Имоти с гледка към морето за продажба и под наем - страница 11
Лукс
Плаж на 100 м
Едностаен апартамент в затворен комплекс „Флора Бийч Резорт“
гр. Поморие
Обзаведен апартамент в луксозен комплекс на 100 метра от плажа в Поморив
Открийте своя кът на спокойствие с този новоизграден луксозен имот, предлагащ невероятна панорама към морето и природата. Студиото е с площ от 40 кв. м и югоизточно изложение, което гарантира светлина през целия ден.
Основни характеристики:
• Напълно обзаведено и готово за
110 000 €(215 141,30 лв.)
(2 750 €/м2) (5 378,53 лв./м2)Площ: 40.00 м2 Етаж: 5
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен обзаведен апартамент в Kaliakria Resort с морска гледка
гр. Каварна , гр. Балчик
Напълно обзаведен апартамент с гледка море и басейн
Предлагаме за продажба стилен тристаен апартамент, разположен на последен, трети етаж в луксозния затворен комплекс Калиакрия Ризорт (Kaliakria Resort) – емблематично място в сърцето на т.нар. Българска Голф Ривиера.
Имотът е с обща застроена площ от 91 кв.м и чиста площ 81,05
98 000 €(191 671,34 лв.)
(1 077 €/м2) (2 106,28 лв./м2)Площ: 91.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Триетажна къща с морска панорама в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Обзаведена къща с двор, гараж и гледка море
Предлагаме за продажба просторна и напълно обзаведена триетажна къща, разположена в предпочитания квартал Изгрев на град Варна – район, който съчетава спокойствие, зеленина и удобен достъп до градската инфраструктура. Имотът е построен през 2007 г. и се намира в много добро
Продажба
Лукс
Плаж на 300 м
Триетажна къща с басейн на 300 м от плаж Кабакум, Ален мак – Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Луксозен морски имот с басейн, панорама и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба представителна триетажна къща с модерна визия, разположена в една от най-предпочитаните зони на Варна – м-ст Ален мак, само на 300 метра от плаж Кабакум. Имотът е въведен в експлоатация с Акт 16, с разгъната застроена площ от 228 кв.м и просторен, отлично
Продажба
Плаж на 5 км
Къща с две спални в село на 5 км от плажа
Близо до гр. Добрич , с. Божурец
Жилищна сграда с удостоверение за въвеждане в експлоатация и дворно място близо до Каварна
Предлагаме за продажба самостоятелна къща с две спални, разположена в спокойното и предпочитано село Божурец, само на 5 км от гр. Каварна и на кратко разстояние от морето. Имотът е подходящ както за постоянно живеене, така и за ваканционен дом или инвестиция.
Къщата е
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент с морска панорама в нова сграда с Акт 16
гр. Варна , кв. "Виница"
Напълно обзаведен апартамент с морски изглед в кв. Виница
Предлагаме за продажба стилно обзаведен двустаен апартамент с неповторима панорама към морето, разположен в нова жилищна сграда с Акт 16 от 2023 г., контрол на достъпа и асансьор. Сградата разполага със собствен двор ,който е на разположение на собствениците.Имотът впечатлява с
199 500 €(390 188,09 лв.)
(2 287 €/м2) (4 473,61 лв./м2)Площ: 87.22 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Ваканционен апартамент сред зеленина на пешеходно разстояние от плажа
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на готов за ползване тристаен апартамент в поддържания комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills, построен в крайбрежната зона на град Каварна, на 3 минути пешеходно разстояние до плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище,
70 000 €(136 908,10 лв.)
(702 €/м2) (1 372,65 лв./м2)Площ: 99.74 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 2 км
Модерен двустаен апартамент в затворен комплекс в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Просторен и светъл апартамент висококачествено строителство с морска панорама
Предлагаме за продажба просторен и светъл двустаен апартамент с панорамна гледка към морето, разположен в новострояща се сграда в квартал Галата – един от най-тихите и зелени райони на Варна.
Имотът е част от модерен затворен комплекс, състоящ се от четири шестетажни жилищни
123 794 €(242 120,02 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,38 лв./м2)Площ: 77.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Редова къща в Ахтопол с фронтална гледка към морето
гр. Ахтопол
Просторна къща на три етажа в Ахтопол с гледка море
Атрактивна редова къща в Ахтопол, разположена на тихо място, но същевременно само на минути от плажа. Имотът впечатлява с фронтална гледка към морето, която се открива от почти всяко ниво на дома – истинско предимство за ценителите на морските пейзажи и спокойния живот в малкия
Продажба
Къщи в комплекс от затворен тип в град Каблешково
Близо до гр. Бургас , гр. Каблешково
Модерни къщи в новостроящ се комплекс недалеч от гр. Бургас
Самостоятелните вили проектирани в екстравагантна и модерна архитектура, а чрез разположението им една спрямо друга се постига идеалната комбинация от лично пространство и усещане за общност. Архитектурата представлява уникална смесица от скандинавски минимализъм и южняшко
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Сграда в процес на строителство в Черноморец
гр. Черноморец
Апартаменти ново строителство близо до плажа в местност Акра
Жилищната сграда се намира на 50м от централния плаж на Черноморец, местност „Акра“, община Созопол. Благодарение на уникалното си разположението, скалистите брегове и кристално чистата морска вода, районът предлага превъзходни условията за гмуркане и наблюдаване на подводни
от 44 208 €(от 86 463,33 лв.)
(1 200 - 1 270 €/м2)(2 347 - 2 483,90 лв./м2)Площ: 36.84 - 111.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Парцел в регулация с примерен проект за изграждането на осем еднофамилни двуетажни къщи
гр. Обзор
Парцел с изключителна морска панорама и лесен достъп в много добре развит курортен град
Парцел в регулация с изключителна морска панорама, намиращ се в много добре развит курортен град. Разположен е във високата част на града. Има лека деневилация, и е насочен изцяло на изток – юг, към морето. Разкрива се изключително красива морска панорама. В задната си част
Наем
Новообзаведен двустаен апартамент в местност Долна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Модерно жилище с морска гледка и включено паркомясто
Предлагаме под наем луксозен новообзаведен двустаен апартамент в местност Долна Трака на град Варна. В цената е включено паркомясто.
Жилището (75 кв.м.) се намира на 2/3 етаж и се състои от:
• Просторен и слънчев дневен тракт с обособени зони - хол, кухня с трапезария •
600 €/месец(1 173,50 лв./месец)
(8 €/м2) (15,65 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 2 км
Обработваемо лозе в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
В продажба лозе в землището на град Бяла, област Варна. Парцелът е с правилна форма и е в близост до пътя Горица-Бяла. Обработва се към момента. Градът е разположен южно от Варна на 50 км. и е населен целогодишно. Разполага с детска градина, училище със закрит басейн, стадион за
Продажба
За частни лица
Плаж на 600 м
Тристайно жилище със собствен двор в приморския град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Самостоятелен етаж от новопостроена къща с Акт 16 в централната градска част
Представяме на вашето внимание самостоятелен етаж от къща със собствен двор (155 кв.м.) и паркоместа в централната част на град Бяла, с Акт 16 от 2025 г. Характеризира се с пешеходен достъп до плажа (10 минути), в близост до магазини и ресторанти, както и други удобства на
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Панорамен тристаен апартамент с гледка към морето в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Модерно жилище в нов затворен комплекс с охрана, зелени площи и детска площадка
Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент с панорамна гледка към морето, разположен в новострояща се сграда в квартал Галата – един от най-тихите и зелени райони на Варна.
Сградата е част от модерен затворен комплекс, състоящ се от четири шестетажни жилищни
167 950 €(328 481,65 лв.)
(1 650 €/м2) (3 227,69 лв./м2)Площ: 101.77 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Бутикова сграда на абсолютна първа линия в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Нов еталон за морски лукс, изящна архитектура и изживяване на световно ниво
Представяме един от най-елегантните и висококатегорийни проекти по българското Черноморие – нова бутикова сграда, разположена на самия бряг. Проектът съчетава впечатляваща съвременна архитектура, смела дизайнерска линия, панорамни тераси и ексклузивен набор от жилища – студиа,
от 298 035 €(от 582 905,79 лв.)
(5 000 - 7 000 €/м2)(9 779,15 - 13 690,81 лв./м2)Площ: 54.19 - 325.65 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 100 м
Нова бутикова сграда в красивия град Созопол
гр. Созопол
Последни налични двустаен апартамент и студио с Акт 16 на 100 м от плаж Харманите
Изберете своя нов дом - студио или двустаен апартамент в нова компактна сграда висок клас строителство с Акт 16 в новия град на Созопол, едва на 100 метра от плаж Харманите, близо до училище, главната улица, много магазини и ресторанти.
Сградата е на три жилищни етажа с
от 69 900 €(от 136 712,52 лв.)
(1 485 - 1 678 €/м2)(2 904,41 - 3 281,88 лв./м2)Площ: 47.06 - 61.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 100 м
Двустаен панорамен апартамент до плажа в град Обзор
гр. Обзор
Изцяло обзаведено ваканционно жилище с Акт 16
Представяме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в комплекс от затворен тип с Акт 16 до самия плаж (100 м) в Обзор, близо до магазини, ресторанти, спортни площадки и централната градска част. Годишната такса поддръжка е 675 евро/1320.19 лв.
Панорамното
90 000 €(176 024,70 лв.)
(1 286 €/м2) (2 514,64 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
гр. Созопол , Буджака
Панорамен парцел на 150 мeтра от морето
Предлагаме се за продажба парцел в гр. Созопол, местност „Буджака“. Парцелът е с площ 2430 кв. м. Теренът е с лека денивелация към морето и само на 150 м. от него. Намира се във високата част на „Буджака“ и от него се открива прекрасен изглед към морето и града.
Парцелът
388 800 €(760 426,70 лв.)
(160 €/м2) (312,93 лв./м2)Площ: 2 430.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 4 км
Нови жилища в луксозна сграда с Акт 16 в централната част на Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Апартаменти с 1, 2, 3 спални и външни паркоместа с лесен достъп до Св. Св. Константин и Елена
Предлагаме за продажба апартаменти в новопостроена сграда в централната част на кв. Виница. Отлична локация на пешеходно разстояние от центъра на квартала и основни булеварди, осигуряващи бърз достъп до центъра на Варна.
Сградата се състои от сутеренно ниво с подземни гаражи
от 145 000 €(от 283 595,35 лв.)
(1 330 - 1 870 €/м2)(2 601,25 - 3 657,40 лв./м2)Площ: 77.53 - 159.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апаратамент с гледка към басейн и море
гр. Обзор
Готово за обзавеждане жилище в модерен нов комплекс на брега на морето в Обзор
Предлагаме за продажба просторен, завършен "до ключ" апартамент в луксозен нов комплекс на метри от плажа в гр.Обзор. Апартаментът е с площ от 76.90 и се намира на 3-ти етаж. Има следното разпределение:
• Антре
• Хол с кухненски бокс
• Спалня с ниша за гардероб
• Модерно
142 284 €(278 283,32 лв.)
(1 850 €/м2) (3 618,77 лв./м2)Площ: 76.90 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 200 м
Поземлен имот с пряк достъп до плажа и впечатляваща морска панорама в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Урегулиран поземлен имот в урбанизираната територия на град Бяла
Представяме ви изключително атрактивен урегулиран поземлен имот, разположен на първа линия море в един от най-тихите и живописни райони на град Бяла. Имотът е част от урбанизираната територия на града и разполага с действащ ПУП, план за застрояване и параметри, които позволяват
4 380 000 €(8 566 535,40 лв.)
