Топ оферти за продажба и под наем на недвижими имоти. - страница 35
За частни лица
Жилищна сграда до парк и бъдещо метро в кв. Витоша ВЕЦ Симеоново
гр. София , кв. "Витоша"
Двустайни и тристайни апартаменти стартирало строителство с отлична локация, предлагащи комфорт, качество и гъвкави схеми на плащане
Нова жилищна сграда, разположена в един от най-зелените и спокойни райони на София – квартал Витоша, ВЕЦ Симеоново. Проектът е създаден за хора, които търсят баланса между динамиката на града и усещането за простор, тишина и близост до природата. Локацията до обществен парк
от 156 916 €(от 306 901,02 лв.)
(2 474 - 2 784 €/м2)(4 838,72 - 5 445,03 лв./м2)Площ: 59.83 - 141.49 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Кокетен двустаен апартамент на първа линия в Несебър
гр. Несебър , кв. "Аурелия"
Обзаведен апартамент с идеална локация - тихо и спокойно място с парк от борова гора и плаж
Представяме ви кокетен и уютен двустаен апартамент, разположен на първа линия в Несебър, в предпочитания квартал Аурелия – там, където морето среща гората, а тишината и свежият въздух създават усещане за пълноценна почивка през всеки сезон.
Локацията е наистина уникална –
158 000 €(309 021,14 лв.)
(2 524 €/м2) (4 937,23 лв./м2)Площ: 62.59 м2 Етаж: 3
Парцел подходящ за промишлени цели
Представяме ви земеделска земя с отличен потенциал, разположена в местност „Ливадата“ край село Малко Кадиево, област Стара Загора – само на кратко разстояние от главния път Стара Загора – село Могила.
Локацията е стратегическа, с удобен и лесен достъп, което прави имота
465 000 €(909 460,95 лв.)
(120 €/м2) (235,61 лв./м2)Площ: 3 860.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
Триетажна къща с двор на 10 минути от Стара Загора
с. Хрищени , с. Хрищени
Масивна къща с потенциал с голям двор
Предлагаме на Вашето внимание триетажна масивна къща с двор в село Хрищени, разположено близо до Стара Загора (на 7 км), снабдено с магазин, църква, кметство, читалище, автобусен транспорт. Селото е разположено в югоизточните подножия на Сърнена Средна гора, в близост с прехода
Продажба
-11%
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Къща за гости в сърцето на Балкана на брега на планински поток
Близо до гр. Троян , с. Балканец
Бизнес имот с 12 легла на брега на река
Представяме ви атрактивен имот, разположен в живописното планинско село Балканец – част от Стара планина, само на 5 км от град Троян и на 10 км от ски-курорта Беклемето. Районът е предпочитана дестинация за туризъм през всички сезони, благодарение на чистия въздух, природните
Продажба
Функциониращо земеделско стопанство с активен бизнес и техника
Близо до гр. Ямбол , с. Завой
Работещо стопанство с 125 дка земя, 700 дка био производство, земеделска техника, сгради
Предлагаме за продажба успешно функциониращо земеделско стопанство в живописното село Завой, само на няколко километра от автомагистрала „Тракия“ и в близост до река Тунджа.
Имотът представлява напълно действащо стопанство, което обединява земеделска земя, жилищни сгради,
1 600 000 €(3 129 328 лв.)
(12 €/м2) (24,07 лв./м2)Площ: 130 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Габриела Гечева
Брокер, Елхово
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Нов тристаен апартамент с Акт 16 и предпочитана локация в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Просторно жилище с изба до възлови булеварди и учебни заведения
Предлагаме за продажба апартамент с две спални в нова сграда с Акт 16, качествено строителство с луксозни общи части и комуникативна локация в кв. Бриз, до бул. Осми Приморски Полк, бул. Васил Левски, училище, детска градина, медицински център, супермаркети, бензиностанция, с
248 000 €(485 045,84 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,24 лв./м2)Площ: 103.35 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Елегантен партерен апартамент с двор в престижна сграда в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент в нова сграда, висок клас строителство с отлична локация
Отлична възможност на пазара на ново строителство в кв. „Малинова долина“ – партерен апартамент с обща площ от 59.06 кв. м. и собствен двор от 11.09 кв. м. Комбинацията между функционално жилище и лично външно пространство е изключително търсена и трудно откриваема в динамично
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 794 €/м2) (5 464,14 лв./м2)Площ: 59.06 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Триетажна къща с двор и два гаража в град Елхово
гр. Елхово
Масивен многофамилен имот с потенциал
Предлагаме Ви триетажна масивна къща в общинския град Елхово, само на около 30 минути от областния център Ямбол. Имотът е разположен на тиха, но комуникативна улица, на самия ъгъл.
Къщата (РЗП - 240 кв.м.) е масивна, със здрави бетонни плочи и до всеки етаж се достъпва по
Продажба
Тристаен апартамент с голям двор в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Просторен партерен апартамент в престижна сграда
Представяме за продажба тристаен апартамент на партерен етаж с впечатляваща обща площ от 98.49 кв.м и просторен собствен двор от 26.56 кв.м – истинска находка в динамично развиващия се район на Малинова долина. Това жилище съчетава модерна архитектура, комфорт и рядката
283 000 €(553 499,89 лв.)
(2 873 €/м2) (5 619,86 лв./м2)Площ: 98.49 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Двустаен апартамент с отличен инвестиционен потенциал в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен двустаен апартамент – отличен избор за личен дом или инвестиция
Представяме двустаен апартамент на първи етаж с обща площ от 66.44 кв. м. – отлично балансирано жилище, което съчетава простор, функционалност и съвременна визия в кв. Малинова долина.
Разпределението включва входно антре, светъл хол с кухненски бокс, уютна спалня, баня с
166 000 €(324 667,78 лв.)
(2 498 €/м2) (4 886,63 лв./м2)Площ: 66.44 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
-11%
Обзаведен четиристаен апартамент в кв. Аспарухово –до главен булевард
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище в поддържана сграда с отлична локация във Варна
Четиристаен апартамент разположен в поддържана сграда с асансьор в кв. Аспарухово. Районът е изключително удобен за семейно живеене – в непосредствена близост се намират Варненски свободен университет, спирки на градския транспорт, хранителни магазини и услуги.
Жилището е
400 €/месец450 €782,33 лв./месец880,12 лв.
(6,08 €/м2) (11,90 лв./м2)Площ: 65.75 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Напълно оборудвана и функционираща кравеферма с утвърден бизнес модел
Близо до гр. Ямбол , с. Атолово
Ферма в село Атолово – на няколко километра от магистрала „Тракия“
Представяме ви работеща и напълно оборудвана кравеферма, разположена в село Атолово, само на 5 минути от гр. Стралджа и на няколко километра от магистрала „Тракия“. Имотът е с отлична достъпност и всички необходими условия за животновъдна дейност, като в момента функционира
Продажба
Многостаен апартамент в района на Станционната градина
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Голям апартамент с три спални, просторна гледка и централна локация
Представяме ви светъл и функционален апартамент с три спални, разположен в един от предпочитаните райони на гр. Стара Загора, до Станционната градина, в непосредствена близост до магазин Лидл и ЖП гара. Имотът съчетава спокойна жилищна среда, удобна инфраструктура и бърз достъп
178 952 €(349 999,69 лв.)
(1 945 €/м2) (3 804,34 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
Тристаен апартамент с перфектно разпределение в нова сграда
гр. София , кв. "Малинова долина"
Просторен и модерен имот в кв. „Малинова долина“
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в нова модерна сграда в гр. София, кв. „Малинова долина“ – един от най-бързо развиващите се и перспективни райони на столицата.
Жилището е разположено на пети етаж в шестетажна сграда и е с обща площ от 100.06 кв.м. Разпределението е
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 598 €/м2) (5 082,11 лв./м2)Площ: 100.06 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
-14%
Плаж на 80 м
Два имота за туризъм и целогодишно ползване в старата част на Приморско
гр. Приморско
Имоти с леглова база - 21 легла на 80 метра от плажа и 100 метра от централната улица
Предлагаме рядка възможност за покупка на два напълно оборудвани и безкомпромисно поддържани имота в старата част на Приморско, разположени само на една пресечка от плажа и едва на 100 метра от центъра на града и общината. Локацията е отлична – тиха и спокойна, но същевременно в
190 000 €220 000 €371 607,70 лв.430 282,60 лв.
(734 €/м2) (1 434,78 лв./м2)Площ: 259.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 400 м
Прекрасен мезонет без такса поддръжка в района на Какао Бийч
к.к. Слънчев бряг , кв. "Какао Бийч"
Апартамент с 4 спални в нова сграда с Акт 16 близо до плажа
Представяме на вашето внимание многостаен мезонет без такса поддръжка в район Какао Бийч в популярния морски курорт Слънчев бряг, едва на 400 м от плажа. Този голям пентхаус на две нива предлага комфортна жилищна площ с търсена локация.
Мезонетът (92.77 кв.м.) е на две нива –
180 000 €(352 049,40 лв.)
(1 940 €/м2) (3 794,86 лв./м2)Площ: 92.77 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Мезонет
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
Ски лифт на 500 м
Двустаен апартамент с камина под наем в Грийн Лайф Банско
гр. Банско , Green Life Bansko
Напълно обзаведен и готов за нанасяне апартамент в прегръдката на Пирин Планина
Двустаен апартамент под наем в целогодишно работещия затворен комплекс Грийн Лайф Ски & СПА Ризорт Банско / Green Life Ski & SPA Resort, построен на хълм в сърцето на Пирин планина, откриващ незабравими панорамни гледки към величествените планини, в близост до Национален парк
400 €/месец(782,33 лв./месец)
(6,53 €/м2) (12,77 лв./м2)Площ: 61.26 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ексклузивно
Апартамент с една спалня и просторна покривна тераса
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент в сграда ново строителство пред акт 16
Представяме ви стилен двустаен апартамент в модерната сграда Lux Building 6, разположена в един от най-перспективните и бързо развиващи се райони на столицата – кв. Малинова долина. Имотът се намира на последния, шести етаж и впечатлява с просторна покривна тераса, която разкрива
175 000 €(342 270,25 лв.)
(2 597 €/м2) (5 079,70 лв./м2)Площ: 67.38 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с двор в Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Жилище ново строителство в търсен южен столичен район
Представяме на вашето внимание функционален тристаен апартамент, разположен на партерен етаж в модерна новострояща се сграда в кв. Кръстова вада — тих, но комуникативен район, в непосредствена близост до основни пътни артерии и градски удобства.
Апартаментът е със светла и
300 000 €(586 749 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-6%
Атрактивен имот в подножието на Стара планина, гр. Априлци
гр. Априлци
Обзаведена едноетажна къща с множество стопански постройки и гараж
Представяме атрактивен имот, разположен в полите на Стара планина, в живописния град Априлци – район, известен с кристално чист въздух, просторни панорами и спокойствие. Локацията е отлична отправна точка към Национален парк Централен Балкан, с множество екопътеки, природни
Продажба
Двуспален апартамент в центъра на град Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Монолитно жилище с отлична локация и добре разпределена площ без преходи
Представяме на Вашето внимание просторен тухлен апартамент с отлична локация и много добро функционално разпределение на жилищната площ без преходи, в спокоен и предпочитан район в центъра на град Стара Загора
Апартаментът се намира на трети етаж в 5-етажна монолитна сграда
200 000 €(391 166 лв.)
(1 429 €/м2) (2 794,04 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Продажба
Изцяло южен апартамент в централната част на Габрово
гр. Габрово , кв. "Център"
Жилище с една спалня в близост до училище, детска площадка и училище
Представяме ви двустаен апартамент с площ от 50 кв.м, разположен в централната част на Габрово. Това е отлична възможност за всички, които търсят удобно местоположение, близо до ключови удобства като училища, детски площадки, супермаркет Билла и спортна зала.
Апартаментът е
68 000 €(132 996,44 лв.)
(1 153 €/м2) (2 254,18 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент в комплекс AMur Gardens в Костинброд
Близо до гр. София , BILLA
Жилище с две спални във висок клас комплекс със зеленина, детска площадка и магазини близо до София
Тристаен апартамент в уникален комплекс с много удобства в гр. Костинброд. Качество, комфорт, спокойствие, зелени площи и всичко това сред красива природа близо до столицата. Поради изключителното си местоположение точно до BILLA парк, комплексът предлага кобинация от градски
155 522 €(304 174,59 лв.)
(1 720 €/м2) (3 364,02 лв./м2)Площ: 90.42 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Просторен тристаен апартамент в комплекс AMur Gardens, Костинброд
Близо до гр. София , гр. Костинброд
Жилище във висок клас комплекс със зеленина, детска площадка и магазини близо до София
Предлагаме за продажба апартамент с две спални в модерния жилищен комплекс AMur Gardens в Костинброд. Комплексът се намира в един от най-обещаващите и бързо развиващи се райони на Софийска област, с лесен достъп до столицата (на около 15 км). Планирано завършване на комплекса:
182 165 €(356 283,77 лв.)
(1 780 €/м2) (3 481,37 лв./м2)Площ: 102.34 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Наем
-11%
Лукс
Резервиран
Обзаведен двустаен апартамент на бул. Дондуков до Министерски съвет и Президентството
гр. София , кв. "Център"
Отличен имот в идеалния център на София
Имот с уникално местоположение в историческия център на гр. София до Министерски съвет и Президентството и в близост до много архитектурни забележителности - Антична София, Храм ротонда „Св. Георги“ и много др. Имотът се намира в добре поддържана тухлена сграда (1940 г.) с
800 €/месец900 €1 564,66 лв./месец1 760,25 лв.
(11 €/м2) (21,90 лв./м2)Площ: 71.43 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двуетажна каменна къща в центъра на Свищов
гр. Свищов
Имот с потенциал и гледка към река Дунав
Представяме ви масивна двуетажна каменна къща, разположена в самото сърце на град Свищов – локация, която съчетава удобството на централната градска среда с уюта на самостоятелен дом. Имотът се намира в непосредствена близост до основни търговски обекти, административни
Продажба
Новострояща се сграда в жилищен комплекс Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Г"
Последни тристайни апартаменти с доказано качество, надеждност, сигурна и спокойна жилищна среда
Разгледайте нашето ново предложение за нов жилищен проект в един от най-перспективните и динамично развиващи се райони на гр. Бургас, ж.к. “Меден рудник”, в близост до магазини, супермаркети, училище, детски градини, паркове, спортни съоръжения и обществени транспортни връзки.
от 79 398 €(от 155 288,99 лв.)
(900 €/м2) (1 760,25 лв./м2)Площ: 88.22 - 89.94 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 350 м
Новостроящи се къщи в района на Каваци, Созопол
гр. Созопол
Самостоятелни имоти без такса поддръжка близо до плажа
Предлагаме нови къщи без такса поддръжка, разположени в местност Каваци, в близост до Созопол – един от най-предпочитаните морски курорти по Южното Черноморие.
Всяка къща е с разгъната застроена площ от 150 кв.м, на две нива, със самостоятелен двор от 250 кв.м. Проектирани са
Продажба
Плаж на 200 м
Напълно обзаведен двустаен апартамент само на 200 м от плажа
к.к. Слънчев бряг , Т Маркет
Реновиран двустаен апартамент в комплекс с градина и басейни - Тракия Апартмънтс/Trakia Apartments
Реновиран двустаен апартамент с площ от 74.50 кв. м., разположен на четвърти етаж в модерна сграда с асансьор. Имотът е напълно обзаведен и готов за ползване, като съчетава удобство, стил и отлична локация – само на 200 метра от плажа.
Жилището е с функционално разпределение -
119 500 €(233 721,69 лв.)
(1 604 €/м2) (3 137,20 лв./м2)Площ: 74.50 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг