- страница 58
За частни лица
Двустаен апартамент в сграда ново строителство в кв. Беломорски
гр. Пловдив , кв. "Беломорски"
Апартамент с 1 спалня на 2 етаж в сграда от доказан инвеститор
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент в нова сграда в кв. Беломорски – локация, която комбинира удобния достъп до ключови пътни артерии и спокойствието на зелена и тиха среда. Имотът предлага отлични условия за комфортно и удобно живеене в район с много добра
102 945 €(201 342,92 лв.)
(1 536 €/м2) (3 005,12 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Наем
Хале под наем в Стара Загора, местност Голеш
гр. Стара Загора , кв. "м-т Голеш"
Цена с ДДС
Предлагаме на вашето внимание хале под наем с площ 600 кв.м. Имотът е снабден с електричество и вода. Има заявена мощност за електроенергия 100 KW/h. Пред него има асфалтирана площадка и няма проблеми за достъп на тирове.
Санитарен възел е наличен на 30 м от
Наем
Хале под наем в Стара Загора,местност Голеш
гр. Стара Загора , кв. "м-т Голеш"
Цена с ДДС
Предлагаме на вашето внимание склад с площ 1,000 кв.м. Имотът е снабден с електричество.
Разделен е на три части, като всяка клетка може да се наеме и самостоятелно.
Намира се в квартал Голеш.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За
Продажба
Плаж на 400 м
Два етажа от къща в гр. Приморско
гр. Приморско
Три отделни апартамента с двор на 400 м от плажа
Представяме на вашето внимание три самостоятелни апартаменти, разположени на два етажа от 4-етажна къща в гр. Приморско, едва на 400 м от плажа.
Площта от 270 кв.м. се разпределя между:
• Етаж 3 - два двустайни апартамента, завършени по БДС.
• Етаж 4 - тристаен апартамент,
Продажба
Парцел с ток, вода и канализация в квартал Здравец
гр. Русе , кв. "Здравец"
Голям парцел земя с красива панорама и с лице на път
Представяме ви изключително атрактивен парцел с площ от 14 декара, разположен в урбанизирана територия в кв. Здравец Изток, гр. Русе. Имотът съчетава стратегическа локация, отлична инфраструктура и широк спектър от възможности за застрояване, което го прави подходящ както за
420 000 €(821 448,60 лв.)
(30 €/м2) (58,67 лв./м2)Площ: 14 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Земеделска земя до Околовръстен път, район Южен в Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Южен"
Голям парцел с лице на два пътя в близост до къщи и регулация
Предлагаме на вашето внимание земеделска земя с площ 12,497 кв.м. и лице на два пътя в близост до къщи и регулация в местност Плешево, район Южен на гр. Пловдив. Добра инвестиция с потенциал за значителна възвръщаемост.
Земята е категория 4, НТП Нива, брой върхове –
624 850 €(1 222 100,38 лв.)
(50 €/м2) (97,79 лв./м2)Площ: 12 497.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Равен парцел на 150 метра от регулация в гр. Костинброд
гр. Костинброд , местност Престола
Парцел с правилна форма на 21 км от София
Равен терен, на 100 метра от ул. Константин Преславски. Идентификатор: 38978.631.14. Поради изключителното местоположение, комуникативната локация и близостта до столицата имотът предлага много възможности за развитие. Парцелът е равен, с правилна форма 45/45 метра. Отстои на 40
51 500 €(100 725,25 лв.)
(26 €/м2) (50,39 лв./м2)Площ: 1 999.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
Функционален офис с три помещения до ул. Любляна
гр. София , кв. "Овча купел 1"
Бизнес имот под наем в Овча купел
Търсите офис за вашия бизнес с удобна локация в квартал Овча купел? Предлагаме бизнес имот срещу супермаркет Фантастико и в близост до ул. Любляна, с удобен достъп до бул. Никола Петков, бул. Цар Борис III, ул. Монтевидео, банка, училище, болници. В района са разположени фитнес,
Продажба
Инвестиционен имот в гр. Елхово
гр. Елхово
Просторен бизнес имот с висок потенциал
Отлична инвестиция в сърцето на Елхово – Вашият бизнес с потенциал!
Представяме ви инвестиционен имот, който съчетава стратегическо местоположение, гъвкаво разпределение и широк спектър от възможности за развиване на бизнес. Този имот, с площ от 389 кв. м., е идеален за
Продажба
-29%
За частни лица
Лукс
Плаж на 700 м
ПРОДАДЕН
Нова къща с просторен двор в морския град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Съвременна едноетажна къща на 700 м от морето
Представяме ви съвременна еднофамилна къща ново строителство, разположена в живописния и перспективен черноморски град Бяла. Имотът се намира на тиха и централна улица, в непосредствена близост до магазини и основни удобства, само на 700 метра от плажната ивица. Отлично съчетание
Продажба
Голям парцел между две метростанции - „Софийска Света гора“ и „Летище София“
гр. София , кв. "НПЗ Искър"
Отличен парцел с 50 метра лице на улица в близост до бул. Брюксел
Поземлен имот в зона Искър-север втора част, в близост до бул. Брюксел. Имотът е с изключително комуникативна локация, разположен между две метростанции - „Софийска Света гора“ и „Летище София“, както и до спирки на редовния градски транспорт и на 400 метра от летище
1 500 000 €(2 933 745 лв.)
(321 €/м2) (627 лв./м2)Площ: 4 679.00 м2
гр. София , кв. "Бояна"
Изключителен имот с гараж, паркоместа и луксозни мебели и оборудване
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание този луксозен имот в подножието на Витоша, кв. Бояна, на 10 минути с кола от топ центъра на София (НДК), с удобен достъп до болница Св. София, спирки на градския транспорт, училище, магазини и други градски удобства.
Къщата
Продажба
Слъчнев апартамент с две спални в спокоен квартал на Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Запад"
Тристаен апартамент на среден етаж в кв. Запад
Представяме ви тристаен апартамент за продажба в един от най-предпочитаните квартали на Благоевград – кв. „Запад“, отличаващ се с отлично изградена инфраструктура, спокойна жилищна среда и удобна локация.
Имотът е с площ 89 кв. м. разпределена както следва:
• Просторен
98 000 €(191 671,34 лв.)
(1 101 €/м2) (2 153,61 лв./м2)Площ: 89.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Етаж от къща в красивия български град Трявна
гр. Трявна
Жилище с две спални и комуникативна локация до детска градина, магазини, транспорт
Представяме на вашето внимание втори етаж от двуетажна полумасивна жилищна сграда (1950 година) с вътрешно стълбище в гр. Трявна. Имотът включва 1/2 идеална част от дворната площ от 679 кв.м., навес и сутерен (39 кв.м.).
Етажът е със застроена площ 78 кв.м, и следното
Продажба
Ски лифт на 2 км
Етажи от къща в Новия град в Банско
гр. Банско
Три етажа от четириетажна къща нуждаеща се от малък ремонт в популярен зимен курорт
Предлагаме за продажба приземен етаж, първи и тавански от четириетажна къща в Новия град в гр. Банско. Всички етажи могат да бъдат закупени както заедно така и отделно. Също така при интерес може да бъде продадена цялата къща. Къщата се намира на тихо, спокойно и комуникативно
Продажба
Огромен парцел в регулация в гр. Перник
гр. Перник , кв. "Куциян"
Промишлен имот с висок инвестиционен потенциал в р-н Железни заводи
Предлагаме урбанизиран индустриален парцел с площ 81 304 кв.м., разположен в гр. Перник, район „Железни заводи“. Имотът има изключително стратегическо местоположение – само 100 м от главния път към София, на 26 км от столицата и 10 км от центъра на Перник.
Парцелът е
3 658 185 €(7 154 787,97 лв.)
(45 €/м2) (88 лв./м2)Площ: 81 304.00 м2
Тип на имота:
Промишлен парцел
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-22%
Ексклузивно
Резервиран
Двуетажна къща с голям гараж и дворно място в гр. Клисура
гр. Клисура
Просторен имот с прекрасна гледка в гр. Клисура
Предлагаме за покупка просторна къща с прекрасна гледка в гр. Клисура. Градът се намира в Южна България, отстои на 92 км от град Пловдив и на 33 км от гр. Карлово. Градът разполага с отлично изградена техническа, транспортна, производствена и социална инфраструктура. Цялостна
Продажба
-3%
Двуетажна къща с подпокривно пространство в Дупница
гр. Дупница , кв. "Център"
Имот с потенциал за развитие на бизнес в центъра на града
Представяме на вашето внимание атрактивен имот с множество възможности за развитие, разположен в сърцето на град Дупница. Къщата е ситуирана в непосредствена близост до административни сгради, банки, магазини, училища и всички градски удобства, което я прави особено ценна
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент в луксозен комплекс с Акт 16 в кв. Остромила
гр. Пловдив , кв. "Остромила"
Просторно жилище с мазе и панорамни тераси
Представяме ви отлично тристайно жилище, част от нов, луксозен комплекс с Акт 16, разположен в един от най-тихите и зелени квартали на Пловдив – Остромила. Локацията съчетава спокойствие, простор и прекрасни гледки към Родопите, като същевременно предлага бърз достъп до основни
181 300 €(354 591,98 лв.)
(16 482 €/м2) (32 235,63 лв./м2)Площ: 11.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведени морски апартаменти на двойна първа линия в комплекс Гардения Палас / Gardenia Palace
гр. Поморие , Гранд Хотел Поморие
Жилища на морето в луксозен комплекс с много удобства на първа линия от две страни - на море и на езеро
"Гардения Палас" / Gardenia Palace е великолепен ваканционен комплекс с уникално местоположение. Комплексът е разположен на двойна първа линия море, построен е на уникален естествен провлак, отделящ Поморийското езеро от Черно море. Освен с първа линия, комплексът се отличава с
от 186 330 €(от 364 429,80 лв.)
(2 000 - 2 200 €/м2)(3 911,66 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 88.73 - 173.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Уникален имот с впечатляваща панорама във вилна зона Крушевски баир, гр. Севлиево
гр. Севлиево
Два съседни парцела с обща площ от 2232 кв. м. и лице 40 метра
Уникален имот с впечатляваща панорама – 2232 кв. м. намиращ се във вилна зона Крушевски баир, гр. Севлиево!
Представяме ви изключителен имот, състоящ се от два съседни парцела разположени в живописната вилна зона Крушевски баир, в землището на гр. Севлиево.
Имотът се намира
Продажба
За частни лица
Комплекс от 6 пасивни къщи с малък двор и две паркоместа в кв. Беломорски
гр. Пловдив , кв. "Беломорски"
Енергийно ефективен дом с три спални и минимални разходи
Отлична възможност в Пловдив!
Представяме ви иновативен проект от 6 сертифицирани пасивни къщи, разположени в престижния квартал Беломорски – само на минути от центъра на Пловдив, но с усещане за тишина, простор и близост до природата. Един от кварталите на град Пловдив,
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Земеделска земя в района на Къмпинг Градина
гр. Черноморец
Парцел за инвестиции с лице на главен път в Черноморец
Предлагаме на Вашето внимание прекрасна възможност за инвестиция в земя в гр. Черноморец, местност Герени, на 23 км от град Бургас и на 6 км от град Созопол. Разстоянието до плажа на къмпинг Черноморец е 300 м, а до плажа на Градина (север) -150 м. Парцелът е подходящ за
Продажба
Лукс
Комплекс VMV Residence/ВМВ Резидънс до Ловен парк
гр. София , кв. "Дианабад"
Последни жилища с гледки към Витоша и вътрешен двор в кв. Дианабад
Предлагаме на вашето внимание VMV Residence - апартаменти в завършена сграда с топ локация в столичния кв. Дианабад с Акт 16 от 2022 г.
Комплексът се намира в един от най-търсените за инвестиция райони на столицата. Радва се на местоположение на тиха улица до ул. „Никола
от 692 343 €(от 1 354 105,21 лв.)
(2 580 €/м2) (5 046,04 лв./м2)Площ: 268.35 - 321.08 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Бутикова сладкарница с работилница до ВИНС и Морска градина
гр. Варна , кв. "Център"
Модерна работилницата, оборудвана с най-висок клас уреди за преработката на скъп шоколад в идеален център
Имаме удоволствието да представим за продажба бутикова сладкарница с напълно оборудвана работилница с най-висок клас уреди за преработката на скъп шоколад. Имотът има големи стъклени витрини към улицата, разположен в идеалния център на морската столица Варна, точно до хотел
214 400 €(419 329,95 лв.)
(4 000 €/м2) (7 823,32 лв./м2)Площ: 53.60 м2 Партер
Тип на имота:
Заведение
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 200 м
Два панорамни парцела над пристанището в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Съседни парцели с денивелация на панорамен хълм
Предлагат се за продажба два съседни парцела, разположени на панорамния хълм над новоразширеното пристанище в Бяла, на пешеходно разстояние (200 м) до плажа. В района вече са изградени малък комплекс от къщи и комплекси с апартаменти.
Парцелът е с денивелация и следните
299 940 €(586 631,65 лв.)
(60 €/м2) (117,35 лв./м2)Площ: 4 999.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с Акт 14 в район Долна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Просторно ново жилище със спокойна локация в морската столица Варна
Предлагаме за продажба нов тристаен апартамент, разположен на първи етаж над партер в пететажна сграда с Акт 14 в кв. Долна Трака - тих и спокоен район с добре изградена инфраструктура, с бърз и удобен достъп до главен булевард, на 10 мин от центъра на град Варна. Сградата ще
157 000 €(307 065,31 лв.)
(1 743 €/м2) (3 408,05 лв./м2)Площ: 90.10 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Парцел в регулация в град Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "в.з. Север"
Имот за промишлено строителство в район Север
Предлагаме за продажба атрактивен урегулиран поземлен имот с площ от 2 383 кв.м, разположен в индустриалната зона на гр. Кюстендил. Парцелът попада в урбанизирана територия с предназначение за производствено-складова дейност, което го прави изключително подходящ за изграждане на
Наем
Офис под наем на главен булевард до Катедрала във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Бизнес помещение на партерен етаж в двуетажна сграда
Офис на главен булевард, до Катедрала. Подходящ е за адвокатска кантора, счетоводна къща, рекламна агенция, както и за редица други бизнес приложения. Предлага всички предпоставки за успешни бизнес начинания – светло помещение, качествено строителство, видимост към главен
Продажба
Оборудвано заведение на главна улица в град Бобов дол
гр. Бобов дол
Работещо заведение след ремонт с отличен потенциал
Ако търсите готов бизнес с реален доход и потенциал за развитие – това предложение е за вас!
Напълно оборудвано и функциониращо заведение с площ от 39 кв. м., разположено на главна улица в гр. Бобов дол. Имотът е след основен ремонт, в отлично състояние и готов за продължаване