Имоти на морето продава и отдава под наем - страница 17
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Жилища в Olympia Residence / Олимпия Резиденс на плажа в Равда
с. Равда , плаж Олимпийски надежди
Апартаменти на първа линия в елитен комплекс в процес на строителство на топ място в морския курорт
Olympia Residence / “Олимпия Резиденс” е луксозен комплекс на първа морска линия непосредствено до един от най-красивите и чисти плажове на българското Черноморие – „Олимпийски надежди“. Разположен е на 3 км от историческата част на Несебър – град в списъка на ЮНЕСКО за световно
от 193 200 €(от 377 866,36 лв.)
(1 675 - 2 899 €/м2)(3 276,02 - 5 669,95 лв./м2)Площ: 115.35 - 316.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 2 км
Висок клас комплекс с много удобства в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Отлични жилища с 1 или 2 спални в комплекс със зеленина и басейн
Отличен комплекс от ново поколение, създаден с мисъл за модерния градски човек, който търси баланс между динамиката на града и спокойствието на природата. С перфектна локация – в близост до Ботаническата градина и морския курорт „Св. Св. Константин и Елена“ – проектът съчетава
от 155 912 €(от 304 937,37 лв.)
(2 260 - 3 256 €/м2)(4 420,18 - 6 368,18 лв./м2)Площ: 64.96 - 149.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 100 м
Двустаен апартамент в предпочитан комплекс
гр. Приморско
Обзаведен апартамент до северния плаж в Приморско
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан комплекс в непосредствена близост до Северния плаж на Приморско – един от най-красивите и чисти плажове по българското Черноморие.
Приморско е популярен крайморски град, известен със своята
115 000 €(224 920,45 лв.)
(1 554 €/м2) (3 039,47 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 300 м
Луксозни еднофамилни къщи с морска панорама в района на Райския залив, Созопол
гр. Созопол , Буджака
Бутиков комплекс от 7 еднофамилни къщи, разположен в живописната зона Буджака
С удоволствие ви представяме ексклузивен бутиков комплекс от 7 еднофамилни къщи, разположен в живописната зона Буджака, в непосредствена близост до „Райски залив“ и на броени минути от плажовете „Буджака“, „Харманите“ и „Каваците“.
Проектирани с изключително внимание към
Продажба
Хит
Лукс
Плаж на 900 м
Нов жилищен комплекс до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Луксозни апартаменти на пешеходно разстояние от плажа
Представяме ви новостроящ се жилищен комплекс, разположен в престижната местност Ален мак, само на няколко минути от центъра на Варна и на пешеходно разстояние от плаж Кабакум, курортен комплекс „Слънчев ден“ и емблематичния курорт Ривиера. Местоположението съчетава удобството на
от 78 500 €(от 153 532,66 лв.)
(1 263 - 2 790 €/м2)(2 470,21 - 5 456,77 лв./м2)Площ: 42.95 - 277 000.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Новопостроена сграда с Акт 16 на 100 м от морето в гр. Созопол
гр. Созопол
Разкошен затворен комплекс с басейн на втора линия, близо до плаж Смокиня
Не пропускайте тази уникална възможност да притежавате комфортно обзаведен апартамент на втора линия в Созопол, с панорамни гледки, на 100 м от морето, в непосредствена близост до плаж Смокиня и до едни от най-забележите и класни ресторанти и барове в района, включително „Noir
от 152 064 €(от 297 411,33 лв.)
(2 154 - 2 200 €/м2)(4 212,86 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 69.12 - 107.06 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Жилища на първа линия море в елитен комплекс
с. Шкорпиловци
Апартаменти в целогодишен комплекс на метри от плажа
Радваме се да ви представим изключително висок клас имоти на първа линия море, на метри от плажа в Шкорпиловци. Разкошен комплекс, разположен в непосредствена близост до един от най-красивите плажове на черноморския бряг и био резервата „Камчийски пясъци“. Един проект,
от 79 900 €(от 156 270,82 лв.)
(1 083 - 1 712 €/м2)(2 118,16 - 3 348,38 лв./м2)Площ: 66.45 - 111.75 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 600 м
Мезонети с една спалня в комплекс Сий Даймънд/Sea Diamond
к.к. Слънчев бряг , Cacao Beach
Обзаведени мезонети в комплекс за целогодишно ползване в района на Cacao Beach
Предлагаме на вашето внимание светли и просторни мезонети в комплекс "Сий Даймънд" в Слънче бряг. Комплексът се намира на 600 метра от плажа, в близост до центъра на курортния комплекс, на 950 метра от Несебър и само на 500 метра от ресторанти, барове, дискотеки и нощния живот на
от 95 113 €(от 186 024,86 лв.)
(1 123 - 1 136 €/м2)(2 196,40 - 2 221,82 лв./м2)Площ: 83.71 - 103.14 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Пететажна сграда с Акт 16 на 700 м от морето в гр. Поморие
гр. Поморие
Последно жилище до училище, детска градина и други градски удобства
Комфортни апартаменти в нова сграда с Акт 16 и отлична локация, на 700 м от морето, в близост до центъра на гр. Поморие, до комплексите за рехабилитация, училище, детска градина, магазини, болница и други градски удобства.
Проектът представлява жилищна сграда, изградане в
от 89 775 €(от 175 584,64 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 66.50 - 66.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Апартаменти в малка сграда с двор в м-ст „Траката“
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
3 жилища с гаражи и паркоместа
Ако търсите имот в малка сграда качествено ново строителство - не пропускайте този имот. Три апартамента в малка тухлена кооперация на 3 етажа (360 кв.м.) с озеленен двор (585 кв.м.) в м-ст „Траката“ в гр. Варна. В непосредствена близост са центъра на квартала, детска градина и
от 265 568 €(от 519 405,86 лв.)
(1 600 - 1 700 €/м2)(3 129,33 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 165.98 - 170.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведени апартаменти в Грийн Парадайз Делукс в Приморско
гр. Приморско , Непосредствено пред южния плаж
Стил и лукс във ваканционен комплекс на първа линия пред Южния плаж на курортния град
Това е изискан комплекс от ваканционни апартаменти, разположен на първа линия на южния плаж на Приморско. Той се намира в близост до рибния ресторант, на 2 минути от центъра на курортния град и недалеч от река Дяволска.
Бутиковият комплекс е от затворен тип, като се състои
от 135 000 €(от 264 037,05 лв.)
(1 491 - 2 791 €/м2)(2 916,14 - 5 458,72 лв./м2)Площ: 58.19 - 148.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Затворен комплекс от седем къщи в квартал Ветрен
гр. Бургас , кв. "Ветрен"
Просторни къщи с три спални, двор и веранда в спокоен квартал на град Бургас
Представяме ви иновативен проект за затворен комплекс от 7 еднотипни къщи, разположен в предпочитания квартал Ветрен, гр. Бургас, на главна улица – отлична локация с бърз достъп до центъра на града, съчетана със спокойствие, зеленина и усещане за уединение.
Характеристики на
Продажба
Лукс
Плаж на 1 км
Къщи и просторни апартаменти в Еко комплекс в Свети Влас
гр. Свети Влас
Комплекс в стил „стара българска къща“ с морска панорама
Станете собственик на изключителен морски имот без аналог в екологична среда на брега на морето - комплекс от най-висок клас в Свети Влас. Имоти с панорамна гледка към морето и заобикалящата зеленина. Великолепна среда, съчетаваща морски бриз и горска прохлада на метри от плажа.
от 105 080 €(от 205 518,62 лв.)
(1 800 - 4 320 €/м2)(3 520,49 - 8 449,19 лв./м2)Площ: 51.51 - 312.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
-10%
Нова сграда в местност Пчелина на град Варна
гр. Варна , кв. "Възраждане 3"
Последен тристаен апартамент с гледка към околностите
Последен наличен тристаен апартамент в жилищен район Възраждане 3, в красивата местност Пчелина, на 300 м до автобусна спирка, на 4 км от централната част на град Варна и на 8 км от аерогарата. Модерна и функционална сграда съобразена с най-новите тенденции в строителството.
135 000 €150 000 €264 037,05 лв.293 374,50 лв.
(1 311 €/м2) (2 563,47 лв./м2)Площ: 103.00 - 103.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Нова сграда в центъра на Поморие на 600 м от морето
гр. Поморие
Комфортни жилища в сграда с гаражи и двор до болница за рехабилитация и супермаркети
Просторни апартаменти в нова жилищна сграда в центъра на Поморие, едва на 600 м от морето, в близост до комплексите за рехабилитация, супермаркети, МБАЛ Поморие и други градски удобства.
Жилищната сграда се изгражда в дворно място с площ 1383 м2. На партерния етаж ще има
от 74 817 €(от 146 329,33 лв.)
(1 350 - 1 500 €/м2)(2 640,37 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 55.42 - 72.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Новострояща се жилищна сграда в ж.к. Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Апартаменти в нов проект в Бургас
Представяме на вашето внимание новострояща се сграда в един от най-развиващите се райони на гр. Бургас – ж.к. Меден рудник. Локацията предлага отлично съчетание между спокойствие, удобен градски достъп и необходимите удобства за модерно градско ежедневие.
Имотът се намира в
от 117 189 €(от 229 201,76 лв.)
(856 €/м2) (1 674,96 лв./м2)Площ: 136.84 - 136.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Нови къщи в близост до Минерални бани и боровата гора в кв. Ветрен
гр. Бургас , кв. "Ветрен"
Просторни къщи с две паркоместа и дворно място
Просторни къщи в непосредствена близост до парк Минерални бани и свежия въздух на боровата гора!
Проектът включва 18 къщи, 2 от които са по 350 кв. м. с по 800 кв. м. двор, останалите 16 къщи са с квадратури около 180 кв. м. с по 400 кв. м. двор. Разположени са в кв. Ветрен,
Продажба
Плаж на 700 м
Новострояща се 6-етажна сграда на пешеходно разстояние от морето
гр. Поморие
Апартаменти ново строителство в гр. Поморие
Апартаменти в сграда ново строителство на 700 м от морето, в близост до центъра на гр. Поморие, до комплексите за рехабилитация, училище, детска градина, магазини, болница и други градски удобства.
На партерния етаж се разполага луксозно входно фоайе, складове и гаражи. На 5
от 93 056 €(от 182 001,72 лв.)
(1 350 - 1 450 €/м2)(2 640,37 - 2 835,95 лв./м2)Площ: 68.36 - 122.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Kомплекс от затворен тип без такса поддръжка в района на Гранд Мол
гр. Варна , кв. "Гранд Мол"
Двустайни и тристайни апартаменти в новострояща се жилищна сграда
Представяме нов жилищен проект на доказан инвеститор, разположен в района на Гранд Мол. Проектът се състои от пет жилищни сгради в комплекс от затворен тип без такса поддръжка.
Първите три сгради вече са въведени в експлоатация и напълно разпродадени! За покупка се предлагат
от 157 000 €(от 307 065,31 лв.)
(1 612 - 2 446 €/м2)(3 152,80 - 4 783,96 лв./м2)Площ: 67.68 - 117.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 900 м
Комплекс от 5 луксозни къщи в Созопол
гр. Созопол
Луксозен комплекс с пет триетажни вили с морска панорама
Представяме ви ексклузивен комплекс от 5 триетажни луксозни вили, разположен в спокойната и живописна местност „Буджака“ в Созопол. Всяка вила предлага уникална гледка към морето, самостоятелен двор, басейн и паркоместа за две коли, осигурявайки пространство, комфорт и
Продажба
Лукс
Плаж на 150 м
Нов жилищен комплекс в Созопол
гр. Созопол
Луксозен комплекс, вдъхновен от духа на Стария Созопол с морска панорама
Добре дошли в новия бутиков комплекс, който ще съчетае традициите на Стария Созопол с модерна елегантност, създавайки уникална атмосфера за живот и релакс. Разположен в тихата и спокойна част на Созопол, комплексът разкрива спираща дъха панорамна гледка към целия морски
от 142 000 €(от 277 727,86 лв.)
(2 038 €/м2) (3 985,76 лв./м2)Площ: 69.68 - 69.68 м2
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Атрактивен жилищен проект стартирало висок клас строителство до възлов булевард, магазини, училища
Предлагаме за продажба луксозен жилищен комплекс в процес на строителство в кв. Изгрев. Състои се от 11 етажа, от два жилищни входа и подземни паркоместа, с бърз и удобен достъп до главен булевард, магазини, гимназии.
Старт на строителството - март 2024 г. Акт 16 три години
от 231 500 €(от 452 774,65 лв.)
(995 - 1 445 €/м2)(1 946,05 - 2 826,17 лв./м2)Площ: 174.02 - 237.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 150 м
Апартаменти в сграда с Акт 16 в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Жилища сред уникална паркова среда на 150 м от плажа, с басейн с минерална вода, СПА център и фитнес
Не пропускайте възможността да инвестирате в апартаменти в сграда с Акт 16, разположена сред зеленината на най–стария Черноморски курорт „Св. Св. Константин и Елена“. Топ локация на един от последните свободни терени до морето, непосредствено до всички най-популярни места – Вила
от 182 000 €(от 355 961,06 лв.)
(2 582 - 2 889 €/м2)(5 049,95 - 5 650,39 лв./м2)Площ: 70.49 - 93.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-9%
ново
Двустаен апартамент под наем в кв. Възраждане
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Напълно обзаведен апартамент в елитен затворен комплекс до възлови булеварди
Предлагаме под наем отлично поддържан двустаен апартамент с площ 70 кв.м, разположен в затворен комплекс в кв. Възраждане. Жилището се намира на 4-ти етаж в съвременна единадесететажна тухлена сграда, построена през 2020 г., с асансьор и поддържани общи части. Имотът е изцяло
500 €/месец550 €977,92 лв./месец1 075,71 лв.
(8,33 €/м2) (16,30 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-15%
ОТДАДЕН
Обзаведено студио под наем до магазин Макао в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилище в нова сграда в тих и зелен район на гр. Варна
Предлагаме под наем модерно и напълно обзаведено студио, разположено в един от най-предпочитаните и спокойни квартали на Варна – кв. Виница. Имотът се намира в непосредствена близост до магазин Макао, Конна база, бул. „Цар Борис III-ти“, тенис кортове и разнообразни търговски
299 €/месец350 €584,79 лв./месец684,54 лв.
(6,64 €/м2) (13 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Голям двустаен апартамент в нов комплекс в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилище с възможност за обособяване на допълнителна спалня
Голям двустаен апартамент с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене, като
168 000 €(328 579,44 лв.)
(1 182 €/м2) (2 312,31 лв./м2)Площ: 142.10 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 150 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с морска гледка в комплекс Роял Коув Резидънс/Royal Cove Residence
гр. Каварна
Двустайно жилище в отличен комплекс на 150 метра от плажа
Предлагаме ексклузивно един изключителен апартамент в Royal Cove Residence – място, създадено за хора, които ценят морската панорама, спокойствието и качественото строителство.
Разположен в сърцето на Каварна, само на 150 метра от златистия плаж, този имот съчетава удобствата
64 900 €(126 933,37 лв.)
(860 €/м2) (1 681,24 лв./м2)Площ: 75.50 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-5%
Лукс
Плаж на 900 м
ПРОДАДЕН
Луксозен тристаен апартамент в елитен комплекс до морето – к.к. Чайка
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Модерен имот с панорамна гледка, висок клас обзавеждане и подземно паркомясто
Предлагаме за продажба луксозен тристаен апартамент в нов, елитен затворен комплекс, разположен в местност Ален мак, в близост до к.к. Чайка и само на няколко минути от плажа. Районът е известен със своя спокойствие, чист въздух и близост до морето, като същевременно предлага
330 000 €349 000 €645 423,90 лв.682 584,67 лв.
(2 414 €/м2) (4 721,81 лв./м2)Площ: 136.69 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с топ локация в район Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Комфортно обзаведено жилище до Морската градина и Фестивален комплекс
Предлагаме за продажба готов за нанасяне двустаен апартамент с изключителна локация в сърцето на Варна, в района на Гръцка махала, до Фестивален комплекс и Морската градина (на 50 метра от входа и пешеходната зона), до магазини, детски градини, Основно училище "Климент Охридски
229 900 €249 000 €449 645,32 лв.487 001,67 лв.
(2 986 €/м2) (5 839,55 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 450 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Тиха и спокойна жилищна среда с гледка към зеленинина на 450 м от плажа
Предлагаме за продажба уютен и светъл двустаен апартамент, разположен в сърцето на Приморско, само на няколко минути от морето. Апартаментът впечатлява със своето югоизточно изложение, големи прозорци и гледка към зеленина, създавайки усещане за спокойствие и уют. Локацията
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 157 €/м2) (2 263,17 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас