Имоти на вторичен пазар - страница 2
Лукс
Уникална двуетажна къща с висок клас довършителни работи и голям озеленен двор
Близо до гр. София , с. Гурмазово
Просторен имот с 5 спални, паркоместа и хубав двор само на 15 минути от София
Впечатляващ имот, който олицетворява идеалната комбинация между уют, модерно строителство и близост до столицата. Разположена в спокойно и живописно село само на 15 минути от София, тази луксозна двуетажна къща с РЗП 226.42 кв. м. и двор 732 кв. м. е създадена с мисъл за комфорт,
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент във Винярдс СПА Ризорт/ Vineyards SPA Resort
Близо до гр. Ахелой , гр. Каблешково
Уютно обзаведен ваканционен дом със собствен двор на 2 км от плажа
Предлагаме за продажба уютен двустаен апартамент със собствено дворно място, разположен в престижния комплекс Vineyards SPA Resort, в близост до град Ахелой. Имотът съчетава комфорт, спокойствие и отлични условия за почивка или целогодишно живеене, като същевременно предлага и
64 500 €(126 151,04 лв.)
(1 041 €/м2) (2 036,67 лв./м2)Площ: 61.94 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 400 м
Обзаведено студио в предпочитан курортен комплекс
гр. Созопол
Ваканционен имот в близост до плаж Каваци
Ако търсите уютен морски имот, който да съчетава спокойствие, зеленина и близост до един от най-красивите плажове по българското Черноморие, това студио в Созопол е отличен избор.
Жилището се намира в добре поддържан и функциониращ комплекс, разположен само на около 300 метра
57 900 €(113 242,56 лв.)
(1 316 €/м2) (2 573,69 лв./м2)Площ: 44.00 м2 Етаж: 1
гр. София , кв. "Полигона"
Отлична инвестиция в район с високо търсене и ограничено предлагане
Предлагаме подземно паркомясто с площ от 14 кв. м., разположено в един от най-динамичните бизнес райони на София – в непосредствена близост до The Mall и голям брой офис сгради.
Имотът се намира в подземен гараж с:
• контролиран достъп с бариера
• автоматична входна врата
•
Продажба
ново
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Чисто нов двустаен апартамент на 250 метра от плаж в комплекс Етъра 4
гр. Свети Влас
Обзаведен апартамент в отличен комплекс в Свети Влас
Предлагаме за продажба чисто нов компактен двустаен апартамент, разположен на първи етаж в модерния комплекс Етъра 4 в Свети Влас – един от най-предпочитаните райони на града, в непосредствена близост до морето и престижното яхтено пристанище Марина Диневи. Районът предлага
84 000 €(164 289,72 лв.)
(1 495 €/м2) (2 924,35 лв./м2)Площ: 56.18 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Ремонтиран тристаен апартамент в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот с отлична локация до метростанция и ул. Пиротска
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на изключително комуникативно място в сърцето на столицата – на кръстовището на ул. „Пиротска“ и ул. „Софроний Врачански“. Имотът се намира само на 3 минути пеша от метростанция Опълченска и на 5
312 995 €(612 165,01 лв.)
(3 235 €/м2) (6 326,63 лв./м2)Площ: 96.76 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Тристаен апартамент след основен ремонт в СПА комплекс Cornelia/Корнелия
Близо до гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Комфорт, природа и целогодишни удобства близо до Банско и Разлог
Прекрасен тристаен апартамент след основен ремонт, разположен в целогодишно работещия СПА комплекс Cornelia. Комплексът се намира в непосредствена близост до Разлог и само на 12 км от Банско, в район, предпочитан заради чистия въздух, спокойствието и близостта до
107 000 €(209 273,81 лв.)
(1 245 €/м2) (2 434,83 лв./м2)Площ: 85.95 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Обзаведен двустаен апартамент с отделна кухня в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Уютно жилище с панорамна гледка в района на Нова болница
Представяме ви уютен и функционален двустаен апартамент с отделна кухня, разположен в широкия център на Велико Търново, в непосредствена близост до района на Нова болница – една от най-предпочитаните и добре развити градски зони.
Локацията предлага изключително удобство за
92 000 €(179 936,36 лв.)
(1 533 €/м2) (2 998,94 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 2 км
Къща с гараж, работилница и пълно обзавеждане във вилната зона на Балчик
гр. Балчик
Отлична възможност за дом или ваканционен имот близо до морето
Предлагаме за продажба уютен, стилно обзаведен и напълно завършен имот, разположен във вилната зона на Балчик, само на около 2 км от крайбрежната алея и морето. Районът е предпочитан заради тишината, чистия въздух и зеленината, а самият град е известен със своята романтична
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Обзаведен тристаен апартамент на 200 метра от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Жилище с панорамна тераса в комплекс с басейн, зелени площи и детска площадка
Тристаен апартамент в Свети Влас, разположен на втори етаж в добре поддържан комплекс с удобна инфраструктура и спокойна среда за живот и отдих. Имотът се намира само на около 200 метра пеша от плажа, което го прави отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с
132 000 €(258 169,56 лв.)
(1 535 €/м2) (3 001,97 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Плаж на 1.5 км
Новострояща се двуетажна къща в местност Прибой
гр. Варна , кв. "м-т Прибой"
Модерен семеен дом със собствен двор, две паркоместа и нескриваема морска панорама
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на новострояща се двуетажна къща с нескриваема морска панорама в местност Прибой, само на 50 м от главния път, в близост до спирка на градския транспорт, на 1.5 км от центъра на кв. Галата и на 10 км от центъра на гр. Варна. Офертата
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
Уютен апартамент в комплекс с басейн и зелени площи в Свети Влас
гр. Свети Влас
Функционален двустаен имот за целогодишно ползване до морето
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в спокоен и отлично поддържан комплекс в гр. Свети Влас, разположен на приблизително 250 метра от плажа. Локацията съчетава близост до морето, зеленина и тишина – среда, която е все по-предпочитана както за ваканционен имот, така и за
84 900 €(166 049,97 лв.)
(1 249 €/м2) (2 441,91 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Анита с басейн
к.к. Слънчев бряг
Светло и просторно жилище с приятна гледка и удобства, на 200 м от плажа
Светло и функционално жилище с красива гледка, разположено в поддържан затворен комплекс (2011) с басейн, фитнес и контролиран достъп – отличен избор както за целогодишно живеене, така и за инвестиция с добра доходност.
Двустайният апартамент с площ 66 кв.м. съчетава удобство,
102 650 €(200 765,95 лв.)
(1 556 €/м2) (3 043,75 лв./м2)Площ: 65.96 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Търговско помещение в близост до нови комплекси в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Търговско помещение с две зали и голям английски двор
Просторно помещение на кота -1 в кв. „Витоша“ – подходящо за бизнес с различно предназначение!
Предлагаме ви отличен търговски обект с площ 188 кв. м., разположен на оживена улица с удобен излаз на бул. Симеоновско шосе в един от предпочитаните столични квартали – кв.
282 000 €(551 544,06 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 188.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Слънчев двустаен апартамент в кв. Младост 4 до хипермаркет Kaufland
гр. София , кв. "Младост 4"
Модерно жилище с отлична локация, функционално разпределение и висок клас строителство
Двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда в кв. Младост 4, отличаваща се с впечатляваща архитектура, модерни технологии и прецизно изпълнение. Локацията е една от най-търсените в района – в непосредствена близост до Kaufland, Technopolis, Sport Depot, с бърз достъп до
174 569 €(341 427,29 лв.)
(2 520 €/м2) (4 928,93 лв./м2)Площ: 69.27 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент ново строителство в ж.к. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Жилище с югозападно изложение до метро и бизнес парк в София
Представяме за продажба двустаен апартамент в нов модерен жилищен проект в ж.к. Младост 4.
Жилището е разположено на последен 10-ти етаж и предлага впечатляващи гледки и отлична осветеност благодарение на югозападното изложение. С обща площ от 69.27 кв.м (59.09 кв.м чиста
179 857 €(351 769,72 лв.)
(2 596 €/м2) (5 078,24 лв./м2)Площ: 69.27 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Изцяло обзаведен двустаен апартамент в ж.к. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Готов за нанасяне имот с отличен инвестиционен потенциал в Пловдив
Представяме за продажба стилен двустаен апартамент в ж.к. Тракия, един от най-предпочитаните и добре развити квартали на Пловдив. Районът се отличава с отлична инфраструктура, зелени пространства и удобен достъп до всички части на града.
Жилището е разположено на 8-ми етаж в
143 900 €(281 443,94 лв.)
(2 375 €/м2) (4 645,06 лв./м2)Площ: 60.59 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Ексклузивно
изгодно
Гарсониера с потенциал за преустройство в кв. Кючук Париж
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Функционален имот с голяма тераса и мазе - отлична възможност за инвестиция
Предлагаме за продажба панелна гарсониера с площ от 39.48 кв. м., разположена на първи етаж от пететажна жилищна сграда – удобен и леснодостъпен имот, подходящ за различни типове домакинства.
Жилището се отличава с функционално разпределение и добър потенциал за преустройство,
64 707 €(126 555,89 лв.)
(1 639 €/м2) (3 205,57 лв./м2)Площ: 39.48 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Подземен гараж с автоматична врата в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Самостоятелен гараж с ток и отлични параметри в един от най-търсените райони на София
Представяме за продажба самостоятелен подземен гараж, разположен в кв. Кръстова вада – един от най-бързоразвиващите се и предпочитани райони на София. Локацията е изключително комуникативна, в близост до бул. „Черни връх“, което прави имота особено ценен на фона на ограничените
Продажба
Тристаен апартамент с панорамна гледка в комплекс „Перла“
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Светъл и напълно обзаведен дом на топ локация в кв. Зорница, Бургас
Просторен и изключително светъл тристаен апартамент, разположен на последен 8-ми етаж в един от най-предпочитаните комплекси в Бургас – „Перла“. Имотът впечатлява с панорамна гледка към града, която създава усещане за простор, свобода и спокойствие всеки ден.
Жилището е с обща
290 000 €(567 190,70 лв.)
(2 458 €/м2) (4 806,70 лв./м2)Площ: 118.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Просторен тристаен апартамент в ж.к. Зорница
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Напълно обзаведен rимот в затворен комплекс с басейн и отлична локация в Бургас
Представяме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент в ж.к. Зорница – един от най-предпочитаните квартали на Бургас, известен с близостта си до Морската градина, болници, училища и удобен градски транспорт.
Жилището е разположено на 6-ти етаж от 8 в добре поддържана
290 000 €(567 190,70 лв.)
(2 762 €/м2) (5 401,82 лв./м2)Площ: 105.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент с Акт 16 на бул. Черни връх в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно градско жилище в луксозния комплекс РУхаус II/ RUHouse II
Отличен двустаен апартамент с Акт 16 в луксозния комплекс РУхаус II/ RUHouse II с комуникативна локация до бул. Черни връх, в близост до планината, планирана метростанция от разширението на линия 2, учебни заведения и детски градини, здравни заведения, магазини и ресторанти,
296 000 €(578 925,68 лв.)
(3 709 €/м2) (7 254,71 лв./м2)Площ: 79.80 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Работеща бензиностанция с отлична локация край Разлог
гр. Разлог
Бизнес имот с голям паркинг и потенциал за развитие до главен път Разлог – Велинград
Предлагаме за продажба утвърден и функциониращ търговски имот – бензиностанция, разположен в гр. Разлог, в непосредствена близост до главния път Разлог – Велинград – локация с постоянен автомобилен поток и отлична видимост.
Имотът е с обща площ от 1 909 кв. м. и включва
Продажба
Плаж на 200 м
Просторен апартамент на две нива на 200 м от плаж Делфин
к.к. Слънчев бряг
Обзаведен двустаен апартамент с панорамна гледка към море и планина
Предлагаме за продажба атрактивен двустаен апартамент на две нива, разположен на последен етаж в престижния комплекс Green Fort Noks, само на 200 метра от плаж „Делфин“, в близост до Свети Влас.
Имотът (98.77 м2) е напълно обзаведен и оборудван, готов за незабавно нанасяне или
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 215 €/м2) (2 376,22 лв./м2)Площ: 98.77 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
изгодно
Ски лифт на 8 км
Двустаен апартамент в комплекс Redenka близо до Банско
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Уютен планински дом с източно изложение и отлични условия за отдих и инвестиция
Предлагаме за продажба напълно оборудван двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс с охрана в района на Банско, сред тишината и красотата на Пирин планина. Имотът е отличен избор както за ваканционно ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
52 000 €(101 703,16 лв.)
(933 €/м2) (1 824,93 лв./м2)Площ: 55.73 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 11 км
Необзаведено студио с Акт 16 в комплекс Silver Mountain
Близо до гр. Разлог , гр. Банско
Отлична възможност за ваканционен имот или инвестиция близо до Банско и Пирин голф
Предлагаме за продажба необзаведено студио с Акт 16, разположено в комплекс Silver Mountain, в близост до Банско и Разлог – район, предпочитан както за зимен, така и за целогодишен туризъм. Комплексът разполага с външен басейн и спокойна среда, съчетаваща чист планински въздух и
35 000 €(68 454,05 лв.)
(860 €/м2) (1 681,92 лв./м2)Площ: 40.70 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 14
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Жилище в комуникативен централен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 14, разположена на ул. „Одрин“ в София – изключително комуникативен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“.
Локацията осигурява бърз достъп до централната градска
301 500 €(589 682,75 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,23 лв./м2)Площ: 115.96 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Югоизточен апартамент с една спалня в жк. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Напълно обзаведен двустаен апартамент близо до метростанция Красно село и бул. Цар Борис III
Aртистично обзаведен уютен двустаен апартамент в жк. Лагера, близо до метростанция Красно село и други удобни спирки на редовния градски транспорт, бул. Цар Борис III, училище, супермаркети и др.
Добре поддържаният апартамент (обща площ - 64.00 кв.м., чиста площ - 57 кв.м.
255 000 €(498 736,65 лв.)
(3 984 €/м2) (7 792,76 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Слънчев мезонет с 3 спални и панорамна гледка към Витоша
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Просторен имот без довършителни работи в сграда с Акт 16 на ул. „Филип Кутев“
Предлагаме за продажба слънчев и просторен мезонет с три спални, разположен на 10-ти етаж в модерна сграда с Акт 16 от 2023 г., на ул. „Филип Кутев“ в района на Хладилника / Витоша, в частта, позната като „белия квартал“. Локацията е изключително атрактивна, в непосредствена
619 000 €(1 210 658,77 лв.)
(2 881 €/м2) (5 634,64 лв./м2)Площ: 214.86 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
гарантиран наем
Плаж на 3 км
Обзаведен четиристаен апартамент в кв. Левски 1
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Имот с инвестиционен потенциал в предпочитан район на Варна
Предлагаме за продажба просторен четиристаен апартамент в поддържана панелна сграда с асансьор в предпочитания квартал Левски. Районът се отличава със свободна зона за паркиране, отлична инфраструктура и постоянен интерес както за живеене, така и за отдаване под наем.
Жилището
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,33 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна