Имоти с гледка към морето за продажба и под наем - страница 10
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Просторен имот с възможност да се превърне в малък семеен хотел или къща за гости
гр. Свети Влас
Шестетажна къща в Свети Влас
Предлагаме за продажба къща на 6 етажа с общо РЗП 600 м2 като на всеки етаж има по два апартамента. Имотът може да се превърне в малък семеен хотел или в къща за гости. Инвестирайте в качествен имот в предпочитан морски курорт и започнете собствен бизнес.
Къщата се състои
Продажба
Плаж на 5 км
Парцел в регулация между Албена и Балчик
гр. Балчик , в.з. Овчаровски плаж
Парцел с правилна форма подходящ за строителство на семейна къща
Предлагаме за продажба урегулиран парцел с площ от 530 кв.м., разположен във вилна зона „Овчаровски плаж“, гр. Балчик – отлична локация между курортен комплекс Албена и Балчик.
Имотът е с правилна правоъгълна форма и лице към път – 18 метра, което го прави удобен за
Продажба
Двуетажна къща с двор в местност Лахана
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Чудесна къща в затворен комплекс в кв. Сарафово
Имаме удоволствието да представим за продажба новопостроена къща на два етажа (255 кв.м.) в местност Лахана, в близост до Бургас и Поморие. Къщата е част в затворен комплекс от пет къщи, изградени от висококачествени материали, спрямо съвременните строителни технологии.
Къщата
Наем
Двустаен апартамент в близост до плажа в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Напълно обзаведен апартамент с морска гледка, спокойна локация и 6 месеца предплатена телевизия и интернет
Светъл и просторен апартамент в Сарафово + 6 месеца предплатени интернет и телевизия
Отдава се напълно обзаведен апартамент с площ 55 кв.м в кв. Сарафово. Жилището е светло и функционално, с удобно разпределение и просторна тераса. Подходящо е за сам човек или двойка,
384 €/месец(751,04 лв./месец)
(6,98 €/м2) (13,66 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Наем
За частни лица
Плаж на 100 м
ОТДАДЕН
Просторен и светъл двустаен апартамент в кв. Аурелия, Равда
с. Равда
Обзаведено жилище с два балкона на 100 м от плажа
Предлагаме под наем светъл и просторен двустаен апартамент (72 кв.м.), разположен на втория етаж в затворен комплекс в спокойния кв. Аурелия. Тук ще откриете перфектната комбинация от ваканционен дух и домашна топлина.
Апартаментът се състои от:
• Напълно оборудвана кухня:
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(6,25 €/м2) (12,22 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Огромен терен с уникална гледка на първа линия море
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Парцел до Трейшън Клифс Голф & Бийч Резорт
Огромен терен на първа линия, граничещ с плаж, море и Трейшън Клифс Голф & Бийч Резорт. Уникална локация на първа линия море в село Топола - тихо курортно селище, което през последните години претърпя бурно развитие със строежа на множество ваканционни комплекси с развлекателни и
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 600 м
Мезонет с две спални и гледка море в Созопол
гр. Созопол
Обзаведен мезонет в сграда с ниска такса поддръжка в Созопол
Мезонет в сграда с ниска такса поддръжка, в началото на Буджака, само на 150 метра от морето. Местоположението на имота е идеално както за целогодишно ползване, така и за инвестиция, с възможност за висока доходност при отдаване на туристи през летния сезон.
Разпределение и
149 900 €(293 178,92 лв.)
(1 209 €/м2) (2 364,35 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Мезонет
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 350 м
Тристаен апартамент в комплекс до плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Готов за нанасяне апартамент в зелена зона на 350 м от морето
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен на 3/5 етаж в целогодишно населен затворен комплекс с Акт 16 в спокойния черноморски град Бяла. Комплексът се намира в зелена и тиха зона, само на около 350 метра от плажа и на около 5 минути от центъра на града.
На
92 000 €(179 936,36 лв.)
(1 179 €/м2) (2 306,88 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 900 м
Триетажни къщи с двор в местност Ален мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Модерни къщи с открит басейн на 300 м от Варненски свободен университет
Предлагаме за продажба три новопостроени къщи, разположени в общ двор в местност Ален Мак, гр. Варна – район с отлична инфраструктура, целогодишен достъп и бърза връзка с града и морето. Всяка къща разполага със самостоятелно обособен двор, което осигурява усещане за пространство
Продажба
Плаж на 300 м
Парцел в местност Аклади – Черноморец
гр. Черноморец
Просторен имот с потенциал за бъдещо развитие
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ от 1 948 кв. м., разположена в местност Аклади – един от предпочитаните райони край Черноморец. Локацията съчетава близост до морето и удобствата на града със спокойствието на тиха и зелена среда.
След промяна на предназначението
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
ПРОДАДЕН
Обзаведено студио в комплекс Семирамида Гардън / Semiramida Garden
к.к. Слънчев бряг
Обзаведено студио за целогодишно живеене, с потенциал за двустаен апартамент с удобен достъп до морето
Предлагаме за продажба просторно и напълно обзаведено студио с възможност за преустройство в двустаен апартамент, разположено в добре поддържания комплекс „Семирамида Гардън“ в кв. Чайка, Слънчев бряг. Локацията съчетава близост до центъра на курорта и спокойна среда, само на
60 900 €(119 110,05 лв.)
(1 088 €/м2) (2 126,97 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
Панорамен парцел в регулацията на град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел с правоъгълна форма близо до пристанището и на 400 м от плажа
Предлагаме за продажба парцел с правилна форма, разположен в района на пристанището на град Бяла, област Варна. Имотът се намира на открито и панорамно място с южно изложение, което осигурява отлична осветеност и приятна морска атмосфера.
Теренът попада в урбанизирана
Продажба
Плаж на 1.5 км
Земеделска земя с потенциал в м. Дебелата каба, близо до Царево
гр. Царево , м. Дебелата Каба
Голям парцел сред природа – инвестиция с възможност за развитие
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ 22 871 кв. м., разположена в местност „Дебелата каба“, в близост до гр. Царево. Имотът е със статут НТП – нива, категория 5, което го прави подходящ както за дългосрочна инвестиция, така и за активно развитие на селскостопанска
Продажба
Лукс
Апартамент с две спални във висок клас комплекс до Grand Plaza Mall
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Тристайно жилище с комплекс с много удобства в Бургас
Представяме ви тристаен апартамент в уникален по рода си проект, съчетаващ жилищна среда от ново поколение с непосредствена връзка към най-големия търговски център в Бургас – Grand Plaza Mall. Комплексът задава нов стандарт за комфорт, сигурност и модерен начин на живот, като
112 295 €(219 629,93 лв.)
(1 401 €/м2) (2 740,92 лв./м2)Площ: 80.13 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 250 м
Парцел за застрояване на 250 метра от морето - м. „Мисаря“
гр. Созопол
УПИ в регулация с възможност за жилищно строителство
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот (УПИ) в една от предпочитаните зони на Созопол – местност „Мисаря“, само на около 250 метра от морето. Имотът е с изрядни документи и е подходящ както за жилищно строителство, така и за различни стопански дейности, съобразени с
125 730 €(245 906,51 лв.)
(127 €/м2) (248,39 лв./м2)Площ: 990.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Четири парцела с морска панорама до къмпинг „Градина“
гр. Черноморец
Инвестиционна възможност с одобрени градоустройствени параметри край Черноморец
Представяме ви атрактивен инвестиционен проект, включващ четири съседни поземлени имота с обща площ 7 383 кв.м, разположени в един от най-предпочитаните райони по Южното Черноморие – в близост до къмпинг „Градина“ и гр. Черноморец.
Теренът е със земеделски статут и отличен
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Апартамент с две спални и гледка към морето във висок клас сграда в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторно жилище в спокойната част на един от най-предпочитаните квартали на морската столица
Представяме ви просторен тристаен апартамент, разположен на трети етаж в модерна нова сграда с Акт 16 в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони на Варна – кв. Виница. Имотът предлага комфорт, функционално разпределение и прекрасна морска панорама, като съчетава
212 300 €(415 222,71 лв.)
(1 697 €/м2) (3 318,60 лв./м2)Площ: 125.12 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 350 м
Земеделска земя в близост до регулация и комуникации в Ахтопол
гр. Ахтопол
Атрактивен поземлен имот в живописната местност Коросиата-Зигрите
Продава се земеделски имот с площ от 7500 кв.м в красивата местност Коросиата-Зигрите, в района на град Ахтопол. Имотът се намира в непосредствена близост до къмпинг Делфин и бунгалата на Централния плаж, на около 1 км от централната част на града.
Идеално място за изграждане
75 000 €(146 687,25 лв.)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 7 500.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 600 м
Модерна триетажна къща с веранда и гледка към морето в Созопол
гр. Созопол
Просторен дом на три нива, с възможност за персонализация, в един от най-атрактивните морски курорти
Просторна и функционална къща с РЗП 192 кв. м., разпределена на три светли и удобни етажа, проектирана с мисъл за комфорт и практичност. Разположена в любимия Созопол, тази къща предлага не само пространство и удобство, но и потенциал за персонализация – идеален избор за вашето
Продажба
Плаж на 200 м
Едностаен апартамент с морска гледка на 200 метра от плажа в Ахтопол
гр. Ахтопол
Обзаведен апартамент в поддържана жилищна сграда
Обзаведен едностаен апартамент, разположен в спокойна и предпочитана част на гр. Ахтопол, само на около 200 метра от морето. Имотът се намира в жилищна сграда с асансьор, построена през 2003 г.
Апартаментът е разположен на втори етаж от четири и е с източно изложение, което
73 000 €(142 775,59 лв.)
(1 698 €/м2) (3 320,36 лв./м2)Площ: 43.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Просторно студио с голяма тераса в комплекс Sunny Home 2
к.к. Слънчев бряг
Комфортно студио с панорамна гледка на пешеходно разстояние от плажа
Предлагаме за продажба просторно студио, разположено на последен етаж в добре поддържан жилищен комплекс в Слънчев бряг, само на около 800 метра от плажа. Локацията съчетава удобствата на курортния център със спокойствието на тиха улица, което прави имота подходящ както за лично
55 000 €(107 570,65 лв.)
(775 €/м2) (1 515,08 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен двустаен апартамент на първа линия в Приморско
гр. Приморско
Стилен морски дом с централна локация и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба стилно обзаведен двустаен апартамент, разположен в луксозна бутикова сграда от затворен тип на първа линия, непосредствено пред Южен плаж Приморско, само на няколко минути пеша от централния площад и всички удобства на града.
Апартаментът е с площ 58.60
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 816 €/м2) (5 507,03 лв./м2)Площ: 58.60 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Регулиран парцел с идеен проект на първа линия море
Близо до гр. Балчик
Отличен парцел на морето недалеч от голф игрища
Представяме ви чудесен регулиран парцел, разположен в една от най-красивите местности на морето, в непосредствена близост до трите голф игрища- Бялата Лагуна. Той притежава виза за строителство и идеен проект. Разрешение за строеж може да бъде получено в рамките на 60 дни, след
Продажба
Плаж на 1 км
Земеделска земя в местност Мапи, морски град Созопол
гр. Созопол
Парцел за инвестиция в близост до плаж Смокиня и плаж Каваците
Имаме удоволствието да предложим за продажба атрактивен парцел с площ 2519 кв.м. в Созопол, местност Мапи, между комплекс Грийн Лайф Ризорт и комплекс Веселие, само на 5 минути пешеходно разстояние от плаж Каваците и плаж Смокиня.
Парцелът е неурегулиран, земеделска нива
Продажба
Плаж на 500 м
Студиа и двустайни апартаменти в новострояща се сграда в Созопол
гр. Созопол
Жилищна сграда без такса поддръжка – отлична локация близо до плажа
Представяме нова модерна жилищна сграда в един от най-желаните морски градове в България – Созопол. Сградата е четириетажна, с елегантна визия, луксозни общи части и без такса поддръжка, което я прави особено атрактивна както за лично ползване, така и за инвестиция с дългосрочна
от 57 780 €(от 113 007,86 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 42.80 - 63.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 1.5 км
Резервиран
Нова двуетажна къща с нескриваема морска панорама в затворен комплекс в м-ст „Прибой“
гр. Варна , кв. "м-т Прибой"
Просторен имот с дворно място и две паркоместа в бутиков комплекс във Варна
В сърцето на живописната местност Прибой, само на 50 метра от главния път и едва на 12 км от центъра на Варна, Ви предлагаме за продажба новострояща се двуетажна къща със собствен двор, две паркоместа и впечатляваща морска панорама.
Имотът е част от бутиков комплекс от осем
Продажба
За частни лица
Плаж на 500 м
Просторна триетажна къща с панорамни тераси в приморския град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Имот с отлична локация на пешеходно разстояние от плажа и центъра на Бяла
Масивна триетажна къща с отлична локация в централната част на Бяла – спокоен и предпочитан морски град с добре развита инфраструктура. Имотът се намира на около 500 метра пеша от централния плаж, в близост до магазини, ресторанти, лятно кино и всички удобства на града.
Къщата
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Пентхаус с прекрасна гледка в центъра на к.к. Златни пясъци
к.к. Златни пясъци
Престижен морски имот на по-малко от 50 м от плажа - комплекс Иглика 1/Iglika 1
Представяме ви изключително атрактивен пентхаус, разположен в сърцето на к.к. Златни пясъци, в най-активната и предпочитана част на курорта. Локацията е сред безспорните му предимства – в непосредствена близост до магазини, ресторанти, барове, дискотеки и банка, а морето е на
198 000 €(387 254,34 лв.)
(1 032 €/м2) (2 017,58 лв./м2)Площ: 191.94 м2 Етаж: 5,6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 900 м
Голяма къща на груб строеж с панорама към морето в м. Инцараки
гр. Свети Влас , м. Инцараки
Имот с отличен потенциал, Акт 14 и уникално съчетание на море и планина
Предлагаме за продажба масивна къща на етап груб строеж с впечатляваща разгъната застроена площ от 600 кв. м., разположена върху парцел от 400 кв. м. в предпочитаната местност Инцараки, град Свети Влас. Районът е добре познат с изключително благоприятния си климат, резултат от
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Земеделска земя на първа линия до плаж Нестинарка в гр. Царево
гр. Царево
Имот с одобрен ПУП и изключителен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба земеделска земя категория 4, намираща се в местността Боруна, в землището на Община Царево, разположена на абсолютна първа линия до плаж Нестинарка – един от най-популярните плажове по Южното Черноморие. Подобна локация е изключително рядка и прави имота
2 104 560 €(4 116 161,58 лв.)
(360 €/м2) (704,10 лв./м2)Площ: 5 846.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас