Предлагаме Ви урегулиран поземлен имот с възможност за смяна на статута, с отлична локация в Банско - на гърба на хотел Регнум. Площта му е 1247кв.м. и има следните параметри:
• Ток - 70 м.
• Вода - 100 м.
• Канал - 20 м.
• Път - 50 м.
• Регулация - 5 м.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Допълнителни услуги и следпродажбено обслужване
Ние сме реномирана компания и ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на новозакупения имот. Услугите, които можем да предложим, включват застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.
Характеристики на имота
Тип на имота
Парцел в регулация, Земеделска земя
Реф. номер
Bns 79897
Площ
1247.00 м2
Състояние
прочетете текста
Двор
не
Още информация за Имот за продажба в Банско:
План на имота
Качество на въздуха
Снимки от въздуха
Общ план
360° изглед
Инфо пакет
Референтен номер: Bns 79897
Местоположение
гр. БанскоУдобства в района
- Хранителен магазин на 1.1 км. (13 мин.)
- Супермаркет "Happymarket" на 613 м. (8 мин.)
- Супермаркет "Aldo" на 738 м. (9 мин.)
- Мол "MALL Bansko" на 617 м. (8 мин.)
- Аптека на 705 м. (9 мин.)
- Ресторант на 495 м. (6 мин.)
- Ресторант на 536 м. (7 мин.)
- Кафене "BBQ The Blvd" на 727 м. (9 мин.)
- Бар на 646 м. (8 мин.)
- Нощен клуб на 620 м. (8 мин.)
- Казино "Pirin Palace" на 677 м. (9 мин.)
- Плувен басейн на 88 м. (2 мин.)
- Спортен терен на 79 м. (1 мин.)
- Тенис корт на 453 м. (6 мин.)
- Парк на 1.2 км. (15 мин.)
- Паркинг на 523 м. (7 мин.)
Тази оферта е невалидна
Моля свържете се с нас, за да ви предложим други оферти, които отговарят на вашите изисквания.
Тази оферта е невалидна
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Bns 79897
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
Изпратете запитване
Още имоти в гр. Банско
Продажба
Комплекс със СПА и удобства на 600 м от ски лифта в Банско
гр. Банско
Отличен планински дом в сграда ново строителство, която ще бъде завършена в края на 2026 г.
Комплекс със СПА и удобства на 600 м от ски лифта в Банско - Отличен планински дом в сграда ново строителство, която ще бъде завършена в края на 2026 г.
от 41 189 €(от 80 558,68 лв.)
(1 060 €/м2 - 1 573 €/м2)(2 073,18 лв./м2 - 3 076,52 лв./м2)Площ: 36.45 - 203.89 м2
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
„Алхамбра“– новият шедьовър на Банско
гр. Банско , Кемпински Хотел Гранд Арена
Нова сграда с 34 апартамента с практични разпределения, просторни балкони и красиви гледки към Пирин
„Алхамбра“– новият шедьовър на Банско - Нова сграда с 34 апартамента с практични разпределения, просторни балкони и красиви гледки към Пирин
от 89 469 €(от 174 986,15 лв.)
(1 488 €/м2 - 1 794 €/м2)(2 910,28 лв./м2 - 3 508,76 лв./м2)Площ: 51.93 - 65.53 м2
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Pirin Castle Residence - луксозен комплекс с 20 дка паркова зона в Банско
гр. Банско , Bansko Royal Towers
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти с уникални гледки към Рила, Пирин и Родопи
Pirin Castle Residence - луксозен комплекс с 20 дка паркова зона в Банско - Студиа, двустайни и тристайни апартаменти с уникални гледки към Рила, Пирин и Родопи
от 68 359 €(от 133 698,58 лв.)
(1 500 €/м2 - 1 800 €/м2)(2 933,75 лв./м2 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 40.69 - 107.59 м2
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
ново
Двустаен апартамент близо до лифта в Банско – СПА, басейн и отлична локация
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Напълно обзаведен апартамент с източно изложение и хубава гледка в престижния комплекс Mountain Paradise
Двустаен апартамент близо до лифта в Банско – СПА, басейн и отлична локация - Напълно обзаведен апартамент с източно изложение и хубава гледка в престижния комплекс Mountain Paradise
Продажба
ново
Светло студио след основен ремонт в затворен комплекс до ски лифта
гр. Банско
Обзаведен апартамент в поддържан затворен комплекс в Банско
Светло студио след основен ремонт в затворен комплекс до ски лифта - Обзаведен апартамент в поддържан затворен комплекс в Банско
Наем
ново
Търговско помещение в центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Просторен обект с лице към оживена улица и разрешително за хранителен магазин
Търговско помещение в центъра на Банско - Просторен обект с лице към оживена улица и разрешително за хранителен магазин
Продажба
Двустаен апартамент в Belvedere Holiday Club – на 200 метра от лифта в Банско
гр. Банско
Стилен ваканционен имот с източно изложение и гледка към външен басейн
Двустаен апартамент в Belvedere Holiday Club – на 200 метра от лифта в Банско - Стилен ваканционен имот с източно изложение и гледка към външен басейн
Наем
изгодно
Студио с панорамна гледка към Пирин в гр. Банско
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Обзаведено жилище под наем с уникална комбинирана оферта – планина и море
Студио с панорамна гледка към Пирин в гр. Банско - Обзаведено жилище под наем с уникална комбинирана оферта – планина и море
Наем
Двустаен апартамент с перфектна локация в гр. Банско
гр. Банско
Едноспален апартамент в жилищна сграда с изба в ски курорт
Двустаен апартамент с перфектна локация в гр. Банско - Едноспален апартамент в жилищна сграда с изба в ски курорт
Продажба
Нива 7 категория в местността Герачни улици
гр. Банско
Парцел без денивелация на границата с урбанизираната зона
Нива 7 категория в местността Герачни улици - Парцел без денивелация на границата с урбанизираната зона
Продажба
Регулиран парцел за бензиностанция в м. Забиница
гр. Банско
Инвестиционен имот със стратегическа локация и готов статут в планински курорт Банско
Регулиран парцел за бензиностанция в м. Забиница - Инвестиционен имот със стратегическа локация и готов статут в планински курорт Банско
Продажба
Триетажна къща в с. Добърско
с. Добърско
Къща с голям потенциал, нуждаеща се от довършителен ремонт
Триетажна къща в с. Добърско - Къща с голям потенциал, нуждаеща се от довършителен ремонт
Продажба
За частни лица
Студио в СПА комплекс на метри от ски лифта в Банско
гр. Банско
Просторно студио в целогодишно работещ СПА комплекс
Студио в СПА комплекс на метри от ски лифта в Банско - Просторно студио в целогодишно работещ СПА комплекс
Наем
Двустаен апартамент в жилищна сграда в Банско
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Обзаведен апартамент, с прекрасна веранда, в близост до ски лифта
Двустаен апартамент в жилищна сграда в Банско - Обзаведен апартамент, с прекрасна веранда, в близост до ски лифта
Продажба
Комфортно студио с паркомясто в близост до центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Готово за нанасяне студио, разположено в тих и спокоен район на популярния планински курорт
Комфортно студио с паркомясто в близост до центъра на Банско - Готово за нанасяне студио, разположено в тих и спокоен район на популярния планински курорт
Продажба
Лукс
Обзаведено студио в апарт-хотел Лъки Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Южно студио в целогодишен затворен комплекс с вътрешен и външен басейн
Обзаведено студио в апарт-хотел Лъки Банско - Южно студио в целогодишен затворен комплекс с вътрешен и външен басейн
Продажба
Прекрасен мезонет на пешеходно разстояние от центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Напълно обзаведено жилище на две нива с подземен паркинг
Прекрасен мезонет на пешеходно разстояние от центъра на Банско - Напълно обзаведено жилище на две нива с подземен паркинг
Продажба
-3%
Ексклузивно
Лукс
Луксозен многостаен апартамент с директен достъп до СПА зона и панорама към Пирин
гр. Банско
Обзаведен апартамент с три спални в комплекс Свети Георги Палас / St. George Palace
Луксозен многостаен апартамент с директен достъп до СПА зона и панорама към Пирин - Обзаведен апартамент с три спални в комплекс Свети Георги Палас / St. George Palace
173 000 €168 000 €338,36 лв.328 579,44 лв.
(1 353 €/м2)(2 646,21 лв./м2)Площ: 124.17 м2
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Готов за нанасяне апартамент под наем в Сейнт Джон Хил/ St. John Hill
гр. Банско , Комплекс Св. Иван Рилски
Партерно студио в поддържан комплекс близо до Кабинковия лифт
Готов за нанасяне апартамент под наем в Сейнт Джон Хил/ St. John Hill - Партерно студио в поддържан комплекс близо до Кабинковия лифт
Продажба
За частни лица
Парцел с отлична локация до градския парк в Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Просторен имот с потенциал за къща или малка жилищна сграда в централна зона
Парцел с отлична локация до градския парк в Банско - Просторен имот с потенциал за къща или малка жилищна сграда в централна зона
Продажба
Лукс
Реновиран двустаен апартамент в Regnum Bansko Mountain Resort
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Луксозен планински имот на метри от ски лифта с отличен инвестиционен потенциал
Реновиран двустаен апартамент в Regnum Bansko Mountain Resort - Луксозен планински имот на метри от ски лифта с отличен инвестиционен потенциал
Продажба
Ексклузивно
Многостаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка в Банско
гр. Банско
Напълно обзаведен имот с три спални в близост до лифта
Многостаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка в Банско - Напълно обзаведен имот с три спални в близост до лифта
Продажба
За частни лица
Стилен двустаен апартамент в комплекс Мария Антоанета / Maria Antoaneta
гр. Банско
Напълно реновиран имот с чудесна гледка към планината, на 500 м от ски лифта
Стилен двустаен апартамент в комплекс Мария Антоанета / Maria Antoaneta - Напълно реновиран имот с чудесна гледка към планината, на 500 м от ски лифта