Най-новите оферти за продажба и наем на недвижими имоти - страница 5
ново
Просторна и напълно обзаведена къща с голям двор в с. Раданово
Близо до гр. Велико Търново , с. Раданово
Дом с три спални, каменна изба, кладенец и отлично поддържан двор – само на 30 минути от Велико Търново
Напълно обзаведена и готова за нанасяне двуетажна къща с разгъната застроена площ от 160 кв. м., разположена в спокойно и добре уредено село Раданово. Имотът се отличава със стратегическа и изключително удобна локация – в непосредствена близост до общинския център Полски Тръмбеш
Наем
ново
Ексклузивно
изгодно
Прекрасен офис на партерен етаж до бул. Симеоновско шосе
гр. София , кв. "Витоша"
Просторен и светъл офис с лесен достъп и включени паркоместа
Имаме удоволствието да Ви представим този просторен офис на партерен етаж в кв. Витоша в непосредствена близост до бул. Симеоновско шосе.
Офисът е с площ от 250 кв.м. и се състои от:
• Конферентна зала и преддверие
• Помещение с кухненски бокс
• 4 просторни помещения с
1 750 €/месец(3 422,70 лв./месец)(без ДДС)
(7 €/м2) (13,69 лв./м2)Площ: 250.00 м2
Тип на имота:
Офис
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Наем
ново
Лукс
Голям двустаен апартамент под наем в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Обзаведен апартамент до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина
Предлагаме под наем просторен и изключително функционален двустаен апартамент, разположен в центъра на София, на една от най-предпочитаните и комуникативни локации в столицата – в непосредствена близост до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина. Районът
1 200 €/месец(2 347 лв./месец)
(10 €/м2) (20,29 лв./м2)Площ: 115.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ново
Бизнес помещение с удобен излаз на бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Имот подходящ за офис, клиника, адвокатска или нотариална кантора, счетоводна къща, туристическа агенция и др.
Офисът е тип open space и може да бъде допълнително преграден, според изискванията на наемателя. Достъпът е бърз, на няколко минути от центъра на столицата. Булевардът е една от основните пътни артерии на столицата, свързваща южните квартали с централните части на София. Тук ще
1 856 €/месец(3 630,02 лв./месец)(без ДДС)
(16 €/м2) (31,29 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент на 200 м от плажа в Златни Пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух
Предлагаме на вашето внимание уютен двустаен апартамент (64.6 кв.м.), разположен в един от най-популярните курорти по българското Черноморие – Златни Пясъци. Апартаментът е част от затворен комплекс Аквамарин, само на 200 метра от плажа. Чудесно място за почивка, както през
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 703 €/м2) (3 330,36 лв./м2)Площ: 64.60 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Тристаен напълно обзаведен апартамент в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, напълно обзаведен, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна, само на 500 м от морето.
Жилището (119.6 кв.м.) се
349 000 €(682 584,67 лв.)
(2 918 €/м2) (5 707,23 лв./м2)Площ: 119.60 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна.
Жилището се намира на трети етаж и предлага
249 000 €(487 001,67 лв.)
(3 276 €/м2) (6 407,92 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
Тристаен апартамент в Smart Tower до Парадайс център
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Луксозен апартамент с впечатляващи панорамни гледки и дизайнерско обзавеждане от най-висок клас
Имаме удоволствието да Ви представим изключителен тристаен апартамент в емблематичната луксозна сграда Smart Tower, разположена от източната страна на бул. „Черни връх“, непосредствено до Paradise Center и Южен парк. Локацията предлага перфектен баланс между динамиката на
1 000 000 €(1 955 830 лв.)(без ДДС)
(6 661 €/м2) (13 027,58 лв./м2)Площ: 150.13 м2 Етаж: 18
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Слънчева вила в малкия планински град Дряново
гр. Дряново
Имот с голям двор, няколко стопански постройки, лятно барбекю и отличен потенциал за развитие
Представяме за продажба уютна вила с южно изложение, разположена в подножието на Стара планина, в покрайнините на град Дряново. Имотът включва жилищна сграда, няколко стопански постройки и лятно барбекю.
Къщата е на две нива, свързани посредством външно стълбище.
• Първо
Продажба
ново
Двустаен апартамент, преустроен в тристаен в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Комуникативно жилище в близост до the Mall, Мосю Бриколаж, бул. Цариградско шосе, Мегапарк
Представяме на вашето внимание преустроен двустаен апартамент в кв. Полигона, разположен в близост до медицински център, Мосю Бриколаж, бул. Цариградско шосе, The Mall, Мегапарк и спирки на редовния градски транспорт. Апартаментът е с площ от 66 кв.м. и е разположен на 6/8 етаж в
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Просторен четиристаен апартамент с паркомясто в кв. Кючук Париж
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Имот, който съчетава простор, функционалност и отлична инвестиционна възможност
Изключително функционален и просторен имот, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на Пловдив – кв. Кючук Париж, в непосредствена близост до Автогара „Родопи“. Локацията предлага отлична градска инфраструктура и всичко необходимо за комфортен и спокоен
255 000 €(498 736,65 лв.)
(2 277 €/м2) (4 453,01 лв./м2)Площ: 112.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Ексклузивно
Обширен двор с къща в село на 15 км от Асеновград
Близо до гр. Пловдив , с. Тополово
Имот с голям потенциал за ново строителство
Представяме на вашето внимание имот с едноетажна къща с площ от 78 кв.м. и двор от 843 кв.м., разположен в тихо и спокойно село, само на 15 км от Асеновград. Къщата е старо тухлено строителство, но има нужда от ремонт след пожар. Възможно е да се използва съществуващото
Продажба
ново
Парцел с разрешение за строеж близо до Белчин и Боровец
Близо до к.к. Боровец , с. Рельово
Регулиран парцел с изграден фундамент, електричество, кладенец и директен достъп от асфалтов път
Предлагаме имот, готов за незабавно започване на строителство – отличен избор за хора, които искат да избегнат административни забавяния и да реализират проекта си без излишно чакане.
Основни характеристики:
• Урегулиран поземлен имот (УПИ) с площ от 1023 кв.м
• Изграден и
79 900 €(156 270,82 лв.)
(78 €/м2) (152,76 лв./м2)Площ: 1 023.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Атрактивен парцел с лице на главен път в с. Радуил – отлична инвестиция до Боровец и Рила планина
Близо до к.к. Боровец , с. Радуил
Парцел с инвестиционен потенциал и целогодишен достъп до Боровец и Рила
Предлагаме за продажба атрактивен урегулиран поземлен имот с отлична локация в с. Радуил, община Самоков, разположен с лице на главен път и с лесен целогодишен достъп.
Парцелът е с площ от 578 кв. м. с правилна правоъгълна форма, което го прави изключително удобен за
Продажба
ново
Едноетажна къща с двор в хълмисто село близо до Пловдив и Мраморното езеро
Близо до гр. Стара Загора , с. Православ
Имот в село сред живописна природа на 6 километра от град Брезово
Представяме на вашето внимание едноетажна къща (90 кв.м.) в едно с двор с площ от 1280 кв.м. с лице на камениста улица проходима целогодишно. Имотът се намира в непосредствена близост от малка рекичка и до централната част на хълмистото село Православ, разположено сред красива
Продажба
-3%
ново
Плаж на 200 м
Обзаведен двустаен апартамент в луксозен комплекс – Буджака, Созопол
гр. Созопол
Партерен имот с веранда, гледка към басейна и частична морска панорама
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партерен етаж в модерен затворен комплекс в престижната местност Буджака, Созопол. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на
121 000 €125 000 €236 655,43 лв.244 478,75 лв.
(1 891 €/м2) (3 697,74 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
Лукс
Плаж на 50 м
Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
Предлагаме за наем четиристаен апартамент, разположен в престижния затворен комплекс Ла мер. Апартаментът е напълно обзаведен и предлага уникална панорамна гледка към морето. Намира се в първокласен комплекс, който осигурява сигурност, комфорт и удобства за своите
2 500 €/месец(4 889,58 лв./месец)
(21 €/м2) (40,75 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Ски лифт на 800 м
Светло студио след основен ремонт в затворен комплекс до ски лифта
гр. Банско
Обзаведен апартамент в поддържан затворен комплекс в Банско
Предлагаме на вашето внимание уютно и функционално студио, разположено в поддържан затворен комплекс с контролиран достъп и видеонаблюдение, в непосредствена близост до ски лифта.
Имотът е след основен ремонт и се предлага с изцяло ново обзавеждане и оборудване, което
42 500 €(83 122,78 лв.)
(1 423 €/м2) (2 782,82 лв./м2)Площ: 29.87 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Панорамен двустаен апартамент в AMur Gardens в гр. Костинброд
Близо до гр. София , гр. Костинброд
Апартамент с Акт 14 във висок клас комплекс със зеленина, детска площадка и магазини близо до София
Новопостроено жилище в модерния комплекс AMur Gardens до BILLA парк, гр. Костинброд – съчетание от градски удобства, зелена среда и спокойствие, само на около 15 км от столицата София.
Жилището (обща площ - 65.54 кв.м., чиста площ - 54.99 кв.м. + общи части - 10.54 кв.м.) е
119 283 €(233 297,27 лв.)
(1 820 €/м2) (3 559,62 лв./м2)Площ: 65.54 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Двустаен апартамент с класическо разпределение в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Жилище с таванско помещение и гледки към града и планината
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ 72 кв.м, разположен в квартал Банишора, гр. София. Имотът се намира в сграда, построена през 1985 г., и представлява практично решение както за лично ползване, така и за инвестиция.
Апартаментът впечатлява с просторно и
185 000 €(361 828,55 лв.)
(2 561 €/м2) (5 008,70 лв./м2)Площ: 72.24 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-3%
ново
Лукс
Тристаен апартамент с отлична локация в центъра на София – ул. Марин Дринов
гр. София , кв. "Докторски паметник"
Имот до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина
Рядка възможност за покупка на голям и функционален апартамент в сърцето на София, в една от най-желаните и комуникативни локации на столицата – само на кратко разстояние от метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина. Съчетанието на близост до транспортни
670 000 €690 000 €1 310 406,10 лв.1 349 522,70 лв.
(5 791 €/м2) (11 325,90 лв./м2)Площ: 115.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Тристаен слънчев апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Просторен апартамент с функционално разпределение близо до зеленина, възлови улици, болница, метро
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с площ 101.46 кв.м, разположен на 13-ти етаж от 16 в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Жилището се отличава с южно и югоизточно изложение, което осигурява изобилие от естествена светлина през целия ден и открити панорамни гледки
240 000 €(469 399,20 лв.)
(2 365 €/м2) (4 626,45 лв./м2)Площ: 101.46 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Апартамент в центъра на Полски Тръмбеш
Близо до гр. Велико Търново , гр. Полски Тръмбеш
Жилище в добро състояние, готово за живеене
Представяме ви апартамент в Полски Тръмбеш. Градчето е тихо и спокойно, на 38 км от Велико Търново, разположено до главния път Русе-Велико Търново.
Апартаментът се намира на третия етаж в четириетажна кооперация в центъра на града, на тиха и спокойна улица. Жилището е
75 000 €(146 687,25 лв.)
(833 €/м2) (1 629,86 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
ново
Двуетажна масивна къща на главен път в село Мелница
Близо до гр. Елхово , с. Мелница
Имот с жилищен и бизнес потенциал и комуникативна локация близо до гр. Елхово
Предлагаме за продажба двуетажна масивна къща, разположена на главния път в село Мелница, в близост до централната част на населеното място. Локацията осигурява отлична видимост, лесен достъп и удобство, което прави имота подходящ както за постоянно живеене, така и за развиване
Продажба
ново
Два урегулирани парцела с потенциал за застрояване в село Гранитово
Близо до гр. Елхово , с. Гранитово
Парцел за строителство на 30 минути с кола от границата с Република Турция
Предлагаме за продажба два урегулирани поземлени имота, разположени в село Гранитово – едно от най-големите и добре устроени села в общината, намиращо се на около 30 минути с автомобил от границата с Република Турция. Локацията е подходяща както за постоянно живеене, така и за
Продажба
ново
Парцел в промишлена зона Изток, под ж/п линията
гр. Стара Загора , кв. "Индустриална зона - изток"
Земеделска земя в местност “Смокините”
Представяме Ви парцел земеделска земя с площ от 4 620 кв.м. в местност “Смокините” в гр. Стара Загора, с инвестиционен потенциал, в зона отредена за свободно застрояване (предимно промишлено строителство), подходящ за изграждане на производствена база, складове,
554 400 €(1 084 312,15 лв.)
(120 €/м2) (234,70 лв./м2)Площ: 4 620.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Продажба
ново
Масивна сграда с голямо дворно място на 1 км от язовир Цонево
Близо до гр. Варна , с. Сава
Имот в тихо селце с красива природа в Североизточна България
Предлагаме за покупка масивна къща в живописно селце в Североизточна България. Ползвана е за ателиета за живопис на художници.
Имотът е с РЗП - 500 кв.м. (застроена площ 250 кв.м.) и се състои от:
• Първи и втори етаж - по две помещения 5х8 метра, кабинет (спалня), кухня с
Продажба
ново
Необзаведен тристаен апартамент в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Преустроен и функционален апартамент с отлична локация в София
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, който е преустроен в тристаен с удобно разпределение и добро състояние. Намира се на 6-ти етаж в сграда ЕПК с асансьор. Апартаментът (обща площ: 66 кв.м.) предлага възможност за преустройство според вашите предпочитания и
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 100 м
Просторен двустаен апартамент до плажа в Шкорпиловци
с. Шкорпиловци
Напълно обзаведено жилище в затворен комплекс сред спокойствие, зеленина в Шкорпиловци
Просторен и уютен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс само на крачки от плажа в Шкорпиловци – едно от най-спокойните и живописни места по българското Черноморие, известно с широката си плажна ивица, чист въздух и красива природа.
Жилището е с площ от 87 кв. м.
108 900 €(212 989,89 лв.)
(1 252 €/м2) (2 448,16 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Партер
Близо до гр. Ловеч , с. Велчево
Уникален имот в сърцето на природата, заобиколен от гора
Представяме ви изключителен имот, разположен на около 2 км в горската местност Мачковци, между Троян и Априлци, осигуряващ пълно уединение и тишина, на което малко места могат да се сравнят. Имотът предлага не само спокойствие и чист въздух, но и великолепни панорамни гледки към