Имоти с намалени цени за продажба и под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
-3%
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент на първа линия с фронтална морска гледка в Царево
гр. Царево
Обзаведен морски имот в район Нестинарка
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на първа линия море в предпочитания район Нестинарка, гр. Царево. Локацията, съчетаваща тишина, природна красота и директен достъп до плажа.
Жилището се намира на втори етаж в модерна сграда с асансьор,
104 000 €107 000 €203 406,32 лв.209 273,81 лв.
(1 444 €/м2) (2 825,09 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-1%
Плаж на 450 м
Судио сред дъбова гора в Приморско
гр. Приморско
Спокойствие, зеленина и СПА удобства на минути от морето
Завършено студио, разположено в петата фаза на целогодишен затворен комплекс в курортния град Приморско. Комплексът е ситуиран сред естествена дъбова гора, обграден от високи дървета, гъста зеленина и тишина, които създават усещане за уединение и чист горски въздух – рядко
47 500 €47 999 €92 901,93 лв.93 877,88 лв.
(1 638 €/м2) (3 203,51 лв./м2)Площ: 29.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-5%
Просторен двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Напълно обзаведен и готов за нанасяне имот в модерна сграда, идеален за живеене или инвестиция
Представяме на вашето внимание завършен до ключ, просторен и светъл двустаен апартамент, разположен на първи етаж в нова, модерна сграда в престижния квартал Бриз – един от най-желаните райони на град Варна. Сградата е въведена в експлоатация през 2021 г., а имотът се предлага
190 000 €200 999 €371 607,70 лв.393 119,87 лв.
(2 923 €/м2) (5 717,04 лв./м2)Площ: 65.00 м2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-12%
Двустаен апартамент в модерен комплекс в кв. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Панорамно жилище в предпочитан район на гр. Пловдив
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в новостроящ се жилищен комплекс, разположен в сърцето на кв. Тракия – един от най-предпочитаните и най-добре устроени райони на Пловдив. Имотът е подходящ както за комфортно лично ползване, така и за инвестиция с дългосрочен потенциал,
115 000 €130 000 €224 920,45 лв.254 257,90 лв.
(1 597 €/м2) (3 123,90 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-23%
За частни лица
Сграда луксозно ново строителство в кв. Младежки хълм
гр. Пловдив , кв. "Младежки Хълм"
Двустайни апартаменти до Стоматологичния факултет в гр. Пловдив
Предлагаме за продажба просторни и функционално разпределени двустайни апартаменти в новострояща се луксозна жилищна сграда, разположена в един от най-предпочитаните райони на Пловдив – до Стоматологичния факултет и на метри от Медицинския университет. Локацията е изключително
81 259 €105 480 €158 928,79 лв.206 300,95 лв.
(1 500 - 1 630 €/м2)(2 933,75 - 3 188 лв./м2)Площ: 50.16 - 70.32 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-3%
За частни лица
Плаж на 600 м
Ново обзаведено студио в Свети Влас с панорамни гледки
гр. Свети Влас
Напълно обзаведено и готово за живеене студио с нови качественни мебели и техника
Предлагаме ви напълно обзаведено и готово за нанасяне студио в Relax Holiday Complex & Spa в Свети Влас. Студиото е разположено в комплекс с високо ниво на обслужване и предлага стилна и комфортна обстановка, която съчетава функционалност и естетика.
Това уютно студио има площ
56 500 €58 500 €110 504,40 лв.114 416,06 лв.
(1 333 €/м2) (2 606,24 лв./м2)Площ: 42.40 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Масивна къща с двор на 2 км от гр. Самоков
с. Доспей , гр. Самоков
Имот с потенциал до централния площад и кметството на село Доспей
Масивна къща с двор (563 кв.м.) само на 150 метра от централния площад и кметството на село Доспей, на тиха и спокойна улица, в непосредствена близост до магазин, автобусна спирка и всички удобства на населеното място. Доспей е оживено село в подножието на Шишмановия рид
Продажба
-17%
Кокетно жилище в централната част на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Обзаведен едностаен апартамент с потенциал за успешно отдаване под наем
Предлагаме за продажба чудесно едностайно жилище, подходящо както за собствено ползване, така и като доходоносна инвестиция. Имотът е разположен в централната част на град Велико Търново, само на крачки от 5-ти корпус на ВТУ, в модерна сграда ново строителство с издаден Акт
89 500 €107 500 €175 046,79 лв.210 251,73 лв.
(3 086 €/м2) (6 036,10 лв./м2)Площ: 29.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Многостаен апартамент с отлична локация в сърцето на Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Апартамент с две спални на пешеходно разстояние от всички ключови удобства
Представяме на Вашето внимание просторен апартамент с две спални, отделни кухня и хол, в спокоен район в центъра на града, перфектен за семейно жилище или инвестиция.
Апартаментът се намира на трети етаж в 8-етажна панелна санирана сграда с асансьор и ремонтиран покрив,
147 900 €148 000 €289 267,26 лв.289 462,84 лв.
(1 479 €/м2) (2 892,67 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
-7%
Многостаен апартамент в района на Баня Пиперка
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Апартамент с три спални за ремонт близо до центъра на града
Представяме на Вашето внимание просторен апартамент с три спални, отделен кухненски бокс, хол, в спокоен район в центъра на града, перфектен за семейно жилище или инвестиция.
Апартаментът се намира на четвърти етаж в 5-етажна сграда без асансьор и ремонтиран покрив,
140 000 €150 000 €273 816,20 лв.293 374,50 лв.
(1 207 €/м2) (2 360,48 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
-7%
Земеделска земя в района на Галата, гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Парцел близо до главен път, подходящ за строеж на къща и търговска постройка
Земеделска земя в местност Мимишона, кв. Галата, едва на 30 м от главния път. Имотът е подходящ за строителство на жилища или с търговска цел, на 9 км от Варненски залив и на 10 км от автомагистрала Черно море.
Парцелът е един декар и представлява пета регулация земя – лозе.
65 000 €70 000 €127 128,95 лв.136 908,10 лв.
(65 €/м2) (127,13 лв./м2)Площ: 1 000.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-25%
Ексклузивно
Плаж на 700 м
Панорамен и просторен парцел в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна) , Глико
Регулиран парцел на панорамния хълм Глико близо до централния плаж
Предлагаме за продажба просторен парцел с площ 2100 кв.м., с отлично местополжение на панорамния хълм в Бяла – Глико. До него вече са изградени малък комплекс от къщи, а на 50 метра се намира Гръцкия квартал в Бяла. Подходящ е за строителство на къщи, кооперация, монтиране на
94 500 €126 000 €184 825,94 лв.246 434,58 лв.
(45 €/м2) (88,01 лв./м2)Площ: 2 100.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
-8%
Двустаен апартамент, преустроен в тристаен в гр. Болярово
гр. Болярово , гр. Ямбол
Обзаведен и основно ремонтиран апартамент до детска градина, магазин, училище, медицински център
Предлагаме Ви напълно обзаведен двустаен апартамент в град Болярово, само на 66 км от град Бургас. В близост до имота има хранителен магазин, училище и спешен медицински център, а детската градина е на 5 метра от входа на блока.
Апартаментът (64 кв.м.) е разположен на първи
35 700 €38 800 €69 823,13 лв.75 886,20 лв.
(558 €/м2) (1 090,99 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Габриела Гечева
Брокер, Елхово
Наем
-25%
Ексклузивно
Плаж на 200 м
Обзаведен апартамент с две спални и хубава тераса до Морската градина
гр. Варна , кв. "Спортна зала"
Просторно жилище след ремонт близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“
Предлагаме четиристаен, обзаведен апартамент, след основен ремонт до Морската градина, близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“ и на 200 метра от плажа. Жилището е част от добре поддържана сграда на 5 етажа (1970 г.) без асансьор.
600 €/месец800 €1 173,50 лв./месец1 564,66 лв.
(5 €/м2) (9,78 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-27%
Офис в луксозна сграда на бул. Владислав Варненчик
гр. Варна , кв. "Център"
Просторен офис с две подземни паркоместа и централна локация до Макдоналдс във Варна
Предлагаме под наем офис в луксозна бизнес сграда с централна локация на бул. Владислав Варненчик до Макдоналдс. Офертата включва и две подземни паркоместа срещу допълнително заплащане.
Офисът се намира на 3/4 етаж в сграда с асансьор и представлява 150 кв.м. чиста площ,
1 100 €/месец1 500 €2 151,41 лв./месец2 933,75 лв.
(7,33 €/м2) (14,34 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-6%
Напълно обзаведен апартамент с Акт 16, топ локация в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Стилен двустаен апартамент в бутикова сграда на минути от НСА
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент с Акт 16, разположен в една от най-предпочитаните и спокойни части на кв. Малинова долина в гр. София, на минути от Национална спортна академия „Васил Левски“.
Локацията е изключително удобна, само на 2
169 900 €179 900 €332 295,52 лв.351 853,82 лв.
(3 776 €/м2) (7 384,34 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-3%
Лукс
Двустаен апартамент в предпочитан комплекс в Бургас
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Луксозен имот до ключ с готова баня в кв. Славейков
Представяме ви двустаен апартамент в Central Park, кв. Славейков, гр. Бургас – отлична възможност за покупка на нов дом или инвестиционен имот в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони на града. Жилището се намира в сграда 4 с издаден Акт 16, което позволява
169 000 €174 000 €330 535,27 лв.340 314,42 лв.
(2 139 €/м2) (4 183,99 лв./м2)Площ: 79.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-34%
Едноетажна къща с потенциал в центъра на гр. Сухиндол
Близо до гр. Велико Търново , гр. Сухиндол
Къща с лятна кухня, каменна стопанска сграда и двор
Предлагаме за покупка имот с отлична локация в центъра на уредено градче, недалеч от град Велико Търново, на 500 м до детска градина, училище, аптека, банка. Градът е с добра инфраструктура и всички удобства като ресторант, няколко хранителни магазина, медицински център, както и
Продажба
-16%
изгодно
Къща с поддържан двор и камeнна ограда в центъра на хълмисто село
Близо до гр. Стара Загора , с. Горно белево
Селски имот между Пловдив и Стара Загора, недалеч от връзка с магистрала Тракия
Представяме на вашето внимание очарователна къща с каменна ограда и поддържан двор в село Горно Белево, в централна България, на 9 км от транспортна връзка с автомагистрала Тракия в района на град Чирпан (10 км), осигуряваща удобно и бързо придвижване до двата областни града
Продажба
-11%
гарантиран наем
Двустаен апартамент с панорамна гледка до бъдеща метростанция
гр. София , кв. "Студентски град"
Инвестиционен апартамент с наемател, отлична локация
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с панорамна гледка, разположен в сърцето на Студентски град, на изключително комуникативна и перспективна локация – непосредствено до бъдещата метростанция на бул. „Симеоновско шосе“ и ул. „Проф. д-р Иван Странски“.
Районът е в
210 000 €237 000 €410 724,30 лв.463 531,71 лв.
(2 442 €/м2) (4 775,86 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-6%
Плаж на 50 м
Двустаен апартамент с гледка море и басейн в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведено жилище в популярен затворен комплекс в гр. Варна
Предлагаме за продажба двустаен обзаведен апартамент с прекрасна морска гледка, разположен в затворен комплекс в кв. Аспарухово, гр. Варна – район, който съчетава спокойствие, зеленина и близост до морето.
Жилището е с площ от 90 кв.м и се намира на 4-ти етаж от 7 в сграда с
190 000 €202 340 €371 607,70 лв.395 742,64 лв.
(2 111 €/м2) (4 128,97 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-25%
За частни лица
Самостоятелна къща с добра локация близо до училище и детска градина в Чирпан
Близо до гр. Стара Загора , гр. Чирпан
Къща с двор и гараж в предпочитан, тих район в края на града
Предлагаме за покупка самостоятелна къща, в близост до училище и детска градина, на минути от центъра на град Чирпан и множество градски удобства като магазини, заведения, парк, банки, училища, и др. Местоположението на града в централната част на България, удобната транспортна
Продажба
-14%
Лукс
Плаж на 3 км
Луксозно реновиран тристаен апартамент в Балчик
гр. Балчик , гр. Варна
Изцяло обзаведен и готов за нанасяне дом с дизайнерски мебели
Предлагаме за продажба изцяло реновиран тристаен апартамент с площ 76 кв.м, разположен в най-комуникативната част на Балчик – квартал Балик. Имотът е отличен избор за тези, които търсят уютен и готов за нанасяне дом в престижен район на морския град.
Апартаментът е ситуиран на
124 000 €145 000 €242 522,92 лв.283 595,35 лв.
(1 632 €/м2) (3 191,09 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Витанов
Брокер, Варна
Наем
-15%
ОТДАДЕН
Обзаведено студио под наем до магазин Макао в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилище в нова сграда в тих и зелен район на гр. Варна
Предлагаме под наем модерно и напълно обзаведено студио, разположено в един от най-предпочитаните и спокойни квартали на Варна – кв. Виница. Имотът се намира в непосредствена близост до магазин Макао, Конна база, бул. „Цар Борис III-ти“, тенис кортове и разнообразни търговски
299 €/месец350 €584,79 лв./месец684,54 лв.
(6,64 €/м2) (13 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-19%
Земя близо до Пловдив
с. Брестник , гр. Пловдив
Голям поземлен имот в район с потенциал за инвестиция
Предлагаме на вашето внимание земеделска земя с площ 12,869 кв.м. в с. Брестник, близо до индустриалната зона на Пловдив.
Голямата площ дава възможност за реализиране на успешна инвестиция.
• ток - до имота
• вода - до имота
• лице на път
Районът е атрактивен за
257 380 €319 000 €503 391,53 лв.623 909,77 лв.
(20 €/м2) (39,12 лв./м2)Площ: 12 869.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-6%
Ексклузивно
изгодно
Напълно реновиран и обзаведен апартамент в близост до метростанция „Хаджи Димитър“
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Жилище на висок етаж с усвоени пространства и отлична локация в близост до 42 ОУ „Хаджи Димитър“ и спирка на градски транспорт
Предложение, което рядко се среща на пазара и съчетава съвременен дизайн, функционалност и качествено изпълнение. Апартамент, в който всеки детайл е премислен, а всяко пространство е усвоено с идея за максимален комфорт и уют.
Разположен в един от най-комуникативните райони на
139 500 €149 000 €272 838,29 лв.291 418,67 лв.
(2 823 €/м2) (5 520,81 лв./м2)Площ: 49.42 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-3%
За частни лица
Лукс
Плаж на 3 км
Нова къща с четири спални и двор в централната част на кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Къща в един от най-предпочитаните варненски квартали
Предлагаме Ви за продажба модерна къща ново строителство, разположена в централната част на един от най-предпочитаните варненски квартали – Виница. Имотът съчетава просторно и функционално вътрешно разпределение, висококачествено строителство и добре планиран двор, което го
Продажба
Лукс
Имот на 2 нива със самостоятелен вход в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Мезонет с 2 спални, възможност да се обособи трета и морска гледа
Голям апартамент на две нива с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене,
392 000 €393 000 €766 685,36 лв.768 641,19 лв.
(2 001 €/м2) (3 912,86 лв./м2)Площ: 195.94 м2 Партер
Тип на имота:
Мезонет
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-7%
Плаж на 200 м
Обзаведено студио на бул. Алеко Богориди в Бургас
гр. Бургас , кв. "Център"
Едностаен апартамент с отделна кухня в топ центъра на града и на 200 м от плажа
Предлагаме за продажба готов за нанасяне едностаен апартамент с отделна кухня и топ локация в сърцето на Бургас, на 200 метра от плажа, на пешеходно разстояние до Морската градина, музеи, банки, държавни учреждения и ключови инфраструктурни обекти, магазини, ресторанти, аптеки и
120 000 €129 000 €234 699,60 лв.252 302,07 лв.
(3 333 €/м2) (6 519,43 лв./м2)Площ: 36.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
-6%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс Ла Мер / La Mer
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот под наем на първа линия на плаж Кабакум
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент под наем в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства. Построен е на брега на морето в курортния комплекс „Чайка“, в близост до плаж Кабакум, до Варненския Свободен
800 €/месец850 €1 564,66 лв./месец1 662,46 лв.
(12 €/м2) (24,07 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна