Едностайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Ски лифт на 11 км
Необзаведено студио с Акт 16 в комплекс Silver Mountain
Близо до гр. Разлог , гр. Банско
Отлична възможност за ваканционен имот или инвестиция близо до Банско и Пирин голф
Предлагаме за продажба необзаведено студио с Акт 16, разположено в комплекс Silver Mountain, в близост до Банско и Разлог – район, предпочитан както за зимен, така и за целогодишен туризъм. Комплексът разполага с външен басейн и спокойна среда, съчетаваща чист планински въздух и
35 000 €(68 454,05 лв.)
(860 €/м2) (1 681,92 лв./м2)Площ: 40.70 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
-3%
изгодно
Компактно жилище в центъра на кв.Виница до магазин Макао
гр. Варна , кв. "Виница"
Едностайно жилище в сграда ново строителство във центъра на Виница до Магазин Макао
Предлагаме за продажба обзаведен едностаен апартамент, разположен на центъра до магазин Макао в спокойния и добре устроен квартал Виница, град Варна. Имотът се намира в сграда, построена през 2005 година, на четвърти (последен) етаж, без асансьор. Чистата площ на жилището е 30
65 000 €67 000 €127 128,95 лв.131 040,61 лв.
(2 167 €/м2) (4 237,63 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 300 м
Студио в СПА комплекс на метри от ски лифта в Банско
гр. Банско
Просторно студио в целогодишно работещ СПА комплекс
Представяме ви прекрасно студио в целогодишно работещия комплекс „Мария Антоанета“ – едно от най-предпочитаните места за почивка и ски туризъм в Банско! Имотът се намира само на 300 метра от начална станция на кабинковия лифт, което го прави идеален както за лично ползване, така
72 900 €(142 580,01 лв.)
(1 488 €/м2) (2 910,98 лв./м2)Площ: 48.98 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
Плаж на 900 м
Резервиран
Компактно студио с паркомясто в кв. Черно море, Несебър
гр. Несебър , кв. "Черно море"
Практичен имот без такса поддръжка на пешеходно разстояние от плажа
Предлагаме за продажба функционално студио с паркомясто, разположено в гр. Несебър, кв. Черно море – един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони по Южното Черноморие.
Жилището е с площ от 28.96 кв.м и се намира на първи етаж от 4 в модерна сграда, без такса
44 000 €(86 056,52 лв.)
(1 519 €/м2) (2 971,56 лв./м2)Площ: 28.96 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 500 м
Обзаведено студио без такса поддръжка в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Просторно ваканционно жилище в центъра на курорта и на 500 м от плажа
Предлагаме за продажба просторно и светло студио, разположено в сърцето на Слънчев бряг – една от най-предпочитаните морски дестинации. Имотът се намира на едва 500 метра от плажа и само на 100 метра от хотел „Кубан“, в непосредствена близост до всички удобства – магазини,
75 000 €(146 687,25 лв.)
(1 292 €/м2) (2 526,91 лв./м2)Площ: 58.05 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Нов жилищен комплекс на 200 м от морето в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Модерна сграда с разнообразие от апартаменти и отлична локация
Представяме на вашето внимание новострояща се жилищна сграда в един от най-предпочитаните райони на Бургас – кв. Сарафово, разположена само на 200 метра от плажа.
Проектът предлага разнообразие от жилища – студиа, апартаменти с една, две или три спални, както и паркоместа за
от 63 000 €(от 123 217,29 лв.)
(874 - 1 501 €/м2)(1 709,40 - 2 935,70 лв./м2)Площ: 44.37 - 165.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Студио с южно изложение в кв. Кючук Париж, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Функционално жилище на среден етаж с отлична локация и Акт 16
Предлагаме за продажба едностаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Пловдив – кв. „Кючук Париж“. Имотът е ситуиран в сграда с Акт 16 от 2008 г., на среден етаж (5 от 7), което осигурява комфорт и добра енергийна ефективност.
Жилището е с обща площ 39
58 000 €(113 438,14 лв.)
(1 487 €/м2) (2 908,67 лв./м2)Площ: 39.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
изгодно
гарантиран наем
Плаж на 300 м
Bendida House Luxury Residence – модерен дом без такса поддръжка в Несебър
гр. Несебър , кв. "Черно море"
Функционални апартаменти за целогодишно живеене или вакационен дом близо до плажа
Bendida House Luxury Residence е съвременна жилищна сграда, разположена в кв. Черно море, гр. Несебър – проект, създаден с ясна визия за комфортен начин на живот, функционалност и устойчивa инвестиционна стойност. Още от пръв поглед сградата впечатлява със своята модерна
от 66 388 €(от 129 843,64 лв.)
(1 200 - 1 500 €/м2)(2 347 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 47.42 - 87.74 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Ски лифт на 2 км
Комфортно студио с паркомясто в близост до центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Готово за нанасяне студио, разположено в тих и спокоен район на популярния планински курорт
Уютно студио, разположено в тих и спокоен район на Банско, в близост до централната част на града и на около 2 км от началната станция на кабинковия лифт. Имотът се намира в жилищна кооперация, като предлага възможност за ползване на закрит подземен гараж.
Жилището (37.12
42 000 €(82 144,86 лв.)
(1 131 €/м2) (2 212,95 лв./м2)Площ: 37.12 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Плаж на 100 м
Нови жилищни сгради в Приморско – модерен комплекс на 100 м от Южния плаж
гр. Приморско , Пожарната
Четири новостроящи се сгради в спокойна и централна част на курорта
Представяме ви нов жилищен комплекс в Приморско, включващ четири модерни новостроящи се сгради, разположени в тиха и предпочитана част на града, само на 100 метра от Южния плаж и на 100 метра от главната търговска улица. Локацията предлага идеален баланс между морска близост,
от 45 733 €(от 89 445,97 лв.)
(1 300 - 1 400 €/м2)(2 542,58 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 35.18 - 101.73 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Студио с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Имот до ключ с възможност за разделяне на две стаи
Предлагаме Студио в сграда с Акт 16 тип затворен комплекс в горната част на кв. Виница, на 10 мин от центъра на град Варна и на 3 км (5 мин с автомобил) до най-близкия плаж, който може да се обособи за двустаен 76.62 кв.м
Всички жилища предлагат невероятна морска панорама и
109 900 €(214 945,72 лв.)
(1 434 €/м2) (2 805,35 лв./м2)Площ: 76.62 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Ски лифт на 2 км
Обзаведено студио в апарт-хотел Лъки Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Южно студио в целогодишен затворен комплекс с вътрешен и външен басейн
Днешното ни предложение включва светло, южно студио в апарт-хотел Лъки Банско, с гледка към Пирин Планина. Хотелът предлага целогодишно всички удобства и услуги за пълноценна почивка, 5-звездно обслужване, включително превоз до ски съоръженията по време на ски сезона или летни
47 000 €(91 924,01 лв.)
(1 134 €/м2) (2 217,71 лв./м2)Площ: 41.45 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ексклузивно
изгодно
Ски лифт на 9.8 км
Просторно студио с гледка към Пирин в близост до Банско
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Обзаведен имот с потенциал за преустройство и отлична локация в подножието на Пирин
Предлагаме за продажба светло и просторно студио, разположено в затворен комплекс в близост до Банско и Разлог – район, който съчетава тишина, чист въздух и бърз достъп до ски съоръжения и планински маршрути.
Имотът е напълно обзаведен и готов за нанасяне, като предлага
41 000 €(80 189,03 лв.)
(640 €/м2) (1 251,39 лв./м2)Площ: 64.08 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 1.5 км
Готов за нанасяне апартамент под наем в Сейнт Джон Хил/ St. John Hill
гр. Банско , Комплекс Св. Иван Рилски
Партерно студио в поддържан комплекс близо до Кабинковия лифт
Търсите имот под наем в популярния ски курорт Банско? Имаме отлично предложение за вас – напълно обзаведено студио в затворен комплекс Сейнт Джон Хил/ St. John Hill в местността Свети Иван - изключително спокойно и тихо място, в близост до кабинковия лифт, центъра на града и
220 €/месец(430,28 лв./месец)
(6,02 €/м2) (11,77 лв./м2)Площ: 36.56 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
-1%
Плаж на 450 м
Судио сред дъбова гора в Приморско
гр. Приморско
Спокойствие, зеленина и СПА удобства на минути от морето
Завършено студио, разположено в петата фаза на целогодишен затворен комплекс в курортния град Приморско. Комплексът е ситуиран сред естествена дъбова гора, обграден от високи дървета, гъста зеленина и тишина, които създават усещане за уединение и чист горски въздух – рядко
47 500 €47 999 €92 901,93 лв.93 877,88 лв.
(1 638 €/м2) (3 203,51 лв./м2)Площ: 29.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Обзаведено студио в комплекс „Фрегата“/ Fregata в Свети Влас
гр. Свети Влас
Ваканционен имот в комплекс с удобства на 200 метра от морето и плажа
Напълно обзаведено студио в комплекс „Фрегата“/ Fregata - модерен комплекс от ваканционни апартаменти, който се намира в централната част на изключителния курорт Свети Влас. Комплексът е разположен на изхода на яхтеното пристанище „Марина Диневи“ и едва на 100 метра от
69 000 €(134 952,27 лв.)
(1 941 €/м2) (3 796,13 лв./м2)Площ: 35.55 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Студио в комплекс на първа линия в Ахтопол
гр. Ахтопол
Обзаведено студио в непосредствена близост до плаж Ахтопол
Уютно и напълно обзаведено студио с площ от 33 кв. м., разположено на 3-ти етаж от 4 в затворен комплекс на първа линия в Ахтопол. Имотът е в отлично състояние и е готов за незабавно ползване – идеален както за лично ваканционно жилище, така и за инвестиция с потенциал за доход
72 424 €(141 649,03 лв.)
(2 195 €/м2) (4 292,39 лв./м2)Площ: 33.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-3%
За частни лица
Плаж на 600 м
Ново обзаведено студио в Свети Влас с панорамни гледки
гр. Свети Влас
Напълно обзаведено и готово за живеене студио с нови качественни мебели и техника
Предлагаме ви напълно обзаведено и готово за нанасяне студио в Relax Holiday Complex & Spa в Свети Влас. Студиото е разположено в комплекс с високо ниво на обслужване и предлага стилна и комфортна обстановка, която съчетава функционалност и естетика.
Това уютно студио има площ
56 500 €58 500 €110 504,40 лв.114 416,06 лв.
(1 333 €/м2) (2 606,24 лв./м2)Площ: 42.40 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
-17%
Кокетно жилище в централната част на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Обзаведен едностаен апартамент с потенциал за успешно отдаване под наем
Предлагаме за продажба чудесно едностайно жилище, подходящо както за собствено ползване, така и като доходоносна инвестиция. Имотът е разположен в централната част на град Велико Търново, само на крачки от 5-ти корпус на ВТУ, в модерна сграда ново строителство с издаден Акт
89 500 €107 500 €175 046,79 лв.210 251,73 лв.
(3 086 €/м2) (6 036,10 лв./м2)Площ: 29.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Ски лифт на 50 м
ПРОДАДЕН
Компактен и напълно обзаведен апартамент с отлична функционалност в Боровец
к.к. Боровец
Готов за нанасяне имот с добра локация и много удобства
Предлагаме за продажба светъл и практично разпределен апартамент, разположен на 3-ти етаж в сграда с асансьор, подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Жилището е с обща площ от 37.33 кв. м. (33.68 кв. м. чиста площ + 3.65 кв. м. общи
105 000 €(205 362,15 лв.)
(2 813 €/м2) (5 501,26 лв./м2)Площ: 37.33 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Плаж на 500 м
Новострояща се жилищна сграда в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Последни оставащи апартаменти на 500 м от плажа
Нова жилищна сграда в гр. Бургас, строяща се в една от най-предпочитаните зони на кв. Сарафово – новата част, отличаваща се с тишина, простор и бърз достъп до морето. Изберете своя модерен нов дом на комуникативно, но същевременно спокойно място, само на няколко минути пеша от
от 92 032 €(от 179 998,95 лв.)
(1 250 €/м2) (2 444,64 лв./м2)Площ: 73.63 - 73.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Обзаведено студио в нова сграда в Приморско
гр. Приморско
Обзаведено студио сред дъбова гора в Приморско
Студиото се намира в петата фаза от строителството на целогодишен затворен комплекс. Комплексът се намира в дъбова гора сред високи дървета, гъста зеленина, тишина и горски въздух, сред цветя, храсти и дървета, както и прекрасни декорации. Комплексът е 5-етажна сграда с
59 000 €(115 393,97 лв.)
(1 974 €/м2) (3 860,62 лв./м2)Площ: 29.89 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в кв. Зона Б-19
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Модерен градски дом до парк и възлови булеварди
Изберете своя нов семеен дом, съчетаващ по прекрасен начин динамиката и удобствата на големия град с близост до зеленина и пешеходен достъп до основните удобства на София. Намира се в централния столичен район Зона Б-19, до парк Св. Св. Петър и Павел, булеварди Константин
от 115 224 €(от 225 358,56 лв.)
(2 022 €/м2) (3 954,35 лв./м2)Площ: 56.99 - 133.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Хит
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Стилен комплекс на първа линия до централния плаж на Лозенец
с. Лозенец
Обзаведени студиа и двустайни апартаменти с красиви гледки
Този елегантен комплекс е разположен само на 50 метра от плажа и морето в предпочитан за отдих район в Лозенец.
Лозенец е заобиколен от Странджа планина между градовете Царево и Китен. Комплексът привлича не само с неговата изискана архитектура, но също с много удобна
от 61 947 €(от 121 157,80 лв.)
(1 618 - 1 988 €/м2)(3 164,53 - 3 888,19 лв./м2)Площ: 37.17 - 110.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 100 м
Обзаведено студио с прилежащ двор в кв. Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Партерно студио с Акт 16 и самостоятелен вход на 100 метра от плажа
Обзаведен и оборудван едностаен апартамент в жилищна сграда в кв. Крайморие. Имотът е с Акт 16 и се намира едва на 100 метра от брега на морето. Крайморие е курортно селище, разположено в залива Ченгене скеле на Черно море, териториално и административно обособено като квартал на
74 000 €(144 731,42 лв.)
(1 769 €/м2) (3 460,82 лв./м2)Площ: 41.82 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 200 м
Нова жилищна сграда в централната част на гр. Китен
гр. Китен
Модерни морски апартаменти без такса поддръжна на 200 м от плажа
Представяме ви нова жилищна сграда, разположена в самия център на гр. Китен – един от най-привлекателните курорти по българското Черноморие, едва на 200 м от плажа.
Модерният и елегантен комплекс съчетава комфорт и функционалност, създавайки идеална среда за целогодишно
от 40 469 €(от 79 150,48 лв.)
(1 300 - 1 400 €/м2)(2 542,58 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 31.13 - 252.05 м2
Промо
Апартаменти в луксозен комплекс с ресторант, градина и детска площадка
гр. София , кв. "Сердика"
Ново строителство в близост до Mall of Sofia и парк Възраждане
Търсите имот без компромис с качеството с централна столична локация с добри транспортни връзки в всички райони на София? Не пропускайте тази оферта - първокласни апартаменти в модерен жилищен комплекс от затворен тип в широкия център на София на тиха улица. На пешеходно
от 215 942 €(от 422 345,84 лв.)(без ДДС)
(1 610 - 3 205 €/м2)(3 148,89 - 6 268,44 лв./м2)Площ: 104.74 - 303.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Новопостроено студио до магазин Макао в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Обзаведено жилище в тих и живописен район в морската столица Варна
Готов за нанасяне едностаен апартамент до магазин Макао на тихо и спокойно място в кв. Виница, близо до Конна база, бул. Цар Борис III-ти, други магазини, тенис кортове, с удобен достъп до морски курорт Св. Св. Константин и Елена.
Апартаментът (45 кв.м.) се намира на трети
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 889 €/м2) (3 694,35 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Ски лифт на 300 м
Просторно студио под наем в Мария Антоанета/Maria Antoaneta
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Напълно оборудвано студио на метри от ски лифта в Банско
Обзаведено студио в прекрасния апарт-хотел „Мария Антоанета резидънс“, разположен в живописната местност на ски курорт Банско – Страгите, в подножието на планината и в близост до първата станция на кабинковия лифт. Потопете се в хармонията на планинската идилия и красота, в
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(9,19 €/м2) (17,97 лв./м2)Площ: 48.98 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Компактно обзаведено студио в комплекс Съни Дей 6
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Тънково
Едностаен апартамент за целогодишно живеене на 3 км от плажа на Слънчев бряг
Предлагаме за продажба напълно обзаведено компактно студио в комплекс Съни Дей 6/Sunny Day 6 близо до село Тънково и на 3 км от плажа на Слънчев бряг, недалеч от курортите Несебър и Свети Влас. Добра възможност за инвестиция с цел отдаване под наем или за лично ползване през
27 500 €(53 785,33 лв.)
(1 097 €/м2) (2 145,41 лв./м2)Площ: 25.07 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг