Имоти близо до планина продава и отдава под наем - страница 22
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Промишлена сграда на главна улица в град Кочериново
гр. Кочериново
Леснодостъпен бизнес имот, подходящ за производствен цех, склад, търговски дейности
Продава се промишлена сграда (500 кв.м.) с двор (3310 кв.м.) на главна улица в град Кочериново, близо до параклис, стадион Кочериново, кафене, други градски удобства. Имотът е многофункционален, подходящ за множество дейности, като може да бъде обособен като производствен цех,
Продажба
Регулиран парцел на главен път Кочериново - Рила
гр. Кочериново
Комуникативен парцел, подходящ за крайпътно заведение и други бизнес проекти
Продава се парцел на главен път Кочериново – Рила, с прекрасна гледка към поляни и планински възвишения. Имотът е с площ от 1200 кв. м и се намира в грпаад, който е удобно разположен в близост до ски курорт, планина и СПА курорт, което го прави привлекателен вариант за различни
Продажба
Голям парцел на Околовръстен път в кв. Челопечене
гр. София , кв. "Челопечене"
Имот за строителство на търговски, складови помещения, шоурум, сервизи
Просторен парцел (20631 кв.м.) с лице на Околовръстен път до Челопешко шосе. Имотът има много добра локация, намира се в близост до детелината на Околовръстен път с Челопешко шосе и на 2.5 км от бул. Ботевградско шосе. Имотът е подходящ за строителство на търговски и складови
2 063 100 €(4 035 072,87 лв.)
(100 €/м2) (195,58 лв./м2)Площ: 20 631.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
-14%
Къща с малък двор в живописния район на „Градската градина“
гр. Дупница , кв. "Център"
Просторен имот в центъра на гр. Дупница
Продава се внимателно проектирана къща в град Дупница, разположена в живописния район на „Градската градина“. Имотът се простира на два етажа и разполага с одобрен проект и разрешение за строеж на трети етаж, което предоставя възможност за разширение и адаптация според нуждите на
Продажба
-20%
Хотелски комплекс с ресторант на брега на река Осъм в Ловеч
гр. Ловеч
Хотел с механа в архитектурно-исторически резерват в град Ловеч
Комплексът е разположен на брега на река Осъм в старинния квартал "Вароша", който съхранява възрожденската архитектура на стария Ловеч и е архитектурно – исторически резерват. В близост се намира единственият на Балканите Покрит мост на Кольо Фичето, изграден през 1872- 1874
Продажба
изгодно
Стара къща с двор и селскостопански постройки в с. Осиково
с. Осиково , гр. Велико Търново
Двуетажна къща с двор и кладенец в 67 км от гр. Велико Търново
Представяме ви имот с голям потенциал, разположен в живописен полупланински район в село Осиково, община Попово, област Търговище.
Характеристики на имота:
• Двуетажна къща със 70 кв.м. разгъната застроена площ
• Просторно дворно място – 1440 кв.м. по нотариален акт
•
Продажба
Парцел в регулация на главен път между Самоков и Боровец
гр. Самоков
Просторен парцел с прекрасни панорами и отличен бизнес потенциал
Предлагаме за продажба голям парцел на пътя между Самоков и Боровец, местност Луковица, с удобен достъп до градски удобства и модерни ски съоръжения.
Парцелът (17 223 м2) има отличен бизнес потенциал и предлага прекрасна панорама към живописната природа в околността. Имотът е
1 119 430 €(2 189 414,78 лв.)
(65 €/м2) (127,12 лв./м2)Площ: 17 223.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Двуетажна сграда на 5 км. от гр. Дряново и на 10 км. от гр. Трявна
гр. Габрово , с. Царева ливада
Планински имот с хубава гледка в Централна Стара планина
Сградата е разположена върху равен терен с площ от 3000 кв. м. Намира се в сърцето на България в близост до много културно-исторически места, исторически градове Велико Търново - 30 км, Габрово - 20 км, Трявна - 15 км., Боженци - 15 км., Дряново и Дряновски манастир - 5 км.
Наем
Магазин ПОД НАЕМ в центъра на град Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Помещение, подходящо за търговска дейност с лице на главна улица
Предлагаме на вашето внимание магазин с площ 40 кв.м. Имотът се предлага със следната степен на завършеност: подове с теракот. Имотът е снабден с електричество, водоснабдяване и канализация. От имота се разкрива гледка към града.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на
Продажба
гарантиран наем
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Тристаен апартамент с директна гледка море в елитния комплекс Тива дел Мар
к.к. Елените , плаж Робинзон
Ваканционен имот на първа линия в морски комплекс Елените
Представяме на вашето внимание тристаен апартамент с директна гледка море в затворен комплекс Tiva Del Mar/Тива Дел Мар на първа линия от плаж Робинзон, между Свети Влас и Елените.
Жилището (110.28 кв.м.) се състои от:
• Хол с кухненски бокс
• Две спални
• Баня с
106 900 €(209 078,23 лв.)
(969 €/м2) (1 895,89 лв./м2)Площ: 110.28 м2 Етаж: -3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
-12%
Лукс
Луксозен двустаен апартамент в топ центъра на Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Идеален център"
Качествено завършен и обзаведен имот в пешеходна зона
Отлично предложение за продажба на луксозен двустаен апартамент в идеалния център на град Благоевград, в пешеходна зона, до централния площад, търговски център, театър, кино, Общината, магазини, ресторанти и други градски удобства. До сградата има достъп и за автомобили.
227 000 €257 000 €443 973,41 лв.502 648,31 лв.
(3 243 €/м2) (6 342,48 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Лукс
Луксозен апартамент с две спални в идеалния център на Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Идеален център"
Напълно обзаведено жилище близо до магазини, заведения и университет
Предлагаме за продажба изключителен апартамент в сърцето на Благоевград, разположен на тиха и спокойна улица в непосредствена близост до всички удобства, които предлага градът. Това жилище представлява перфектната комбинация между централно местоположение и спокойна градска
230 000 €(449 840,90 лв.)
(1 855 €/м2) (3 627,75 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
-11%
Mезонет с прекрасна гледка в нова сграда в Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Еленово 2"
Просторен имот, ново строителство в кв. Еленово 2
Разгледайте този атрактивен мезонет, разположен в модерна нова сграда в квартал "Еленово 2" на град Благоевград. Имотът е разположен на тиха и спокойна улица, предлагаща изключителни гледки към града и околните планини, което го прави идеален за тези, които търсят уют и красота в
125 000 €139 999 €244 478,75 лв.273 814,24 лв.
(1 000 €/м2) (1 955,83 лв./м2)Площ: 125.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Мезонет
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Самостоятелна къща с дворно място в град Дупница
гр. Дупница
Къща в широк център, близо до ж.п. гара и автогара
Самостоятелна къща за продажба в широк център, Дупница – Отлична възможност за вашия нов дом!
Представяме ви самостоятелна къща разположена в широкия център, с бърз достъп до ж.п. гара и автогара, както и близо до големи хранителни вериги. Този имот е идеален както за
Продажба
Парцел на асфлалтов път с панорамна гледка над град Априлци
гр. Априлци
Отличен парцел в едно от най-живописните места в България
Представяме ви изключителен поземлен имот, разположен в строителния полигон на град Априлци – едно от най-живописните места в България. Имотът е достъпен чрез асфалтов път, което осигурява лесен и удобен достъп през цялата година. С южно изложение, парцелът разкрива спираща дъха
25 000 €(48 895,75 лв.)
(8,62 €/м2) (16,86 лв./м2)Площ: 2 900.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Наем
Ски лифт на 1.9 км
Двустаен апартамент под наем в центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Напълно обзаведен апартамент в жилищна сграда
Предлагаме на вашето внимание апартамент с една спалня за дългосрочен наем в центъра на гр. Банско. Градът е най-добрата българска дестинация за ски, сноуборд и шейна. Има писти от всякаква сложност – 5 леки , 8 със средна трудност, 2 трудни. Пистите са разположени достатъчно
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)(без ДДС)
(7,64 €/м2) (14,94 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
гр. Разлог
Прекрасен имот подходящ за инвестиция с гледка към целият град и ски пистите
Предлагаме на вашето внимание парцел в регулация с площ 4 403 кв.м. в гр. Разлог с прекрасна панорама към града и планината.
Имотът е подходящ за застрояване, характеристики:
• Ток на 10 м
• Вода на 10 м
• Канал на 10 м
• Път - излаз на улица 57 м
Малка част от терена е
145 000 €(283 595,35 лв.)
(33 €/м2) (64,41 лв./м2)Площ: 4 403.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Последен етаж от къща в широкия център на град Дупница
гр. Дупница
Мезонет с две спални на шпакловка и замазка с красива гледка към града, планината и гора
Днешното ни предложение включва четвърти последен етаж от къща в широкия център на град Дупница, близо до училище, река, магазини, църква, ресторанти, крепост Кулата и други градски удобства.
Етажът (195 кв.м.) е тип мезонет. Състои се от:
• Първо ниво - кухненски бокс с
Продажба
Двуетажна къща с двор във високата част на град Рила
гр. Рила
Конструктивно здрава къща със спокойна локация и изключителна панорама към планината и града
Предлагаме за продажба конструктивно здрава двуетажна просторна къща във високата част на Рила - малък град, разположен в Западна България, област Кюстендил, в близост до границата със Северна Македония, известен с красивата си природа и исторически забележителности.
Къщата
Продажба
Хубав парцел в град Сапарева баня
гр. Сапарева баня
Земеделска земя в област Кюстендил, в живописната местност "Под Селото"
Привлекателен поземлен имот в Сапарева баня – отлична възможност за инвестиция. Представяме ви уникален поземлен имот в област Кюстендил, разположен в живописната местност "Под селото" на гр. Сапарева баня.
Основни характеристики на имота:
• Площ - 958 кв. м. – оптимална
Продажба
Етаж от къща разположен в широкия център на град Дупница
гр. Дупница , кв. "Център"
Имот с прекрасна гледка към град Дупница и околностите
Представяме ви чудесна възможност за покупка на етаж от къща, разположен в широкия център на град Дупница. Този имот предлага не само простор и комфорт, но и възможност да го персонализирате според вашите желания и нужди.
Основни характеристики:
• Състояние - Етажът е на
Продажба
Комуникативен парцел в район Враждебна
гр. София , кв. "Враждебна"
Парцел за инвестиция в близост до Хоум Макс, Техмарт, KFC
Поземлен имот 4835 кв.м. с комуникативна локация в район Враждебна, близо до бул. Владимир Вазов с удобен достъп до бул. Ботевградско шосе, до Хоум Макс, Техмарт, KFC, Интеркарс и Мединамед.
Имотът попада в Смф1 - Смесена многофункционална зона със занижени параметри:
•
604 375 €(1 182 054,76 лв.)
(125 €/м2) (244,48 лв./м2)Площ: 4 835.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
-7%
Двуетажна къща с дворно място в подножието на Стара планина
гр. Априлци
Просторна къща с красива гледка в живописен планински район
Представяме ви имот в красивото планинско градче Априлци на 26 км. от Троян, в близост до природния резерват "Централен Балкан". Имотът е с площ 620 кв. м. като има възможност за закупуване на съседните парцели и общата площ да нарасне до 1600 кв. м.
Къщата е двуетажна, като
Продажба
-17%
Парцел на главна улица в град Дупница
гр. Дупница
Малък парцел с всички комуникации в град Дупница
Предлагаме за покупка парцел на главна улица в град Дупница. Парцелът е на възлово и комуникативно място. Има лице на една от главните и важни пътни артерии в града.
Имотът е с площ 180 кв. м. с налични ток, вода и канализация. Подходящ е за жилищно строителство или бизнес
25 000 €30 000 €48 895,75 лв.58 674,90 лв.
(139 €/м2) (271,64 лв./м2)Площ: 180.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Развлекателен комплекс в кв. Трендафил 2 на гр. Габрово
гр. Габрово , кв. "Трендафил 2"
Много добре поддържан комплекс с басейни, ресторант и висока посещаемост
Отличен имот за инвестиция - развлекателен комплекс, разположен в областния град Габрово с добра инфраструктура. Комплексът е в отлично функционално състояние, много добре поддържан и има висока посещаемост.
Комплексът (РЗП 854 кв.м.) е строен през 2012 година и е разположен
425 000 €(831 227,75 лв.)
(498 €/м2) (973,33 лв./м2)Площ: 854.00 м2
Тип на имота:
Спа и уелнес център
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Наем
Лукс
Модерно обзаведен апартамент с три спални и топ локация в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Прекрасен семеен дом в престижен район до метростанция и удобства
Отлично обзаведен, четиристаен апартамент в луксозна сграда в кв. Лозенец близо до метростанция „Джеймс Баучер“ и хотел Маринела. Висок клас строителство с панорамен асансьор, луксозно фойае с рецепция, ресторант, видеонаблюдение, пожароизвестяване и денонощна охрана. Сградата е
2 500 €/месец(4 889,58 лв./месец)
(25 €/м2) (49,39 лв./м2)Площ: 99.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Модерен офис до метростанция Витоша и Парадайс Мол
гр. София , кв. "Хладилника"
Просторен офис във висок клас бизнес център с топ локация до бул. Черни връх
Отлично предложение за наем на просторен Open space офис с възможност за гъвкаво разпределение на работното пространство, съгласно нуждите на наемателя и топ локация в модерен бизнес център на метри от Парадайс център, метростанция Витоша (на 3 спирки с метрото от топ центъра на
3 920 €/месец(7 666,85 лв./месец)(без ДДС)
(14 €/м2) (27,38 лв./м2)Площ: 280.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Eтаж от къща в центъра на град Дупница
гр. Дупница , кв. "Център"
Имот на главната пешеходна улица в град Дупница
Продава се атрактивен етаж от къща, разположен в сърцето на град Дупница, на главната пешеходна улица – локация, която предлага несравнима удобство и динамика на градския живот. Етажът е построен с гредоред, усилен с ж.п. релси, което добавя стабилност на имота. Подходящ както за
Продажба
Парцел в град Дупница
гр. Дупница , Горна махала
Парцел за застрояване на асфалтирана улица
Имот за застрояване в оживения квартал Горна махала в град Дупница. Предлагаме равен парцел в регулация, идеален за строителство или инвестиционен проект.
Парцелът се намира на асфалтова улица, осигуряваща лесен достъп до основните пътища и удобства. В близост до имота ще
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Апартамент с три спални на първа линия в Свети Влас
гр. Свети Влас
Изцяло обзаведно жилище в комплекс Манастира 2
Просторен апартамент с три спални в комплeкс Манастира 2. Архитектурата на комплекса е разработена на базата на "Стара българска къща" с модерна инфраструктура. Комплексът се състои от три сгради, обединени около богато озеленен вътрешен двор с алеи, водещи до яхтеното
190 000 €(371 607,70 лв.)
(2 021 €/м2) (3 953,27 лв./м2)Площ: 94.00 м2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг