- страница 68
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
Тристаен апартамент под наем в района на Операта в морската столица
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведен апартамент с две спални в топ центъра на Варна
Предлагаме под наем апартамент с две спални в района на Операта, на пешеходно разстояние от Катедралата, Градска болница, Централна поща, Колхозен пазар, множество ресторанти и кафенета в топ центъа на морската столица Варна.
Апартаментът (чиста площ – 100 кв.м.) се намира на
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(7 €/м2) (13,69 лв./м2)Площ: 100.00 м2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Обзаведен двустаен апартамент в район Погреби, кв. Христо Ботев
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Готов за нанасяне апартамент с удобен достъп до възлови булеварди и градски удобства
Изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент на втори етаж в тухлена сграда (2007 година) с асансьор и контролиран достъп в район Погреби.
Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван, с изложение юг-север и чиста площ – 55 кв.м.
Състои се от:
• Дневна
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(9,09 €/м2) (17,78 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Продава се тристаен апартамент в град Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Еленово 2"
Обзаведено жилище в кв. Еленово 2
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент с площ 77 кв.м. в панелна сграда с асансьор в кв. Еленово 2 в Благоевград, като предлага лесен достъп до училища, детски градини, магазини, детски площадки.
Апартаментът е обзаведен с качествени мебели, разположен е на 3 етаж,
90 000 €(176 024,70 лв.)
(1 169 €/м2) (2 286,04 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Наем
Голям офис с две паркоместа в многофункционална сграда в кв. Студентски град
гр. София , кв. "Студентски град"
Голям офис в многофункционална сграда с офиси, две нива подземни гаражи, хранителен супермаркет. Сградата се намира до парк Студентски, с удобен излаз на ул. Акад. Стефан Младенов. Освен с отлично местоположение се отличава с красива фасада и дизайн и високо качество на
3 384 €/месец(6 618,53 лв./месец)(без ДДС)
(8,02 €/м2) (15,68 лв./м2)Площ: 422.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
За частни лица
Нов двустаен апартамент в широкия център на Варна
гр. Варна , кв. "Погреби"
Луксозно обзаведено жилище с южно изложение до идеалния център на морската столица
Готов за нанасяне двустаен апартамент в широкия център на град Варна, на тихо и спокойно място до идеалния център на Варна и всички културни обекти, банкови офиси, магазини, училища, детски градини, с изградена отлична инфраструктура.
Жилището е ново (2017 година),
512 €/месец(1 001,38 лв./месец)
(9,31 €/м2) (18,21 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 4 км
Двустаен апартамент в кв. Владиславово
гр. Варна , кв. "Владислав Варненчик 1"
Жилище с удобна локация в гр. Варна
Предлагаме двустаен апартамент в кв. Владиславово. Локацията е много комуникативна, осигурява лесен автомобилен достъп, както и удобно придвижване с градски транспорт. Отлично съчетание на паркова и градска среда. В близост ще отриете детски градини, както и основни и средни
75 500 €(147 665,17 лв.)
(1 162 €/м2) (2 271,77 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 9
Къща в централната част на град Трявна
Продава се новопостроена сграда в центъра на гр. Трявна.
Застроената разгъната площ на сградата е 180,71кв.м, като в нея са обособени три отделни апартамента с независими един от друг входове. Единият апартамент е разположен на целият първи етаж, а другите два са
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент в комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилище с панорамна тераса и възможност за покупка на паркомясто
Предлагаме двустаен апартамент по БДС в зеления и тих кв. Виница от затворен тип комплекс с прекрасен озеленен двор, барбекю, видеонаблюдение и охрана.
Разпределението включва дневен тракт с кухненски бокс, спалня и една голяма тераса, баня отделно, тоалетна отделно. Към
100 685 €(196 922,74 лв.)
(1 300 €/м2) (2 542,58 лв./м2)Площ: 77.45 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Регулиран парцел с предпочитана локация в гр. Кричим
гр. Кричим
Парцел с лице на асфалтов път близо до областния център гр. Пловдив
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на регулиран парцел с лице на асфалтов път в гр. Кричим, където да построите своя мечтан дом. Намира се близо до църква, общински пазар, река Въча, ресторант, магазини, крепост Кричим, с удобен достъп до Общината и други централни
Продажба
-4%
Плаж на 250 м
Обзаведено жилище на 250 метра от плажа в Каварна
гр. Каварна
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
Апартамент с две спални в комплекс „Каварна Хилс”. Комплексът е разположен в морската туристическа зона на град Каварна, в непосредствена близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини, кафе-бар и дискотека. Центърът на Каварна е само на 3 км. Комплексът предлага на своите
98 900 €103 000 €193 431,59 лв.201 450,49 лв.
(1 005 €/м2) (1 965,77 лв./м2)Площ: 98.40 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 400 м
Парцел за инвестиция в гр. Поморие
гр. Поморие
Урегулиран парцел на пешеходно разстояние до плажа
Атрактивно предложение за покупка на регулиран парцел с площ от 856 кв.м. с отлична локация в гр. Поморие, едва на 2 минути пешеходно разстояние от плаж.
Имотът е разположен на асфалтов път, в близост до електричество и вода. Предлага се за продажба срещу обезщетение.
Има
Наем
Тристаен апартамент под наем до Медицински университет-Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведен апартамент в центъра на града
Представяме на вашето внимание тристаен апартамент под наем близо до центъра на гр. Варна, с една от най-предпочитаните за живеене локации, в близост до ВИНС, Червен площад, Медицински университет, Морска градина.
Свободен от 15.септември за дългосрочно ползване.
Изцяло
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(8,89 €/м2) (17,39 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Просторен апартамент в центъра на Горна Оряховица
гр. Горна Оряховица
Напълно обзаведено многостайно градско жилище
Представяме на вашето внимание многостаен апартамент с комуникативна локация в центъра на гр. Горна Оряховица, близо до възлова улица, парк, магазини, Районен съд, ресторанти, медицински център, стадион и други градски удобства.
Жилището е с площ 147 кв.м., разположено на
120 000 €(234 699,60 лв.)
(816 €/м2) (1 596,60 лв./м2)Площ: 147.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-17%
Къща на 6 етажа за продажба в Свети Влас
гр. Свети Влас
Къща с гледка към морето с 18 стаи, подходяща за семеен хотел
Предлагаме на вашето внимание къща с обща разгърната площ 800 кв.м. и прилежащ двор от 350 кв.м. в централната част на Свети Влас, на 150 метра от централната търговска зона с директен достъп до Стара Планина. Постройката предоставя идеалната възможност за живеене в изключителен
Продажба
Къща в село Станьовци
гр. Перник
Имот с двор и вътрешна баня на 39 км от Перник
Имотът, който предлагаме на Вашето внимание, се намира в с. Станьовци, Западна България. Селото е част от община Брезник, област Перник – на 19 км югозападно от гр. Брезник, на 39 км северозападно от гр. Перник, на 64 км източно от София. Районът е полупланински с живописна
Продажба
-28%
Бизнес имот разположен на комуникативно място в гр. Габрово
гр. Габрово , кв. "Център"
Масивна бизнес сграда с басейн, кафе и търговски обекти
Бизнес имот представляващ самостоятелен обект в сграда, разположен на комуникативно място в гр. Габрово. Това е най-дългият град в България - с дължина около 25 километра и ширина на места само около 1 километър.
Имотът е с разгъната застроена площ от 678 кв. м. разпределени
330 000 €460 200 €645 423,90 лв.900 072,97 лв.
Площ: 678 м2 Двор: не
Тип на имота:
Промишлена сграда
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Тристаен апартамент на първа линия в Мидия Гранд Ризорт / Midia Grand Resort
гр. Ахелой
Просторно жилище с обширна морска панорама във ваканционен курорт Ахелой
Изключително просторен тристаен апартамент с обширна морска панорама, разположен на брега на морето в комплекс ”Мидия Гранд Резорт - Ахелой Палас”. Ваканционният комплекс е с впечатляваща локация: от едната му страна се разбиват вълните на Черно море, а от другата тихо ромоли
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 069 €/м2) (2 091,49 лв./м2)Площ: 173.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Апартамент с 2 спални в гр. Ахтопол
гр. Ахтопол
Обзаведено жилище на много тихо и спокойно място
Предлагаме ви апартамент с 2 спални в гр. Ахтопол. Сградата, където се намира жилището е панелна, на метри от морето. Апартаментът е разположен на 3 жилищен етаж. Разполага с директна гледка към морето. Мястото е много тихо и спокойно, далеч от заведенията на града и в същото
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 055 €/м2) (2 063,11 лв./м2)Площ: 90.06 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Новостроящи се еднофамилни къщи в кв. Беломорски
гр. Пловдив , кв. "Беломорски"
Две двуетажни къщи на предпочитана локация в Пловдив
Представяме на вашето внимание две изключително атрактивни еднофамилни къщи в кв. Беломорски, Пловдив. Имотите са с южно изложение, разположени на два етажа със функционално разпределение между:
• Етаж 1 (85 кв.м.)- входно антре, голям и просторен хол с кухненски бокс, тоалетна
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Хотел в красивия планински град Тетевен само на 100 км от град София
гр. Тетевен
Проект за СПА комплекс с рехабилитационен център
Имотът се намира в старопланинско градче, сгушено сред омайно красиви прохладни гори и величествени стръмни върхове. В града можете да видите едни от най-красивите природни забележителности в България и да се насладите на културното наследство от древността.
Обектът се намира
Продажба
Плаж на 4 м
Луксозни апартаменти за целогодишно живеене в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Пететажна сграда с предпочитана локация и удобен достъп до Морската градина
Изберете своя нов дом в новострояща се жилищната сграда, разположена във високата и тиха част на кв. Бриз, над стадион „Варна“, на пешеходно разстояние от Морската градина, квартал Чайка, хипермаркет Кауфланд и на 5 мин с автомобил от центъра на морската столица. В квартала се
от 280 500 €(от 548 610,32 лв.)
(1 516 - 2 521 €/м2)(2 965,04 - 4 930,65 лв./м2)Площ: 137.45 - 184.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 2 км
Вила в м-т Кулака - Балчик на 2 км. от плажа
гр. Балчик , м-т Кулака
Готов за ползване имот с поддържана градина
Вила в м-т Кулака, тихо място с чист въздух само на 2 км. от морето. Има магазин за хранителни стоки само на 10 минути пеша.
Първият етаж е с площ 36 кв. м. представлява две стаи, едната се ползва за кухня. Има допълнителен навес, който е направен като лятна кухня. В приземния
Продажба
Първи етаж от къща в град Дупница
гр. Дупница
Готов за живеене етаж от къща в град Дупница
Продава се етаж от къща в град Дупница. Етажът е готов за живеене. Има обзавеждане и е направен ремонт. Подовата настилка е ламинат, плочки и паркет, които са в идеално състояние. Сменена е дограмата. Банята и тоалетната са след основен ремонт.
Етажът е с площ 96.00 кв. м. и
Продажба
Земеделска земя кв. Долно Езерово
гр. Бургас , кв. "Долно Езерово"
Земеделска земя с лице на главен път и регулация в гр. Бургас
Предлагаме на вашето внимание земеделска земя с площ 8 987 кв.м. Атрактивен имот, намиращ се по пътя Долно Езерово-Лукойл, подходящ за складова база, производствена база, паркинг, изграждане на парници и др. дейности.
Земята е с лице на пътя и в близост до ток, вода и къщите
Продажба
Голям парцел в регулация в популярния СПА курорт Велинград
гр. Велинград
Парцел за строителство на хотел, санаториум и др.
Предлагаме на вашето внимание уникална възможност за инвестиция в един от най-популярните СПА курорти в България – Велинград. Парцелът е с площ от 11,816 кв. м. и е в регулация, което го прави идеален за строителство на хотел, санаториум или друг тип обект.
Предимства на
450 000 €(880 123,50 лв.)
(38 €/м2) (74,49 лв./м2)Площ: 11 816.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент в сграда пред Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилище в нова сграда с модерна архитектура и озеленено околоблоково пространство
Представяме за продажба двустаен апартамент в сграда пред Акт 16 в кв. Виница. Апартаментът се намира на 1-ви етаж в сграда с контролиран достъп и асансьор, с модерна архитектура и приятни озеленено околоблоково пространство.
Имотът е с площ разпределена между:
• дневна с
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 074 €/м2) (2 100,90 лв./м2)Площ: 88.44 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Уютен хотел с басейн и голяма лятна градина в центъра на град Априлци
гр. Априлци , Ново село
Хотел с удобства в живописен планински район
Представяме Ви прекрасен имот в сърцето на туристическото градче Априлци в Централен Балкан. Имотът е отлична инвестиция в прекрасен планински район.
Имотът се състои от хотелска част с красив изглед на три етажа, с две крила, двор с басейн, ресторант/лятна градина и открит
Наем
Два функционални офиса в центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Бизнес помещения с отлична локация до Катедралата
Атрактивно предложение за Вашия бизнес в морската столица на България – Варна, в идеалния център, само на 200 м от Катедралата, на 400 м от пешеходната зона и на 450 м от Градска съдебна палата.
Офисите са разположени на приземно ниво един до друг. Единият е с квадратура
Наем
За частни лица
Лукс
Дентален кабинет в луксозна бизнес сграда в Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Оборудван център под наем с топ локация
Предлагаме на Вашето внимание дентален кабинет (45 кв.м.) на партерно ниво в сграда ново качествено строителство, разположена в оживен район в центъра на град Пловдив, между хълм Бунарджика и Цар Симеоновата градина, близо до Пеещите фонтани, бул. Руски, Мол Марково тепе,
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(18 €/м2) (34,77 лв./м2)Площ: 45.00 м2
Тип на имота:
Зъболекарски кабинет
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Кафе-аперитив на две нива в центъра на Асеновград
гр. Асеновград , Районна прокуратура Асеновград
Заведение на ключово място в самия център на града
Предлагаме на вашето внимание кафе-аперитив на две нива в центъра на Асеновград.
Имотът е с площ 106 кв. м. включва:
• Партерно ниво 2 зали –за пушачи и непушачи + баня с тоалетна+ отделна тоалетна
• Сутерен - кухня с 8 работни места с мивки, техника за готвене и др.
•
205 000 €(400 945,15 лв.)
(1 934 €/м2) (3 782,50 лв./м2)Площ: 106.00 м2 Партер
Тип на имота:
Заведение
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив