. Имотът се намира в село Гоздейка, което e на 15 минути с кола от Велико Търново.
От парцела се открива красива гледка към заобикалящата ви природа. С югоизточно
50 000 €52 000 €97 791,50 лв.101 703,16 лв.
(8,67 €/м2) (16,95 лв./м2)Площ: 5 770.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Наем
-1%
Ексклузивно
Едностайно жилище в хотелска сграда в кв. Горна Баня
гр. София , кв. "Горна баня"
Обзаведен апартамент под наем с контролиран достъп и панорамна гледка
Днешното ни предложение включва наем на едностайно жилище в хотелска сграда в столичния квартал Горна Баня, до парк, минерална вода, сладкарница, хранителни магазини, автобусни спирки и други градски удобства.
Апартаментът (30 кв.м.) е разположен на 2/9 етаж с просторна гледка
560 €/месец563 €1 095,26 лв./месец1 101,13 лв.
(19 €/м2) (36,51 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Магазин с централна локация до бул. "Македония"
гр. София , кв. "Център"
Търговски имот с офис, мазе, таван, големи витрини и отлично местоположение
Представяме на вашето внимание търговски имот с отлична видимост, разположен в оживен район в центъра на столицата, осигуряващ лесен достъп до основни забележителности, транспортни връзки и удобства.
Магазинът (106 кв.м.) се намира на партера на тухлена сграда (2000 г.).
750 000 €(1 466 872,50 лв.)(без ДДС)
(7 075 €/м2) (13 838,42 лв./м2)Площ: 106.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Ексклузивно
Ремонтиран магазин с голяма витрина в сградата на хотел Горна баня
гр. София , кв. "Горна баня"
Комуникативен имот с високи тавани в оживен район до парк и минерална вода
Просторен магазин след ремонт с отлична видимост в оживена част на столичния квартал Горна баня, близо до парк и минерална вода, супермаркет, магазини, други услуги. Подходящ е за офис, агенция, учебен център, салон за красота и др.
Просторният имот (60 кв.м.) се характеризира
Наем
Ексклузивно
Търговско помещение с невероятна панорама към Витоша и София
гр. София , кв. "Горна баня"
Бизнес имот под наем в кв. Горна баня
Отлично предложение за наем на бизнес имот с добра локация в кв. Горна баня.
Имотът се намриа на 8-ми етаж с площ 110 кв. м. Нуждае се от ремонт. Помещението е голямо и е подходящо за различен тип дейност. Разкрива прекрасна гледка към Витоша и града и се намира близо до парк
871 €/месец(1 703,53 лв./месец)(без ДДС)
(7,92 €/м2) (15,49 лв./м2)Площ: 110.00 м2
Тип на имота:
Заведение
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
-22%
Лукс
Офис в бизнес сграда клас А на югоизточния изход на бул. Цариградско шосе
гр. София , кв. "7-ми 11-ти километър"
Първокласни офис площи във висок клас сграда
Офис в сграда Елипс Център предлага 12 етажа офис площи, с площи от над 900 кв. м. и красива панорама. Районът разполага с търговски центрове и бизнес сгради, в съседство се намират „Интер Експо Център”, хипермаркет „МЕТРО”, „Техномаркет”, автобусни спирки. Сградата е с модерна
7 800 €/месец10 000 €15 255,47 лв./месец19 558,30 лв.(без ДДС)
(8,60 €/м2) (16,82 лв./м2)Площ: 907.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Парцел с построени халета в кв. Модерно предградие
гр. София , кв. "Модерно предградие"
Производствена база в София в близост до ж/п линия
Открийте невероятна инвестиционна възможност в този първокласен индустриален имот, разположен върху обширен парцел от 14 700 кв.м. Този имот предлага безкрайни възможности за растеж и разширяване на вашия бизнес.
Предлаганият многофункционален комплекс включва три халета (829
Продажба
УПИ с лице на главен път Габрово - Севлиево
гр. Севлиево
Урбанизиран парцел с възможност за строителство до 10 м
Предлагаме на вашето внимание УПИ с площ 5,099 кв.м. От имота се разкриват приятни гледки към гора, града, планината, поляни и към хълмове.
Прекрасна възможност да построите вашия нов дом до възлова пътна артеририя, в близост до бензиностанции, магазини, Хит маркет, река
Продажба
Голям парцел до ул. Ломско шосе в землището на с. Волуяк
с. Волуяк , гр. София
Парцел за инвестиции, подходящ за бизнес и промишлени цели, складове, вилно селище
Представяме на вашето внимание голям парцел (30162 кв.м.) в землището на с. Волуяк, район Връбница, с отличен потенциал, на 2 км от Околовръстен път.
Имотът е разположен в близост до ул. Ломско шосе и е подходящ за бизнес, промишлени цели, смесено производство или за
1 056 000 €(2 065 356,48 лв.)
(35 €/м2) (68,48 лв./м2)Площ: 30 162.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Производствени и допълнителни помещения на фабрика на 45 км от Велико Търново
гр. Габрово
Сгради и земя в добро състояние за производство, с потенциал за бизнес
Индустриален имот, находящ се в Южна индустриална зона на гр. Габрово, кв. Хаджицонев мост, с обща площ: 32 000 кв. м. Имотът граничи с два републикански пътя - този за курорт Узана и новостроящият се обходен път на града, част от международен пътен коридор №9: Русе - Велико
Продажба
Земя за инвестиция до Северна скоростна тангента
гр. София , кв. "Илиянци"
Имот, подходящ за изложбен салон или складова база
Предлагаме за продажба неурегулирана земеделска земя за инвестиция, ситуирана в близост до Северна скоростна тангента в София.
Имотът се радва на отлична видимост и е разположен в индустриална зона с производство и множество представителства на фирми от различни
Продажба
Урегулиран парцел в квартал на гр. Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Земя за промишлено строителство с прекрасна панорама към града
Предлагаме на Вашето внимание парцел с големина от 5000 кв.м. в кв. „Бузлуджа„ на гр. Велико Търново. Имотът е със сменено предназначение.
Земята се намира в добре уреден жилищен комплекс на града. Имотът е във форма на правоъгълник - 100 на 50 м. За голяма част, която не е в
150 000 €(293 374,50 лв.)
(30 €/м2) (58,67 лв./м2)Площ: 5 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Регулиран парцел в морското село Кошарица
с. Кошарица , к.к. Слънчев бряг
Парцел с ПУП за инвестиция в екологично чист район
Атрактивен парцел за строеж в с. Кошарица, в близост до автобусна спирка, на 6 км от популярния морски курорт Слънчев бряг, на 8 км до плажа и на 40 км до международното летище в Бургас. Парцелът разкрива гледка към долината и морето.
Имотът (2 501 кв.м.), разполага с ПУП,
Продажба
Къща с голям двор в село Поленица
с. Поленица , гр. Благоевград
Имот с потенциал до град Сандански
Предлагаме на вашето внимание 3-етажна къща в село Поленица. Локацията в близост до един от най-популярните ни СПА курорти е сред безспорните предимства на имота, близостта със столицата и международното летище в София (165 км). Къщата се намира на асфалтов път. Дворът е на две
Продажба
-30%
Земеделска земя близо до гр. Ихтиман
гр. Ихтиман
Хубав парцел в район близо до София
Нашето ново предложение е за земеделска земя с площ 4800 кв.м., разположена на края на град Ихтиман, София област. Земята се намира близо до игрището за голф (около 700 – 800 м), където са достъпни и тенисни кортове, футболни площадки, конен клуб и открит басейн.
Имотът е
10 490 €15 000 €20 516,66 лв.29 337,45 лв.
(2,19 €/м2) (4,27 лв./м2)Площ: 4 800.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Сергей Пеловски
Старши брокер, София
Продажба
Парцел със стара сграда на територията на старото военно училище във Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Стара мелница в парцел с големина от 5300 кв.м. в град Велико Търново
Имота се намира в непосредственна близост до идеалният център на старата столица на територията на старото военно училище, в строителен квартал „Нов център”. Цялото място е с големина от 5305 кв.м. Сградата е построена от масивен камък и е с обща РЗП от 1400 кв.м, за основен
Продажба
Модерно обзаведено студио в топ центъра на Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Идеален център"
Нов едностаен апартамент с предпочитана локация до търговски център и други градски удобства
Напълно обзаведено компактно студио очаква своите първи наематели. Имотът се характеризира с отлична локация в идеалния център на гр. Благоевград, в непосредствена близост до Мол Благоевград, Била и други супермаркети, училище, детска градина, паметник на Васил Левски, Градска
100 000 €(195 583 лв.)
(2 778 €/м2) (5 432,86 лв./м2)Площ: 36.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
За частни лица
Апартаменти в сграда с Акт 15 на 800 метра от НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в кв. Малинова долина
Нови жилища с отлична локация в перспективен и подходящ за млади семейства район. В близост се намират редица удобства, търговски вериги, училища и детски градини, здравни заведения, ресторанти и кафенета, магазини, супермаркети, основни улици за бърза връзка с всяка част на
от 129 999 €(от 254 255,94 лв.)
(2 450 - 3 377 €/м2)(4 791,78 - 6 604,84 лв./м2)Площ: 38.50 - 151.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
Офис под наем в бизнес комплекс „Sofia Airport Center”
гр. София , кв. "Дружба 2"
Елитен офис под наем в сграда клас „A”
Имате желанието да установите дейността си в престижна бизнес среда? Предлагаме на вашето внимание този отличен офис, част от добре изграден бизнес комплекс „Sofia Airport Center” (SAC) – първата сертифицирана LEED GOLD офис сграда в България. Построен според най-високите
8 431 €/месец(16 489,60 лв./месец)(без ДДС)
(16 €/м2) (32,27 лв./м2)Площ: 511.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ски лифт на 300 м
Бутиков хотел на 300 метра от лифта в Банско
гр. Банско , Хотел Елегант Банско
Напълно завършен, действащ хотел в популярния планински курорт Банско
Готов бизнес имот в популярния планински курорт Банско!
Общата площ е 2500 м2, парцелът е 9,2 дка. Основното предимство на хотела е местоположението му, на 300 м от ски лифта и на 100 м от пешеходната улица Пирин и уютна атмосфера. Официалната категория на хотела е 3 звезди.
Продажба
-3%
ПРОДАДЕН
Комфортен тристаен апартамент до ТУЕС и Тех парк в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Светъл и просторен апартамент след ремонт в поддържана тухлена сграда
Имаме удоволствието да предложим за продажба светъл и просторен тристаен апартамент след ремонт, разположен в тухлена сграда, строена през 60-те години с отлично поддържани общи части, подменена дограма, заключващ се вход и комуникативно локация до многобройни ежедневни услуги,
175 000 €180 000 €342 270,25 лв.352 049,40 лв.
(2 059 €/м2) (4 026,71 лв./м2)Площ: 85.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-27%
Парцел с одобрен проект за продажба в гр. Банско
гр. Банско
Парцел с разрешение за строеж само на 500 м от старинния център на гр. Банско
Предлагаме за продажба този атрактивен парцел с одобрен план и с разрешение за строеж за жилищна сграда в гр. Банско. Имотът е с отлична локация - в близост до хотели "Балмакс" и "Тане" както и на един километър от кабинковия лифт.
Парцелът е с обща площ от 550 кв.м. и с
110 000 €150 000 €215 141,30 лв.293 374,50 лв.
(200 €/м2) (391,17 лв./м2)Площ: 550.00 м2
Тип на имота:
Парцел с проект
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
18 декара парцел за жилищно строителство във Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Чолаковци"
Голям парцел с прекрасни гледки
Предлагаме за покупка 18 декара парцел за жилищно строителство във Велико Търново. Със своите преимущества на чист въздух и липсата на запрашеност и шум, прекрасни панорами на 360 градуса наоколо, естествен природен парк в близост, предлаганият имот е много подходящ за изграждане
2 700 000 €(5 280 741 лв.)
(151 €/м2) (295,76 лв./м2)Площ: 17 855.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Парцел за инвестиции в района на Западен пътен възел във Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Промишлена зона - Запад"
Парцел за строеж на складови и търговски сгради, хипермаркет, автосервиз и др.
Парцел земеделска земя, разположен на ул. Магистрална, до Западен пътен възел в град Велико Търново, на входа от София, подходящ за строеж на складови и търговски сгради, търговски обект, хипермаркет, търговия на едро, автосервиз, шоурум.
Поземленият имот е с площ от 5407
973 000 €(1 903 022,59 лв.)
(180 €/м2) (351,96 лв./м2)Площ: 5 407.00 м2
с. Тънково
Парцел между с.Ахелой и с.Тънково с гледка към Слънчев бряг
Предлагаме на вашето внимание земеделска земя с площ 4,000 кв.м.,разположен между село Ахелой и село Тънково. Мястото е на високо и се открива чудесна гледка към популярния морски курорт Слънчев бряг и залива на Несебър.
Парцелът е процес на регулация, в момента имота се
Продажба
Слънчево офис помещение в идеалния център на град Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Предлагаме имот за покупка с множество предимства в централната част на град Велико Търново. Имотът е разположен на първи етаж от нова жилищна сграда и представлява просторна светла зала/офис, която е подходяща за различни типове дейности.
Площта на имота е 50 кв. м.,
Продажба
Парцел с лице на магистрала Струма
гр. София , кв. "Суходол"
Голям парцел в местността „Шаварна бара“
Парцел с лице на магистрала Струма (Люлин) 180 м., на 3 км посока Перник. Имотът се намира в местността „Шаварна бара“, над Суходол, в непосредствена близост до езерото "Патичарника" и само на 8 км. от центъра на София.
Район с отлична перспектива за развитие.
Освен, че е