Имоти с гледка към морето за продажба и под наем - страница 9
Лукс
Плаж на 3 км
Бутиков жилищен комплекс сред зеленина в кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозни апартаменти в „оазис“ от тишина, природа и съвременен комфорт
Нов луксозен жилищен проект в кв. Виница, създаден с идея за хармония между модерния начин на живот и природната среда. Разположен върху терен от 5000 кв. м., комплексът включва две бутикови сгради, заобиколени от иглолистна гора, алеи за разходка и богато озеленени
от 135 000 €(от 264 037,05 лв.)
(1 698 - 2 044 €/м2)(3 321 - 3 997,72 лв./м2)Площ: 78.25 - 172.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Парцел с морска панорама на близо до плаж Каваци
гр. Созопол
Отлична възможност за ваканционен проект в района на Созопол
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ от 749 кв. м., разположен в местността Синетудис, в близост до гр. Созопол – район, който се утвърждава като предпочитана дестинация за ваканционни имоти и инвестиции край морето.
Парцелът се намира само на около 5 минути пешеходно
Продажба
Плаж на 2 км
Парцел с морска гледка в с. Топола до Каварна
Близо до гр. Балчик , с. Топола
УПИ с ток и вода, подходящ за къща или инвестиционен проект близо до морето
Предлагаме за продажба атрактивен урегулиран поземлен имот, разположен в с. Топола, в близост до Каварна. Това е район, известен с красивите си морски панорами, спокойствие и нарастващ инвестиционен интерес.
Парцелът е с площ от 1301 кв.м и се намира в близост до центъра на
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Грийн Лайф Бийч Резидънс Таун Хаусис / Green Life Beach Residence Town Houses
Близо до гр. Созопол , до плаж Каваци
Нова фаза от редови къщи в луксозния курорт Грийн Лайф Бийч Резидънс на първа линия море и плаж
Грийн Лайф Бийч Резидънс Таун Хаусис/ Green Life Beach Residence Town Houses е най-новата фаза на луксозният мини курорт Green Life Beach Resort, носител на наградата "Най-добър ваканционен комплекс" за 2011г. Състоящ се от няколко фази, мини курортът е разположен на първа линия
Продажба
Плаж на 5 км
Урегулиран парцел в Каварна
гр. Каварна , гр. Добрич
Парцел с проект за фамилна къща
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот с площ 718 кв.м, разположен в тиха и спокойна част на гр. Каварна, с бърз достъп до центъра и морето.
Парцелът е равен, с правилна правоъгълна форма и лице на път от 18 метра, което го прави изключително подходящ за реализиране
Продажба
Парцел за инвестиции с удобен достъп до плаж Каваци
гр. Созопол
Горски парцел с хубава локация и гледка море на асфалтов път
Атрактивно предложение за покупка на горски парцел с площ от 2772 кв.м. с отлична локация в гр. Созопол едва на 2 минути пешеходно разстояние от плаж Каваци.
Имотът е разположен на асфалтов път, на 20 м от електричество и вода. Разкрива прекрасна гледка към гора и морето.
249 000 €(487 001,67 лв.)
(90 €/м2) (175,69 лв./м2)Площ: 2 772.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 50 м
ПРОДАДЕН
Двустаен луксозен апартамент до плажа в Обзор
гр. Обзор
Жилище със съвременна визия в нов комплекс с удобства
Имаме удоволствието да предложим за продажба двустаен апартамент със съвременна визия и дизайн в нов комплекс, предлагащ комфорт и изискана обстановка за ценители, разположен в уникално красив район с борова гора и море, с директен достъп до плажа (50 м), само на 3 минути
114 784 €(224 497,99 лв.)
(1 938 €/м2) (3 789,64 лв./м2)Площ: 59.24 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 300 м
Двустаен апартамент в Сарафово, на пешеходно разстояние от плажа
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Отлично разположение в спокойната и предпочитана зона на Сарафово
Предлагаме за продажба двустаен преходен апартамент с площ 52 кв.м, разположен на втори етаж в сграда с 4 етажа в кв. Сарафово, на пешеходно разстояние от плажа. Имотът предлага удобен и функционален план, като е с много добро разположение.
Разпределение:
• светъл хол с
71 900 €(140 624,18 лв.)
(1 383 €/м2) (2 704,31 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с гледка море в комплекс Калиакрия Ризорт
гр. Каварна , гр. Балчик
Имот на първа линия с басейн и панорамни гледки към морето и залива на Каварна
Предлагаме за продажба готов за нанасяне тристаен апартамент в затворен комплекс Калиакрия Ризорт, разположен на първа линия от морето. Имотът предлага невероятни гледки към вътрешния двор с басейн и към морето, с живописни панорами към голф игрището „Трейшън Клиф“ на Гари Плеър
129 000 €(252 302,07 лв.)
(1 037 €/м2) (2 029,13 лв./м2)Площ: 124.34 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 300 м
Къща за гости с панорамна морска гледка в Свети Влас
гр. Свети Влас
Работещ бизнес на 300 метра от плаж със син флаг и възможност за преустройство в апартаменти
Пететажна къща за гости в курортен комплекс Свети Влас, разположена само на около 300 метра от плаж със син флаг – символ за чистота, безопасност и високо качество на крайбрежната среда. Имотът впечатлява с невероятна панорамна гледка към морето, Слънчев бряг, Несебър и яхтеното
Продажба
За частни лица
Плаж на 50 м
Двустаен апартамент на 50 метра от плажа в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светло жилище с източно изложение в сграда с басейн – отличен избор за ваканция и инвестиция
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в гр. Бяла, разположен само на 50 метра от плажната ивица – рядка възможност да притежавате имот на толкова близко разстояние до морето.
Жилището е с обща площ от 77.40 кв. м., от които 66.33 кв. м. чиста жилищна площ и 11.07 кв. м.
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 098 €/м2) (2 147,88 лв./м2)Площ: 77.40 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 1 км
Панорамен парцел с гледка море в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Имот в урбанизирана зона с отличен потенциал за жилищно или ваканционно застрояване
Предлагаме за продажба панорамен парцел в северната част на гр. Бяла, разположен в урбанизирана зона с целогодишно обитавани къщи – район, който съчетава спокойствие, морски климат и добра инфраструктура. Имотът е с лека денивелация, което позволява оптимално проектиране и
Продажба
За частни лица
Плаж на 500 м
Парцел с разрешение за строеж и проект в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел с готов архитектурен проект, морска панорама и отлична локация на 500 метра от плажа
Инвестиционен проект с издадено разрешение за строеж, разположен в северната част на гр. Бяла, област Варна – район с нарастващ интерес, съчетаващ спокойствие, морска природа и отличен потенциал за развитие.
Имотът включва парцел с площ 906 кв. м., предназначен за ниско
130 000 €(254 257,90 лв.)
(120 €/м2) (233,91 лв./м2)Площ: 1 087.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Четиристаен апартамент с морска панорама в Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Просторен апартамент с 3 спални и комфортна жилищна среда във висок клас комплекс близо до Балчик и Каварна
Просторен апартамент до ключ с оборудвани бани, 3 спални и прекрасна морска панорама в комплекс "Калиакрия Ризорт" / Kaliakria Resort, на 55 км северно от гр. Варна и на около 45 мин. от международно летище Варна. Известните черноморски градове Балчик и Каварна са също наблизо, а
235 000 €(459 620,05 лв.)
(890 €/м2) (1 740,99 лв./м2)Площ: 264.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-38%
Плаж на 5 км
Парцел със сглобяема къща с три спални в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Имот на тиха улица на 5 км от морето
Предлагаме за продажба парцел с площ от 626 кв.м, заедно с сглобяема къща с обща площ 64 кв.м, разположена на тиха и спокойна улица с удобен достъп и напълно изградени партиди към ВиК и Енерго-Про.
Къщата е изградена върху здрав бетонен фундамент и разполага с носeща метална
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯ
Урегулиран парцел в местност Лафина, Царево
гр. Царево
Урбанизиран поземлен имот за строителство
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот в местност Лафина, Царево – отлична възможност за реализиране на вилно или жилищно строителство в район с перспективно развитие и приятна природна среда. Имотът е подходящ за хора, които търсят място за изграждане на ваканционен
Продажба
Плаж на 250 м
Апартамент с две спални в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен ваканционен имот на 3 минути от плажа с отличен потенциал
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в поддържания комплекс Kavarna Hills, разположен в крайбрежната зона на гр. Каварна, само на 3 минути пеша от плажа. Локацията е особено атрактивна – в близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини и заведения, което прави имота
76 500 €(149 621 лв.)
(898 €/м2) (1 755,70 лв./м2)Площ: 85.22 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Готово за нанасяне жилище в крайбрежна зона на 3 минути до плажа
Тристаен аапартамент в модерния затворен комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills в крайбрежната зона, на 1.5 км до Каварна и на 3 минути до плажа на красивия морски град.
Комплексът се намира в 40 минути път с кола до морската столица Варна (65 км), на около 30 км от морски
82 000 €(160 378,06 лв.)
(868 €/м2) (1 696,76 лв./м2)Площ: 94.52 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 500 м
Регулиран парцел на 400 метра от плажа на град Бяла
гр. Бяла (Варна) , гр. Варна
Парцел с правилна форма в зелена зона, подходящ за къща или жилищно строителство
Предлагаме за продажба регулиран парцел с площ от 700 кв.м, разположен в град Бяла, област Варна, само на 400 метра от плажа. Имотът се намира в зелена паркова зона на града, което съчетава спокойна среда, чист въздух и удобна близост до морето.
Парцелът е с правилна форма и е
Продажба
Плаж на 250 м
Апартамент с две спални и хубава гледка в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен ваканционен имот на 3 минути от плажа с отличен потенциал за лично ползване и отдаване под наем
Тристаен апартамент в поддържания комплекс Kavarna Hills, разположен в крайбрежната зона на гр. Каварна – само на 3 минути пеша от плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини и заведения. Това е имот, който съчетава отлична морска локация,
83 000 €(162 333,89 лв.)
(865 €/м2) (1 690,98 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент над плажа в град Обзор
гр. Обзор
Южен апартамент в затворен комплекс с Акт 16
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в комплекс от закрит тип с Акт 16 над южния плаж в град Обзор. В комплекса са предоставени следните удобства - открит басейн, закрит басейн, ресторант, спа център, фитнес, детски площадки, паркоместа, целогодишна охрана.
68 000 €(132 996,44 лв.)
(895 €/м2) (1 749,95 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
-7%
Резервиран
Едностаен апартамент с гледка към морето межу Гранд Мол Варна и Мол Варна
гр. Варна , кв. "Победа"
Южен апартамент под наем в добре поддържана, тухлена сграда в кв. Победа
Отлично обзаведен апартамент под наем в кв. Победа. Жилището се намира в добре поддържана, тухлена сграда (2020 г.) с асансьор. На пешеходно разстояние ще намерите супермаркет, 13 ОДЗ „Детска радост“, ЦДГ 14 „Успех“, Професионална техническа гимназия, Основно училище „Иван
306 €/месец330 €598,48 лв./месец645,42 лв.
(5,56 €/м2) (10,88 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 50 м
Просторен двустаен апартамент на 50 метра от плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светло жилище с морска гледка в модерна сграда
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с морска панорама, разположен в модерна жилищна сграда в морския град Бяла. Имотът се намира само на 50 метра от плажа, което го прави отличен избор както за ваканционен дом, така и за инвестиция с потенциал за отдаване под
79 000 €(154 510,57 лв.)
(924 €/м2) (1 806,51 лв./м2)Площ: 85.53 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Студио на първа линия в комплекс July Morning
гр. Каварна
Уютен апартамент с директна морска гледка близо до крайбрежната зона на Каварна
Предлагаме за продажба уютно студио, разположено в комплекс July Morning, на първа линия, на тихо, усамотено място, далеч от шума на курортите, но само на 3-4 мин. с кола до Крайбрежната зона на Каварна. Намира се на 15 км от нос Калиакра, на 20 км от красивия град Балчик, с
34 500 €(67 476,14 лв.)
(860 €/м2) (1 681,86 лв./м2)Площ: 40.12 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-24%
Регулиран парцел в местност Аклади в гр. Черноморец
гр. Черноморец
Парцел за инвестиции с панорама към плаж „Златна рибка”
Предлагаме на Вашето внимание прекрасна възможност за инвестиция в земя - УПИ в гр. Черноморец, на 20 км от град Бургас и на 10 км от град Созопол.
Имотът е с площ 717 кв.м., урбанизирана територия с ниско застрояване до 10 м. Намира се в местност „Аклади“ на гр. Черноморец, с
34 995 €45 900 €68 444,27 лв.89 772,60 лв.
(49 €/м2) (95,46 лв./м2)Площ: 717.00 м2
Резервиран
Апартамент с две спални в престижен комплекс до морето и голф игрища
гр. Каварна , гр. Балчик
Тристайно жилище с гледка към морето в комплекс Kaliakria Resort
Просторен апартамент с две спални, разположен на втори етаж в престижния ваканционен комплекс Kaliakria Resort – едно от най-красивите и предпочитани места по Северното Черноморие. Апартаментът е с обща застроена площ от 129.46 кв. м. и впечатлява с функционално разпределение,
107 000 €(209 273,81 лв.)
(827 €/м2) (1 616,51 лв./м2)Площ: 129.46 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 300 м
Просторен апартамент с две спални в комплекс „Св. Георги“ - Каварна
гр. Каварна
Напълно обзаведено жилище с големи тераси и спокойна морска атмосфера
Просторен апартамент с две спални, разположен в затворения ваканционен комплекс „Св. Георги“, в един от най-красивите райони на Северното Черноморие. Жилището се намира на трети етаж от пететажна сграда и е с обща площ от 123.64 кв. м., включваща 104.45 кв. м. чиста жилищна площ
140 000 €(273 816,20 лв.)
(1 132 €/м2) (2 214,62 лв./м2)Площ: 123.64 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 100 м
Тристаен апартамент в комплекс Golf Coast на първа линия море
Близо до гр. Каварна , Иканталъка
Просторен апартамент с панорамна гледка към морето и удобна локация
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в един от най-желаните комплекси по Черноморието – Golf Coast, само на 3 минути пеша до плажа и на първа линия море.
Апартаментът е с площ от 81,65 кв.м, като общата му площ с терасата е 91,84 кв.м.. Разположен е на втори
110 200 €(215 532,47 лв.)
(1 200 €/м2) (2 346,83 лв./м2)Площ: 91.84 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Просторен тристаен апартамент на първа линия с панорама море – местност Иканталъка
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Напълно обзаведен имот с впечатляваща гледка, на минути от плажа
Представяме ви светъл и просторен тристаен апартамент, разположен на първа линия море в живописната местност Иканталъка (Бяла лагуна) – само на 6 км от Балчик и 6 км от Каварна. Локацията съчетава тишина, чист въздух и невероятна морска природа, далеч от шума на големите
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 199 €/м2) (2 344,67 лв./м2)Площ: 124.29 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Панорамен апартамент в комплекс Sun Coast
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Обзаведен тристаен апартамент на първа линия в местност Иканталъка
Готов за нанасяне просторен тристаен апартамент с впечатляваща гледка, на първа линия море и на 3 минути от плажа, в местност Иканталъка или Бялата лагуна, на 6 км от Балчик и на 6 км от Каварна. Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за отдаване под наем.
Жилището
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 200 €/м2) (2 346,65 лв./м2)Площ: 91.68 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна