- страница 15
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Осем новостроящи се къщи в Лахана Сарафово
Представяме ви изключителен комплекс от градски къщи, разположен в престижна и тиха зона в непосредствена близост до Majestic Sea Village. Локацията съчетава спокойствие, морска панорама и отлична достъпност, превръщайки проекта в рядка възможност на пазара.
Комплексът включва
Продажба
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Азимут, Бургас
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Модерен дом в най-бързо развиващата се зона на града на 5 минути от морето
Представяме Ви изключителен двустаен апартамент в ново строителство, разположен в квартал „Азимут“ – новото модерно лице на Бургас и една от най-перспективните градски зони. Локацията е отлично позиционирана – само на 5 км от морето, с бърз и удобен достъп до основните пътни
90 640 €(177 276,43 лв.)
(1 482 €/м2) (2 897,62 лв./м2)Площ: 61.18 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Новострояща се сграда с Акт 14 в местност Мисаря на гр. Созопол
гр. Созопол
Четириетажна жилищна сграда на метри от плаж Хармани и морето
Започна изграждането на нова, изключително атрактивна сграда на четири етажа с топ локация в сърцето на новия квартал на Созопол – Мисаря, на 2 асфалтови улици, зад стадиона и на метри от плаж Хармани и морето.
Сградата се състои от общо 18 апартамента – 16 двустайни и 2
Продажба
Двустаен апартамент в ж.к Славейков в близост до парка
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Топло жилище с частично обзавеждане в поддържан вход
Търсите вашия нов дом в предпочитания квартал Славейков в гр. Бургас? Разгледайте нашето предложение за двустаен панелен апартамент в близост до парк Света Троица, детска градина, училище, магазини и мол, възлови булеварди и други градски удобства.
Апартаментът (чиста площ -
107 900 €(211 034,06 лв.)
(2 698 €/м2) (5 275,85 лв./м2)Площ: 40.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 600 м
Mногостаен апартамент на две нива с гараж в гр. Поморие
гр. Поморие
Имот с отличен потенциал – два самостоятелни апартамента и допълнително студио + гараж
Предлагаме за продажба просторен многостаен имот, разположен в Поморие, на 600 м от плажа, съчетаващ функционалност, гъвкавост и отлична инвестиционна стойност. Жилището е организирано на две нива и на практика включва два самостоятелни апартамента, което го прави идеално решение
310 000 €(606 307,30 лв.)
(1 938 €/м2) (3 789,42 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 50 м
Нови апартаменти на 50 м от плажа в Ахелой с очакван Акт 16 това лято
гр. Ахелой , к.к. Слънчев бряг
Сграда без такса поддръжка и отлична перспектива за лично ползване или инвестиция
Представяме ви възможност да притежавате дом само на 50 метра от морето – в новострояща се жилищна сграда в гр. Ахелой, район, който съчетава тишина, чист въздух и усещане за пространство. Тук крайбрежието е запазило своя естествен характер – без масивни хотелски комплекси и без
от 57 600 €(от 112 655,81 лв.)
(831 - 910 €/м2)(1 625,29 - 1 779,81 лв./м2)Площ: 63.33 - 81.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
изгодно
Плаж на 1 км
Просторно партерно помещение с лице към улица в центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Център"
Многофункционален бизнес имот на метри от ул. „Александровска“ в гр. Бургас
Предлагаме за продажба просторно търговско помещение с отлична локация в централната част на гр. Бургас – само на около 50 метра от пешеходната ул. „Александровска“, в район с постоянен поток от хора и отлична видимост.
Имотът е разположен на партерно ниво и е с площ от 153
Наем
Лукс
Панорамен апартамент с подземно паркомясто в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно тристайно жилище с чисто нови мебели и уреди до бул. Черни връх
Предлагаме за продажба стилен тристаен апартамент, разположен на бул. „Черни връх“ в София, в непосредствена близост до ресторант „Зингара“. Локацията осигурява бърз и удобен достъп до супермаркети Фантастико и Лидъл, магазин Зора, Околовръстен път и ключови точки в града,
1 500 €/месец(2 933,75 лв./месец)
(14 €/м2) (27,94 лв./м2)Площ: 105.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Просторен етаж от къща с потенциал в Горна Оряховица
гр. Горна Оряховица , гр. Велико Търново
Голям имот нуждаещ се от довършване
Представяме на вашето внимание изключително просторен етаж от къща в груб строеж, разположен в гр. Горна Оряховица.
Имотът се отличава с функционално разпределение, включващо широк коридор, три самостоятелни спални, просторна и светла всекидневна, килер, както и отделни баня и
Продажба
Ексклузивно
Атрактивен парцел за еднофамилни къщи в местност „Смърдана“, Люлин
гр. София , кв. "Люлин 6"
Парцел с ток, вода и отлични параметри за строителство
Представяме на вашето внимание парцел с площ 3275 кв.м., разположен в местност „Смърдана“, квартал Люлин, в непосредствена близост до Тенис клуб Люлин 6.
Имотът е с Идентификатор: 68134.1102.927, попада в зона ЖМ3 със следните градоустройствени показатели:
• плътност на
495 000 €(968 135,85 лв.)
(151 €/м2) (295,61 лв./м2)Площ: 3 275.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент на 200 метра от плажа в комплекс „Бел Еър“ – Свети Влас
гр. Свети Влас
Напълно обзаведено жилище с югозападно изложение в спокойна курортна зона
Просторен и светъл двустаен апартамент в реновирания комплекс „Бел Еър“, разположен в курортния град Свети Влас, само на 200 метра от морето. Имотът се намира на втори етаж от четириетажна сграда с асансьор и е с обща площ 70 кв. м.
Апартаментът е напълно обзаведен и готов за
91 000 €(177 980,53 лв.)
(1 300 €/м2) (2 542,58 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Чудесен тристаен апартамент на 200 метра от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Напълно обзаведено жилище с гледка към басейна и частична морска панорама
Предлагаме за продажба светъл и уютен тристаен апартамент, разположен в добре поддържан и предпочитан комплекс в Свети Влас, само на 200 метра от морето. Имотът съчетава отлична локация, функционално разпределение и спокойна курортна атмосфера, което го прави подходящ както за
102 000 €(199 494,66 лв.)
(1 457 €/м2) (2 849,92 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
гр. Пловдив , кв. "Въстанически"
Функционално разпределено жилище в бързоразвиващ се район на гр. Пловдив
Двустаен апартамент, съчетаващ простор, комфорт и спокойствие, с балансиран и практичен дизайн, който можете да персонализирате според вашите нужди, така че да се чувствате максимално добре в мечтания си дом. Имотът се намира в предпочитания за живеене квартал Южен, в близост до
84 500 €(165 267,64 лв.)
(1 300 €/м2) (2 542,58 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
изгодно
За частни лица
Ски лифт на 800 м
Обзаведено студио в Панорама Ризорт/Panorama Resort
гр. Банско
Студио с прекрасна гледка към планината на метри от ски лифта
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведено студио на метри от ски лифта в Банско с прекрасна гледка към планината.
Апартаментът (обща площ - 28.03 м2, чиста площ - 22.2 м2 плюс общи части - 5.83 м2) се намира на 1/5 етаж в комплекс Панорама Ризорт/Panorama Resort. Има
36 000 €(70 409,88 лв.)
(1 284 €/м2) (2 511,95 лв./м2)Площ: 28.03 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
Комплекс „Диаманд“ – нов стандарт за градски живот в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Модерна сграда с впечатляваща архитектура и отлична локация на границата между кв. Възраждане и кв. Братя Миладинови
Представяме ви жилищен комплекс „Диаманд“ – съвременен проект, който задава нов стандарт за живот в Бургас, разположен в изключително комуникативна зона – на границата между кварталите „Възраждане“ и „Братя Миладинови“. Локацията съчетава спокойствието с динамиката на града и
от 105 065 €(от 205 489,28 лв.)
(1 800 - 2 430 €/м2)(3 520,49 - 4 752,67 лв./м2)Площ: 43.24 - 113.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
Нов жилищен комплекс в жк Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Модерни апартаменти с отлична локация и инвестиционен потенциал в района на бившия битак
Представяме Ви нов жилищен проект, разположен в динамично развиващия се ж.к. Меден рудник в Бургас, в района на бившия битак. Локацията е изключително комуникативна, с директен достъп до основни транспортни артерии и удобства от първа необходимост.
Проектът се намира на
от 64 454 €(от 126 061,07 лв.)
(721 - 1 000 €/м2)(1 410,15 - 1 955,83 лв./м2)Площ: 64.45 - 177.36 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 5 м
Обзаведен имот на първа линия до собствен плаж в к. к. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Двустаен апартамент с прекрасна гледка в комплекс Ла Мер / La Mer
Ваканционен дом на първа линия до собствен плаж с фин златист пясък, в екологично чист крайградски район на Варна, с красива морска гледка.
Двустаен апартамент (2016 година) в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства.
256 900 €(502 452,73 лв.)
(2 662 €/м2) (5 206,76 лв./м2)Площ: 96.50 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Инвестиционен имот в град Ямбол
гр. Ямбол , кв. "Възраждане"
Жилищна и административна сграда в общ парцел
Предлагаме за продажба многофункционален инвестиционен имот с жилищна и административна сграда в гр. Ямбол, с обща площ от 685 кв.м. Имотът е ъглов, с добра видимост и удобен достъп, което го прави подходящ както за жилищно ползване, така и за развитие на различни бизнес
Продажба
Търговско помещение за продажба в ж.к. Меден рудник – зона В
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Готов бизнес имот с оборудване и отлична функционалност в гр. Бургас
Предлагаме за продажба търговско помещение в ж.к. Меден рудник – зона В, разположено в оживен район с добра достъпност и потенциал за развитие на различни бизнес дейности.
Имотът е с площ от 51 кв.м и се намира в сграда ново строителство от 2020 г., като предлага практично
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент в модерен жилищен комплекс в кв. Христо Смирненски
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Ново строителство до Гребната база с отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в модерна новострояща се жилищна сграда, разположена в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони на Пловдив – кв. Христо Смирненски, на бул. Пещерско шосе.
Локацията предлага отличен баланс между активен градски живот
171 400 €(335 229,26 лв.)
(1 405 €/м2) (2 747,78 лв./м2)Площ: 122.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Модерни жилища в един от най-предпочитаните райони на гр. Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Широк избор от апартаменти - от уютни едностайни до просторни многостайни в кв. Тракия
Модерени жилища в един от най-предпочитаните райони на града.
Голям избор от квадратури. От уютни едностайни до просторни многостайни жилища.
При плащане до Акт 14 клиентът получава отстъпка 5%, при плащане до 30.12.2026 г., клиентът получава 10% отстъпка от
от 62 376 €(от 121 996,85 лв.)
(878 - 1 664 €/м2)(1 717,22 - 3 254,50 лв./м2)Площ: 45.53 - 261.32 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Плаж на 50 м
Двустаен апартамент в комплекс Primorsko del Sol/Приморско дел Сол
гр. Приморско
Обзаведен апартамент на 50 м до Северния плаж на Приморско
Обзаведен двустаен апартамент в затворен в комплекс Primorsko del Sol/Приморско дел Сол, разположен на 50 м до Северния плаж и на 10 минути от центъра на Приморско. Част от атракциите на града включват воден парк, конна база, голф, кей, безплатен театър с вечерни представления,
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 056 €/м2) (2 064,49 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Голяма къща с двор и барбекю с централна локация в гр. Априлци
гр. Априлци
Ремонтирана къща с 6 спални и прекрасна гледка до центъра на кв. Ново село
Предлагаме за продажба атрактивен имот в непосредствена близост до центъра на кв. Ново Село в гр. Априлци. Имотът има отличен инвестиционен потенциал.
Имотът представлява двор с площ около 400 м2, заедно с построени в него къща (250 кв.м.) с 6 спални и навес с лятна
Продажба
-14%
Лукс
Плаж на 3 км
Луксозно реновиран тристаен апартамент в Балчик
гр. Балчик , гр. Варна
Изцяло обзаведен и готов за нанасяне дом с дизайнерски мебели
Предлагаме за продажба изцяло реновиран тристаен апартамент с площ 76 кв.м, разположен в най-комуникативната част на Балчик – квартал Балик. Имотът е отличен избор за тези, които търсят уютен и готов за нанасяне дом в престижен район на морския град.
Апартаментът е ситуиран на
124 000 €145 000 €242 522,92 лв.283 595,35 лв.
(1 632 €/м2) (3 191,09 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Жилище с красива гледка в предпочитан квартал на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Акация"
Просторен апартамент с гараж и няколко прилежащи помещения
Имаме удоволствието да ви представим отличен имот – просторен апартамент с гараж и допълнителни помещения, разположен в един от най-предпочитаните квартали на град Велико Търново – кв. Акация. Районът е добре уреден, с бърз достъп до центъра, много зелени площи, училища, детски
205 000 €(400 945,15 лв.)
(1 767 €/м2) (3 456,42 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Прекрасна къща в град Трявна
гр. Трявна
Къща с двор в тих и спокоен квартал на град Трявна
Предлагаме ви много интересен имот в тих и спокоен квартал на град Трявна. Разположен е на южен склон с красива гледка към планината. Състои се от двуетажна къща със застроена площ от 68 кв. м., стопанска сграда и не голям двор.
Приземният етаж на къщата към момента е
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Имот на 2 нива на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Предлагаме на вашето внимание тристаен мезонет на първа линия море в кв. Аспаруховов. Имотът е част от комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay, разположен на едноминутна разходка до 1 км дълъг плаж, в непосредствена близост до парк, магазини, ресторанти и много други ежедневни
210 000 €(410 724,30 лв.)
(1 265 €/м2) (2 474,24 лв./м2)Площ: 166.00 м2 Етаж: 8,9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 1 км
Прекрасна нова къща с невероятна панорамна гледка към морето
гр. Свети Влас
Чисто нов имот качествено строителство, готов за обзавеждане в комплекс Винид Еко вилидж
Предлагаме за продажба изключителна нова къща, напълно завършена и готова за мебелиране, с невероятна панорамна гледка към Несебърския залив и морето. Имотът се намира в престижния Еко комплекс Винид Еко Вилидж в Свети Влас, на най-високата точка на комплекса, осигуряваща пълна
Продажба
Лукс
Плаж на 1 км
Луксозна къща с две паркоместа в комплекс Венид Еко Вилидж
гр. Свети Влас
Нова къща с 4 спални и бани, поддържан двор и уникална гледка към морето в Свети Влас
Уникално предложение от пазара за недвижими имоти – нова луксозна къща до ключ със спираща дъха гледка към целия Несебърски залив, разположена в най-високата част на Свети Влас.
Къщата (199 кв.м.) е завършена през 2025 година, с висок клас материали. Състои се от:
• Партерен
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Добре обзаведена вила на 150 метра от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас , до хотел Берлин
Готова за ползване къща с отлична локация на метри от плажа в Свети Влас
Чудесна триетажна къща в затворен комплекс с басейн, паркоместа и перфектна локация – едва на 150 метра от плажа в Свети Влас и на минути пеша от емблематичната Марина Диневи. Това е имот, който носи усещането за морски живот от най-висока класа и е идеален както за лично