- страница 24
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Двуспален апартамент в центъра на град Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Монолитно жилище с отлична локация и добре разпределена площ без преходи
Представяме на Вашето внимание просторен тухлен апартамент с отлична локация и много добро функционално разпределение на жилищната площ без преходи, в спокоен и предпочитан район в центъра на град Стара Загора
Апартаментът се намира на трети етаж в 5-етажна монолитна сграда
200 000 €(391 166 лв.)
(1 429 €/м2) (2 794,04 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Продажба
Изцяло южен апартамент в централната част на Габрово
гр. Габрово , кв. "Център"
Жилище с една спалня в близост до училище, детска площадка и училище
Представяме ви двустаен апартамент с площ от 50 кв.м, разположен в централната част на Габрово. Това е отлична възможност за всички, които търсят удобно местоположение, близо до ключови удобства като училища, детски площадки, супермаркет Билла и спортна зала.
Апартаментът е
68 000 €(132 996,44 лв.)
(1 153 €/м2) (2 254,18 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Наем
-11%
Лукс
Резервиран
Обзаведен двустаен апартамент на бул. Дондуков до Министерски съвет и Президентството
гр. София , кв. "Център"
Отличен имот в идеалния център на София
Имот с уникално местоположение в историческия център на гр. София до Министерски съвет и Президентството и в близост до много архитектурни забележителности - Антична София, Храм ротонда „Св. Георги“ и много др. Имотът се намира в добре поддържана тухлена сграда (1940 г.) с
800 €/месец900 €1 564,66 лв./месец1 760,25 лв.
(11 €/м2) (21,90 лв./м2)Площ: 71.43 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Новострояща се сграда в жилищен комплекс Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Г"
Последни тристайни апартаменти с доказано качество, надеждност, сигурна и спокойна жилищна среда
Разгледайте нашето ново предложение за нов жилищен проект в един от най-перспективните и динамично развиващи се райони на гр. Бургас, ж.к. “Меден рудник”, в близост до магазини, супермаркети, училище, детски градини, паркове, спортни съоръжения и обществени транспортни връзки.
от 79 398 €(от 155 288,99 лв.)
(900 €/м2) (1 760,25 лв./м2)Площ: 88.22 - 89.94 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 350 м
Новостроящи се къщи в района на Каваци, Созопол
гр. Созопол
Самостоятелни имоти без такса поддръжка близо до плажа
Предлагаме нови къщи без такса поддръжка, разположени в местност Каваци, в близост до Созопол – един от най-предпочитаните морски курорти по Южното Черноморие.
Всяка къща е с разгъната застроена площ от 150 кв.м, на две нива, със самостоятелен двор от 250 кв.м. Проектирани са
Продажба
Плаж на 200 м
Тристаен апартамент в близост до плаж Хармани
гр. Созопол , плаж Хармани
Просторен дом със самостоятелно паркомясто в Созопол
Просторен тристаен апартамент със собствено паркомясто, разположен в тиха и озеленена зона в новата част на Созопол, в непосредствена близост до плаж Хармани. Локацията съчетава спокойствие и отлична комуникативност – само на около 100 метра от ул. „Републиканска“ и на кратка
200 000 €(391 166 лв.)
(1 613 €/м2) (3 154,56 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
изгодно
Плаж на 30 м
Сутеренно студио на 30 метра от плаж Каваци Созопол
гр. Созопол
Едностаен апартамент на непосредствена близост до плаж Каваци
Имотът се намира на сутеренен етаж и е с площ от 26 кв.м. Разпределението включва основно помещение, входно антре и баня с тоалетна. Степента на завършеност е „на тапа“ – изградени ВиК инсталации, електроинсталация, вентилационна система и поставена домофонна уредба.
Статутът
25 700 €(50 264,83 лв.)
(1 168 €/м2) (2 284,77 лв./м2)Площ: 22.00 м2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Обзаведен и оборудван апартамент в тих и спокоен район
гр. Стара Загора , кв. "Железник - център"
Готово за нанасяне жилище, близо до училище и зелени площи
Обзаведен и оборудван апартамент в тих и спокоен район на гр. Стара Загора. Имотът е част от поддържана сграда с ассансьор. Паркирането около блока е свободно.
Имотът се намира на 5-ти етаж с площ 86 кв.м. разпределена между:
• коридор
• всекидневна с кухненски бокс
• три
511 €/месец(999,43 лв./месец)
(5,94 €/м2) (11,62 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Продажба
Новострояща се сграда в кв. Долно Езерово
гр. Бургас , кв. "Долно Езерово"
Aпартаменти с 1, 2 или 3 спални в новострояща се сграда в Бургас
Съвременни апартаменти в новострояща се сграда в квартал Долно Езерово, Бургас!
Предлагаме на вашето внимание уникалната възможност да притежавате апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в сърцето на бързоразвиващия се квартал Долно Езерово, само на 8 км от
от 74 822 €(от 146 339,11 лв.)
(1 200 - 1 450 €/м2)(2 347 - 2 835,95 лв./м2)Площ: 60.34 - 119.99 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 1 км
Нов проект с апартаменти в кв. „Христо Ботев“
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Двустайни и тристайни жилища, завършени по БДС, на 10 минути от Катедралата
Представяме нова бутикова жилищна сграда в района на кв. „Христо Ботев“, в централната част на Варна. Локацията предлага отлична градска свързаност и пешеходен достъп, само на около 10 минути от емблематичния Катедрален храм Успение Богородично.
Сградата е малка и функционално
от 99 000 €(от 193 627,17 лв.)
(1 544 - 1 668 €/м2)(3 019,80 - 3 262,32 лв./м2)Площ: 59.37 - 128.89 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Четириетажна къща с морска гледка до Бамбо Бийч
гр. Созопол
Инвестиционна възможност в имот с морска локация и бизнес потенциал
Представяме изключителна възможност за инвестиция и лично ползване – масивна четириетажна жилищна сграда с Акт 16, разположена на ул. „Калфата“, в непосредствена близост до един от най-предпочитаните плажове в Созопол – Бамбо Бийч. Плажът е на пешеходно разстояние, а централната
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Двустаен апартамент с фронтална гледка море в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент на плаж Каваци
Апартамент, разположен в живописния залив Каваци–Веселие, само на 3 км южно от туристическия център на Созопол и на 35 км от Бургас. Районът е сред най-предпочитаните по Южното Черноморие, известен със своята широка плажна ивица, чиста вода и спокойна атмосфера. Комплексът се
150 000 €(293 374,50 лв.)(без ДДС)
(1 327 €/м2) (2 596,23 лв./м2)Площ: 113.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-14%
За частни лица
Ски лифт на 900 м
Тристаен апартамент в комплекс Маунтвю Лодж / Mountview Lodge
гр. Банско
Напълно обзаведен апартамент с удобен достъп до ски зоната и центъра на Банско
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен във ваканционния комплекс Mountview Lodge (Маунтвю Лодж), на ул. „Бандерица“ – отлична локация в близост до ски зоната, околовръстната улица „Явор“ и центъра на Банско. Имотът се намира на 900 м от началната станция на
95 000 €110 000 €185 803,85 лв.215 141,30 лв.
(1 234 €/м2) (2 413,66 лв./м2)Площ: 76.98 м2 Етаж: 4
Представителен бизнес имот след ремонт
Предлагаме под наем светъл и функционален офис с площ от 152 кв.м, разположен в сграда клас А – Бизнес център, в утвърдения бизнес район на София, в непосредствена близост до The Mall и Касовия център на БНБ.
Имотът се намира на трети етаж и е с югоизточно–южно изложение,
1 100 €/месец(2 151,41 лв./месец)
(7,24 €/м2) (14,15 лв./м2)Площ: 152.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Модерен и топъл тристаен апартамент в ж.к. Сухата река
гр. София , кв. "Сухата река"
Напълно обзаведено жилище с две спални в гр. София
Предлагаме за продажба стилен и функционален тристаен апартамент, разположен в ж.к. „Сухата река“, в североизточната част на София. Районът предлага удобен достъп до централната част на града, училища, детски градини, магазини и спирки на градски транспорт.
Жилището е
325 000 €(635 644,75 лв.)
(3 434 €/м2) (6 716,45 лв./м2)Площ: 94.64 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Инвестиционен проект за къща на три етажа в гр. Приморско
гр. Приморско
Имот на кота нула на 300 метра от Южния плаж
Предлагаме ви за продажба инвестиционен проект за къща на 3 етажа в гр. Приморско. Имотът е построен до кота нула (фундаментна) плоча. Има всички документи и се продава с отстъпено право на строеж. Квадратурата на етажа е 100 кв. м., както има и прилежащ двор от 150 кв.
Продажба
За частни лица
Офис в нова сграда с Акт 16 в кв. „Малинова долина“
гр. София , кв. "Малинова долина"
Перспективен бизнес имот с лице към улица и южно изложение
Предлагаме за продажба офис със застроена площ от 42,66 кв.м, разположен на партерно ниво в нова сграда с Акт 16 в бързоразвиващия се кв. „Малинова долина“. Имотът е с директен вход от улицата и големи стъклени витрини, които осигуряват отлична видимост и естествена светлина –
Наем
Ски лифт на 2.3 км
Просторно помещение за търговска дейност на главен път в гр. Банско
гр. Банско
Идеална локация за шоурум, магазин или представителен офис
Търговско помещение с отлична видимост и директен достъп от главен път, разположено на ул. „Патриарх Евтимий“ в гр. Банско — една от най-комуникативните и оживени локации в града. Имотът е с площ от 674.39 кв. м., предлага простор, функционалност и възможност за разнообразно
920 €/месец(1 799,36 лв./месец)
(1,36 €/м2) (2,67 лв./м2)Площ: 674.39 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент с отлична локация и потенциал в район Възраждане
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Двустаен апартамент на комуникативно място в Бургас
Двустаен апартамент, разположен в район Възраждане – предпочитана и добре уредена градска зона с бърз достъп до центъра на града, детски градини, училища, магазини и всички необходими удобства за ежедневието.
Жилището се намира на 4-ти етаж от 6 в тухлена сграда ново
141 000 €(275 772,03 лв.)
(2 236 €/м2) (4 372,48 лв./м2)Площ: 63.07 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
-23%
Продава се къща за ремонт в кв. Христо Ботев, гр. Варна
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Имот с потенциал в търсен район на морската столица
Представяме ви отлична възможност за покупка на имот в района на Колхозния пазар – един от най-комуникативните и търсени квартали на гр. Варна. Къщата е подходяща за ремонт и преустройство, което ви дава възможност да създадете дом по ваш вкус и нужди.
Застроената площ на
Продажба
Хит
Лукс
Двустайни, тристайни и четиристайни морски апартаменти в кв. Хоризонт
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Нова жилищна сграда до Университет "Проф. д-р Асен Златаров"
Представяме на вашето внимание нов, уникален по рода си жилищен проект с функционално разпределени апартаменти – едностайни, двустайни и тристайни в гр. Бургас – кв. Хоризонт, в близост до Университет „Проф. д-р Асен Златаров“ и студентския кампус, който се планира да бъде
от 115 093 €(от 225 102,34 лв.)
(537 - 1 400 €/м2)(1 050,28 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 97.84 - 402.76 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Земеделска земя с лице на Околовръстен път
гр. София , кв. "Враждебна"
Земя с отличен потенциал близо до Летище София
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ от 3691 кв. м., разположена в близост до Летище София и с лице от 33 метра на Околовръстен път – една от основните транспортни артерии на столицата. Парцелът е с правоъгълна форма (33 м х 111 м) и е ситуиран в бързоразвиващ се район,
369 100 €(721 896,85 лв.)
(100 €/м2) (195,58 лв./м2)Площ: 3 691.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Плаж на 50 м
Обзаведен апартамент с една спалня в комплекс „Хасиенда Бийч“ – гр. Созопол
гр. Созопол , плаж „Златна Рибка“
Ваканционен имот на 50 метра от плаж „Златна рибка“
Предлагаме ви за продажба апартамент в комплекс „Хасиенда Бийч“ – гр. Созопол. Комплексът е само на 3 км от гр. Созопол на главния път Бургас-Созопол, срещу отбивката за Созопол и на 50 метра от плаж „Златна рибка“. Отлично местоположение сред тишина и спокойствие, вълшебна
116 000 €(226 876,28 лв.)
(1 832 €/м2) (3 583,01 лв./м2)Площ: 63.32 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Лукс
Новопостроен двустаен апартамент с паркомясто до Гребна база
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Модерно обзаведено жилище в малка бутикова кооперация в предпочитания квартал Смирненски
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на готов за нанасяне двустаен апартамент с просторна веранда (60 кв.м.) и включено външно паркомясто в цената, разположен на партерен етаж в нова бутикова сграда, завършена през 2025 г. Имотът се намира в един от най-търсените райони
210 000 €(410 724,30 лв.)
(2 692 €/м2) (5 265,70 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Ексклузивно
Търговско помещение на бул. „Витоша“ 146 срещу Millennium Center
гр. София , кв. "Център"
Голямо партерно пространство с лице на булевард
Представяме Ви мащабен търговски имот с изключителна видимост и стратегическо разположение на бул. „Витоша“ 146, точно срещу Millennium Center. Локацията гарантира постоянен автомобилен и пешеходен поток, отлична видимост и престижен адрес, който сам по себе си работи за Вашия
3 500 000 €(6 845 405 лв.)
(4 200 €/м2) (8 213,73 лв./м2)Площ: 833.41 м2 Партер
Тип на имота:
Заведение
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Парцел за инвестиция в кв. Челопечене, район Кремиковци
гр. София , кв. "Челопечене"
Земеделска земя в Столична община
Поземлен имот (2650 кв.м.) в район Кремиковци, кв. Челопечене, м. Киримица.
Имотът е земеделска земя, категория 4, НТП Нива. Попада в зона Ссб.
Намира се близо до Челопешко шосе за удобна връзка със Софийски околовръстен път за достъп до всички градски удобства и жилищни
Продажба
Къща на три етажа с басейн в гр. Каблешково
гр. Каблешково
Реновирана масивна къща със спокойна локация и удобен достъп до Бургас и морето
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на триетажна къща, подходяща за ползване като хотел или къща за гости, на тихо място в гр. Каблешково, близо до парка, пазар, ресторанти и кафенета, магазини, аптека и др.
Къщата (300 кв.м.) е реновирана отвън и отвътре. Състои
Наем
Просторен офис в бизнес сграда клас А до The Mall
гр. София , кв. "Полигона"
Светъл бизнес имот след основен ремонт с удобен достъп до бул. Цариградско шосе
Предлагаме под наем представителен офис след основен ремонт, разположен в сграда клас А в бизнес център в непосредствена близост до The Mall на бул. „Цариградско шосе“. Локацията е една от най-предпочитаните в столицата, в утвърден бизнес район до Касовия център на БНБ и с удобен
1 100 €/месец(2 151,41 лв./месец)
(7,24 €/м2) (14,15 лв./м2)Площ: 152.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Офис
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Гараж в нова сграда с Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Гараж с лесен достъп до бул. Симеоновско шосе в кв. Малинова долина
Предлагаме под наем подземен гараж, разположен в модерна жилищна сграда в кв. Малинова долина. Пространството се намира на подземно ниво, с широка рампа и комфортен вход, което позволява безпроблемно влизане и излизане дори при по-големи автомобили.
Гаражът е с площ 16 кв. м.
Продажба
Парцел за частна къща във в.з. Белите Скали, гр. Балчик
гр. Балчик
Регулиран парцел на 2 км от крайбрежната улица и стрия град на Балчик
Предлагаме за продажба регулиран парцел за строеж на частна къща във в.з. ”Белите скали” в красивия град Балчик, в близост до Ботаническата градина, Двореца на румънската кралица Мария, златистите плажове на черноморския курорт Албена (10 км), яхтено пристанище, на няколко