- страница 54
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Имот с панорамна гледка към върховете на Стара планина
гр. Априлци
Два парцела с асфалтов достъп и стара къща в кв. Острец, Априлци
Предлагаме за продажба имот с уникално местоположение и несравнима гледка към върховете Ботев, Мара Гидик и Острец, разположен в тихата и живописна махала на кв. Острец, гр. Априлци.
Имотът включва два парцела с асфалтов достъп:
• Парцел от 500 кв.м., използван като овощна
Наем
Офис в центъра на града до Съдебната палата
гр. Бургас , кв. "Център"
Офис с отлична локация в Бургас
Предлагаме под наем офис с отлична локация – в самия център на града, в непосредствена близост до Съдебната палата и ключови институции. Имотът е разположен на 3-ти етаж в тухлена сграда с асансьор, което осигурява удобство и лесен достъп за служители и клиенти.
Характеристики
Продажба
Лукс
Плаж на 450 м
Апартаменти в целогодишно работещ луксозен комплекс в Свети Влас
гр. Свети Влас , хипермаркет „Меркурий“
Ваканционни имоти с обзавеждане в цената близо до плаж
Не пропускайте днешното ни предложение за оборудвани и обзаведени апартаменти в комплекс с отлична локация и изградена инфраструктура.
Предлагаме ви чудесни двустайни и тристайни ваканционни жилища в луксозен целогодишно работещ комплекс в курорта Свети Влас. Намира на
от 126 342 €(от 247 103,47 лв.)
(980 €/м2) (1 916,72 лв./м2)Площ: 128.92 - 206.26 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort
гр. Созопол
Новообзаведен ваканционен апартамент в Созопол
Отличен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort с голяма зелена територия, множество басейни, разнообразие от ресторанти, барове, магазини, спортни площадки, детски кътове и други услуги. Разположен е на първа линия от морето, само на 30 км от летище
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 967 €/м2) (3 847,53 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 450 м
Луксозна жилищна сграда с Акт 16 в Поморие
гр. Поморие
Апартаменти луксозно ново строителство в сграда на 450 м от морето
Предлагаме на вашето внимание жилищна сграда ново строителство с магазини и гаражи в гр. Поморие, на 450 метра от морето, в близост до до комплексите за рехабилитация.
Проектът представлява жилищна сграда, изградена в дворно място с площ 871 м2, представляващо гр. Поморие. Акт
от 84 204 €(от 164 688,71 лв.)
(1 800 - 2 000 €/м2)(3 520,49 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 46.78 - 66.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Просторен пентхаус на две нива в кв. Ставропол, гр. Пазарджик
гр. Пазарджик , кв. "Ставропол"
Модерно жилище за довършване до учебни заведения и парк Стадиона
Новото ни предложение включва просторен и светъл мезонет на две нива в кооперация с контролиран достъп в тихия квартал Ставропол на гр. Пазарджик, с удобна локация близо до топ центъра на града, до няколко училища, детски градини, детска кухня, парк Стадиона, удобен градски
Продажба
Плаж на 2 км
Урбанизиран парцел до Vineyards SPA Resort
гр. Каблешково , гр. Бургас
Имот с потенциал за изграждане на ваканционен комплекс край Каблешково
Предлагаме за продажба урбанизиран поземлен имот с площ 6764 кв.м., разположен в местност „Рекица“ в землището на град Каблешково. Парцелът е с отличен достъп и се намира в непосредствена близост до престижния Vineyards SPA Resort, което го прави изключително подходящ за
320 000 €(625 865,60 лв.)
(47 €/м2) (92,53 лв./м2)Площ: 6 764.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Нов мащабен жилищен проект в кв. Кайсиева градина
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Модерна градска визия в динамичен район с удобна инфраструктура и близост до зелени площи - отлична комбинация между удобство, стил и спокойствие
Предлагаме за продажба разнообразие от функционално разпределени апартаменти в нов мащабен проект на доказала се фирма в кв. Кайсиева градина. Отличава се с подчертана градска визия и естетично балансирана фасада, разнообразие в цветовите елементи и функционално разпределение на
от 102 500 €(от 200 472,58 лв.)
(1 037 - 1 612 €/м2)(2 028,20 - 3 152,80 лв./м2)Площ: 68.12 - 194.75 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Два големи парцела земеделска земя в съседство с „Лукойл Нефтохим Бургас“
гр. Бургас , кв. "Долно Езерово"
Поземлени имота със статут на земеделска земя до Нефтохимическия комбинат
Предлагаме за продажба два съседни поземлени имота със статут на земеделска земя, разположени в индустриалната зона на Бургас – непосредствено до Нефтохимическия комбинат „Лукойл Нефтохим“.
Характеристики:
• Обща площ - 92 146 кв. м.
• Статут - земеделска земя
• Локация -
Продажба
Ексклузивно
Резервиран
Изцяло южен двустаен апартамент в Лукс Билдинг 7
гр. София , кв. "Малинова долина"
Новопостроен апартамент в сграда пред Акт 15 в кв. Малинова долина
Ново предложение за покупка на изцяло южен двустаен апартамент пред Акт 15 в кв. Малинива долина, в близост до Национална Спортна Академия, Зимен Дворец на спорта, висшите учебни заведения и места за забавления, които предлага Студентски град, до новоизградения булевард Проф.
162 610 €(318 037,52 лв.)
(2 300 €/м2) (4 498,41 лв./м2)Площ: 70.70 м2 Етаж: 4
гр. Пловдив , кв. "Център"
Обзаведена 4-етажна къща със зимна градина в Бунарджика
С удоволствие Ви представяме луксозна четириетажна къща, разположена в центъра на културната столица на страната град Пловдив, на Бунарджика Хълм сред зеленина на тиха и спокойна улица. Имотът е завършен в модерен стил с висококачествени материали.
Този прекрасен дом (370
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 140 м
Различни видове апартаменти в комплекс ''Милениум II'', Свети влас
гр. Свети Влас
Апартаменти в к.к Свети Влас на брега на Черно море
Предлагаме за продажба различни видове апартаменти в нов ултра-модерен жилищен комплекс, в оживения курортен град Свети Влас на брега на Черно море. Намират се в тих и спокоен район, само на 140 м от златистия пясъчен плаж и в същото време в центъра на курорта.
Комплекс
119 900 €(234 504,02 лв.)
(1 750 - 2 100 €/м2)(3 422,70 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 68.51 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Регулиран парцел в местност Кукурево, гр. Разлог
гр. Разлог
Просторен парцел за инвестиция сред живописна природа и панорама към Пирин планина
Голям регулиран парцел с отличен инвестиционен потенциал, подходящ за строеж на имение с басейн, комплекс от къщи и др. в живописната местност Кукурево сред спокойствие, красива природа, чист въздух и панорамна гледка към Пирин планина.
Имотът (7401 кв.м.) се характеризира
370 000 €(723 657,10 лв.)
(50 €/м2) (97,78 лв./м2)Площ: 7 401.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Ексклузивно
Просторен апартамент в тухлена сграда в град Горна Оряховица
гр. Горна Оряховица
Слънчев апартамент с мазе и таванско помещение до болница и парк
Представяме за продажба голям апартамент в град Горна Оряховица, в близост до болница, бензиностанции, магазини, кафене, училище, църква, полицейски участък, детска градина, автобусна спирка (200 м), Лесопарка, на 3 км от жп гара. Имотът е с изложение юг-север-запад и обща площ
106 000 €(207 317,98 лв.)
(1 082 €/м2) (2 115,92 лв./м2)Площ: 97.98 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Лукс
Просторни апартаменти с Акт 16 в центъра на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Последни жилища с 2 спални в новопостроена сграда в центъра на Пловдив
Изберете дом в компактна сграда на 6 етажа с два отделни входа и малко на брой апартаменти.
За покупка се предлагат последните жилища с 2 спални!
Строителството се изпълнява с висококачествени материали и технологии, отговарящи на най-съвременните изисквания:
• монолитна
от 235 280 €(от 460 167,68 лв.)
(1 410 €/м2) (2 757,97 лв./м2)Площ: 166.85 - 166.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Плаж на 450 м
Къща на 4-ри етажа в Поморие
гр. Поморие
Обзаведена къща в Поморие
Предлагаме на вашето внимание къща с площ 230 кв.м. в сърцето на Поморие.
Имотът е на 4 етажа, всеки включващ дневна, спалня и баня с тоалетна. Наличен е отделен електромер на всяко ниво.
Къщата е с два нотариални акта, може да се ползва като къща за гости или да се продава
Продажба
Едностаен апартамент в тухлена сграда в гр. Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Бузлуджа"
Обзаведено жилище в спокоен квартал на гр. Кюстендил
Предлагаме за продажба изключително практичен и уютен едностаен апартамент, разположен на четвъртия етаж в малка и добре поддържана тухлена сграда, построена през 1996 г. Локацията на имота съчетава спокойствие и удобство – на тиха улица, с добра инфраструктура и лесен достъп до
46 000 €(89 968,18 лв.)
(1 394 €/м2) (2 726,31 лв./м2)Площ: 33.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Наем
За частни лица
Просторен тристаен апартамент под наем в центъра на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Светъл и уютен апартамент с 2 спални и отлична локация в сърцето на Пловдив
Имаме удоволствието да ви представим светъл и уютен тристаен апартамент с отлична локация в сърцето на Пловдив – в малка, добре поддържана кооперация. Жилището съчетава удобството на централното разположение с домашния уют и спокойствието, което търсите.
Характеристики на
1 350 €/месец(2 640,37 лв./месец)
(12 €/м2) (24 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Резервиран
Луксозен апартамент с панорамна морска гледка на първа линия
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Тристаен апартамент в м-т Кабакум, Варна
Представяме ви елегантен тристаен апартамент, разположен в съвременна сграда с Акт 16 от 2019 г., само на няколко метра от плажа в местността Кабакум – една от най-желаните локации по Северното Черноморие. Имотът е разположен на трети етаж, с площ от 82 кв.м и югоизточно
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 951 €/м2) (3 816,25 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Етаж от къща в Кюстендил – чудесна локация и отличен потенциал
гр. Кюстендил , кв. "Бузлуджа"
Имот с две спални, двор и мазе в кв. Бузлуджа
Предлагаме за продажба самостоятелен етаж от къща с обща площ 123 кв. м., разположен в тих и предпочитан район на град Кюстендил. Жилището предлага удобство, функционалност и възможност да бъде трансформирано според вашите желания и стил.
Разпределение:
• Просторно антре,
Продажба
Регулиран парцел на Асеновградско шосе в район Южен, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Южен"
Имот за застрояване до 10 метра със сонда и ограда близо до градски удобства
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на регулиран парцел с площ 639 кв.м., подходящ за ниско застрояване (до 10 m) в комуникативен район до Асеновградско шосе, район Южен. Парцелът е разположен в градска част и осигурява лесен достъп до основни удобства и транспорт.
Продажба
Лукс
Жилища в елитния комплекс Посейдон / Poseidon между Равда и Несебър
гр. Несебър , кв. "Аурелия"
Работещ ваканционен комплекс на 5 мин. от плажа
"Посейдон" / Poseidon е величествен ваканционен комплекс, който е олицетворение на най-смелите идеи на своите създатели. Комплексът е разположен в непосредствена близост до работещия комплекс "Естебан", на 350 м. от плажа (5 мин пеша), в приятна местност между Равда и Несебър, на
от 95 000 €(от 185 803,85 лв.)
(1 600 - 1 962 €/м2)(3 129,33 - 3 837,34 лв./м2)Площ: 58.80 - 193.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Просторна къща на три етажа на метри от плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведен имот с четири спални и гледка към морето в един от най-атрактивните райони на града
Предлагаме функционална, напълно обзаведена, триетажна къща, намираща се на метри от плаж Кабакум, в един от най-атрактивните райони на града. Отличен баланс между перфектна инфраструктура и възможност за пълноценен отдих. Локацията предлага всички удобства на пешеходно
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 1.8 км
Традиционна къща с голям двор в центъра на град Банско
гр. Банско
Една от най-старите къщи с история в сърцето на планинския град
Имаме уникално предложение за продажба – една от най-старите къщи - Сирлещовата къща, строена през 16 век с двор (1874 кв.м.). През годините на турското робство, зад яките зидове са се укривали комити и хайдути, и чести гости са били Яне Сандански, Гоце Делчев и Пейо Яворов. Тук
Продажба
Просторен парцел в регулация в гр.Бяла
гр. Бяла (Варна)
Подходящ за жилищно строителство
Предлагаме за продажба просторен парцел в градска регулация. Намира се в Гръцката махала на град Бяла, област Варна. Подходящ е за жилищно строителство. Парцелът граничи с три улици, което дава възможност да се раздели на две.
Вода, електричество и канал – на улицата.
79 255 €(155 009,31 лв.)
(55 €/м2) (107,57 лв./м2)Площ: 1 441.00 м2
гр. Божурище
Градски къщи с двор и удобства на 3 км от столицата
Имаме удоволствието да представим нов затворен комплекс от еднофамилни къщи в квартал „Максим Горки“, гр. Божурище – на едва 3 км от София. Локацията съчетава удобството на бързия достъп до столицата с предимствата на спокоен и екологично чист район, в близост до Витоша и
Продажба
Семеен хотел в Тополовград
гр. Тополовград , гр. Ямбол
Имот с добра локация
Предлагаме на вашето внимание до скоро функциониращ семеен хотел, две звезди с механа и кафене (на приземен етаж) в централната част на град Тополовград, който е разположен на северния склон на Сакар планина. В града функционира етнографски музей, който разполага с над 6000
Продажба
Лукс
Плаж на 250 м
Обзаведени апартаменти на 250 м от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Модерен ваканционен комплекс с басейн и отлична поддръжка. С Акт 16 за сезон 2024!
Изберете своя нов дом на морето в модерен комплекс с Акт 16 и отлична локация близо до главния път, свързващ Слънчев бряг със Свети Влас и Елените, на кръстовището срещу супермаркет "Меркурий".
Комплексът е на пешеходно разстояние от плажа - само на 250 м.
Съвременен стил,
от 161 835 €(от 316 521,75 лв.)
(1 815 - 1 947 €/м2)(3 549,83 - 3 808 лв./м2)Площ: 83.12 - 100.12 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Тристаен апартамент на 200 м от морето и яхт клуба в Свети Влас
гр. Свети Влас
Обзаведен апартамент с Акт 16 без такса поддръжка
Разгледайте нашето ново предложение от пазара за недвижими имоти - готов за нанасяне тристаен апартамент в жилищна сграда с
Акт 16 и безплатен паркинг, но без такса поддръжка, с отлична локация на 200 м от морето и яхт клуба в Свети Влас, на пет минути пеша от автобусна спирка
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 638 €/м2) (3 203,17 лв./м2)Площ: 82.43 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Промишлен имот в гр. Костенец
гр. Костенец
Парцел с четири халета и обособени по-малки помещения
Промишлен имот в гр. Костенец. Градът е разположен в подножието на Рила планина, на около 61 км югоизточно от София, на 28 км от ски курорт Боровец, на 8 км от СПА курорт Долна Баня, на 17 км от град Ихтиман и на 6 км от автомагистрала „Тракия“.
Имотът е с площ 31 628 кв. м.,
1 500 000 €(2 933 745 лв.)
(47 €/м2) (92,76 лв./м2)Площ: 31 628.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец