Най-новите оферти за продажба и наем на недвижими имоти - страница 4
Лукс
Къщи в уникално ваканционно селище в подножието на Стара планина
Близо до гр. Габрово , с. Геша
Къщи монолитно строителство в еко-комплекс в село Геша
Еко селище разположено в средата на България в очарователни, девствени селски райони с богати флора и фауна. Комплексът предлага спираща дъха гледки към величествената Стара планина. Местните пейзажи са недокоснати от съвременния начин на живот и запазването на естествената си
Продажба
ново
Офиси и кантори в сърцето на кв. Капана, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Бизнес имоти в реновирана сграда на метри от Главната улица и Римския стадион
Представяме Ви отлична възможност за инвестиция или развитие на собствен бизнес в една от най-атрактивните и разпознаваеми части на Пловдив – артистичния квартал Капана.
Имотите се намират на метри от Главната пешеходна улица, в непосредствена близост до Римски стадион Пловдив
Продажба
ново
Ремонтиран двустаен апартамент в кв. Могиличе, Перник
гр. Перник , кв. "Могиличе"
Жилище в малка тухлена сграда с таванска стая и мазе
Представяме Ви уютен двустаен апартамент, разположен в кв. Могиличе в Перник – район с удобен достъп до градската инфраструктура и спокойна жилищна среда.
Имотът представлява етаж от двуетажна тухлена сграда и е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел
62 500 €(122 239,38 лв.)
(1 225 €/м2) (2 396,85 лв./м2)Площ: 51.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
ново
Двуетажна къща с просторен двор близо до центъра на Радомир
гр. Радомир
Къща с допълнителни постройки на тиха улица – отличен потенциал за семейно жилище или инвестиция след ремонт
Масивна двуетажна къща в Радомир, разположена на тиха и спокойна улица в близост до централната част на града. Имотът е отличен избор както за постоянно живеене, така и за инвестиция с възможност за преустройство според нуждите на бъдещия собственик.
Къщата е със застроена
Продажба
ново
Плаж на 450 м
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Уютно жилище сред зеленина и спокойствие в предпочитан морски комплекс
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните комплекси в Приморско, известен със своята спокойна атмосфера, богато озеленяване и отлични удобства, които го превръщат в предпочитано място както за почивка, така и за
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 373 €/м2) (2 685,12 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
Тристаен апартамент под наем в до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“
гр. София , кв. "Център"
Апартамент в нова сграда с отлична локация
Предлагаме под наем тристаен апартамент с обща площ от 80 кв.м, разположен на 6-ти етаж от 9 в съвременна тухлена сграда ново строителство в самия център на София, в непосредствена близост до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“.
Имотът предлага модерен комфорт,
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Реновирана къща в сърцето на Странджа планина
Близо до гр. Малко Търново , с. Младежко
Двуетажна къща с двор и туристически потенциал сред живописна природа и чист въздух
Предлагаме за продажба напълно реновирана и изцяло обзаведена двуетажна къща с утвърден работещ бизнес модел (къща за гости), разположена в живописната природа на село Младежко, в рамките на Природен парк „Странджа“. Имотът съчетава комфорт за целогодишно обитаване, спокойствие и
Продажба
ново
Нов модерен жилищен проект в предпочитан район на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Г"
Съвременна сграда с функционални апартаменти, удобна локация и отличен инвестиционен потенциал
Нов жилищен проект, разположен в зона Г на ж.к. Меден рудник, гр. Бургас – район с утвърдена инфраструктура, отлична комуникативност и бърз достъп до основни пътни артерии. Локацията съчетава спокойна жилищна среда с удобството да бъдете в непосредствена близост до детски
от 41 873 €(от 81 896,47 лв.)
(988 - 1 184 €/м2)(1 932,36 - 2 315,70 лв./м2)Площ: 36.41 - 80.58 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 4 км
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Представяме Ви новострояща се жилищна сграда в предпочитания квартал Изгрев на Варна. Районът съчетава спокойна жилищна среда с бърз достъп до централните части на града.
Сградата е проектирана на три надземни етажа, тавански етаж и полуподземно ниво, където са разположени
от 72 900 €(от 142 580,01 лв.)
(1 488 - 1 698 €/м2)(2 910,28 - 3 321 лв./м2)Площ: 46.01 - 113.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
Тристаен апартамент във Vitosha View с паркомясто и склад в София
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Имот с гледка към детска площадка в кв. Кръстова вада
Търсите нов апартамент в една от най-предпочитаните южни части на София? Представяме Ви тристаен апартамент в комплекс Vitosha View – съвременна жилищна среда с отлична локация и високо качество на строителството.
Жилището е разположено на пети етаж от шестетажна сграда пред
348 460 €(681 528,52 лв.)
(3 389 €/м2) (6 628,37 лв./м2)Площ: 102.82 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Наем
ново
За частни лица
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби
гр. Варна , кв. "Погреби"
Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
Предлагаме под наем уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в гр. Варна, кв. Погреби – комуникативен район с удобен достъп до централната част на града и всички необходими удобства за ежедневието.
Жилището е с площ от 67 кв. м. и впечатлява с голяма тераса,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(9,70 €/м2) (18,97 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Каменна къща с нов покрив и поддържан двор в село в полите на планина Средна гора
Близо до гр. Стара Загора , с. Изворово
Имот в спокойно и живописно село близо до града и пътна връзка с магистрала Тракия
Представяме ви нашето ново предложение за покупка на автентична каменна къща, типична за района, разположена в спокойното и живописно село Изворово. Имотът е заобиколен от красива природа, в подножието на южните склонове на Средна гора, сред лавандулови полета, лозови масиви и
Продажба
-10%
ново
Къща с голям двор и разрешение за изграждане на ФЕЦ
Близо до гр. Средец , с. Загорци
Селски имот с удобен достъп до морето и областния център Бургас
Предлагаме за продажба селски имот с просторен двор в Загорци – спокойно и живописно село, разположено в район с чист въздух и красива природа. Населеното място се намира на кратко разстояние от гр. Средец и областния център Бургас, както и с удобен достъп до морето.
Имотът е
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 1 км
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Търсите просторен семеен дом в комуникативен район с отлична инфраструктура? Представяме Ви четиристаен апартамент, разположен в централен район на Варна.
Жилището е ситуирано на трети етаж в добре поддържана шестетажна сграда с асансьор и предлага обща площ от 97 кв.м.
380 000 €(743 215,40 лв.)
(3 918 €/м2) (7 662,01 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Инвестиционен парцел с панорамна гледка в най-перспективния район на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Зона Б"
Парцел до отлична инфраструктура и с впечатляваща панорама към Царевец и Арбанаси
Представете си мащабен жилищен проект, разположен в сърцето на най-динамично развиващата се и перспективна част на Велико Търново – квартал Зона Б. Този парцел с площ от 4 824 кв. м. не е просто терен, а стратегическа инвестиционна възможност с изключителен потенциал за
650 000 €(1 271 289,50 лв.)
(135 €/м2) (263,53 лв./м2)Площ: 4 824.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
ново
Възрожденска къща с панорама към Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Малки Чифлик
Къща с двор и потенциал за преустройство само на минути от града
Представяме Ви автентичен имот с дух и история, разположен в живописно село, само на няколко минути от Велико Търново. Локацията съчетава спокойствието на селската среда с бърз достъп до града и всички необходими удобства.
Имотът представлява възрожденска къща, изградена около
Продажба
ново
изгодно
За частни лица
Земеделска земя в близост до плажа на Ахелой
гр. Ахелой
Просторен парцел с отлична локация и висок инвестиционен потенциал
Поземлен имот с площ 7 658 кв. м., разположен в района на гр. Ахелой, само на минути от морето и плажната ивица. Парцелът е с равен терен и удобен достъп, което го прави отлична възможност за реализиране на различни инвестиционни проекти след промяна на
Продажба
ново
Ексклузивно За частни лица
Луксозен комплекс от две сгради Green View Apartments в кв. Княжево - с АКТ 16
гр. София , кв. "Княжево"
Двустайни и тристайни апартаменти висококачествено строителство
Търсите жилище от висок клас с удобна локация в столицата, даваща възможност за бърз достъп до централните части на града, но и да се насладите на спокойствието и зеленината на планината? Имаме удоволствието да ви предложим за продажба апартаменти ново строителство в комплекс от
от 220 000 €(от 430 282,60 лв.)
(2 009 - 3 539 €/м2)(3 929,26 - 6 921,68 лв./м2)Площ: 68.83 - 268.82 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Тристаен апартамент с фронтална гледка море до плажа
гр. Ахтопол
Просторен апартамент с отлична локация на първа линия в гр. Ахтопол
Предлагаме на Вашето внимание чудесен тристаен апартамент с фронтална морска гледка, разположен на първа линия в гр. Ахтопол, само на метри от плажа.
Частично обзаведеният апартамент (108 кв.м.) включва:
• Всекидневна: подове теракот, осветителни тела, ключове и контакти, два
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 343 €/м2) (2 625,88 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 3
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен луксозен апартамент в Голдън Рейнбоу/Golden Rainbow
к.к. Слънчев бряг
Обзаведен апартамент с уникална гледка на първа линия в района на Какао Бийч в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в елегантния комплекс Golden Rainbow на първа линия в Слънчев бряг, в престижния район на Cacao Beach. Имотът се намира на 5-ти етаж от общо 6 и предлага впечатляваща панорамна гледка към морето, която създава усещане за
179 900 €(351 853,82 лв.)
(2 006 €/м2) (3 923 лв./м2)Площ: 89.69 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Панорамен двустаен апартамент в предпочитана сграда с Акт 16
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Светъл и просторен имот с отлична локация и прекрасна гледка
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с впечатляваща панорамна гледка, разположен в модерна сграда с Акт 16 в един от най-предпочитаните райони на Бургас.
Жилището е с обща площ от 66,38 кв.м, разположено на последен етаж, без съседи отгоре, което гарантира тишина,
150 000 €(293 374,50 лв.)
(2 260 €/м2) (4 419,62 лв./м2)Площ: 66.38 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Двустаен апартамент на първа линия море в гр. Поморие
гр. Поморие
Ново строителство с простор, морска атмосфера и отличен инвестиционен потенциал
Стилен двустаен апартамент с площ от 81 кв. м., разположен на първи етаж в модерна новопостроена сграда на първа линия в гр. Поморие – един от най-предпочитаните морски и СПА курорти по българското Черноморие.
Имотът съчетава отлична локация, качествено строителство и
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 975 €/м2) (3 863,37 лв./м2)Площ: 81.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Резервиран
Тристаен апартамент с гледка към борова гора в комплекс „Камелия“
к.к. Пампорово
Ваканционен имот до ски пистите в Пампорово
Представяме Ви прекрасно ваканционно жилище, разположено в един от най-слънчевите ски курорти в България – Пампорово. Имотът се намира в затворен комплекс „Камелия Хотел Пампорово“, отличаващ се с високо качество на строителството, модерна визия и отлична поддръжка.
Локацията
100 000 €(195 583 лв.)
(1 052 €/м2) (2 057,69 лв./м2)Площ: 95.05 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
ново
Плаж на 2.9 км
Автентична механа в центъра на Каварна
гр. Каварна
Заведение в традиционен български стил с готова концепция за бизнес в Каварна
Представяме за продажба заведение с характер и атмосфера – механа, разположена в самия център на Каварна. Локацията е изключително удобна и комуникативна, с постоянен поток от хора и лесен достъп, което създава отлични условия за развитие на успешен ресторантьорски
Продажба
ново
Плаж на 200 м
Нова жилищна сграда до плаж Смокиня, Созопол
гр. Созопол
Нова жилищна сграда с акт 14 в района на Каваци
Представяме Ви нова сграда, разположена на първа линия до плаж Смокиня, в един от най-желаните райони на Созопол – залива Каваци.
Проектът е достигнал етап Акт 14 и се отличава с модерна визия, високо качество на изпълнение и внимание към всеки детайл. Сградата е изградена с
от 74 300 €(от 145 318,17 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 37.15 - 111.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Двустаен апартамент във Фаворит Апартхотел/Favorit Aparthotel
к.к. Слънчев бряг , кв. "Какао Бийч"
Напълно обзаведен апартамент с морска панорама в Слънчев бряг, до Какао Бийч
Предлагаме на вашето внимание просторен двустаен апартамент във Фаворит Апартхотел/Favorit Aparthotel, разположен в Слънчев бряг, само на 250 метра от емблематичния плаж Какао Бийч. Имотът предлага впечатляваща панорамна гледка към морето и защитените пясъчни дюни „Бабата“ –
114 000 €(222 964,62 лв.)
(1 355 €/м2) (2 650,87 лв./м2)Площ: 84.11 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Парцел за инвестиция в с. Маринка, мс-т Край Село
с. Маринка
Парцел с лице на главен път с. Маринка
Открийте своя мечтан парцел в този имот с площ 2881 кв.м., разположен в живописното село Маринка, само на 9 км от областния град Бургас. Със своята стратегическа позиция и отлични връзки, този имот предлага идеалната основа за изграждането на вашия дом или успешно бизнес
Продажба
ново
Парцел с бунгало между Самоков и Боровец в м. Бельова Черква
Близо до к.к. Боровец , м. Бельова Черква
Имот с потенциал за вила или инвестиция
Представяме за продажба атрактивен имот, разположен в предпочитаната вилна местност Бельова Черква, в близост до Самоков и само на минути от Боровец – един от водещите планински курорти в България.
Локацията съчетава тишина, чист въздух и природа с изключително удобен достъп
141 900 €(277 532,28 лв.)
(150 €/м2) (293,37 лв./м2)Площ: 946.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в малка сграда, качествено строителство до хотел Людо. Район с удобен автобусен транспорт до центъра, пешеходен достъп до плаж, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка. Намира се в м. Зеленика, до кв.
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 414 €/м2) (6 676,80 лв./м2)Площ: 58.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Селски имот с отлична транспортна достъпност в Дунавската равнина
Близо до гр. Левски , с. Стежерово
Едноетажна къща с двор и потенциал за реновиране близо до Плевен, Свищов, Левски и Белене
Предлагаме за продажба едноетажна къща с голям потенциал, разположена на главен път в спокойното и добре уредено Стежерово, в района на Дунавската равнина. Имотът е отличен избор за хора, които търсят тишина, чист въздух и спокойствие, без да се лишават от удобния достъп до