- страница 52
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
ОТДАДЕН
Луксозен офис с 3 работни помещения в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Комуникативен офис до Американското посолство и парк
Предлагаме под наем представителен офис с площ 110 кв.м., разположен на 3/10 етаж в модерна офис сграда с асансьор и добре поддържани общи части.
Имотът се намира в престижен и комуникативен район – в близост до парк, Американското посолство, бул. „Никола Й. Вапцаров“, бул.
1 250 €/месец(2 444,79 лв./месец)(без ДДС)
(11 €/м2) (22,23 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 3
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Комфортно новопостроено жилище с комуникативна локация в кв. Кръстова вада
Предлагаме на вашето внимание модерен двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на тиха улица – пряка на бул. „Черни връх“. Локацията осигурява отлична комуникация, бърз достъп
130 920 €(256 057,26 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 43.64 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Светъл апартамент с южно изложение и удобен достъп до метростанция
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с площ 48.70 кв.м, разположен на 13/16 етаж в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Имотът се намира в добре устроената и комуникативна част на кв. Банишора, с бърз достъп до топ центъра на София, метро и основни транспортни
125 000 €(244 478,75 лв.)
(2 567 €/м2) (5 020,10 лв./м2)Площ: 48.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Търговско помещение под наем в кв. Левски Г
гр. София , кв. "Левски Г"
Бизнес имот разположен на партерно ниво в комплекс от три блока
Предлагаме на вашето внимание компактен, но функционален обект с площ 15 кв. м, разположен на партерно ниво в кв. Левски Г. Локацията е изключително удобна – само на 5 минути от бъдещата метростанция на бул. Владимир Вазов, което гарантира постоянен поток от хора и лесен достъп
Наем
-11%
ОТДАДЕН
Готов за нанасяне двустаен апартамент под наем във Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Обзаведено жилище в един от най-предпочитаните столични квартали
Имотът разполага с отлично разпределение, светли и функционални помещения. Напълно обзаведен и оборудван. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски център „Ring Mall“, мебелен
625 €/месец700 €1 222,39 лв./месец1 369,08 лв.
(9,62 €/м2) (18,81 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен имот с дизайнерски интериор и висок стандарт на изпълнение
Представяме ви изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на кв. Малинова долина – едно от най-предпочитаните места за модерен градски живот.
Жилището впечатлява с луксозно обзавеждане по индивидуален проект, което съчетава елегантен дизайн,
229 000 €(447 885,07 лв.)
(3 635 €/м2) (7 109,29 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Плаж на 4 км
ПРОДАДЕН
Голям парцел с възможност за смяна на статута и панорамна гледка море
Близо до с. Тънково , с. Тънково
Достъпен просторен парцел с живописна локация и бърз достъп до Слънчев бряг и Несебър
Предлагаме за продажба голям парцел от 12501 кв.м., който в момента е разделен на два парцела с големина от 9402 кв.м. и 3099 кв.м. с обща граница. Намира се в местността "Кръста" до село Тънково, с чудесна панорамна гледка към Несебърския залив.
Имотът граничи с каменист път
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Жилищната сграда с Акт 15, състояща се от две елегантни секции, чудесно вписани сред богатата зеленина в близост до Национална спортна академия, в квартал Малинова долина. Сградата е с модерна и стилна архитектура в непреходен стил. Ще бъде изградане с качествени материали, нови
от 134 461 €(от 262 982,86 лв.)
(2 500 - 3 000 €/м2)(4 889,58 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 50.74 - 160.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Лукс
Бутиков хотел – архитектурна перла в сърцето на стара Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Емблематичен бутиков хотел в историческия център на Варна, съчетаващ аристократичен стил, модерни удобства и отличен инвестиционен потенциал
Изключителна възможност за придобиване на действащ бутиков хотел, разположен в една от най-престижните и исторически значими части на Варна – площад „Буров“, само на метри от Морската градина, Морска гара и централната пешеходна зона на града.
Хотелът представлява напълно
Продажба
ново
изгодно
Ремонтирана къща с равен двор, кладенец и стопанска постройка в с. Горско Сливово
Близо до гр. Ловеч , с. Горско Сливово
Спокойствие, природа и уютен дом сред красотата на Деветашкото плато
Предлагаме за продажба уютен и напълно обновен имот, разположен в живописното село Горско Сливово – в северната част на Деветашкото плато, район с изключителна природна красота, спокойствие и богато културно-историческо наследство.
В непосредствена близост се намира пещера
Продажба
ново
Тристаен апартамент в центъра на Асеновград
гр. Асеновград
Просторно жилище със самостоятелна кухня близо до градски удобства
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент със самостоятелна кухня в гр. Асеновград. Имотът се намира в удобен и комуникативен район, близо до болница, плувен басейн, училище, детска градина, ресторанти, супермаркети и други магазини.
Жилището е с обща площ от 88
100 000 €(195 583 лв.)
(1 136 €/м2) (2 222,53 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 500 м
Уютен апартамент в сърцето на Бяла – на пешеходно разстояние от плажа
гр. Бяла (Варна)
Светъл и напълно обзаведен апартамент с паркомясто и отлична локация в спокоен морски град
Уютен и слънчев апартамент, разположен в централната част на град Бяла – едно от най-предпочитаните морски кътчета по Българското Черноморие, известно с чистото море, спокойната атмосфера и красивите плажове.
Жилището впечатлява с южното си изложение, което осигурява много
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 1
За частни лица
Втори етаж от къща в центъра на гр. Велики Преслав
гр. Велики Преслав
Жилище с подменена дограма, сутеренен етаж, подходящ за търговско помещение, складови помещения и малък заден двор
Предлагаме за продажба тухлен етаж от къща с площ 84 кв.м, разположен в централната част на гр. Велики Преслав.
Жилището се състои от:
• Три стаи
• Просторен хол
• Помещение за обособяване на баня и тоалетна
• Тераса
Подобренията включват изцяло подменена PVC дограма и
Продажба
ново
За частни лица
Хотелски комплекс с традиционна архитектура в гр. Кубрат
гр. Кубрат
Двуетажна къща с 4 спални, шест монолитни къщи тип бунгала, помощни постройки и места за паркиране в красива паркова среда
Продава се хотелски комплекс (600 кв.м.), построен в просторна паркова среда (4324 кв.м.) в гр. Кубрат, разположен на около 30 км северно от областния център Разград, на 43 км източно от град Русе, на 29 км юг-югозапад от град Тутракан и на 28 км запад-северозапад от град
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 500 м
Апартамент в Морската градина на Варна, м-т Салтанат
гр. Варна , кв. "м-т Салтанат"
Напълно обзаведен двустаен имот с панорамна тераса в затворен комплекс с басейн
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в една от най-престижните и предпочитани зони на Варна – м-т Салтанат, в непосредствена близост до Морската градина. Имотът съчетава спокойна паркова среда, близост до морето и отлична градска
179 900 €(351 853,82 лв.)
(2 272 €/м2) (4 443,72 лв./м2)Площ: 79.18 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Парцел земеделска земя в ж.к. Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона А"
Отлична инвестиционна възможност в района на гр. Бургас
Предлагаме за продажба парцел земеделска земя с площ 7639 кв.м., разположен в гр. Бургас, ж.к. Меден Рудник, местност „Кара Баир – Е“.
Имотът е относително равен и е изключително подходящ за изграждане на складова или производствена база, като има възможност за промяна на
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведен двустаен апартамент на първа линия до Каварна
Близо до гр. Каварна , гр. Каварна
Партерно жилище с директен достъп до двора в комплекс July Morning
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партер в престижния комплекс July Morning. Имотът се намира в средната част на северното Черноморие на България, в тихо и усамотено място, далеч от шума на големите курорти, но само на 3-4 минути с кола
59 000 €(115 393,97 лв.)
(931 €/м2) (1 820,38 лв./м2)Площ: 63.39 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Нов жилищен проект до метростанция „Бели Дунав“
гр. София , кв. "Надежда 4"
Модерни апартаменти в тихата част на кв. Надежда 4
Представяме ви нов жилищен проект, разположен на тиха и спокойна улица в кв. Надежда 4, на пешеходно разстояние от метростанция „Бели Дунав“. Локацията съчетава удобството на бързия градски транспорт с наличието на зелени площи, спокойна жилищна среда и отлична инфраструктура,
от 138 450 €(от 270 784,66 лв.)
(2 300 - 2 609 €/м2)(4 498,41 - 5 102,76 лв./м2)Площ: 60.20 - 120.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Продава се къща в село Сапарево
Близо до гр. Дупница , с. Сапарево
Просторна триетажна къща с механа, гараж и панорамна гледка към планината
Предлагаме за продажба масивна триетажна къща, разположена в тихата и спокойна част на село Сапарево – район, предпочитан заради чистия въздух, красивата природа и близостта до минералните извори и планината. Имотът предлага простор, функционално разпределение и отлични
Продажба
ново
Имот с потенциал в с. Ряховците, на 5 км от гр. Севлиево
Близо до гр. Севлиево , с. Ряховците
Двуетажна къща с двор, навес с два гаража и масивна плевня
Предлагаме за продажба имот в живописното село Ряховците, разположено само на 5 км от Севлиево и в непосредствена близост до главния път София – Варна. Локацията съчетава спокойствието на селския живот с бърз и удобен достъп до града.
Имотът е с площ 81 кв.м., разположен на
Продажба
ново
Имот с кладенец, плевня и голям двор на 12 км от Севлиево
Близо до гр. Габрово , с. Ловнидол
Къща за основен ремонт с красиви природни гледки
Предлагаме за продажба имот с изключително усещане за простор и уединение, разположен в самия край на село Ловнидол – само на около 12 км от гр. Севлиево, 20 км от Габрово и приблизително 10 км от главния път София – Варна. Това е място за хора, които търсят тишина, природа и
Продажба
ново
Парцел на бул. Ботевградско шосе до бензиностанция ЛУКОЙЛ Долни Богров
с. Горни Богров
Земеделска земя с 40 м лице на бул. Ботевградско шосе
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ 1003 кв.м, ситуиран на изключително комуникативно място с 40м лице към бул. „Ботевградско шосе“. Локацията осигурява бърз и лесен достъп по асфалтов път и отлична видимост от основния трафик, което е сериозно предимство за дейности,
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс с апартаменти Манастирски ливади-Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в търсен столичен район
Открийте сграда, която олицетворява модерното разбиране за дом – пространство, създадено с внимание към всеки детайл и с мисъл за хората, които ще живеят в него. Тук стилната архитектура се вплита хармонично с природата, а уюта и сигурността са водещи приоритети.
Разположена в
от 188 320 €(от 368 321,91 лв.)
(2 780 - 2 978 €/м2)(5 437,21 - 5 824,46 лв./м2)Площ: 63.24 - 115.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Ремонтирано помещение в района на Колхозен пазар – Варна
гр. Варна , кв. "Колхозен пазар"
Имот подходящ за коктейл-бар, офис, ателие, магазин или малък бизнес
Предлагаме на вашето внимание помещение след основен ремонт, разположено на сутеренен етаж в поддържана тухлена сграда от 2008 г., в един от най-търсените райони на града – Колхозен пазар. Имотът е със статут на коктейл-бар, но е напълно подходящ за живеене, офис, ателие, магазин
84 900 €(166 049,97 лв.)
(1 369 €/м2) (2 678,23 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Партер
Тип на имота:
Заведение
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
Уникален имот с частен парк 12.8 дка и прекрасни гледки в с. Крушари
Близо до гр. Добрич , с. Крушари
Мащабна резиденция с панорамни пространства на 30 км от Добрич
Изключителен имот с рядко срещан мащаб и потенциал – вила с разгъната застроена площ 821 кв. м., разположена в самостоятелен, отлично поддържан частен парк с площ 12.8 декара, в спокойна и зелена среда в село Крушари, област Добрич, на около 30 км от град Добрич.
Имотът е
Продажба
ново
За частни лица
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Апартамент в района на Аквапарк Санкт Петербург
Просторно жилище в нова сграда, висок клас строителство в кв. Кършияка, до бул. България, с удобен градски транспорт, детски градини, училища, 3 болници, аптеки, супермаркети и много други ежедневни удобства.
Имотът се намира на седми етаж с площ 124.84 кв.м.:
• преддверие
•
189 882 €(371 376,91 лв.)
(1 837 €/м2) (3 593,39 лв./м2)Площ: 103.35 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Лукс
Нова модерна сграда, съчетаваща престиж и спокойствие в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Емблематичен проект съчетаващ архитектура, комфорт и добра локация в полите на Витоша
Най-новият и впечатляващ проект на доказан инвеститор, създаден като естествено продължение на успешна концепция от сгради и издигащ модерното градско живеене на изцяло ново ниво.
Това не е просто жилищна сграда. Това е внимателно изградена философия за живот – пространство,
от 299 000 €(от 584 793,17 лв.)
(1 965 - 2 959 €/м2)(3 843,21 - 5 787,30 лв./м2)Площ: 118.49 - 218.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
Модерна сграда с Акт 16 до парк Възраждане и Mall Of Sofia
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Луксозно завършени и обзаведени жилища - едностайни апартаменти и ателиета, магазини, офиси и гаражи в централен столичен район
Предлагаме модерно завършени и обзаведени висок клас апартаменти и ателиета в нова жилищна сграда с Акт 16, разположена в бързо развиваща се и комуникативна част на столицата. Сградата се намира в непосредствена близост до парк Възраждане, Mall of Sofia, новооткрития аквапарк и
от 149 200 €(от 291 809,84 лв.)
(2 899 - 3 734 €/м2)(5 669,95 - 7 303,07 лв./м2)Площ: 45.61 - 110.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
ново
Плаж на 200 м
Пентхаус с две спални под наем в центъра на кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Уютно жилище с паркомясто и панорамна гледка на 200 м от плажа
Предлагаме под наем просторен апартамент на последния 5/5 етаж в централната част на кв. Сарафово, с впечатляваща гледка към морето.
Имотът е с обща площ 124 кв.м., от които 80 кв.м. чиста жилищна площ, 2 затворени зимни градини с обща площ 30 кв.м. и открит балкон 14
720 €/месец(1 408,20 лв./месец)
(5,81 €/м2) (11,36 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Пентхаус
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
За частни лица
Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Едностаен апартамент с площ от 45 кв. м., разположен в жилищен район „Овча купел 2“, в близост до метростанция „Горна баня“, супермаркет Т-Маркет, пазар и спирки на градския транспорт.
Свободен за наемане от 01.06.2026г.
Жилището се намира на първи етаж в девететажна сграда
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(7,78 €/м2) (15,21 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон