Имоти на морето продава и отдава под наем - страница 16
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен комплекс с директен достъп до плажа между Бяла и Обзор
гр. Обзор
Завършени „до ключ“ жилища в комплекс с басейн, кафене, СПА център, детска площадка и много зеленина
Апартаменти с нова визия, съвременен дизайн и високо качество на обслужването в нов комплекс на морето в Обзор. Луксозният комплекс от затворен тип се намира само на 50 метра от морския бряг, сред обширен парк, потънал в зеленина и предлага широка морска панорама.
Сградата
от 79 030 €(от 154 569,24 лв.)
(1 500 - 2 300 €/м2)(2 933,75 - 4 498,41 лв./м2)Площ: 41.66 - 128.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 1.4 км
Нови модерни апартаменти в луксозен жилищен комплекс в кв. Галата, Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Съвременен комфорт, морски въздух и престижна локация – Вашият нов дом в южната част на Варна
Представяме ви нов жилищен комплекс в кв. Галата, Варна, създаден за хора, които ценят качеството, спокойствието и съвременния начин на живот близо до морето.
Комплексът е от затворен тип и включва пет жилищни сгради и една обществена, разположени така, че всяка да има своя
от 100 261 €(от 196 093,47 лв.)
(1 500 - 1 750 €/м2)(2 933,75 - 3 422,70 лв./м2)Площ: 62.66 - 190.26 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Aпартаменти в завършен и работещ комплекс в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Панорамни апартаменти на 500 м от центъра и плажа
Представяме на вашето внимание комфортни апартаменти в един от най-зелените градове на морския бряг – град Бяла. Комплексът се намира на 500 метра от центъра на курорта Бяла и черноморското крайбрежие, близо до училище, ресторанти, супермаркет, банка.
Построен е върху участък
от 52 900 €(от 103 463,41 лв.)
(1 088 - 1 360 €/м2)(2 127,94 - 2 659,93 лв./м2)Площ: 45.55 - 78.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Земеделска земя с потенциал в кв. Крайморие, Бургас
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Земеделска земя с удобен достъп и прекрасна гледка към поляни и околността
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ 2 340 кв. м., разположена в живописната зона на кв. Крайморие – един от най-бързо развиващите се райони на гр. Бургас.
Имотът се намира в тиха и зелена част, с удобен достъп и прекрасна гледка към поляни и околността. Районът е
Продажба
За частни лица
Ремонтирано помещение в района на Колхозен пазар – Варна
гр. Варна , кв. "Колхозен пазар"
Имот подходящ за коктейл-бар, офис, ателие, магазин или малък бизнес
Предлагаме на вашето внимание помещение след основен ремонт, разположено на сутеренен етаж в поддържана тухлена сграда от 2008 г., в един от най-търсените райони на града – Колхозен пазар. Имотът е със статут на коктейл-бар, но е напълно подходящ за живеене, офис, ателие, магазин
84 900 €(166 049,97 лв.)
(1 369 €/м2) (2 678,23 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Партер
Тип на имота:
Заведение
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 800 м
Резиденция до Морската градина, централния плаж и центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Последни апартаменти с 360° панорамни гледки към града и морето
Всичко, за което мечтаем както в грата така и на морето - дом комбинация от красота, спокойствие, сигурност, близост до центъра, Морската градина и плажа с 360°панорамни гледки град и море. Наслаждавай се на отличен дом през всеки сезон на година!
Непреходен имот в любимия
от 205 700 €(от 402 314,23 лв.)
(2 400 - 3 125 €/м2)(4 693,99 - 6 111,97 лв./м2)Площ: 84.46 - 207.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 500 м
Апартаменти на първа линия в Приморско с панорамна морска гледка
гр. Приморско
Нов модерен комплекс с висок стандарт на строителство и отлична инвестиционна перспектива
Представяме ви нов жилищен проект на първа линия в Приморско, отличаващ се със своята елегантна архитектура, висококачествено изпълнение и директен изглед към морето.
Строителството на комплекса стартира през април 2025 г. и ще бъде завършено в рамките на 24 месеца – през 2027
41 400 €(80 971,36 лв.)
(1 238 €/м2) (2 420,67 лв./м2)Площ: 33.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 300 м
Нов жилищен проект в Китен – само на 300 метра от плажа
гр. Китен
Модерна архитектура, високо качество и перфектна локация на морето
Представяме ви новия жилищен проект в Китен, създаден да предложи съвременен морски комфорт, функционалност и усещане за стилен живот край морето. Строителството започва през ноември 2025 г., а завършването е планирано за 2027 г. – срок, в който ще бъде реализирана сграда от
Продажба
Хит
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Стилен комплекс на първа линия до централния плаж на Лозенец
с. Лозенец
Обзаведени студиа и двустайни апартаменти с красиви гледки
Този елегантен комплекс е разположен само на 50 метра от плажа и морето в предпочитан за отдих район в Лозенец.
Лозенец е заобиколен от Странджа планина между градовете Царево и Китен. Комплексът привлича не само с неговата изискана архитектура, но също с много удобна
от 61 947 €(от 121 157,80 лв.)
(1 618 - 1 988 €/м2)(3 164,53 - 3 888,19 лв./м2)Площ: 37.17 - 110.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 2 км
Комплекс от къщи с морска панорама в живописния Черноморец
гр. Черноморец
Къщи с две спални, паркомясто и прекрасни гледки пред Акт 16
Представяме ви модерен комплекс от еднофамилни къщи с панорамна гледка към морето, разположен в едно от най-красивите и предпочитани кътчета по Южното Черноморие – Черноморец. Локацията съчетава в себе си тишината и спокойствието на природата с удобството на бърз достъп до плаж,
Продажба
Лукс
гарантиран наем
Плаж на 500 м
Луксозен морски комплекс в Поморие
гр. Поморие , Аквапарк
Обзаведени апартаменти на 500 м от плажа в комплекс с редица удобства
Представяме ви новия престижен жилищен и хотелски комплекс Aquavista, разположен в известния морски курорт Поморие, само на 500 метра от плажа. Проектът комбинира модерен дизайн, петзвезден комфорт и инвестиционна сигурност, предлагайки напълно готови обзаведени апартаменти с
от 104 406 €(от 204 200,39 лв.)
(2 340 - 2 820 €/м2)(4 576,64 - 5 515,44 лв./м2)Площ: 41.93 - 123.65 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 200 м
Ваканционен комплекс в кв. Аурелия на гр. Несебър
гр. Несебър
Поддържан имот с висок инвестиционен потенциал на 200 метра от плажа
Предлагаме за продажба изключителен ваканционен комплекс, разположен в една от най-предпочитаните зони по Южното Черноморие – квартал Аурелия, между Равда и Несебър, само на 200 метра от плажа. Районът е с изключително бързо развиваща се инфраструктура и висока заетост през
Продажба
Студио в нова модерна сграда в кв. Братя Миладинови
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Отлична инвестиция и локация близо до парк
Предлагаме ви студио с площ от 47 кв. м., разположено в нова сграда в един от най-предпочитаните квартали на Бургас – ж.к. „Братя Миладинови“. Имотът се намира на тиха и спокойна улица, в непосредствена близост до парк, детска градина, училище и спирки на градския транспорт,
98 000 €(191 671,34 лв.)
(2 085 €/м2) (4 078,11 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Новострояща се жилищна сграда в гр. Поморие
гр. Поморие
Луксозна сграда на 500 метра от морето
Изберете своя нов дом в нова жилищна сграда с гаражи, на 500 метра от морето в Поморие, в близост до центъра на града, до комплексите за рехабилитация, супермаркет, музей на Солта, стадион, детска градина, Поморийско езеро и др. Очакван Акт 16 - лятото на 2025.
Проектът
от 89 340 €(от 174 733,85 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 59.56 - 70.64 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Последен тристаен апартамент в сграда без такса поддръжка в ж.к. Славейков
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Тристаен апартамент във висок клас сграда с отличителна архитектура с Акт 15
Жилищната сграда в ж.к. Славейков, на метри от МБАЛ Сърце и Мозък. Имотът се намира в район с отлична, новоизградена инфраструктура - асфалтирана улица с тротоари и ВиК, която вече извежда потока на автомобили директно към главен път Бургас-София. В близост до сградата се
от 137 000 €(от 267 948,71 лв.)
(1 675 €/м2) (3 276,06 лв./м2)Площ: 81.79 - 81.79 м2 Партер
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нова сграда с луксозни общи части в р-на на Централна поща
гр. Варна , кв. "Център"
Последни тристайни апартаменти до Катедралата
Апартаменти ново строителство в сграда, вече с Акт 16 - добра възможност за инвестиция в жилища на пешеходно разстояние от идеалния център на Варна. Изключително комуникативна локация, в близост до Катедралата, Градска болница, Пощата, множество търговски обекти и обществени
от 250 000 €(от 488 957,50 лв.)
(1 975 - 1 983 €/м2)(3 862,76 - 3 878,41 лв./м2)Площ: 126.06 - 126.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Бутикова сграда стартирало строителство в к.к.Чайка, Варна
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Модерни жилища с 1 или 2 спални с включено паркомясто
Представяме за продажба апартаменти с 1 или 2 спално и включено паркомясто в новострояща се бутикова сграда в района на к.к.Чайка, с удобен достъп до плаж Кабакум, хотели, къщи за гости, ресторанти и др. Курортният комплекс се намира на около 12 км северно от центъра на Варна и
от 246 000 €(от 481 134,18 лв.)
(1 629 €/м2) (3 186,74 лв./м2)Площ: 150.98 - 150.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Нова модерна сграда в сърцето на Бургас – район Трапезица
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Съвременен жилищен проект с функционален дизайн и отлично местоположение
Представяме ви нов жилищен и търговски проект в динамично развиващия се район Трапезица, в ж.к. „Братя Миладинови“ – Бургас, разположен на ключовия булевард „Одрин“. Сградата се намира в непосредствена близост до ЕЛКАБЕЛ, бензиностанция LUKOIL, магазини BILLA, Lidl, JYSK, както и
от 98 798 €(от 193 232,09 лв.)
(1 400 - 1 950 €/м2)(2 738,16 - 3 813,87 лв./м2)Площ: 69.58 - 81.04 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Вила с двор и морска панорама
с. Кранево , гр. Варна
Имот на 200 метра от плажа в Кранево
Предлагаме за продажба имот с голямо дворно място и открита морска панорама, в Кранево, само на 200 метра от плажа. Парцелът е разположен в район, подлежащ на геотехнически контрол, тъй като има специфични теренни особености, характерни за крайбрежната зона.
• Площ на вилата:
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Уникална къща в традиционен възрожденски стил в Свети Влас
гр. Свети Влас , пристанище „Марина Диневи“
Къща в комплекс от 8 къщи с басейн, гаражи и ресторант само на 200 метра от плажа и „Марина Диневи“
Ако мечтаете за дом с дух, простор и морски изгреви от терасата – тази къща е създадена за вас.
Представяме ви луксозна къща с характер и история, разположена в елитния комплекс „Панорама Диневи“, само на 200 метра от плажа и яхтеното пристанище „Марина Диневи“. Съчетавайки
Продажба
Нова жилищна сграда в гр. Бургас, ж.к. "Меден рудник"
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Д"
Новострояща се сграда до Кауфланд в Меден рудник зона Д
Представяме модерен жилищен комплекс, разположен сред живописна природа в зона Д на кв. Меден рудник. Сградата е хармонично вписана в борова гора, съчетавайки съвременна градска архитектура, материали от най-висок клас и спиращи дъха гледки към Бургаския залив.
Това е мащабен
61 000 €(119 305,63 лв.)
(1 034 - 950 €/м2)(2 022,33 - 1 858,04 лв./м2)Площ: 36.91 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 150 м
Апартаменти с Акт 16 на втора линия море в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Просторни жилища по БДС, с панорамни тераси и пряк достъп до плажа
Bulgarian properties продава ексклузивно студия, двустайни и един тристаен апартамент на втора линия от плажа (с директен достъп) в град Бяла, област Варна, близо до ресторанти, семейни хотели, магазини.
Жилищата се отличават с големи площи и панорамни тераси. Изложение:
от 56 200 €(от 109 917,65 лв.)
(890 - 1 061 €/м2)(1 740,69 - 2 075,14 лв./м2)Площ: 61.32 - 106.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
-4%
Голям промишлен парцел до бъдещата индустриална зона на гр. Варна
гр. Варна , кв. "Западна промишлена зона"
Леснодостъпен регулиран парцел с лице на път Девня-Варна
Представяме на вашето внимание промишлен парцел с обща площ от 2490 кв.м., намиращ се в землището на с. Тополи - местност "Таш Тарла". УПИ с ПУП-ПРЗ, за "Производствени и складови дейности".
Парцелът се намира само на 150 м. от бъдещия Индустриален парк на Варна – мащабен
191 999 €199 500 €375 517,40 лв.390 188,09 лв.
(77 €/м2) (150,81 лв./м2)Площ: 2 490.00 м2
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Последни апартаменти и търговски площи в един от най-удобните и предпочитани квартали на Варна
Нова жилищна кооперация в ж.к. „Аспарухово“, Варна – Вашият нов дом или инвестиция в бъдещето!
Представяме ви отлична възможност да станете част от нова жилищна кооперация, разположена в ж.к. „Аспарухово“ – един от най-удобните и предпочитани квартали на Варна. Сградата,
от 124 218 €(от 242 949,29 лв.)
(1 186 - 1 236 €/м2)(2 319,61 - 2 417,41 лв./м2)Площ: 100.50 - 112.81 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 400 м
Нов жилищен проект с модерна архитектура и отлична локация край морето
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Отлични жилища в нова сграда в кв. Сарафово
Представяме новостроящ се жилищен комплекс, състоящ се от две отделни сгради – сграда А и сграда Б, които ще бъдат изградени в хармония със съвременните изисквания за комфорт, функционалност и енергийна ефективност. Всяка от сградите ще включва по 9 апартамента, подземен и
от 128 174 €(от 250 686,55 лв.)
(690 - 1 380 €/м2)(1 349,52 - 2 699,05 лв./м2)Площ: 113.08 - 185.76 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 350 м
Новострояща се сграда в Поморие на метри от калните бани
гр. Поморие
Сграда в непосредствена близост до Музея на солта с възможност за издаване до ключ
Жилищна сграда с гаражи в етап на строителство на 350 метра от морето, 400 метра от МБАЛ Поморие и непосредствена близост до централната част на града, известен с лечебната кал, чистото море. Намира се на 7 километра от Международното летище в Бургас и на 10-15 километра от
от 93 308 €(от 182 494,59 лв.)
(1 450 - 1 527 €/м2)(2 835,95 - 2 986,55 лв./м2)Площ: 64.35 - 79.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Елитен морски комплекс Артур
гр. Свети Влас , На 100 м от плажа
Елегантни апартаменти в затворен комплекс с изискана визия и много екстри на 100 м от плажа в Свети Влас
"Артур" / Arthur е уникален по рода си затворен комплекс от ваканционни апартаменти, който впечатлява с изтънченост и невероятна гледка към морски залив. Разположен в прекрасното курортно градче Свети Влас, комплекс "Артур" отстои едва на 100 метра от плажната ивица и морето,
от 230 240 €(от 450 310,30 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,33 лв./м2)Площ: 143.90 - 170.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Ексклузивно
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Уникален парцел на първа линия с проект за комплекс
гр. Свети Влас
Парцел в регулация с действащ проект и договори за присъединяване EVN и ВИК на абсолютно първа линия в Свети Влас
Предлагаме за продажба уникален парцел с всички разрешителни и договори за присъединяване към EVN и ВИК на абсолютна първа линия в Свети Влас в района на комплекс Оникс. Теренът е сравнително равен и с чудесна морска панорама. Всички комуникации са в съседство. Съчетанието на
1 500 000 €(2 933 745 лв.)
(167 €/м2) (326,01 лв./м2)Площ: 8 999.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Морски вили на първа линия на 100 м от централния плаж на гр. Ахтопол
гр. Ахтопол
Къщи с две или три спални, просторни веранди и невероятен изглед към морето
Собствена вила с морски изглед на първа линия море!
Уникално съчетание от богата природа, море, планина и тихи плажове, изключително място за живеене и почивка от семейства и хора, търсещи спокойствие и усамотение.
С получен Акт 16!
Комплексът се състои от 24 еднофамилни
Продажба
За частни лица
Панорамен четиристаен апартамент в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторно ново жилище пред Акт 16 със слънчево изложение до гора и удобства
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент по БДС, пред Акт 16 със спокойна и зелена локация до гора, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка и други градски удобства в кв. Виница.
Апартаментът (обща площ 197.71 кв.м., чиста площ – 99.06 кв.м.) се намира
223 004 €(436 157,91 лв.)
(1 128 €/м2) (2 206,05 лв./м2)Площ: 197.71 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна