Пазарът на бизнес площи в България се развива с динамични темпове, което доведе до наличие на разнообразие от офис площи в големите градове. Офис площите се разделят на три основни категории: професионални офисни помещения, полупрофесионални офисни помещения и офиси в апартаменти. Към професионалните офиси се отнасят бизнес центровете и офисите клас А, B и C.
BULGARIAN PROPERTIES предлага офиси за продажба и под наем в цялата страна, като най-търсени към момента са офисите в София, Пловдив, Варна, Бургас и Стара Загора. През последната година, в резултат на възстановяването на имотния пазар от кризата, търсенето на качествени офис пространства непрекъснато расте и незаетите площи намаляват. Особено силно изразена е тази тенденция в София и Пловдив. На пазара се появяват вече и нови проекти за офис сгради.
Ние с радост ще ви съдействаме да намерите офис или да се преместите в по-подходящ такъв, както и да договорите максимално добри условия. Нашите консултанти в сферата на офис и търговските имоти ще се запознаят с вашето търсене и заедно ще преминем през целия процес на търсене на ново офис пространство – от установяване на ясната нужда, точна квадратура, подходяща офис сграда, довършителни работи и правни въпроси при подписване на договора за наем, до самото преместване физически. Ние сме тук – опитни професионалисти, които разбираме вашите нужди и ще предложим най-доброто решение.
Нашият процес на работа в няколко стъпки:
1. Ще идентифицираме конкретната нужда от офис пространство
2. Ще предложим богат избор от оферти за наем на офис - на практика разполагаме с всички актуални оферти и проекти на пазара!
3. Ще селектираме най-подходящите за вас сгради и ще организираме огледи
5. Ще договорим най-добрите условия с наемодателите
6. Ще ви насочим към професионален офис-интериорен дизайнер, за да изградите най-функционалния офис
7. Ще сме до вас през целия процес и ще подготвим всички необходими документи.
Свържете се с нас на тел. 0888 04 04 01 или изпратете имейл.
Вижте повече информация за това какви са параметрите на офис клас А
Офиси под наем и за продажба в София и страната
ново
гарантиран наем
Просторно търговско помещение с престижна локация срещу УНСС
гр. София , кв. "Студентски град"
Имот, подходящ за магазин или офис с отличен бизнес потенциал в Студентски град
Предлагаме Ви изключителна възможност за инвестиция или лично ползване – търговско помещение със статут на магазин, разположено в престижен затворен комплекс с отлично поддържани общи части и сигурност чрез бариера и видеонаблюдение. Имотът се намира в Студентски град, точно
Наем
ново
Лукс
Просторен офис с прекрасна гледка към планината на Околовръстен път
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Необзаведен офис с възможност за наемане на паркоместа в кв. Манастирски ливади
Луксозен необзаведен офис в бизнес сграда на Околовръстен път, срещу Резиденция Бояна. Тук ще намерите висок клас довършителни работи, светли помещения, където служителите ви ще се чувстват комфортно и не на последно място отлична локация с бърз и удобен достъп от всички части на
7 232 €/месец(14 144,56 лв./месец)(без ДДС)
(8 €/м2) (15,65 лв./м2)Площ: 904.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Офис
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ново
Бизнес помещение с удобен излаз на бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Имот подходящ за офис, клиника, адвокатска или нотариална кантора, счетоводна къща, туристическа агенция и др.
Офисът е тип open space и може да бъде допълнително преграден, според изискванията на наемателя. Достъпът е бърз, на няколко минути от центъра на столицата. Булевардът е една от основните пътни артерии на столицата, свързваща южните квартали с централните части на София. Тук ще
1 856 €/месец(3 630,02 лв./месец)(без ДДС)
(16 €/м2) (31,29 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ново
Ски лифт на 1.5 км
Търговско помещение в центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Просторен обект с лице към оживена улица и разрешително за хранителен магазин
Представяме ви ново търговско помещение в сърцето на Банско – отлична възможност за развитие на устойчив и печеливш бизнес в един от най-посещаваните планински курорти в България.
Имотът е разположен в централната част на града, с директно лице към оживена улица и постоянен
Продажба
-10%
ново
Лукс
Плаж на 600 м
Сграда с топ локация в Бургас, доходоносен актив в центъра
гр. Бургас , кв. "Център"
Четириетажна сграда със стабилен наемен поток
Представяме ви изключителна възможност за придобиване на емблематичен инвестиционен имот, разположен в сърцето на град Бургас, в непосредствена близост до пешеходната зона и една от най-оживените търговски артерии на града.
Локацията съчетава престиж, отлична видимост и
1 800 000 €2 000 000 €3 520 494 лв.3 911 660 лв.
(1 284 €/м2) (2 511,05 лв./м2)Площ: 1 402.00 м2 Партер
Тип на имота:
Офис
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
За частни лица
Просторен офис под наем на бул. „Пенчо Славейков“ до Пирогов
гр. София , кв. "Медицинска академия"
Имот, подходящ за медицински център, кантора или представителен офис
Предлагаме под наем обединени офиси с обща площ 165 кв.м., разположени на втори етаж от осеметажна сграда, построена през 2009 г., на бул. „Пенчо Славейков“ – в изключително комуникативен район между Руски паметник и Медицински университет.
Имотът е с функционално
1 900 €/месец(3 716,08 лв./месец)
(12 €/м2) (22,52 лв./м2)Площ: 165.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Офис
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
Многофукнционален кабинет с отлично разпределение и удобна локация в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Безупречен медицински център подходящ за различни практики и бизнес с удобен достъп
Светъл, функционален и отлично организиран имот със статут на медицински кабинет, разположен в един от най-предпочитаните и развиващи се райони на София – Манастирски ливади. Имотът е ситуиран на партерно ниво с директен самостоятелен вход, осигуряващ удобен достъп, дискретност и
Наем
ново
Резервиран
Инвестиционно помещение под наем до метростанция Жолио Кюри в кв. Изгрев
гр. София , кв. "Изгрев"
Помещение с висок бизнес потенциал, идеална локация и голям човекопоток
Представяме Ви многофункционално помещение под наем със статут на кафе-аперитив, разположено на ключова локация в кв. Изгрев, в непосредствена близост до Метростанция Жолио Кюри.
Имотът разполага със застроена площ от 62 кв.м и предлага отлична възможност за развитие на
Продажба
Ексклузивно
Жилищна сграда с Акт 14 и удобен достъп до парк „Света Троица” и метростанция „Константин Величков“
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Последни апартаменти и офис, качество и комуникативна локация в столицата
Твоят нов дом те очаква!
Жилищна сграда с подземни, надземни гаражи, паркоместа и офис.
Сградата е с получен Акт 14.
Отлична комбинация от съвременен дизайн, удобни и просторни разпределения на жилищната площ и комуникативна локация и това са само малка част от
от 183 000 €(от 357 916,89 лв.)
(2 134 - 2 601 €/м2)(4 173,74 - 5 087,11 лв./м2)Площ: 70.35 - 176.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
-9%
Напълно оборудван стоматологичен кабинет в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Дентален кабинет под наем със собствен вход и удобен достъп до транспорт и паркиране
Предлагаме под наем напълно оборудван дентален кабинет, разположен в района на Дианабад, в София. Имотът се намира в самостоятелна едноетажна постройка в търговската част на квартала и предлага отлични условия за практикуване на дентална дейност.
Помещението е с площ 50 кв.м и
500 €/месец550 €977,92 лв./месец1 075,71 лв.
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 50.00 м2
Тип на имота:
Офис
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
Ексклузивно
Магазин под наем до Bulgaria Mall с престижна локация и голям човекопоток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Просторен магазин 200 кв.м. с впечатляващо лице и два входа
Предлагаме под наем просторен магазин с престижна локация в един от най-динамичните райони на София – кв. Манастирски ливади, само на метри от бул. „България“ и в непосредствена близост до Bulgaria Mall. Районът се характеризира с интензивен човекопоток и отлично развита
3 100 €/месец(6 063,07 лв./месец)(без ДДС)
(16 €/м2) (30,32 лв./м2)Площ: 200.00 м2
Тип на имота:
Магазин
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Търговско помещение в близост до нови комплекси в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Търговско помещение с две зали и голям английски двор
Просторно помещение на кота -1 в кв. „Витоша“ – подходящо за бизнес с различно предназначение!
Предлагаме ви отличен търговски обект с площ 188 кв. м., разположен на оживена улица с удобен излаз на бул. Симеоновско шосе в един от предпочитаните столични квартали – кв.
282 000 €(551 544,06 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 188.00 м2 Партер
гр. София , кв. "Подуяне"
Партерен магазин с голяма витрина и наемател банка
Предлагаме на вашето внимание търговско помещение с изключителен инвестиционен потенциал, разположено на партерен етаж с площ от 147 кв.м. Имотът се намира на бул. „Мадрид“ №39, само на метри от ул. „Черковна“ – една от най-оживените градски локации в
Наем
Просторен офис с прекрасна гледка към планината и града и удобен излаз на бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Офис във висок клас сграда в кв. Манастирски ливади
3 100 €/месец(6 063,07 лв./месец)(без ДДС)
(16 €/м2) (31,91 лв./м2)Площ: 190.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Новострояща се модерна сграда в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последен апартамент с 3 спални и магазин с добри разпределения в търсен район на столицата
Ново строителство в Малинова долина. Търсен столичен район, който разполага с търговски центрове, офиси в сферата на услугите и комуникациите, спирки на градски транспорт и училища, а достъпът до важни точки на столицата се извършва лесно и удобно. Близостта до бул. „Симеоновско
от 367 063 €(от 717 912,83 лв.)
(1 979 €/м2) (3 869,73 лв./м2)Площ: 185.52 - 185.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Търговски имот с отлична локация в гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Център"
Атрактивен магазин в топ център — инвестиция с гарантиран доход
Представяме ви чудесна възможност за инвестиция — магазин с площ 43 кв.м., разположен в самото сърце на града. Локацията е една от най-търсените, с изградена инфраструктура и постоянен поток от хора.
Магазинът е част от сграда строена през 2000 г. и разполага с търговска зала,
Наем
Просторен офис до метростанция бул. Цариградско шосе
гр. София , кв. "7-ми 11-ти километър"
Отличен офис с топ локация в модерна бизнес сграда до бул. Цариградско шосе
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти – голям офис във висок клас бизнес център с топ локация до метро станция и възловия бул. Цариградско шосе за връзка с удобствата на столицата и Околовръстен път.
Офисът е ситуиран на кота +14,90 м, с бруто площ от 1 454.50
10 800 €/месец(21 122,96 лв./месец)(без ДДС)
(7,45 €/м2) (14,57 лв./м2)Площ: 1 450.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Луксозен офис под наем на ул. Солунска до бул. Витоша
гр. София , кв. "Център"
Модерен офис с емблематична локация близо до Съдебната палата и метростанция Сердика
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание просторен офис с топ локация в сърцето на столицата на ул. Солунска, близо до бул. Витоша, Съдебна палата, спирки на редовния градски транспорт, включително метростанция Сердика, до ул. Цар Асен, ул. Княз Борис I, площад
2 800 €/месец(5 476,32 лв./месец)(без ДДС)
(11 €/м2) (21,82 лв./м2)Площ: 251.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Офис в центъра на Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Функционално помещение с дворче близо до хотел Верея
Представяме търговско помещение под наем с отлично разположение в сърцето на Стара Загора, на партерен етаж в поддържана сграда от 2012 г. Имотът се намира на оживена пешеходна улица, в близост до административни структури, банки, магазини, заведения и спирки на градски
Наем
-27%
Офис в луксозна сграда на бул. Владислав Варненчик
гр. Варна , кв. "Център"
Просторен офис с две подземни паркоместа и централна локация до Макдоналдс във Варна
Предлагаме под наем офис в луксозна бизнес сграда с централна локация на бул. Владислав Варненчик до Макдоналдс. Офертата включва и две подземни паркоместа срещу допълнително заплащане.
Офисът се намира на 3/4 етаж в сграда с асансьор и представлява 150 кв.м. чиста площ,
1 100 €/месец1 500 €2 151,41 лв./месец2 933,75 лв.
(7,33 €/м2) (14,34 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Бизнес помещение в центъра на града до Съдебната палата
гр. Бургас , кв. "Център"
Офис с отлична локация в Бургас
Предлагаме офис с отлична локация – в самия център на града, в непосредствена близост до Съдебната палата и ключови институции. Имотът е разположен на 3-ти етаж в тухлена сграда с асансьор, което осигурява удобство и лесен достъп за служители и клиенти.
Характеристики на
Продажба
изгодно
Плаж на 1 км
Просторно партерно помещение с лице към улица в центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Център"
Многофункционален бизнес имот на метри от ул. „Александровска“ в гр. Бургас
Предлагаме за продажба просторно търговско помещение с отлична локация в централната част на гр. Бургас – само на около 50 метра от пешеходната ул. „Александровска“, в район с постоянен поток от хора и отлична видимост.
Имотът е разположен на партерно ниво и е с площ от 153
Продажба
Инвестиционен имот в град Ямбол
гр. Ямбол , кв. "Възраждане"
Жилищна и административна сграда в общ парцел
Предлагаме за продажба многофункционален инвестиционен имот с жилищна и административна сграда в гр. Ямбол, с обща площ от 685 кв.м. Имотът е ъглов, с добра видимост и удобен достъп, което го прави подходящ както за жилищно ползване, така и за развитие на различни бизнес
Наем
Офис площи с първокласно местоположение на бул. Ботевградско шосе
гр. София , кв. "Левски В"
Комуникативен офис с бърз достъп до Околовръстен път, магистрали
и Летище София
Предлагаме под наем атрактивни офис площи клас А с разнообразие от квадратури и отлична достъпност, с бърза връзка с околовръстния път, магистралите и летище София. Само на 10 минути с кола от центъра на града, имотът има идеално разположение за фирми, които искат да бъдат близо
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)(без ДДС)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Промо
Модерен комплекс с 4 блока съчетаващ удобство и уют, близо до центъра на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Гагарин"
Жилища с 1, 2, 3 спални и студиа в нов комплекс на бул. Северен в кв. Гагарин
Твоят дом те очаква в комплекс, който се отличава с модерна архитектура, просторни апартаменти, осигуряващи комфорт и високо качество на живот.
Ако сте мечтали да живеете на комуникативно място с модерна инфраструктура, до всички удобства тогава определено трябва да
от 56 351 €(от 110 212,98 лв.)
(988 - 1 508 €/м2)(1 932,36 - 2 949,39 лв./м2)Площ: 47.79 - 237.59 м2
Офис под наем в бизнес-комплекс клас „А“
гр. София , кв. "Дружба 2"
Стилно бизнес помещение с уникална гледка, до метростанция "Дружба"
Стилен офис с комуникативна локация в изключителна бизнес-сграда клас „А“, разположена на пешеходно разстояние от метростанция „Дружба“ и метростанция “Цариградско шосе” (по-малко от 1 км), както и до спирки на редовния градски транспорт и само на 6 км от летище София.
Офисът
1 620 €/месец(3 168,44 лв./месец)(без ДДС)
(12 €/м2) (23,48 лв./м2)Площ: 134.97 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Висок клас офис в Sofia Airport Center
гр. София , кв. "Летище София"
Еднопространствен офис в сграда клас B с модерни удобства
Отлично предложение за наем на офис в сграда клас B в района на летище София. Sofia Airport Center (SAC) е един от най-мащабните офис проекти в София, разположен на парцел от 120 декара и 45 000 м2 застроена площ. Включва модерни офиси и складови площи от ново поколение.
2 673 €/месец(5 227,93 лв./месец)(без ДДС)
(9 €/м2) (17,60 лв./м2)Площ: 297.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
Офисни площи под наем в кв. Гоце Делчев до спортна зала „Триадица“
гр. София , кв. "Гоце Делчев"
Имот на две нива с 37 работни помещения в изцяло реновирана сграда с възможност за паркоместа
Предлагаме под наем просторен самостоятелен обект в кв. Гоце Делчев, разположен в непосредствена близост до спортна зала „Триадица“. Имотът е изключително подходящ за естетичен център, клиника, дентална клиника, лаборатория, медицински кабинетен център, обучителен център или
8 940 €/месец(17 485,12 лв./месец)(без ДДС)
(8 €/м2) (15,65 лв./м2)Площ: 1 117.58 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Комуникатиен офис до бул. Искърско шосе в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Светли и просторни open space работни помещения до необходими удобства
Предлагаме на вашето внимание просторно работно помещение тип open space, разположено в модерна сграда с отлично местоположение и бърз достъп до основни транспортни връзки в кв. Дружба 1. Имотът е подходящ за различни бизнес дейности и предлага възможност за гъвкаво вътрешно
3 000 €/месец(5 867,49 лв./месец)(без ДДС)
(6 €/м2) (11,73 лв./м2)Площ: 500.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Представителен имот на две нива с 37 работни помещения в изцяло реновирана сграда
гр. София , кв. "Гоце Делчев"
Бизнес имот под наем в кв. Гоце Делчев до спортна зала „Триадица“
Предлагаме под наем просторен самостоятелен обект в кв. Гоце Делчев, разположен в непосредствена близост до спортна зала „Триадица“ – локация, която съчетава отлична градска комуникация, престижна среда и лесен достъп до ключови точки на София. Имотът е изключително подходящ за
8 940 €/месец(17 485,12 лв./месец)(без ДДС)
(8 €/м2) (15,65 лв./м2)Площ: 1 117.58 м2
Тип на имота:
Бизнеси
Иван Каменов
Старши брокер, София