imoti tip za investitsiya за продажба и под наем - страница 52
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Комфортен семеен дом до The Mall и бул. „Цариградско шосе“
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-комуникативните райони на София – кв. Полигона. Локацията е изключително удобна, в непосредствена близост до The Mall, бул. „Цариградско шосе“, множество офис сгради, медицински центрове и болнични
216 000 €(422 459,28 лв.)
(2 700 €/м2) (5 280,74 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Имот в Дунавската равнина на 27 км от Свищов
Близо до гр. Свищов , с. Александрово
Къща с просторен парцел и кладенец в тихо село
Предлагаме имот, разположен в село Александрово, в сърцето на Дунавската равнина – район, известен със спокойствието си, плодородната земя и добрата свързаност с по-големи градове. Селото се намира на 27 км от Свищов и на 58 км от Велико Търново, което осигурява удобен достъп до
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Парцел във вилна зона в с. Лозен – над Лозен парк
с. Лозен , Лозен парк
Панорамен парцел до гора с борове в м. Чикерица
Представяме за продажба земеделска земя с площ от 885 кв. м., разположена в живописната местност Чикерица на с. Лозен – една от предпочитаните зони за вилно строителство в близост до София.
Парцелът е с правилна правоъгълна форма, което улеснява бъдещо планиране и застрояване.
88 000 €(172 113,04 лв.)
(99 €/м2) (194,48 лв./м2)Площ: 885.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Наем
ОТДАДЕН
Чисто нов двустаен апартамент до метростанция Мария Луиза
гр. София , кв. "Банишора"
Напълно обновен апартамент в кв. Банишора
Отдаваме под наем изцяло реновиран и неизползван досега двустаен апартамент в тухлена сграда на тиха улица в ж.к. Банишора. Към жилището има прилежащо самостоятелно стълбище, което осигурява повече лично пространство и усещане за независимост. Възможност за свободно паркиране
625 €/месец(1 222,39 лв./месец)
(9,92 €/м2) (19,40 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-5%
Лукс
Плаж на 900 м
ПРОДАДЕН
Луксозен тристаен апартамент в елитен комплекс до морето – к.к. Чайка
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Модерен имот с панорамна гледка, висок клас обзавеждане и подземно паркомясто
Предлагаме за продажба луксозен тристаен апартамент в нов, елитен затворен комплекс, разположен в местност Ален мак, в близост до к.к. Чайка и само на няколко минути от плажа. Районът е известен със своя спокойствие, чист въздух и близост до морето, като същевременно предлага
330 000 €349 000 €645 423,90 лв.682 584,67 лв.
(2 414 €/м2) (4 721,81 лв./м2)Площ: 136.69 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Голям парцел в регулация с панорамна гледка в село Бистрица
с. Бистрица , гр. София
Парцел за инвестиции с лице на Бистришко шосе, до спирка на градски транспорт
Просторен, регулиран парцел с площ от 4900 кв.м., разположен в предпочитания район на село Бистрица (местност Зли дол). Имотът предлага удобен достъп до градски транспорт и бърза връзка с града, като същевременно е заобиколен от тишина, спокойствие и чист въздух. Предназначен е
735 000 €(1 437 535,05 лв.)
(150 €/м2) (293,37 лв./м2)Площ: 4 900.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Търговско помещение с отлична видимост в голям комплекс в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Магазин под наем в нов жилищен комплекс с около 1000 апартамента
Отлична възможност за наем на търговски обект с площ от 61 кв. м, разположен в съвременен жилищен комплекс от ново поколение. Проектът включва около 1000 апартамента, като още до края на годината предстои въвеждане в експлоатация на първите 400 жилища и търговски обекти. Това
1 117 €/месец(2 184,66 лв./месец)(без ДДС)
(18 €/м2) (35,81 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
-7%
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Банишора в Kenar Residence
гр. София , кв. "Банишора"
Модерно обзаведено жилище с отлична локация и висок клас изпълнение
Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент в престижния комплекс Kenar Residence, разположен в кв. Банишора – един от комуникативните и предпочитани райони на столицата.
Жилището е с площ от 66 кв.м и впечатлява с практично и функционално разпределение:
650 €/месец700 €1 271,29 лв./месец1 369,08 лв.
(9,85 €/м2) (19,26 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Луксозен офис с 3 работни помещения в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Комуникативен офис до Американското посолство и парк
Предлагаме под наем представителен офис с площ 110 кв.м., разположен на 3/10 етаж в модерна офис сграда с асансьор и добре поддържани общи части.
Имотът се намира в престижен и комуникативен район – в близост до парк, Американското посолство, бул. „Никола Й. Вапцаров“, бул.
1 250 €/месец(2 444,79 лв./месец)(без ДДС)
(11 €/м2) (22,23 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 3
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Комфортно новопостроено жилище с комуникативна локация в кв. Кръстова вада
Предлагаме на вашето внимание модерен двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на тиха улица – пряка на бул. „Черни връх“. Локацията осигурява отлична комуникация, бърз достъп
130 920 €(256 057,26 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 43.64 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Светъл апартамент с южно изложение и удобен достъп до метростанция
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с площ 48.70 кв.м, разположен на 13/16 етаж в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Имотът се намира в добре устроената и комуникативна част на кв. Банишора, с бърз достъп до топ центъра на София, метро и основни транспортни
125 000 €(244 478,75 лв.)
(2 567 €/м2) (5 020,10 лв./м2)Площ: 48.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Търговско помещение под наем в кв. Левски Г
гр. София , кв. "Левски Г"
Бизнес имот разположен на партерно ниво в комплекс от три блока
Предлагаме на вашето внимание компактен, но функционален обект с площ 15 кв. м, разположен на партерно ниво в кв. Левски Г. Локацията е изключително удобна – само на 5 минути от бъдещата метростанция на бул. Владимир Вазов, което гарантира постоянен поток от хора и лесен достъп
Наем
-11%
ОТДАДЕН
Готов за нанасяне двустаен апартамент под наем във Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Обзаведено жилище в един от най-предпочитаните столични квартали
Имотът разполага с отлично разпределение, светли и функционални помещения. Напълно обзаведен и оборудван. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски център „Ring Mall“, мебелен
625 €/месец700 €1 222,39 лв./месец1 369,08 лв.
(9,62 €/м2) (18,81 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен имот с дизайнерски интериор и висок стандарт на изпълнение
Представяме ви изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на кв. Малинова долина – едно от най-предпочитаните места за модерен градски живот.
Жилището впечатлява с луксозно обзавеждане по индивидуален проект, което съчетава елегантен дизайн,
229 000 €(447 885,07 лв.)
(3 635 €/м2) (7 109,29 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Плаж на 4 км
ПРОДАДЕН
Голям парцел с възможност за смяна на статута и панорамна гледка море
Близо до с. Тънково , с. Тънково
Достъпен просторен парцел с живописна локация и бърз достъп до Слънчев бряг и Несебър
Предлагаме за продажба голям парцел от 12501 кв.м., който в момента е разделен на два парцела с големина от 9402 кв.м. и 3099 кв.м. с обща граница. Намира се в местността "Кръста" до село Тънково, с чудесна панорамна гледка към Несебърския залив.
Имотът граничи с каменист път
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Жилищната сграда с Акт 15, състояща се от две елегантни секции, чудесно вписани сред богатата зеленина в близост до Национална спортна академия, в квартал Малинова долина. Сградата е с модерна и стилна архитектура в непреходен стил. Ще бъде изградане с качествени материали, нови
от 134 461 €(от 262 982,86 лв.)
(2 500 - 3 000 €/м2)(4 889,58 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 50.74 - 160.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Лукс
Бутиков хотел – архитектурна перла в сърцето на стара Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Емблематичен бутиков хотел в историческия център на Варна, съчетаващ аристократичен стил, модерни удобства и отличен инвестиционен потенциал
Изключителна възможност за придобиване на действащ бутиков хотел, разположен в една от най-престижните и исторически значими части на Варна – площад „Буров“, само на метри от Морската градина, Морска гара и централната пешеходна зона на града.
Хотелът представлява напълно
Продажба
ново
изгодно
Ремонтирана къща с равен двор, кладенец и стопанска постройка в с. Горско Сливово
Близо до гр. Ловеч , с. Горско Сливово
Спокойствие, природа и уютен дом сред красотата на Деветашкото плато
Предлагаме за продажба уютен и напълно обновен имот, разположен в живописното село Горско Сливово – в северната част на Деветашкото плато, район с изключителна природна красота, спокойствие и богато културно-историческо наследство.
В непосредствена близост се намира пещера
Продажба
ново
Тристаен апартамент в центъра на Асеновград
гр. Асеновград
Просторно жилище със самостоятелна кухня близо до градски удобства
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент със самостоятелна кухня в гр. Асеновград. Имотът се намира в удобен и комуникативен район, близо до болница, плувен басейн, училище, детска градина, ресторанти, супермаркети и други магазини.
Жилището е с обща площ от 88
100 000 €(195 583 лв.)
(1 136 €/м2) (2 222,53 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 500 м
Уютен апартамент в сърцето на Бяла – на пешеходно разстояние от плажа
гр. Бяла (Варна)
Светъл и напълно обзаведен апартамент с паркомясто и отлична локация в спокоен морски град
Уютен и слънчев апартамент, разположен в централната част на град Бяла – едно от най-предпочитаните морски кътчета по Българското Черноморие, известно с чистото море, спокойната атмосфера и красивите плажове.
Жилището впечатлява с южното си изложение, което осигурява много
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 1
За частни лица
Втори етаж от къща в центъра на гр. Велики Преслав
гр. Велики Преслав
Жилище с подменена дограма, сутеренен етаж, подходящ за търговско помещение, складови помещения и малък заден двор
Предлагаме за продажба тухлен етаж от къща с площ 84 кв.м, разположен в централната част на гр. Велики Преслав.
Жилището се състои от:
• Три стаи
• Просторен хол
• Помещение за обособяване на баня и тоалетна
• Тераса
Подобренията включват изцяло подменена PVC дограма и
Продажба
ново
За частни лица
Хотелски комплекс с традиционна архитектура в гр. Кубрат
гр. Кубрат
Двуетажна къща с 4 спални, шест монолитни къщи тип бунгала, помощни постройки и места за паркиране в красива паркова среда
Продава се хотелски комплекс (600 кв.м.), построен в просторна паркова среда (4324 кв.м.) в гр. Кубрат, разположен на около 30 км северно от областния център Разград, на 43 км източно от град Русе, на 29 км юг-югозапад от град Тутракан и на 28 км запад-северозапад от град
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 500 м
Апартамент в Морската градина на Варна, м-т Салтанат
гр. Варна , кв. "м-т Салтанат"
Напълно обзаведен двустаен имот с панорамна тераса в затворен комплекс с басейн
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в една от най-престижните и предпочитани зони на Варна – м-т Салтанат, в непосредствена близост до Морската градина. Имотът съчетава спокойна паркова среда, близост до морето и отлична градска
179 900 €(351 853,82 лв.)
(2 272 €/м2) (4 443,72 лв./м2)Площ: 79.18 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведен двустаен апартамент на първа линия до Каварна
Близо до гр. Каварна , гр. Каварна
Партерно жилище с директен достъп до двора в комплекс July Morning
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партер в престижния комплекс July Morning. Имотът се намира в средната част на северното Черноморие на България, в тихо и усамотено място, далеч от шума на големите курорти, но само на 3-4 минути с кола
59 000 €(115 393,97 лв.)
(931 €/м2) (1 820,38 лв./м2)Площ: 63.39 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Нов жилищен проект до метростанция „Бели Дунав“
гр. София , кв. "Надежда 4"
Модерни апартаменти в тихата част на кв. Надежда 4
Представяме ви нов жилищен проект, разположен на тиха и спокойна улица в кв. Надежда 4, на пешеходно разстояние от метростанция „Бели Дунав“. Локацията съчетава удобството на бързия градски транспорт с наличието на зелени площи, спокойна жилищна среда и отлична инфраструктура,
от 138 450 €(от 270 784,66 лв.)
(2 300 - 2 609 €/м2)(4 498,41 - 5 102,76 лв./м2)Площ: 60.20 - 120.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Продава се къща в село Сапарево
Близо до гр. Дупница , с. Сапарево
Просторна триетажна къща с механа, гараж и панорамна гледка към планината
Предлагаме за продажба масивна триетажна къща, разположена в тихата и спокойна част на село Сапарево – район, предпочитан заради чистия въздух, красивата природа и близостта до минералните извори и планината. Имотът предлага простор, функционално разпределение и отлични
Продажба
ново
Имот с потенциал в с. Ряховците, на 5 км от гр. Севлиево
Близо до гр. Севлиево , с. Ряховците
Двуетажна къща с двор, навес с два гаража и масивна плевня
Предлагаме за продажба имот в живописното село Ряховците, разположено само на 5 км от Севлиево и в непосредствена близост до главния път София – Варна. Локацията съчетава спокойствието на селския живот с бърз и удобен достъп до града.