Топ оферти за продажба и под наем на недвижими имоти. - страница 41
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
Просторен офис в модерен бизнес център на бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Бизнес имот с хубава гледка и отлична локация в кв. Манастирски ливади
Търсите решение за Вашия бизнес с комуникативна локация и бърз достъп до всички удобства? Предлагаме ви прекрасна възможност да наемете офис намиращ се в поддържана, бизнес сграда на бул. България, в близост до МБАЛ „Св. София“ и Околовръстен път за удобна връзка с всяка част на
4 257 €/месец(8 325,97 лв./месец)(без ДДС)
(11 €/м2) (21,51 лв./м2)Площ: 387.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Плаж на 700 м
Бар към басейна в комплекс Сън Сити под наем
к.к. Слънчев бряг
Оборудван бар с оживена локация - идеално място за летни забавления
Предлагаме под наем напълно оборудван бар, разположен на красив басейн в затворен комплекс Сън Сити, идеален за привличане на гости и туристи.
Цената на сайта е за сезон.
Модерният комплекс е заобиколен от зеленина и удобства, включващ хотелска част и апарт-хотел с голям
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
Студиа и апартаменти с една и две спални в стилния комплекс Вила Ариа
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Готови за ползване съвременни ваканционни жилища в центъра на Слънчев бряг
Предлагаме за продажба студиа и апартаменти с 1 и 2 спални в затворения комплекс, подходящ за целогодишно живеене - вила Ариа. Имотът е разположен на 400 м от плажа, в много комуникативен район на Слънчев бряг с разнообразие от магазини, ресторанти, пекарни и сладкарница, като
от 61 885 €(от 121 036,54 лв.)
(1 110 - 1 701 €/м2)(2 170,97 - 3 326,87 лв./м2)Площ: 47.81 - 137.70 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 700 м
Готов за нанасяне двустаен апартамент в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Просторен и светъл апартамент на 700 м от плажа
Днешното ни предложение включва прекрасен апартамент с една спалня на 700 м до плажа в популярния морски курорт Слънчев бряг.
Просторният апартамент с площ от 77.88 кв.м. е разположен на третия етаж в комплекс с отлична инфраструктура и удобства. Този апартамент е идеален за
83 000 €(162 333,89 лв.)
(1 066 €/м2) (2 084,41 лв./м2)Площ: 77.88 м2 Етаж: 3
гр. Варна , кв. "Погреби"
Модерни и функционални жилища близо до центъра на Варна
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание нов жилищен проект в процес на строителство, съобразен с най-новите тенденции. Състои се от 44 апартамента, разпределени на осем етажа в централната част на града, в непосредствена близост до магазини, училища и важни
от 110 500 €(от 216 119,22 лв.)
(1 669 - 1 700 €/м2)(3 264,28 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 65.40 - 136.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 1.2 км
Чаирите/Chairite - комплекс в традиционен възрожденски стил в к. к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Имоти в комплекс с богато озеленен двор и басейн само на 1200 метра от плажа
Обзаведени и готови за ползване апартаменти в комплекс в традиционен възрожденски стил в к. к. Слънчев бряг!
Уникално красиво, тихо и спокойно място, идеален вариант за лятна почивка на цялото семейство. Уединението с природата и наличието на услуги в комплекса ще ви подарят
от 53 648 €(от 104 926,37 лв.)
(1 192 - 1 235 €/м2)(2 331,35 - 2 415,45 лв./м2)Площ: 43.44 - 94.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 550 м
Комфортно обзаведен тристаен апартамент в кв. Черно море
гр. Несебър , кв. "Черно море"
Уютно градско жилище с две спални в Несебър, подходящо за семеен дом, ваканционен имот или инвестиция
Предлагаме чудесен апартамент с две спални, разположен в уютна жилищна сграда, построена през 2012 година с изключително удобна локация в кв. Черно Море, непосредствено до ключови обекти в гр. Несебър и на 550 м от плажа. Не пропускайте тази атрактивна оферта за Вашия нов дом
157 000 €(307 065,31 лв.)
(1 940 €/м2) (3 794,21 лв./м2)Площ: 80.93 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 50 км
Обзаведена двуетажна къща в сърцето на Странджа
Близо до гр. Бургас , с. Младежко
Комфортен дом с инвестиционен потенциал в с. Младежко
Предлагаме за продажба напълно обзаведена двуетажна къща, разположена в живописното село Младежко, в пределите на Природен парк „Странджа“. Имотът съчетава уют и функционалност за целогодишно обитаване със значителен инвестиционен потенциал, в район с нарастващ интерес към
Продажба
Лукс
Премиум апартаменти в нова бутикова сграда с Акт 14 в кв. Оборище
гр. София , кв. "Оборище"
Лукс, комфорт и локация. Живот на метри от парк „Заимов“ и метростанция „Театрална“
Престижна локация • Модерна архитектура • Висок клас строителство • Инвестиция с дългосрочна стойност.
Сградата е с получен Акт 14!
Представяме ви изключителен жилищен проект, разположен на една от най-желаните и устойчиви локации в София – на крачки от ул. „Черковна“ и
от 223 000 €(от 436 150,09 лв.)
(2 658 - 3 000 €/м2)(5 198,60 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 79.67 - 203.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Плаж на 600 м
Модерен тристаен апартамент в Камелия Гардънс в к. к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Реновиран апартамент с отлична локация на 600 метра от плажа
Напълно реновиран и модерно обзаведен апартамент в комплекс „Камелия Гардън“, Слънчев бряг.
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен в един от предпочитаните комплекси на Слънчев бряг – „Камелия Гардънс“, само на 600 метра от морския бряг. Локацията е
140 000 €(273 816,20 лв.)
(1 530 €/м2) (2 992,20 лв./м2)Площ: 91.51 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Наем
Магазин с топ локация и лице на бул. Княгиня Мария-Луиза
гр. София , кв. "Център"
Отличен бизнес имот с централна локация в столицата
Предлагаме под наем търговско помещение с отлична локация в столицата. Магазинът е с изключително комуникативно местоположение с постоянен човекопоток, в близост до търговска част на града, на метри от Централни хали и метростанция Сердика. Имотът е с лице на бул. Княгиня
3 500 €/месец(6 845,41 лв./месец)(без ДДС)
(25 €/м2) (48,21 лв./м2)Площ: 142.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Южен тристаен апартамент над „Нова болница“
гр. Велико Търново , до Нова болница
Напълно обзаведено и готово за нанасяне жилище в широкия център на Велико Търново
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на гр. Велико Търново – широкия център, в района над „Нова болница“. Локацията съчетава тишина и спокойствие с отлична градска инфраструктура и бърз достъп до всички
132 000 €(258 169,56 лв.)
(1 886 €/м2) (3 688,14 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Студио на партерен етаж в комплекс Чамкория Чалетс / Chamkoria Chalets
к.к. Боровец
Завършен имот, готов за обзавеждане, на 10 минути от центъра на Боровец
Уютно студио в комплекс Chamkoria Chalets, Боровец – само на 10 минути от ски пистите!
Представяме ви чудесна възможност да притежавате завършен и готов за обзавеждане имот в един от най-популярните зимни курорти в България – Боровец. Студиото се намира на партерен етаж в
45 000 €(88 012,35 лв.)
(1 207 €/м2) (2 360,85 лв./м2)Площ: 37.28 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Наем
Паркомясто под наем в гр. София
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Открито паркомясто във вътрешен двор – кв. Кръстова вада
Предлагаме на вашето внимание открито паркомясто с площ 12 кв.м., разположено във вътрешния двор на модерна жилищна сграда в един от най-предпочитаните райони на София – кв. Кръстова вада.
Предимства на имота:
• Лесен достъп – удобно разположено във вътрешния двор на
Продажба
За частни лица
Плаж на 150 м
Апартамент с две спални в комплекс Primorsko del Sol/Приморско дел Сол
гр. Приморско , местност Перла
Обзаведено жилище само на 150 метра от плажа в Приморско
Голям апартамент намиращ се в пет звездния хотел „Приморско дел Сол” в морския курорт Приморско само на 150 метра от северния плаж. Това е един от най-хубавите морски курорти по българското южно черноморие. Популярен малък крайбрежен град, който е известен с атмосферата си както
99 000 €(193 627,17 лв.)
(1 049 €/м2) (2 051,79 лв./м2)Площ: 94.37 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Мащабен жилищен комплекс от ново поколение в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Съвременни апартаменти с впечатляваща архитектура и отлична локация близо до летището, бизнес зоните и Цариградско шосе
Представяме ви модерен и мащабен жилищен комплекс, създаден с ясната философия да предложи уют, простор и комфорт, отговарящи на изискванията на съвременния градски начин на живот. Архитектурната концепция е фокусирана върху максимално ефективно усвояване на пространството,
от 220 537 €(от 431 332,88 лв.)
(2 507 - 3 593 €/м2)(4 903,27 - 7 027,30 лв./м2)Площ: 75.31 - 177.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 300 м
Нов луксозен жилищен проект в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Модерна сграда с отлична локация, висок стандарт и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба апартаменти в най-новия луксозен жилищен проект в един от най-престижните и търсени морски курорти – к.к. Св. Св. Константин и Елена. Проектът съчетава модерна архитектура, висококачествено строителство и стратегическа локация, което го прави отличен избор
от 199 020 €(от 389 249,29 лв.)
(3 100 €/м2) (6 063,07 лв./м2)Площ: 64.20 - 149.13 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в бутикова сграда до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен апартамент в тиха и развиваща се зона на кв. Малинова долина
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в кв. Малинова долина, на изключително комуникативно място в непосредствена близост до Арката на НСА. Локацията осигурява бърз и лесен достъп до Студентски град, бул. „Климент Охридски“, Околовръстен път и Симеоновско шосе,
205 500 €(401 923,07 лв.)
(2 708 €/м2) (5 295,43 лв./м2)Площ: 75.90 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент със западно изложение в бутикова сграда до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Отлична инвестиция и модерен градски имот в кв. Малинова долина
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с западно изложение, разположен в бутикова нова сграда в един от най-динамично развиващите се и търсени райони на София – кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на Националната спортна академия (НСА).
Локацията е сред
207 900 €(406 617,06 лв.)
(2 840 €/м2) (5 554,88 лв./м2)Площ: 73.20 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-2%
Нов двустаен апартамент в кв. Малинова долина до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен апартамент с функционално разпределение и отлична локация, подходящ за лично ползване или инвестиция
Предлагаме за продажба нов двустаен апартамент, разположен в кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на НСА – една от най-предпочитаните и динамично развиващи се зони на София. Локацията осигурява бърз и удобен достъп до Студентски град, бул. „Климент Охридски“,
179 400 €183 900 €350 875,90 лв.359 677,14 лв.
(2 816 €/м2) (5 508,26 лв./м2)Площ: 63.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент със западно изложение и гледка към вътрешен двор
гр. София , кв. "Малинова долина"
Жилище с една спалня в нова сграда в кв. Малинова долина
Двустаен апартамент, разположен в един от най-динамично развиващите се райони на София – кв. Малинова долина, на изключително комуникативна локация в непосредствена близост до Арката на Националната спортна академия. Местоположението осигурява бърз и удобен достъп до Студентски
215 200 €(420 894,62 лв.)
(2 940 €/м2) (5 749,93 лв./м2)Площ: 73.20 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Плаж на 200 м
Чудесен тристаен апартамент на 200 м от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Напълно обзаведен имот с директен достъп до двор в реновиран комплекс
Представяме ви отлична възможност за покупка на напълно обзаведен тристаен апартамент в един от най-предпочитаните морски курорти – Свети Влас, само на 200 метра от плажа. Имотът е разположен в изцяло реновиран и добре поддържан комплекс, който съчетава спокойствие, удобства и
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 439 €/м2) (2 815,21 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Къща с голям двор сред красивата природа на село Гранитово
Близо до гр. Елхово , с. Гранитово
Имот с кладенец, лятна кухня и отлична възможност за селски живот близо до Елхово
Хубав имот, разположен в село Гранитово, само на няколко километра от българо-турската граница и в удобна близост до общински и областен град. Локацията съчетава спокойствие, чист въздух и усещане за простор.
Имотът се намира на тиха улица, в близост до селски водоем с питейна
Наем
Заведение под наем до бул. Витоша
гр. София , кв. "Център"
Имот с потенциал с превъзходна централна локация в столицата
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание атрактивен имот с топ локация, подходящ за развиване на заведение, кафе-бар, ресторант или друг тип заведение за хранене и развлечение. Имотът се намира на ул. Солунска – една от най-оживените и емблематични улици в сърцето на
3 000 €/месец(5 867,49 лв./месец)(без ДДС)
(12 €/м2) (23,38 лв./м2)Площ: 251.00 м2
Тип на имота:
Заведение
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Самостоятелна къща голям двор над Симеоново
гр. София , кв. "Симеоново"
Къща с 5 спални и прекрасни гледки към София
Представяме ви уникален имот, разположен в престижен район над квартал Симеоново в посока Бистрица. Тази самостоятелна къща на три нива се намира в начален етап на строителство (груб строеж), което предоставя възможността да я завършите според вашите предпочитания и да внесете
Продажба
Лукс
Плаж на 1.2 км
Напълно обзаведен апартамент в луксозния комплекс Harmony Suites 15
к.к. Слънчев бряг
Тиха зелена среда, висок стандарт и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент в един от най-предпочитаните и елегантни комплекси на к.к. Слънчев бряг – Harmony Suites 15. Имотът е разположен на партерен етаж и е с площ 44 кв.м, като се намира в спокойна и зелена част на комплекса, с директен достъп до
96 200 €(188 150,85 лв.)
(2 186 €/м2) (4 276,16 лв./м2)Площ: 44.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Резервиран
Търговско помещение с голяма витрина и лице на улица
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Самостоятелен търговски обект подходящ за различен тип дейности
Предлагаме за продажба самостоятелно търговско помещение, разположено на партерен етаж с директно лице към улица, в тиха и същевременно комуникативна част на града – в горната част на ул. Сава Силов, в близост до кръстовището с ул. Васил Левски.
Имотът е със застроена площ от
Наем
Модерен логистичен център в с. Лозен – стратегическа локация до София
с. Лозен , гр. София
Голям логистичен център подходящ за логистични и дистрибуционни компании, складове за търговия на едро и др.
Представяме модерен логистичен център, разположен в село Лозен, едно от най-предпочитаните и динамично развиващи се населени места в непосредствена близост до гр. София. Локацията съчетава бърз достъп до столицата, основни пътни артерии и отлични условия за развиване на складова,
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 500 м
Стилен тристаен апартамент в комплекс „Амара“, Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Напълно обзаведено жилище с отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба елегантен и напълно завършен тристаен апартамент с площ 78,05 кв.м, разположен в утвърдения и предпочитан комплекс „Амара“ в курортен комплекс Слънчев бряг. Имотът е в отлично състояние и се продава с цялото налично обзавеждане и оборудване, което позволява
101 400 €(198 321,16 лв.)
(1 462 €/м2) (2 860,13 лв./м2)Площ: 69.34 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Магазин в старата част на Поморие до Айвазовски парк
гр. Поморие
Партерно търговско помещение близо до плажа и центъра на града
Предлагаме търговско помещение - магазин, разположено в старата част на град Поморие, в непосредствена близост до Айвазовски парк, плажната ивица и централната градска зона. Локацията е изключително атрактивна и предпочитана, с постоянен човекопоток както през летния сезон, така