(98 €/м2) (190,78 лв./м2)Площ: 44 903.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент до ключ с морска гледка в нов комплекс във Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Слънчево жилище с отлично разпределение в модерна сграда с контрол на достъпа и Акт 16
Представяме ви отличен двустаен апартамент, разположен на 3-ти етаж в нов, модерен затворен комплекс във Виница – с Акт 16 и красива морска гледка. Имотът е завършен до ключ, което ви дава възможност да го обзаведете по ваш вкус и да се нанесете бързо и без допълнителни ремонтни
150 360 €(294 078,60 лв.)
(1 966 €/м2) (3 845,67 лв./м2)Площ: 76.47 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Красива и функционална сграда на 500 метра от морето
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
Красива и функционална сграда в тих и спокоен квартал, на 500 м от морето, в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация, до стадион, детска градина, магазини и други удобства в Поморие. Градът се намира на 7 километра от Международното летище в Бургас и на 10-15
от 63 240 €(от 123 686,69 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 42.16 - 95.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Новострояща се жилищна сграда с пет входа в гр. Поморие
гр. Поморие
Комфортни жилища до калните бани и детска градина, на 5 минути пешеходно разстояние до центъра
Представяме на вашето внимание новострояща се жилищна сграда с пет входа до Калните бани в Поморие, близо до детска градина и на 5 минути пешеходно разстояние до центъра. Градът е известен със своите лечебни бани, минерални извори, рехабилитационни центрове, които привличат
от 58 950 €(от 115 296,18 лв.)
(1 303 - 1 653 €/м2)(2 548,45 - 3 232,99 лв./м2)Площ: 39.30 - 125.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Красива и функционална новострояща се сграда на 500 м от морето
гр. Поморие
Сграда в тих и спокоен квартал в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация на Поморие
Функционално разпределени апартаменти с 1 или 2 спални в новострояща се жилищна сграда с гаражи в тих и спокоен квартал на град Поморие, на 500 м от морето, в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация.
Компактните жилища предлагат оптимално използване на
от 88 920 €(от 173 912,40 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 59.28 - 106.74 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 150 м
Сграда с последни апартаменти с Акт 16 в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Последни апартаменти за продажба на метри от пристанище „Сарафово“
Жилищен комплекс на пет етажа отличаващ се с модерна и красива фасада. Удобна локация, в старата част на квартал Сарафово, място подходящо както за постоянно живеене, така и за инвестиция. В изключителна близост се намира един от най-хубавите плажове на квартала. Комфортно и
от 188 000 €(от 367 696,04 лв.)
(1 138 - 1 456 €/м2)(2 225,73 - 2 847,69 лв./м2)Площ: 129.11 - 316.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Парцел 3000 кв.м. в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Парцел в землището на кв. Галата, местност Чиган на 1 км от морето
Предлагаме за продажба парцел в местност Чиган, район Галата, гр. Варна
До него има построени къщи. Достъпът до имота е отличен, ток и вода има на границата на имота.
Площта на парцела е 3000 кв.м и се намира на 9 км южно от центъра на Варна и само на 1 км от морето.
360 000 €(704 098,80 лв.)
(120 €/м2) (234,70 лв./м2)Площ: 3 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Парцели с прекрасна панорама към морето и курортите Албена и Кранево
Близо до гр. Варна , с. Генерал Кантарджиево
Шест парцела на 20 км. от гр. Варна
Панорамен парцел в землището на с. Генерал Кантарджиево. Намират се на 380 метра от главния път, на 20 км от Варна и на 4 км от плажовете на Кранево и Албена. От имота се открива прекрасна панорама към морето, околните хълмове и курортите Албена и Кранево.
Имотът се състои от
76 000 €(148 643,08 лв.)
(19 €/м2) (37,16 лв./м2)Площ: 4 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна