- страница 56
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Едноетажна къща с двор в центъра на гр. Вълчи дол
гр. Вълчи дол
Готов за ползване имот с три спални и удобен достъп до Общината, училище, детска градина
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на едноетажна къща с двор в централната част на град Вълчи дол, с удобен достъп по пешеходна алея до Общината, училището, детската градина и останалите възлови обекти. В непосредствена близост се намират жп гарата и
Продажба
Четиристаен апартамент в сграда Lux Building 9 в кв. Малинова долина с акт 14
гр. София , кв. "Малинова долина"
Високо качество на строителството в квартал с отлична инфраструктура
Представяме на вашето внимание просторен изцяло южен апартамент с три спални в кв. Малинова долина, в близост до Бизнес парк , Ринг мол и Икеа, с бърз достъп до бул. Симеоновско шосе, Околовръстен път, Климент Охридски и ул. Проф. д-р Иван Странски,
Апартаментът е с обща площ
357 000 €(698 231,31 лв.)
(1 863 €/м2) (3 643,83 лв./м2)Площ: 191.62 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Обзаведена къща с дворно място в м-т Манастирски рид
гр. Варна , кв. "м-т Манастирски рид"
Луксозен имот под наем с отличен район, морска гледка
Прекрасно предложение за изцяло обзаведена луксозна къща под наем в м-т Манастирски рид. В близост до един от най-популярните черноморски курорти в България – „Св. Св. Константин и Елена” недалеч от центъра на морската ни столица Варна.
Къщата е строена през 2023 година и се
Продажба
Етаж от къща в град Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Бузлуджа"
Втори етаж от триетажна къща в град Кюстендил
Предлагаме за продажба втори етаж от триетажна къща с площ от 136 кв. м., разположен в спокоен и предпочитан район на града. Локацията предлага тишина и уединение, като същевременно е в близост до всички удобства.
Жилището е с функционално разпределение – входно антре, две
Продажба
Търговски имот в идеалния център на г. Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Магазин в сграда на търговски комплекс
Ако търсите търговско помещение за Вашия бизнес в топ центъра на гр. Велико Търново - вижте този имот.
Магазин с площ от 32 кв.м. на висок етаж в бизнес сграда. Имотът се предлага със следната степен на завършеност:
• алуминиева дограма
• подове с теракота
• стени -
Продажба
Инвестиционен имот в топ центъра на Габрово
гр. Габрово , кв. "Център"
Къща за основен ремонт на южен склон с прекрасна гледка
Представяме ви отлична възможност за инвестиция или изграждане на мечтания дом в централната част на град Габрово! Имотът е разположен на тих южен склон, съчетаващ удобствата на града с уединението на красивата природа.
Основни характеристики:
• Двор - 350 кв. м. – равен,
Продажба
-17%
За частни лица
Плаж на 100 м
Студио със сервизни помещения за бизнес над плажa в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Жилище със складови помещения в отлично поддържана сграда на 100 м от морето
Предлагаме за продажба студио в отлично поддържанa сграда с постоянно живущи, на 100 метра от плажа в град Бяла. Възможност за начисляване на ДДС.
Апартаментът (40 кв.м.) се състои от:
• Общо помещение с кухня и спална част
• Санитарен възел - оборудван
• Тераса
Имотът
70 000 €84 000 €136 908,10 лв.164 289,72 лв.
(124 €/м2) (242,90 лв./м2)Площ: 563.64 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Имот, подходящ за медицински център в кв. Младост 1
гр. Варна , кв. "Младост 1"
Бизнес имот с отличен потенциал до Delta Planet Mall
Предлагаме за продажба помещение, подходящо за медицински център в кв. Младост 1, на главен булевард, до Delta Planet Mall. Имотът може да се използва и за медицинско представителство, дентален център, рехабилитационен център, хоспис и много други дейности в сферата на медицината
1 100 000 €(2 151 413 лв.)
(1 355 €/м2) (2 649,52 лв./м2)Площ: 812.00 м2
Тип на имота:
Медицински център
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Луксозен двустаен апартамент в центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Комфортно жилище за краткосрочно отдаване до основни градски удобства
Предлагаме за краткосрочен наем луксозно обзаведен двустаен апартамент с комуникативна локация в района на Лятно Кино Тракия, близо до Бул. Васил Левски, бул. Цар Освободител, редица други градски удобства. Подходящ за 4-ма души.
Апартаментът (65 кв.м.) се намира на първи етаж
72 €/нощ(140,82 лв./нощ)
(1,11 €/м2) (2,17 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Резервиран
Ремонтиран апартамент с една спалня в гр. Бобов дол
гр. Бобов дол
Обзаведено жилище в поддържана сграда
Предлагаме ви чудесен двустаен апартамент с площ 64 кв. м, разположен на 2-ри етаж в поддържана жилищна сграда в град Бобов дол. Имотът е изцяло ремонтиран и се предлага с цялото налично обзавеждане, готов за нанасяне веднага.
Разпределението е функционално и удобно:
•
26 000 €(50 851,58 лв.)
(406 €/м2) (794,56 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Елегантна двуетажна къща в затворен комплекс в местност „Лахана“
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Чудесна къща на два етажа между Бургас и Поморие
Предлагаме на вашето внимание изключителен имот, съчетаващ модерна архитектура, висококачествено строителство и отлична локация – в престижната местност „Лахана“, с удобен достъп до центъра на Бургас, летището и очарователния курорт Поморие. Районът е известен със спокойствието
Продажба
За частни лица
Нова сграда съчетание от модерна архитектура и естествени елементи в кв. Кайсиева градина
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Отлично разпределени жилища с 1, 2 и 3 спални в предпочитан район на град Варна
Открийте своето ново жилище в многофункционална жилищна сграда, разположена в квартал Кайсиева градина. Тази уникална сграда съчетава съвременна архитектура с естествени елементи, подчертавайки вниманието към детайла и качеството.
За покупка се предлагат апартаменти с 1, 2 или
от 100 000 €(от 195 583 лв.)
(1 443 - 1 574 €/м2)(2 822,26 - 3 078,48 лв./м2)Площ: 63.53 - 119.44 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Самостоятелна двуетажна къща с двор в гр. Върбица
гр. Върбица
Масивна тухлена сграда след ремонт с магазин, гараж и таванско помещение
Самостоятелна двуетажна къща с магазин на партер, гараж и таванско помещение в отлично състояние и равен двор (380 кв.м.) в гр. Върбица, в близост до язовир Тича, на 39 км североизточно от Котел, на 43 км от областния град Търговище, на 44 км северно от Сунгурларе, на 52 км южно
Продажба
За частни лица
Два магазина в центъра на гр. Нови Пазар
гр. Нови Пазар
Търговски имоти с общ двор на оживена пешеходна алея
Два магазина с общ двор от 428 кв.м. на пешеходна алея с голям чоекопоток в центъра на град Нови Пазар - отлична локация за различни бизнес възможности, едва на 25 км от областния център Шумен. Разположението в оживен район с лесен достъп до основни удобства и услуги, гарантира
Продажба
гарантиран наем
Плаж на 500 м
Панорамен четиристаен апартамент в гр. Царево
гр. Царево
Обзаведено жилище с голяма тераса и гледка към морето, на 500 от плажа
Добре дошли в този добре поддържан апартамент с 3 спални в гр. Царево, разположен близо до супермаркети, търговски център, къщи за гости, куриерски услуги, автогара и др. Един от основните акценти на този апартамент е близостта му до плажа, който се намира само на 500 метра, в
100 000 €(195 583 лв.)
(893 €/м2) (1 746,28 лв./м2)Площ: 112.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-100%
Модерна шивашка фабрика в Югоизточна Индустриална Зона, Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Напълно оборудвана фабрика със стратегическа локация в Пловдив
Предлагаме за продажба изцяло оборудвана шивашка фабрика (РЗП 1770 кв.м.) и дворно място от 1420 кв.м. със стратегическа локация в Югоизточна индустриална зона – кв. Тракия на гр. Пловдив, в близост до Околовръстен път. Намира се на 4 км от летище Пловдив, на 10 км от магистрала
Продажба
Новопостроен медицински център до болница Сърце и Мозък
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Имот със статут на медицински център в кв. Мадика
Партерен имот на две нива със статут на ДКЦ Медицински център в новопостроена сграда с Акт 16 в кв. Мадика, в непосредствена близост до МБАЛ Сърце и мозък, супермаркет, магазини, възлови пътни връзки и други градски удобства. Имотът има отличен бизнес потенциал и е подходящ за
Продажба
Плаж на 1 км
Обзаведен двустаен апартамент с гледка към морето в Созопол
гр. Созопол , Буджака
Жилище в малък комплекс с басейн и барбекю зона
Представяме ви напълно обзаведен двустаен апартамент с морска панорама, разположен в малък, уютен комплекс с басейн и зона за барбекю в град Созопол – един от най-предпочитаните морски курорти в България.
Апартаментът се намира на втори етаж в четириетажна тухлена сграда,
77 000 €(150 598,91 лв.)
(1 132 €/м2) (2 214,69 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 50 м
Тристаен апартамент на плажа в град Обзор
гр. Обзор
Просторно жилище до магазини, ресторанти, спортни площадки и централната градска част
Предлагаме за продажба голям тристаен апартамент, разположен в комплекс от закрит тип на самия плаж в Обзор, в близост до магазини, ресторанти, спортни площадки и централната част на града.
Жилището (обща площ - 112.09 м2, чиста площ - 99.31 м2 плюс общи части - 12.78 м2) се
125 000 €(244 478,75 лв.)
(1 115 €/м2) (2 181,09 лв./м2)Площ: 112.09 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Урегулиран парцел на Буджака в гр. Созопол
гр. Созопол , Плаж Каваци
Панорамен парцел на 250 м от морето
Представяме за продажба просторен парцел с площ от 919 кв.м., подходящ за самостоятелнa къщa или две вили с малък басейн. Имотът има чудесна локация в местност Буджака на град Созопол, на 250 м от морето и на 500 м от плажа.
Парцелът е с правилна форма, с лека денивелация,
110 500 €(216 119,22 лв.)
(120 €/м2) (235,17 лв./м2)Площ: 919.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Просторно жилище с три спални с удобен излаз на бул. България
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Четиристаен апартамент завършен до ключ в кв. Кършияка
Представяме ви просторен и светъл многостаен апартамент в един от най-предпочитаните и развиващи се райони на гр. Пловдив – кв. Кършияка, в непосредствена близост до всички удобства на градската среда, но с усещане за простор и тишина.
Сграда е с получен Акт 16 от 2015 г. –
299 000 €(584 793,17 лв.)
(1 541 €/м2) (3 014,40 лв./м2)Площ: 194.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 200 м
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка от всяка стая
гр. Обзор
Имот в комплекс от затворен тип на 250 м от морето
Представяме ви стилен тристаен апартамент, разположен на последен – пети етаж, в съвременен жилищен комплекс в курортния град Обзор. Имотът предлага ненадмината панорама към морето от всяка стая, а обширната тераса от 60 кв.м. създава усещане за простор и свобода.
Състои се
125 000 €(244 478,75 лв.)
(781 €/м2) (1 527,99 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Апартамент с прекрасна морска гледка в Каварна Парадайс
гр. Каварна
Комфортно обзаведен двустаен апартамент в комплекс с басейн близо до плажа
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на двустаен апартамент с морска гледка в затворен комплекс Каварна Парадайз, близо до плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона (на 1.5 км до самия морски град). Комплексът се поддържа добре, като разполага с голям басейн с шезлонги
54 900 €(107 375,07 лв.)
(845 €/м2) (1 651,92 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Комфортно жилище с красива гледка на 3 минути пеша от плажа
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз, разположен на 3 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град).
Жилището има източно изложение и се намира на 1/4 етаж, обща площ – 65.9 кв.м., чиста площ – 58.21 кв.м.:
• хол с
54 900 €(107 375,07 лв.)
(833 €/м2) (1 629,36 лв./м2)Площ: 65.90 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Магазин в жилищна сграда в кв. Младост 3
гр. София , кв. "Младост 3"
Търговско помещение в сграда с Акт 15
Предлагаме на вашето внимание магазин в кв. Младост 3 в непосредствена близост до автобусна спирка, детска градина и заведения за хранене. Сградата е с Акт 15.
Магазинът се намира на първи етаж, заема обща площ от 149.36 кв.м., разпределението включва търговска част, склад,
250 000 €(488 957,50 лв.)(без ДДС)
(1 674 €/м2) (3 273,68 лв./м2)Площ: 149.36 м2
Тип на имота:
Магазин
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Поземлен имот в гр. Костинброд
гр. Костинброд , гр. София
Земеделска земя до регулация
Предлагаме на вашето внимание поземлен имот с площ от 6 695 кв.м. Парцелът е равен, намира се недалеч от асфалтов път. Костинброд е разположен само на 18 км от столицата и е с добра инфраструктура. Разполага с магазини, кафенета, полицейски участък, здравна служба и редовен
116 017 €(226 909,53 лв.)
(17 €/м2) (33,89 лв./м2)Площ: 6 695.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Лукс
Луксозен апартамент близо до Мол България в кв. "Манастирски ливади - изток"
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Модерно обзаведено жилище в затворен комплекс висок клас строителство с лесен достъп до Околовръстен път
Разгледайте нашето ново предложение за висок клас тристаен апартамент с функционално разпределен интериор, светли и просторни помещения, луксозни общи части и модерни условия за живот в столичния квартал Манастирски ливади – изток, в близост до последната спирка на автобус № 65,
616 200 €(1 205 182,45 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,16 лв./м2)Площ: 237.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Плаж на 450 м
Работещ хотелски комплекс с басейн и невероятна морска гледка в Созопол
гр. Созопол
Функциониращ хотелски комплекс с утвърдено онлайн присъствие и висок рейнтинг
Представяме ви изключителна инвестиционна възможност – напълно функциониращ хотелски комплекс с утвърдена репутация, разположен на ключова локация в гр. Созопол. Имотът се отличава с невероятна панорамна гледка към морето, стилна архитектура, развита инфраструктура и редовен
Продажба
-100%
Двуетажна къща с двор, лятна кухня и гараж в Черноморец
гр. Черноморец
Основно ремонтиран имот в тихата част на морския курорт
Предлагаме за продажба двуетажна къща в гр. Черноморец. Намира се в тихата част на морския курорт, далеч от шума и нощния живот.
Къщата (214 кв.м.) е основно ремонтирана през 2009 г., с Акт 16 и нотариален акт. Състои се от:
• Полуподземен етаж – три помещения, баня с
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент с фронтална гледка море
гр. Созопол
Апартамент в Созопол на първа линия
Уникално предложение от пазара за недвижими имоти - стилен двустаен апартамент с голяма тераса-веранда, невероятна панорамна гледка към морето и Созопол и отлична локация на метри от Райския залив. Имотът е част от малък комплекс с инфинити басейн, ресторант и фитнес.
Жилището
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 642 €/м2) (3 211,06 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас