Имоти с гледка към морето за продажба и под наем - страница 12
За частни лица
Висок клас жилищен проект с отлична локация в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища с морска гледка, удобни гаражи и паркоместа
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект в кв. Виница, под ул. Цар Борис III, близо до тенис кортове и конна база, фитнес, супермаркет и други градски удобства. Проектът педставлява шестетажна сграда с два входа с контролиран достъп, състоящи се от едностайни,
от 102 550 €(от 200 570,37 лв.)
(1 440 - 1 657 €/м2)(2 816,40 - 3 240,81 лв./м2)Площ: 61.88 - 144.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 300 м
Двустайно жилище в комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Апартамент в морски комплекс с множество удобства
Представяме ви двустаен апартамент в модерен морски комплекс с Акт 16, разположен в местност Ален Мак, в близост до плаж Кабакум – един от най-красивите плажове на Северното Черноморие. Имотът е отлична възможност както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
113 600 €(222 182,29 лв.)
(1 450 €/м2) (2 835,77 лв./м2)Площ: 78.35 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 200 м
Земеделска земя с панорамна гледка море в района на къмпинг Бохеми
гр. Черноморец
Парцел за инвестиция на 200 м от плажа в района на гр. Черноморец
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ от 3 506 кв.м. в местността „Мокро скала“, землището на гр. Черноморец, в района на къмпинг Бохеми, на 200 м от плажната ивица.
Имотът е с начин на трайно ползване – друг вид нива и лице на път – 110 м + 55 м, с панорамна гледка
Продажба
-9%
За частни лица
Плаж на 250 м
Резервиран
Tристаен апартамент на две нива до плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светъл и топъл апартамент с обзавеждане и красива гледка към морето
Предлагаме за продажба светъл и топъл тристаен апартамент на две нива, разположен на пет минути от плажа на гр. Бяла. Имотът е част от малък, целогодишно населен комплекс с басейн и получен Акт 16.
Жилището (обща площ 109.88 кв.м., чиста площ - 92.31 кв.м.+ общи части - 12.57
82 000 €90 000 €160 378,06 лв.176 024,70 лв.
(782 €/м2) (1 529,16 лв./м2)Площ: 104.88 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
Тристаен апартамент под наем в централен район до Бизнес хотела
гр. Варна , кв. "Колхозен пазар"
Южно жилище с обзавеждане и гледка към града и морето
Предложение за наем на готов за нанасяне тристаен апартамент с южно изложение, прекрасна гледка към морето и града и комуникативна локация в района на Колхозен пазар, близо до Катедралата, бул. Христо Ботев, супермаркет, полицейски участък, други магазини, градинка, с бърз достъп
600 €/месец(1 173,50 лв./месец)
(7,14 €/м2) (13,97 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 2 км
Панорамен парцел на първа линия в местност Перчемлията
гр. Варна , кв. "м-т Перчемлията"
Парцел с лице на асфалтов път и нескриваема гледка към морето и Златни Пясъци
Предлагаме за продажба уникален парцел с панорамна гледка, на първа линия в м-т Перчемлията, Варна. Имотът се намира над наблюдателната кула на природен парк Златни Пясъци.
Със своята площ от 1191 кв.м., парцелът е отлична инвестиция за бъдещи проекти, спрямо възможностите.
69 000 €(134 952,27 лв.)
(58 €/м2) (113,31 лв./м2)Площ: 1 191.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент в комплекс в Приморско
гр. Приморско
Комфорт, морски въздух и усещане за дом край брега
Представяме ви тристаен апартамент в един от най-предпочитаните комплекси в Приморско – „Престиж Сити 2“, разположен в спокоен и зелен район, само на няколко минути от плажа. Комплексът е от затворен тип, с отлична инфраструктура, SPA & Wellness център, басейни и всички удобства
97 000 €(189 715,51 лв.)
(1 213 €/м2) (2 371,44 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Два панорамни парцела в жк. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Регулирани парцели в урбанизирана зона с отлична възможност за разнообразни инвестиционни проекти
Предлагаме за продажба два съседни парцела в жк. Изгрев - добре устроен квартал, осигуряващ съчетание от градски удобства и природна красота. Имотът се намира в урбанизирана зона, която предоставя възможност за разнообразни инвестиционни проекти.
Общата площ на земята е 2107
208 593 €(407 972,45 лв.)
(99 €/м2) (193,63 лв./м2)Площ: 2 107.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент с огромна тераса и морска гледка в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Луксозно обзаведен апартамент с гараж, паркомясто и несравнима панорама
Предлагаме за продажба впечатляващ панорамен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Бриз, само на 10 км от летище Варна. Към апартамента са включени гараж и открито паркомясто – рядко предимство в района.
Имотът се намира на пети (последен)
450 000 €(880 123,50 лв.)
(2 113 €/м2) (4 132,04 лв./м2)Площ: 213.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Елегантна триетажна къща с морска панорама в сърцето на Балчик
гр. Балчик
Напълно обзаведен имот с двор, барбекю зона и модерни удобства – на минути от морето
Прекрасна триетажна къща с морска и градска панорама, разположена в централната част на Балчик, само на няколко минути пеша от крайбрежната алея и плажа.
Имот с изключителна локация, съчетаващ елегантна архитектура, функционалност и уют, идеален както за постоянно живеене,
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Парцел с морска панорама в Синеморец
с. Синеморец
Урегулиран имот от 911 кв.м, само на 300 м от плажа
Предлагаме за продажба прекрасен урегулиран поземлен имот с площ от 911 кв.м, разположен в един от най-живописните и предпочитани черноморски курорти на България – село Синеморец, местност Поляните.
Имотът се намира на само 300 метра от плажа и разкрива впечатляваща панорамна
Продажба
Апартаменти, офиси и магазини в ж.к. Изгрев
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Жилищна сграда до Бургаските солници и морската градина
Представяме ви многофункционална жилищна сграда в ж.к. Изгрев, разположена в един от най-предпочитаните райони на Бургас. Проектът съчетава жилищни и търговски площи с удобна инфраструктура и отлична комуникация.
Сградата ще разполага с двустайни, тристайни и многостайни
от 84 834 €(от 165 920,88 лв.)
(1 100 - 1 350 €/м2)(2 151,41 - 2 640,37 лв./м2)Площ: 62.84 - 286.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Просторен парцел с правилни форми в местност Балам Дере
гр. Варна , кв. "м-т Балам Дере"
Парцел за жилищно строителство с изрядни документи в район Възраждане
Имаме удоволствие да предложим за продажба просторен парцел с правилни форми, подходящ за жилищно строителство в м-т Планова, гр. Варна. Характеризира се с хубаво изложение, морска и градска панорама, в тих район с чист въздух и зеленина, с постоянни жители.
Офертата включва
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Тристаен апартамент с паркомясто на първа линия в Черноморец
гр. Черноморец
Новостроящ се апартамент с гледка към морето и остров „Свети Иван“
Отлично предложение за покупка на новостроящ се тристаен апартамент с външно паркомясто в затворен комплекс, предлагащ съчетание от отлична локация, модерна архитектура и безкомпромисно качество. Намира се на първа линия в Черноморец, едва на 200 м от плажа.
Апартаментът е с
290 000 €(567 190,70 лв.)(без ДДС)
(3 152 €/м2) (6 165,12 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 400 м
Нов жилищен проект в кв. Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Комфортни двустайни апартаменти за целогодишно живеене на 400 м от плажа
Подарете си комфортен семеен дом за целогодишно живеене на морето (400 м) в кв. Крайморие на гр. Бургас. Районът разполага с всичко необходимо за комфортен живот – магазини, аптеки, заведения и бърз достъп до центъра.
Изберете от последните налични двустайни апартаменти в
от 93 315 €(от 182 508,28 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 62.21 - 71.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 100 м
Търговски имот с готов статут на игрална зала в сърцето на Созопол
гр. Созопол
Отлична инвестиционна възможност на 100 метра от плаж Хармани
Предлага се за продажба игрална зала със статут и лиценз, разположена в централната част на Созопол, само на 100 метра от плаж Хармани.
Имотът се намира в изключително комуникативна зона, в близост до туристически потоци, търговски и бизнес обекти, което го прави идеален както
Продажба
Плаж на 150 м
Двустаен апартамент с отлична локация в гр. Поморие
гр. Поморие
Полуобзаведен, двустаен апартамент с частична гледка море
Представяме на вашето внимание качествен имот в сграда с модерна архитектура и отлична локация в красивия крайбрежен град Поморие. Сградата се намира в близост до магазини и ресторанти, както и на пешеходно разстояние от централната улица и плажа.
Апартаментът е с обща площ от
172 000 €(336 402,76 лв.)
(1 792 €/м2) (3 504,20 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Модерни еднофамилни къщи с Акт 14 и предпочитана локация в Бургас
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Новостроящ се жилищен комплекс от къщи с двор и две паркоместа в кв. Крайморие, на 500 м от плажа
Изберете своя нов дом в бутиков жилищен комплекс, състоящ се от 8 модерни еднофамилни къщи, разположени в тиха и зелена зона на кв. Крайморие, само на минути пеша от морския бряг (500 м). Общ РЗП на проекта - 1584 кв.м. Имотът представлява перфектен баланс между природа и градски
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Обзаведен двустаен апартамент до южния плаж в Приморско
гр. Приморско
Ваканционен имот с гледка море в луксозен затворен комплекс Грийн Парадайз/Green Paradise
Стилно обзаведен двустаен апартамент в луксозна бутикова сграда от затворен тип, която се намира на първа линия в централната част на град Приморско, пред Южния плаж, само 2 минути пеш до централния площад и всички удобства.
Функционално разпределеният апартамент (60 кв.м.) е
133 000 €(260 125,39 лв.)(без ДДС)
(2 217 €/м2) (4 335,42 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент с веранда и фронтална гледка море в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент с прекрасна гледка на метри от Райския залив
Предлагаме ви уникална възможност да станете собственик на този елегантен двустаен апартамент, разположен на метри от Райския залив, в малък и уютен комплекс с първокласни удобства. Жилището съчетава модерния стил, удобствата на луксозния комплекс и неповторимата природна красота
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 594 €/м2) (3 117,99 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Хаус Гардън / House Garden
Близо до к.к. Слънчев бряг , Sunset Kosharitsa
Стилни вили в елегантен затворен комплекс на 1.5 км от морето
House Garden е великолепен затворен комплекс с ваканционни вили. Той се намира в тихият курорт Кошарица, на 1.5 км от морето и плажа на Слънчев Бряг по права линия и на 40 км от град Бургас. Комплексът се състои от няколко парцела, като всяка от къщите се строи по
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
Студио до плажа в Бяла на няколко крачки от морето
гр. Бяла (Варна)
Обзаведен имот в целогодишно обитаема сграда с басейн и удобства
Представяме ви чудесна възможност за покупка на напълно обзаведено студио в курортния град Бяла, само на пет минути пешеходно разстояние от плажа. Имотът се намира в комплекс с басейн, барбекю зона и детска площадка, което го прави идеален както за лично ползване, така и за
46 000 €(89 968,18 лв.)
(1 158 €/м2) (2 263,92 лв./м2)Площ: 39.74 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
Двустаен апартамент до плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Обзаведен апартамент в малък комплекс с басейн в град Бяла
Уютен двустаен апартамент, разположен в малък и добре поддържан комплекс с басейн в крайморския град Бяла, само на 5 минути пешеходно разстояние от плажа. Сградата е целогодишно населена, което прави имота еднакво подходящ за ваканционно ползване, отдаване под наем или постоянно
73 000 €(142 775,59 лв.)
(1 281 €/м2) (2 504,83 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Четиристаен апартамент в кв. Меден Рудник зона А
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона А"
Голям апартамент с панорамна гледка на висок етаж
Предлагаме четиристаен апартамент с отлично разпределение в кв. Меден Рудник, зона А – бързо развиващ се район с много млади семейства. Голям апартамент в предпочитан квартал. В радиус от 150 м от блока има училище, детски градини, лекарски кабинети, кметство, голям паркинг
170 000 €(332 491,10 лв.)
(1 360 €/м2) (2 659,93 лв./м2)Площ: 125.00 м2 Етаж: 11
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Двустаен апартамент на втора линия
гр. Поморие
Апартамент с акт 16 и гледка море в Поморие
Двустаен апартамент с прекрасна морска гледка в Поморие.
Апартаментът е с площ 62 кв.м., разположен на 3 етаж в нова тухлена сграда с асансьор и луксозни общи части:
• Антре
• Всекидневна с кухненски бокс
• Спалня
• Баня с тоалетна
• Мокро помещение
• Тераса
Имотът
122 000 €(238 611,26 лв.)
(1 968 €/м2) (3 848,57 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Пететажен семеен хотел с 13 стаи и студио с панорамна тераса в Созопол
гр. Созопол
Хотел на 500 метра от плаж Хармани и „Веселата уличка“ в Созопол
Функциониращ семеен хотел на пет етажа, с разгърната застроена площ от 684 кв. м., изграден върху парцел с площ 383 кв. м. Сградата е добре поддържана, предлага уютна атмосфера и е оборудвана с всички необходими удобства за целогодишна експлоатация.
Разпределение
Хотелът
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Ваканционно жилище на първа линия до красивите курортни градове Каварна и Балчик
Готов за нанасяне тристаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort на първа линия от морето, сред живописна природа близо до красивите курортни градове Каварна и Балчик, както и до голф игрище. Подходящ е за ваканционен дом или жилище за постоянно
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 105 €/м2) (2 161,38 лв./м2)Площ: 134.83 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 300 м
ПРОДАДЕН
Просторно студио с прекрасна гледка към морето в Созопол
гр. Созопол
Обзаведено жилище на първа линия от морето в местност Буджака
Предлагаме за продажба голямо студио в комплекс на първа линия на Буджака – Созопол. Апартхотелът е построен през 2008г., а самият апартамент се намира на първи етаж, като разкрива невероятна гледка към лазурното синьо море, старата и нова част на град Созопол и остров „Св.
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 687 €/м2) (3 299,71 лв./м2)Площ: 65.20 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 700 м
Четиристаен апартамент с двор над яхтеното пристанище в Созопол
гр. Созопол
Комфортно обзаведен панорамен апартамент с гледка към морето
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на модерно обзаведен голям апартамент с панорамна гледка към морето и яхтеното пристанище в Созопол, с предпочитана локация в красивия крайморски град.
Апартаментът (172.1 кв.м.) се намира на1/4 етаж и се състои от:
• Голяма
225 000 €(440 061,75 лв.)
(1 307 €/м2) (2 557,01 лв./м2)Площ: 172.10 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Хит
Резервиран
Двустаен апартамент с морска панорама на първа линия до Каварна
гр. Каварна
Идеален ваканционен имот в комплекс с инфинити басейн и директен достъп до плажа
Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент на първа линия в района на Каварна – перфектен избор за ваканционен имот или инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем.
Жилището е разположено на 3-ти етаж и има обща площ от 74,20 кв.м (застроена площ 63,80 кв.м +
59 800 €(116 958,63 лв.)
(806 €/м2) (1 576,26 лв./м2)Площ: 74.20 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна