- страница 55
За частни лица
Парцел за строителство в центъра на квартал Калугерица
гр. Каспичан , Калугерица
Част от голям парцел в регулация в гр. Каспичан
Предлагаме уникална възможност за инвестиция – парцел за строителство, разположен в центъра на квартал Калугерица, гр. Каспичан, в подножието на Мадарския конник – обект под закрилата на ЮНЕСКО.
Целият имот е с обща площ 7 366 кв.м и може да бъде разделен на седем
Продажба
За частни лица
Парцел за строителство в регулация – кв. Гривица, гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Гривица"
Атрактивен имот с лице на главен път, налични комуникации и възможност за разсрочено плащане
Предлагаме за продажба парцел за строителство в регулация с площ от 260 кв.м, разположен в един от най-предпочитаните квартали на Шумен – кв. Гривица. Районът е изцяло застроен и облагороден, известен със спокойната си атмосфера и чист въздух, което го прави отличен избор както
Продажба
За частни лица
Инвестиционен парцел за строителство в регулация – гр. Шумен, кв. Тракия, до КАТ
гр. Шумен , кв. "Тракия"
Имот с отлична локация, голямо лице на главен път и потенциал за строителство
Предлагаме за продажба инвестиционен парцел в регулация с обща площ от 4 935 кв.м, разположен в кв. Тракия, гр. Шумен, непосредствено до КАТ и в близост до новостроящия се жилищен комплекс „Грийн Сити“. Имотът е с атрактивна и стратегическа локация – с лице от 50 метра към
Продажба
-5%
За частни лица
гарантиран наем
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Едностаен апартамент с морска панорама на 80 м от плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна) , плаж Бяла
Просторно жилище с тераса, ново обзавеждане и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с панорамна гледка към морето, с възможност за разделяне на две стаи. Жилището е разположено в един от най-спокойните и предпочитани морски градове по българското Черноморие – Бяла. Жилището се намира на четвърти етаж, със застроена
79 000 €83 000 €154 510,57 лв.162 333,89 лв.
(1 125 €/м2) (2 201,01 лв./м2)Площ: 70.20 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Нов тристаен апартамент близо до парк Артилерийски
гр. Стара Загора , кв. "Казански - изток"
Апартамент по БДС с Акт 16 и гледка към града
Тристаен апартамент в модерна новопостроена сграда близо до парк Артилерийски, детска площадка, хранителен магазин, автобусна спирка. Апартаментът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция. Разполага с Акт 16 от 2024 г. Сградата е със съвременен дизайн, стилна фасада,
166 000 €(324 667,78 лв.)
(1 627 €/м2) (3 183,02 лв./м2)Площ: 102.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
За частни лица
Земеделска земя с лице на главен път в гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Промишлена зона"
Земя в кв. Промишлена зона
Предлагаме на вашето внимание парцела с площ 1 284 кв. м., разположен в Шумен – кв. Промишлена зона, в индустриалната зона на града.
Основни характеристики:
• Площ - 1 284 кв. м.
• Лице - 40 м на главен път – входно-изходна артерия на града, с отлична видимост и
Продажба
За частни лица
Склад/гараж/офис в центъра на гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Център"
Многофункционално пространство близо до Градската градина и Руски паметник
Продава се склад/гараж/офис в центъра на гр. Шумен - чудесна възможност за инвестиция!
Описваният многофункционален имот с площ от 25 кв.м предлага множество предимства и потенциал за развитие. Намира се в предпочитана зона, между магазин "Лъв" и Градската градина, в
Продажба
-16%
Многостаен апартамент близо до центъра на гр. Дряново
Тухлено жилище с обзавеждане, мазе, таван и дворно място
Представяме на вашето внимание многостаен апартамент в масивна жилищна сграда със смесено предназначение в Дряново, близо до центъра, жп гара, църква, ресторанти, магазини. Градът се намира на около 20 км югозападно от Велико Търново и на около 20 км североизточно от Габрово.
70 000 €83 000 €136 908,10 лв.162 333,89 лв.
(583 €/м2) (1 140,90 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
Масивна двуетажна къща в предпочитан квартал на Габрово
гр. Габрово , кв. "Киевци"
Леснодостъпен имот на няколко километра от центъра на града
Представяме на вашето внимание изключително предложение – двуетажна масивна къща, построена през 2010 година, разположена в един от най-предпочитаните квартали на Габрово – Киевци. Локацията съчетава удобството на близостта до центъра на града с предимствата на спокойна среда
Продажба
За частни лица
Магазини в комуникативна търговска сграда в центъра на Шумен
гр. Шумен , кв. "Център"
Търговски имоти със санитарен възел и склад на главен булевард, до старата поликлиника, банка ОББ, НОИ
Предлагаме уникална възможност за инвестиция в магазин в търговска сграда (2020) с комуникативна локация в центъра на град Шумен, на главен булевард, в близост до старата поликлиника, банка ОББ, НОИ, парк, училище, медицнски център, площад Възраждане и други удобства от центъра
Продажба
За частни лица
Лукс
Модерно обзаведен двустаен апартамент в кв. Капузица
гр. София , кв. "Карпузица"
Готов за нанасяне апартамент с луксозни довършителни работи, комфортно обзавеждане и оборудване
Отлично поддържан апартамент с една спалня в квартал Карпузица, близо до бул. Никола Петков, очна клиника, супермаркет, ресторанти, детска градина, спирки на редовния градски транспорт, на 1.2 км от Нов Български Университет и други градски удобства.
Апартаментът (60 кв.м.) се
225 000 €(440 061,75 лв.)
(3 750 €/м2) (7 334,36 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Плаж на 100 м
Земеделска земя в мс-т Митков мост в Черноморец
гр. Черноморец , Къмпинг Тополи
Парцел до Къмпинг Тополи
Отлична локация до Черноморец – инвестиционна възможност с лице на главния път Бургас–Созопол.
Предлагаме за продажба земеделска земя с отличен потенциал, разположена в местността Митков мост край Черноморец, в близост до Къмпинг Тополи. Имотът е с изключително комуникативна
Продажба
Плаж на 500 м
Парцел за инвестиция в Черноморец
гр. Черноморец
Земеделска земя в района на къмпинг Градина
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ 1,858 кв.м., разположена в един от най-предпочитаните райони на Черноморец – в близост до къмпинг Градина.
Локация и предимства:
Атрактивно местоположение с панорамни гледки към морето, града и зелените поляни;
Отличен достъп и
Наем
Масивна двуетажна къща в предпочитан квартал на Габрово
гр. Габрово , кв. "Киевци"
Леснодостъпен имот на няколко километра от центъра на града
Просторна двуетажна къща под наем в квартал Киевци – природа, тишина и комфорт само на минути от центъра
Имаме удоволствието да ви представим уютна и функционална къща, построена през 2010 г., разположена в един от най-желаните и спокойни райони на града – квартал Киевци. Тук
Продажба
Плаж на 600 м
Новa сграда с Акт 16 в гр. Приморско
гр. Приморско
Тристаен, двустайни и едностайни апартаменти с тераси и без такса поддръжка
Предлагаме на вашето внимание едностайни и двустайни апартаменти, както и един тристаен за продажба в новострояща се жилищна сграда на четири етажа и подпокривно ниво с паркоместа в гр. Приморско, с удобен достъп до Северен плаж, на минути от морето и центъра на града. Сградата е
от 54 474 €(от 106 541,88 лв.)
(1 400 - 1 700 €/м2)(2 738,16 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 38.64 - 86.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Промишлено хале под наем в град Дупница – с удобна локация и отличен достъп
гр. Дупница
Промишлено хале с бърз и лесен достъп до главен път Е79
Предлагаме на вашето внимание функционално промишлено хале с площ 607 кв.м., разположено върху равен парцел от 2300 кв.м. Имотът се намира в гр. Дупница, с бърз и лесен достъп до главен път Е79, което го прави изключително подходящ за всякакъв вид стопанска и производствена
Продажба
Парцел за инвестиция на международен път, водещ до границата с Турция
гр. Елхово
Просторен парцел с лице на главен път до гр. Елхово
Предлагаме Ви атрактивно място за инвестиция, намиращо се на Международен път I-7, водещ до границата ни с Турция, при ГКПП Лесово.
Имотът е с големина 4000 кв.м., извън регулацията на населеното място, но в непосредствена близост до Елхово, което позволява бърз и лесен
32 400 €(63 368,89 лв.)
(8,10 €/м2) (15,84 лв./м2)Площ: 4 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Габриела Гечева
Брокер, Елхово
Продажба
За частни лица
Ремонтиран офис в административния център на Шумен
гр. Шумен , кв. "Център"
Офис/търговско помещение на метри от пешеходната зона и Съда
Предлагаме уникална възможност за инвестиция в офис, разположен в административния център на града, в непосредствена близост до Съда, пешеходната зона, МБАЛ Шумен, училище, супермаркети, Филиал Шумен към Медицински университет – Варна и др.
Офисът (20 кв.м.) е разположен на
Продажба
Плаж на 500 м
Нов жилищен проект в местност Мисарите, Созопол
гр. Созопол
Студиа и двустайни апартаменти в компактна сграда на 500 м от плажа
Имаме удоволствието да представим за продажба студиа и двустайни апартаменти в местност Мисарите, в тихата и спокойна част на гр. Созопол, на пешеходно разстояние от 500 м до плажа, в район с добре изградена инфраструктура, в близост до множество кафенета и ресторанти,
от 73 880 €(от 144 496,72 лв.)
(1 050 €/м2) (2 053,68 лв./м2)Площ: 70.36 - 84.21 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Изключителен жилищен комплекс в парк от зеленина и борова гора
гр. Варна , кв. "м-т Св. Никола"
Новото бижу на Варна – просторни, панорамни апартаменти с Акт 16 и удобен достъп до центъра и морето
С удоволствие представяме на вашето внимание комплекс с Акт 16 и изцяло нова визия за живот в зелена и екологична среда, състоящ се от 10 сгради невисоко строителство в парк от зеленина и борова гора, със слънчево изложение и отлична локация. В отделна сграда е предвиден
от 278 000 €(от 543 720,74 лв.)
(1 525 - 2 270 €/м2)(2 982,64 - 4 439,73 лв./м2)Площ: 158.87 - 340.97 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент в модерна жилищна сграда в кв. Бриз-юг
гр. Варна , кв. "Бриз"
Апартамент с централна локация на крачка от Морската градина във Варна
Предлагаме Ви просторен и стилно обзаведен тристаен апартамент, разположен на висок първи етаж в модерна сграда, построена през 2022 г. Имотът е с чиста площ от 133 кв.м и се отличава със съвременен дизайн, качествени довършителни материали и функционално
295 000 €(576 969,85 лв.)
(2 218 €/м2) (4 338,12 лв./м2)Площ: 133.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
Апартамент с две спални и прекрасна гледка в град Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище в нова сграда с Акт 15 в кв. Аспарухово
Предлагаме на вашето внимание чудесен тристаен апартамент, разположен в нова, модерна сграда в квартал Аспарухово – район, съчетаващ спокойствие, зеленина и близост до морето.
Жилището е ситуирано на шести етаж и се отличава с функционално разпределение и простор:
• светла
171 000 €(334 446,93 лв.)
(1 502 €/м2) (2 937,87 лв./м2)Площ: 113.84 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 2 км
Земеделска земя в местност Акра на 2 км от плаж
гр. Черноморец
Поземлен имот в гр. Черноморец
Предлагаме Ви за продажба земеделска земя с площ от 3 007 кв. м., разположена в местност Акра, в морското градче Черноморец и само на 20 км от Бургас.
Имотът е равен, трета категория, без ток и вода, но с лесен достъп до тях в близост. От него се откриват живописни гледки към
Продажба
-3%
За частни лица
Обзаведен етаж от къща в центъра на гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Център"
Втори етаж от къща с двор и уникална панорамна гледка в сърцето на града
Предлагаме за продажба просторен втори етаж от тухлена къща, построена през 1960 г., с отлична локация в идеалния център на града. Имотът е с площ от 96 кв.м и включва спалня, голям хол (с възможност за преграждане), трапезария (или втора спалня), кухня с усвоена тераса и баня с
173 850 €180 000 €340 021,05 лв.352 049,40 лв.
(1 811 €/м2) (3 541,89 лв./м2)Площ: 96.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
За частни лица
Компактна жилищна сграда в кв. Манастирски Ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортни и стилни апартаменти, подземни гаражи, паркоместа в престижен столичен район
Подарете си луксозен живот в непосредствена близост до природата и само на минути от центъра на София. Вашият нов дом в. Манастирски Ливади – Изток ви очаква. Представяме ви компактна жилищна сграда на 4 етажа, близо до Софийския околовръстен път - изключителен проект, предлагащ
от 134 021 €(от 262 122,29 лв.)(без ДДС)
(2 147 - 2 618 €/м2)(4 199,17 - 5 120,36 лв./м2)Площ: 54.56 - 118.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Многостаен масивен апартамент в кв. Куршум чешма
гр. Шумен , кв. "Куршум чешма"
Тухлен апартамент с двор, мазе и таванско помещение с централна локация зад хотел Мадара
Представяме на вашето внимание готов за нанасяне многостаен апартамент с двор (70 кв.м.), мазе (21 кв.м.) и таван (31 кв.м.) в една от най-търсените зони в центъра на града - кв. Куршум чешма, зад хотел Мадара.
Масивният тухлен апартамент, изложение юг/изток, с жилищна площ
140 605 €(274 999,48 лв.)
(1 125 €/м2) (2 200 лв./м2)Площ: 125.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Голям четиристаен апартамент с уединена локация в гр. Тетевен
гр. Тетевен
Апартамент с удобно разположение, таванско помещение и красива гледка
Представяме за продажба просторен четиристаен апартамент с площ от 93 кв. м., разположен в сграда в кв. „Обединение“ – един от предпочитаните райони на гр. Тетевен. Локацията е изключително удобна – само на кратко пешеходно разстояние от центъра на града, в близост до детска
70 000 €(136 908,10 лв.)
(753 €/м2) (1 472,13 лв./м2)Площ: 93.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Просторен и светъл мезонет с 3 спални, панорамна тераса и гледка към града във Варна
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Жилище в нова сграда в кв. „Левски 1“
Имаме удоволствието да ви представим този функционален и добре проектиран мезонет, разположен в бутикова сграда с модерна визия, осигуряваща тишина, спокойствие и усещане за уединение – на метри от активния градски живот, но достатъчно далеч от шума и напрежението на
219 000 €(428 326,77 лв.)
(1 872 €/м2) (3 660,91 лв./м2)Площ: 117.00 м2 Етаж: 4,5
Тип на имота:
Мезонет
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Нова многофамилна сграда в гр. Айтос
гр. Айтос
Комфортни жилища за целогодишно обитаване в тих, спокоен и добре свързан район
Изберете своя нов дом в новострояща се многофамилна жилищна сграда в гр. Айтос, с магазини на партерно ниво и паркоместа в сутерена. Към момента имотът има полученб Акт 14, като Акт 15 се очаква в началото на 2026, а Акт 16 – лятото на 2026. Градът е разположен на около 30
от 50 939 €(от 99 628,02 лв.)
(950 €/м2) (1 858,04 лв./м2)Площ: 53.62 - 145.54 м2
гр. Тетевен
Етаж от къща и 1/2 от допълнителна постройка и двор
Предлагаме за продажба имот с отличен потенциал, разположен в самия център на живописния град Тетевен. Локацията е изключително удобна – в непосредствена близост до всички градски удобства, търговски обекти и обществени услуги.
Имотът включва половина от дворно място с площ