Имоти в област Благоевград за продажба и под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
Ски лифт на 1.5 км
Готов за нанасяне апартамент под наем в Сейнт Джон Хил/ St. John Hill
гр. Банско , Комплекс Св. Иван Рилски
Партерно студио в поддържан комплекс близо до Кабинковия лифт
Търсите имот под наем в популярния ски курорт Банско? Имаме отлично предложение за вас – напълно обзаведено студио в затворен комплекс Сейнт Джон Хил/ St. John Hill в местността Свети Иван - изключително спокойно и тихо място, в близост до кабинковия лифт, центъра на града и
220 €/месец(430,28 лв./месец)
(6,02 €/м2) (11,77 лв./м2)Площ: 36.56 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 2.5 км
Парцел с отлична локация до градския парк в Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Просторен имот с потенциал за къща или малка жилищна сграда в централна зона
Предлагаме за продажба парцел с площ от 1402 кв. м, разположен на метри от градския парк и само на 5 минути от центъра на гр. Банско – една от най-предпочитаните дестинации за целогодишен туризъм и инвестиции.
Имотът се намира в тиха и същевременно изключително комуникативна
231 000 €(451 796,73 лв.)
(165 €/м2) (322,25 лв./м2)Площ: 1 402.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Ски лифт на 800 м
Реновиран двустаен апартамент в Regnum Bansko Mountain Resort
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Луксозен планински имот на метри от ски лифта с отличен инвестиционен потенциал
Прекрасен едноспален апартамент в един от най-предпочитаните комплекси в Банско – Regnum Bansko Mountain Resort, разположен в близост до кабинковия лифт. Имотът съчетава комфорт, престижна локация и отлични възможности за доходност.
Жилището е с обща площ от 63.08 кв.м (54.87
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 744 €/м2) (3 410,61 лв./м2)Площ: 63.08 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Двуетажна самостоятелна къща с голям двор в с. Стоб
Близо до гр. Благоевград , с. Стоб
Изцяло оборудвана новопостроена къща готова за живеене
Предлагаме на вашето внимание готова за ползване къща с двор в с. Стоб, известно с едноименния природен феномен Стобски пирамиди, които са туристически обект, обявен за природна забележителност през 1964 г. Готова къща за живеене, оборудвана с всичко необходимо, в близост до
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Затворен комплекс от къщи в живописен, планински район
Близо до гр. Гоце Делчев , с. Крушево
Обзаведен комплекс от 6 къщи в с. Крушево
Затвореният комплекс от къщи се намира в землището на с. Крушево, местност Варника. Обща РЗП - 864 кв. м. със собствен парцел 2180 кв. м. и получен Акт 16 от 2016 г. Действащ обект с капацитет 6 апартамента (12 самостоятелни стаи).
Къщите са общо 6 броя залепени по три една
Продажба
Ексклузивно
Ски лифт на 700 м
Многостаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка в Банско
гр. Банско
Напълно обзаведен имот с три спални в близост до лифта
Многостаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка в Банско. Градът предлага интересна комбинация между прекрасната природа на Пирин и атмосферата на древния български град. Районът предлага уникални възможности за отдих и почивка целогодишно, ски спортове през зимата -
189 000 €(369 651,87 лв.)
(1 299 €/м2) (2 540,56 лв./м2)Площ: 145.50 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Новостроящи се къщи в с. Баня с гледка към ски пистите на Банско
с. Баня
Двуетажни самостоятелни къщи в близост до минерални извори и едни от най-добрите спа центрове
Предлагаме на вашето внимание възможност за закупуване на прекрасна двуетажна къща в с. Баня в непосредствена близост до минерални извори, СПА центрове и на 5 минути от ски пистите на популярния курорт Банско.
Новото вилно селище се състои от 4 самостоятелни къщи всяка с РЗП
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 8 км
Планински дом с близо до ски курорта Банско и голф игрище
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Обзаведен апартамент с една спалня в комплекс "Реденка Холидей Клуб"
Представяме ви чудесна възможност да притежавате свой собствен ваканционен дом в един от най-предпочитаните комплекси край Банско – Redenka Holiday Club, разположен сред живописните гледки на Разложката котловина и само на минути от най-добрите зимни и летни атракции в
54 000 €(105 614,82 лв.)
(1 322 €/м2) (2 586,06 лв./м2)Площ: 40.84 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 300 м
Стилен двустаен апартамент в комплекс Мария Антоанета / Maria Antoaneta
гр. Банско
Напълно реновиран имот с чудесна гледка към планината, на 500 м от ски лифта
Предлагаме за продажба напълно реновиран двустаен апартамент, разположен в целогодишно работещия СПА комплекс Мария Антоанета / Maria Antoaneta в Банско, само на 500 м от началната станция на ски лифта.
Апартаментът е с обща площ 66.17 кв.м (чиста площ 51.03 кв.м + общи части
99 250 €(194 116,13 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,60 лв./м2)Площ: 66.17 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
Ски лифт на 10 км
Земя в близост до Банско и Разлог
Близо до гр. Банско , гр. Разлог
Терен с голям потенциал и възможности
Предлагаме земеделска нива, категория 6, с площ от 2 350 кв.м., разположена на стратегическо място в близост до гр. Разлог и ски съоръженията в Банско.
Имотът се намира на 3 км от гр. Разлог, 10 км от световноизвестния ски курорт Банско, в подножието на южния склон на Рила
Продажба
За частни лица
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТСки лифт на 12 км
Свободни парцели за застрояване близо до Pirin Golf & Country Club
гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Вилно селище в полите на Пирин планина
Предлагаме на вашето внимание инвестиционен проект, който може да завършите и превърнете в печеливш бизнес в живописен зимен курорт в България или вашият бъдещ дом. Районът е известен с много възможности за зимни спортове, селски туризъм, планинарство, лов, риболов, спа
Продажба
Ексклузивно
Ски лифт на 22 км
Слънчева двуетажна къща с четири спални и прекрасна гледка – близо до гр. Банско
Близо до гр. Банско , с. Места
Готова за живеене къща на два етажа с хубав двор
Представяме ви уютен и напълно готов за живеене имот, разположен на спокойно място с изключителна панорама към река Места, зелени поляни и планински върхове. Само 20 минути от ски пистите в Банско и 2 часа от плажовете в Гърция, тази къща предлага уникалната възможност да
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Ски лифт на 200 м
Двустаен апартамент в затворен комплекс Парклендс / Parklands
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Апартамент с подземно паркомясто в близост до началната станция на кабинков лифт
Просторен и много светъл двустаен апартамент, намиращ се в целогодишно работещия затворен комплекс Парклендс / Parklands, с перферктно изложение изток-запад, 2 тераси, подземен гараж (12.38 кв.м.) и 1.07% от земята, върху която е построен комплекса - 4730 м2.
На разположение
84 500 €(165 267,64 лв.)
(655 €/м2) (1 282,04 лв./м2)Площ: 128.91 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 300 м
Просторно студио под наем в Мария Антоанета/Maria Antoaneta
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Напълно оборудвано студио на метри от ски лифта в Банско
Обзаведено студио в прекрасния апарт-хотел „Мария Антоанета резидънс“, разположен в живописната местност на ски курорт Банско – Страгите, в подножието на планината и в близост до първата станция на кабинковия лифт. Потопете се в хармонията на планинската идилия и красота, в
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(9,19 €/м2) (17,97 лв./м2)Площ: 48.98 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
За частни лица
Ски лифт на 800 м
Обзаведено студио в Панорама Ризорт/Panorama Resort
гр. Банско
Студио с прекрасна гледка към планината на метри от ски лифта
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведено студио на метри от ски лифта в Банско с прекрасна гледка към планината.
Апартаментът (обща площ - 28.03 м2, чиста площ - 22.2 м2 плюс общи части - 5.83 м2) се намира на 1/5 етаж в комплекс Панорама Ризорт/Panorama Resort. Има
36 000 €(70 409,88 лв.)
(1 284 €/м2) (2 511,95 лв./м2)Площ: 28.03 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Ски лифт на 14 км
Тристаен апартамент в СПА комплекс с гледка към Пирин
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Обзаведен имот в луксозен комплекс близо до гр.Банско
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в добре поддържан СПА комплекс близо до гр. Банско – предпочитана дестинация както за целогодишно живеене, така и за ваканционен имот с отличен инвестиционен потенциал.
Имотът се намира на първи етаж,
104 000 €(203 406,32 лв.)
(1 283 €/м2) (2 509,33 лв./м2)Площ: 81.06 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Студио в 4* Спа Хотел в близост до гр. Банско
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Реновирано студио в целогодишно работещ комплекс
Предлагаме на вашето внимание едностаен апартамент с тераса в тих и спокоен комплекс с ниска такса поддръжка. Greenwood се намира на 12 км от начална станция на ски лифта в Банско и на 5 км от гр. Разлог.
Студиото е с изцяло обновено обзавеждане и е след освежителен ремонт.
49 500 €(96 813,59 лв.)
(1 305 €/м2) (2 551,76 лв./м2)Площ: 37.94 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 800 м
Комфортен двустаен апартамент в популярния квартал „Грамадето“
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Едноспален апартамент с панорамни гледки в Банско
Представяме ви комфортен двустаен апартамент под наем в популярния квартал „Грамадето“ в Банско – само на 800 метра от началната станция на Кабинковия лифт. Имотът е чудесен избор за всички, които търсят баланса между активната почивка в планината и уютната атмосфера.
Свободен
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,60 €/м2) (12,92 лв./м2)Площ: 53.00 м2 Етаж: 5
Близо до гр. Разлог , гр. Разлог
Напълно обзаведено студио на партерен етаж без тераса
Днешното ни предложение включва обзаведено партерно студио в тих и спокоен комплекс с ниска такса поддръжка, денонощна охрана и ежедневно почистване и поддръжка на общите части. Greenwood се намира на 5 км от красивия планински град Разлог, само на няколко километра от кабинковия
45 000 €(88 012,35 лв.)
(1 326 €/м2) (2 593,94 лв./м2)Площ: 33.93 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 9 км
Студио в полите на Пирин и Рила планина
Близо до гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Едностаен апартамент в комплекс с паркинг и външен плувен басейн
Предлагаме ви отлично обзаведено студио, разположено в живописен планински район между величествените Пирин и Рила, идеално за бягство от градския шум или като уютен ваканционен дом. Имотът съчетава модерни удобства със спокойствието и свежия въздух на природата, като създава
250 €/месец(488,96 лв./месец)
(5,45 €/м2) (10,66 лв./м2)Площ: 45.85 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Ски лифт на 900 м
Просторен апартамент с невероятна гледка близо до ски съоръжения
гр. Банско
Напълно обзаведен, луксозен апартамент с ниска такса поддръжка в Банско
Предлагаме на вашето внимание впечатляващ апартамент, готов за живеене, разположен сред красотата на Пирин планина и разкриващ изключителни панорамни гледки към Рила и Родопите. Това е имот, който съчетава простор, уют и функционалност в среда, подходяща както за пълноценна
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 335 €/м2) (2 611,73 лв./м2)Площ: 138.54 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 1 км
Двустаен апартамент в комплекс със СПА център
гр. Банско
Оборудван едноспален апартамент до планината с тераса
Предлагаме за продажба оборудван двустаен апартамент в затворен комплекс, разположен в непосредствена близост до планинска местност. Имотът е отличен избор за хора, които търсят тишина, спокойствие, уют и красива панорамна среда, подходяща както за лично ползване, така и за
400 €/месец(782,33 лв./месец)
(7,47 €/м2) (14,62 лв./м2)Площ: 53.52 м2 Етаж: 4
Близо до гр. Банско , с. Елешница
Къща с двор в с. Елешница, близо до Банско и Добринище
Предлагаме на вашето внимание просторна двуетажна къща с двор, разположена в живописното село Елешница – предпочитано място за живеене и почивка, известно със своите минерални извори, чист въздух и красива природа. Имотът е отличен избор както за семеен дом, така и за ваканционен
Продажба
Ексклузивно
Ски лифт на 1 км
Работещ хотел с автентичен стил и отлична локация в Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Обзаведен поддържан целогодишен имот с 14 помещения, СПА център и ресторант
Представяме ви уникална възможност за инвестиция – напълно работещ и добре поддържан хотел, разположен в сърцето на Банско, в непосредствена близост до стария град и само на 3 минути с автомобил от ски съоръженията. Локацията е стратегическа и гарантира целогодишна заетост, като
Продажба
-7%
Ски лифт на 2 км
Слънчево студио с камина и паркомясто до центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Уютен планински имот в модерна сграда с ниска такса поддръжка
Предлагаме за продажба просторно и светло студио, съчетаващо удобството на съвременното жилище с чара на планинския стил. Имотът е разположен в жилищен комплекс Breeze, само на 5 минути от централните точки на ски курорта Банско, на входа на града откъм София. Локацията е
42 000 €45 000 €82 144,86 лв.88 012,35 лв.
(646 €/м2) (1 262,60 лв./м2)Площ: 65.06 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в Пирин Голф и Кънтри клуб
Близо до гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Апартамент със западно изложение в квартал "Даунтаун" с гледка към Пирин планина
Предлагаме на вашето внимание чисто нов апартамент с директна топла връзка до СПА-то и всички ресторанти в 5-звездния апарт-хотел „Пирин Голф & Кънтри Клуб” / Pirin Golf & Country Club с модерни съоръжения - игрища за футбол, волейбол, детски площадки, поляни, голф игрище, които
200 000 €(391 166 лв.)
(1 918 €/м2) (3 752,19 лв./м2)Площ: 104.25 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Къща с пет спални, дворно място и джакузи с минерална вода в с. Баня
Близо до гр. Банско , с. Баня
Просторен имот с красиви гледки и удобна връзка с Банско и Разлог
Предлагаме ви уникална къща с прекрасна панорама, разположена в идиличното село Баня, известно със своите минерални извори. Имотът е проектиран с внимание към детайла и предлага луксозно жилище с модерни удобства и естествени материали.
Село Баня се намира в планински район на
Продажба
Къща с много голям двор на 30 километра от Банско
Близо до гр. Банско , с. Градево
Еднофамилна къща с чардак и механа на южния склон на Рила планина
Предлагаме за продажба уникален имот в село Градево, област Благоевград, с прекрасна панорама към Пирин планина. Тази еднофамилна къща е идеалното място за тези, които търсят спокойствие, красота и уединение в сърцето на планината.
Основни характеристики:
• Къщата е гредоред
Продажба
Ски лифт на 400 м
Студио в комплекс Свети Георги Палас / St. George Palace
гр. Банско
Целогодишен апартамент с панорамна гледка - комфорт в сърцето на Пирин
Предлагаме за продажба просторно и напълно обзаведено студио, разположено на втори етаж в престижния комплекс St. George Palace в Банско. Имотът е разположен в изключително привлекателен район – в близост до ски съоръженията и до живописни екопътеки, което го прави подходящ както
55 000 €(107 570,65 лв.)
(1 106 €/м2) (2 162,22 лв./м2)Площ: 49.75 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Реновирана селска къща близо до Мелник и Сандански
Близо до гр. Мелник , с. Лозеница
Прекрасна двуетажна къща с гледка към планината и лозя със собствен басейн
Предлагаме на вашето внимание изключителен имот разположен в китно село, само на 2.9 км от историческия град Мелник и на 18 км от Сандански. Тази двуетажна къща със собствен двор предлага спокойствие, комфорт и спиращи дъха панорамни гледки към околните природни