Имоти на вторичен пазар - страница 11
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 400 м
Тристаен апартамент в комплекс Rose Village, Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Готов за нанасяне апартамент на метри от най‑предпочитания плаж в курорта
Предлагаме чудесен тристаен апартамент в престижния комплекс Rose Village в Слънчев бряг, разположен само на метри от един от най-предпочитаните плажове в курорта. Локацията съчетава близост до морето с удобен достъп до ресторанти, магазини и всички необходими удобства за
84 800 €(165 854,38 лв.)
(1 462 €/м2) (2 859,56 лв./м2)Площ: 58.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
-10%
Ексклузивно
Ски лифт на 200 м
Просторен двустаен апартамент до ски лифта в Банско с гледка към Пирин
гр. Банско
Обзаведен имот в комплекс с басейн и СПА, на пешеходно разстояние от пистите и Стария град
Представяме ви светъл и функционален двустаен апартамент, разположен в поддържан комплекс в близост до ски лифта в Банско – отлична възможност както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем през зимния и летния сезон.
От имота се разкриват красиви гледки
80 000 €89 000 €156 466,40 лв.174 068,87 лв.
(1 057 €/м2) (2 067,75 лв./м2)Площ: 75.67 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Офис в топ центъра на Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Бизнес помещение с допълнителни складови пространства
Емблематично бизнес помещение в центъра на Стара Загора – Възможност, която не бива да пропускате!
С удоволствие ви представяме изключително търговско/офис помещение, разположено в центъра на Стара Загора – място с престиж, отлично местоположение и голяма видимост. Имотът се
Продажба
Жилище с панорамни гледки в близост до търговски комплекс Holiday Park
гр. Стара Загора , кв. "Самара 1"
Aпартамент до спирка на градски транспорт, училище и детска градина
Двустаен апартамент, разположен в един от най-търсените райони на Стара Загора – кв. Самара 1, отличаващ се с удобна инфраструктура, много зелени площи и спокойна жилищна среда. Само на няколко минути пеша се намират училище, детска градина, супермаркет Lidl, търговски комплекс
64 000 €(125 173,12 лв.)
(1 257 €/м2) (2 457,75 лв./м2)Площ: 50.93 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Продажба
-2%
Тухлен апартамент в предпочитан район близо до училище и детска градина
гр. Стара Загора , кв. "Опълченски"
Обзаведен апартамент с две спални до Крайречен булевард
Представяме на Вашето внимание тристаен апартамент в кв. "Опълченски", близо до учичлище, детска градина, супермаркет, и много други градски удобства. Отлична локация недалеч от пешеходната зона на града, и парк Бедечка.
Жилището се намира на четвърти (последен) етаж в тухлен
92 700 €95 000 €181 305,44 лв.185 803,85 лв.
(1 182 €/м2) (2 311,98 лв./м2)Площ: 78.42 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Продажба
Плаж на 1 км
Триетажна къща с панорамна морска гледка в м-т Долна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Имот с отличен потенциал, просторен двор и хубава тераса с гледка към морето
Триетажна къща, разположена в един от най-тихите и зелени райони на Варна – местност Долна Трака, предпочитана заради спокойствието, близостта до удобства и красивите морски панорами. Имотът е с разгъната застроена площ от 115 кв. м. и разполага с двор от 300 кв. м, гараж и
Продажба
Двустаен апартамент „до ключ“ с панорамна гледка в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Светъл имот на последен етаж с отлична гледка, готов за нанасяне
Представяме ви двустаен апартамент, разположен на последен етаж в тухлена жилищна кооперация с въведена в експлоатация сграда в кв. Малинова долина – район с утвърден инвестиционен потенциал и бързо развиваща се инфраструктура.
Жилището е с площ от 82 кв.м и впечатлява с
178 888 €(349 874,52 лв.)
(2 182 €/м2) (4 266,76 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
-3%
Лукс
Луксозно обзаведен тристаен апартамент до Руски паметник
гр. София , кв. "Център"
Просторно жилище с две спални и кабинет в престижен централен район на столицата
Представяме ви просторен и дизайнерски завършен апартамент с две спални и кабинет, разположен на метри от Руски паметник, в една от най-престижните и търсени централни зони на София – район „Буката“. Имотът съчетава изключителна локация, функционално разпределение и висок клас
580 000 €600 000 €1 134 381,40 лв.1 173 498 лв.
(5 043 €/м2) (9 864,19 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
гр. Шумен , кв. "Център"
Жилище с две спални и отлично разпределение
Представяме ви тристаен апартамент с отлично разпределение, разположен в сърцето на гр. Шумен – в един от най-предпочитаните и зелени райони на града, в непосредствена близост до тенис кортовете и спортното училище. Сградата е тухлена, добре поддържана строителство около 1980
137 000 €(267 948,71 лв.)
(1 522 €/м2) (2 977,21 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Плаж на 250 м
Функционално студио с отлична локация в старата част на Поморие
гр. Поморие
Имот с потенциал за инвестиция или лично ползване, само на крачки от морето и центъра
Предлагаме за продажба светло и удобно студио, разположено на партерен етаж в сърцето на старата част на град Поморие – един от най-предпочитаните курорти по южното Черноморие. Имотът се намира в непосредствена близост до централната градска част и морския бряг, което го прави
69 000 €(134 952,27 лв.)
(1 683 €/м2) (3 291,52 лв./м2)Площ: 41.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
-3%
Ексклузивно
Лукс
Дизайнерски четиристаен апартамент до Руски паметник
гр. София , кв. "Център"
Ексклузивен луксозно обзаведен имот в централната част на София
Представяме ви просторен и изцяло завършен четиристаен апартамент, разположен на метри от Руски паметник, в една от най-престижните и търсени локации на столицата – централния район „Буката“. Имотът съчетава отлична градска позиция, функционално разпределение и висок клас
580 000 €600 000 €1 134 381,40 лв.1 173 498 лв.
(5 043 €/м2) (9 864,19 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 900 м
Обзаведен апартамент в малка жилищна сграда в Несебър
гр. Несебър , кв. "Черно море"
Двустаен апартамент без такса поддръжка
Представяме ви двустаен апартамент, разположен в спокойния и приветлив квартал Черно море 3. Този имот е напълно обзаведен и готов за ползване, което го прави идеален избор за вас или вашето семейство.
Сградата е ново строителство и разполага с Акт 16. Обектът е със
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 529 €/м2) (2 991,10 лв./м2)Площ: 55.58 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 100 м
Прекрасен двустаен апартамент на метри от красивия плаж Робинзон
гр. Свети Влас
Готов за нанасяне апартамент в елитен комплекс Marina View Fort Beach
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти - изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент с частичен изглед към морето, разположен в комплекса Марина Вю Форт Бийч/Marina View Fort Beach, част от престижния Форт Нокс Гранд Ризорт в Свети Влас. Комплексът е с отлично
93 000 €(181 892,19 лв.)
(1 368 €/м2) (2 674,89 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 400 м
Тристаен апартамент в комплекс Messembria Resort – само на 5 минути от плажа
к.к. Слънчев бряг
Модерен и напълно обзаведен имот в престижен комплекс до Какао Бийч
Предлагаме за продажба компактен тристаен апартамент в елитния комплекс Messembria Resort, разположен в южната част на Слънчев бряг, само на пет минути пеша от плажа и Какао Бийч. Имотът се намира на шести, последен етаж в луксозна и отлично поддържана сграда с асансьор и красиви
90 000 €(176 024,70 лв.)
(1 692 €/м2) (3 308,73 лв./м2)Площ: 53.20 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Просторен апартамент с две спални на първа линия в Ахелой
гр. Ахелой
Обзаведено жилище с прекрасна гледка към морето и плажа в престижния комплекс „Мидия Гранд Ризорт“
Имаме удоволствието да ви представим този изключителен имот – просторен тристаен апартамент на първа линия море в престижния комплекс „Мидия Гранд Ризорт“ в Ахелой. С площ от 155 кв. м., разположен на 5-ти етаж в сграда с асансьор, този дом впечатлява с простор, комфорт и
148 000 €(289 462,84 лв.)
(955 €/м2) (1 867,50 лв./м2)Площ: 155.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 550 м
Комфортно обзаведен тристаен апартамент в кв. Черно море
гр. Несебър , кв. "Черно море"
Уютно градско жилище с две спални в Несебър, подходящо за семеен дом, ваканционен имот или инвестиция
Предлагаме чудесен апартамент с две спални, разположен в уютна жилищна сграда, построена през 2012 година с изключително удобна локация в кв. Черно Море, непосредствено до ключови обекти в гр. Несебър и на 550 м от плажа. Не пропускайте тази атрактивна оферта за Вашия нов дом
157 000 €(307 065,31 лв.)
(1 940 €/м2) (3 794,21 лв./м2)Площ: 80.93 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Уютно студио с директна гледка към морето на първа линия
гр. Ахелой
Обзаведен апартамент в апартхотел Costa Calma в Ахелой
Представяме ви чудесно студио за продажба в апартхотел Costa Calma – модерен морски комплекс, разположен на първа линия и с директна, открита гледка към морето. Идеален имот както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем!
Апартаментът се намира на
52 500 €(102 681,08 лв.)
(1 739 €/м2) (3 401,16 лв./м2)Площ: 30.19 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 600 м
Модерен тристаен апартамент в Камелия Гардънс в к. к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Реновиран апартамент с отлична локация на 600 метра от плажа
Напълно реновиран и модерно обзаведен апартамент в комплекс „Камелия Гардън“, Слънчев бряг.
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен в един от предпочитаните комплекси на Слънчев бряг – „Камелия Гардънс“, само на 600 метра от морския бряг. Локацията е
140 000 €(273 816,20 лв.)
(1 530 €/м2) (2 992,20 лв./м2)Площ: 91.51 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Просторно жилище с предпочитана локация във Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Картала"
Напълно обзаведен апартамент с три спални в кв. Картала
Представяме ви просторен и функционално организиран апартамент, разположен в един от най-търсените и динамично развиващи се квартали на Велико Търново – Картала. Районът се отличава с отлична инфраструктура, наличие на магазини, заведения, детски градини и редовен градски
178 000 €(348 137,74 лв.)
(1 483 €/м2) (2 901,15 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Южен тристаен апартамент над „Нова болница“
гр. Велико Търново , до Нова болница
Напълно обзаведено и готово за нанасяне жилище в широкия център на Велико Търново
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на гр. Велико Търново – широкия център, в района над „Нова болница“. Локацията съчетава тишина и спокойствие с отлична градска инфраструктура и бърз достъп до всички
132 000 €(258 169,56 лв.)
(1 886 €/м2) (3 688,14 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Студио на партерен етаж в комплекс Чамкория Чалетс / Chamkoria Chalets
к.к. Боровец
Завършен имот, готов за обзавеждане, на 10 минути от центъра на Боровец
Уютно студио в комплекс Chamkoria Chalets, Боровец – само на 10 минути от ски пистите!
Представяме ви чудесна възможност да притежавате завършен и готов за обзавеждане имот в един от най-популярните зимни курорти в България – Боровец. Студиото се намира на партерен етаж в
45 000 €(88 012,35 лв.)
(1 207 €/м2) (2 360,85 лв./м2)Площ: 37.28 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Резервиран
Луксозно обзаведен двустаен апартамент до Северен плаж Приморско
гр. Приморско
Апартамент в комплекс Primorsko del Sol/Приморско дел Сол
Предлагаме за продажба просторен, напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в луксозния петзвезден комплекс „Приморско дел Сол“ – само на 50 метра от Северния плаж на Приморско. Това е отлична възможност за закупуване на ваканционен имот в един от най-предпочитаните
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 333 €/м2) (2 607,77 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 150 м
Апартамент с две спални в комплекс Primorsko del Sol/Приморско дел Сол
гр. Приморско , местност Перла
Обзаведено жилище само на 150 метра от плажа в Приморско
Голям апартамент намиращ се в пет звездния хотел „Приморско дел Сол” в морския курорт Приморско само на 150 метра от северния плаж. Това е един от най-хубавите морски курорти по българското южно черноморие. Популярен малък крайбрежен град, който е известен с атмосферата си както
99 000 €(193 627,17 лв.)
(1 049 €/м2) (2 051,79 лв./м2)Площ: 94.37 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Тристаен слънчев апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Просторен апартамент с функционално разпределение близо до зеленина, възлови улици, болница, метро
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с площ 101.46 кв.м, разположен на 13-ти етаж от 16 в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Жилището се отличава с южно и югоизточно изложение, което осигурява изобилие от естествена светлина през целия ден и открити панорамни гледки
240 000 €(469 399,20 лв.)
(2 365 €/м2) (4 626,45 лв./м2)Площ: 101.46 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент със западно изложение в бутикова сграда до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Отлична инвестиция и модерен градски имот в кв. Малинова долина
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с западно изложение, разположен в бутикова нова сграда в един от най-динамично развиващите се и търсени райони на София – кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на Националната спортна академия (НСА).
Локацията е сред
207 900 €(406 617,06 лв.)
(2 840 €/м2) (5 554,88 лв./м2)Площ: 73.20 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент с класическо разпределение в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Жилище с таванско помещение и гледки към града и планината
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ 72 кв.м, разположен в квартал Банишора, гр. София. Имотът се намира в сграда, построена през 1985 г., и представлява практично решение както за лично ползване, така и за инвестиция.
Апартаментът впечатлява с просторно и
185 000 €(361 828,55 лв.)
(2 561 €/м2) (5 008,70 лв./м2)Площ: 72.24 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 200 м
Чудесен тристаен апартамент на 200 м от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Напълно обзаведен имот с директен достъп до двор в реновиран комплекс
Представяме ви отлична възможност за покупка на напълно обзаведен тристаен апартамент в един от най-предпочитаните морски курорти – Свети Влас, само на 200 метра от плажа. Имотът е разположен в изцяло реновиран и добре поддържан комплекс, който съчетава спокойствие, удобства и
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 439 €/м2) (2 815,21 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Жилище с отлична локация в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Напълно обзаведен тристаен апартамент с мазе
Ако търсите съчетание от комфорт, функционалност и спокойствие в добре устроен градски район – този имот е точно за вас.
Представяме ви светъл и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на последен (шести) етаж в поддържана сграда с чудесно изложение север/юг.
113 750 €(222 475,66 лв.)
(1 750 €/м2) (3 422,70 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-7%
Просторно жилище в планинското градче Елена
гр. Елена
Апартамент на тихо и спокойно място близо до центъра на града
Представяме ви просторен апартамент в китното планинско градче Елена, сгушено в полите на Стара планина – място с неподправено очарование, чист въздух и богато културно-историческо наследство. Районът е предпочитан за туризъм и отдих през цялата година, благодарение на
70 000 €75 000 €136 908,10 лв.146 687,25 лв.
(761 €/м2) (1 488,13 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Лукс
Плаж на 1.2 км
Напълно обзаведен апартамент в луксозния комплекс Harmony Suites 15
к.к. Слънчев бряг
Тиха зелена среда, висок стандарт и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент в един от най-предпочитаните и елегантни комплекси на к.к. Слънчев бряг – Harmony Suites 15. Имотът е разположен на партерен етаж и е с площ 44 кв.м, като се намира в спокойна и зелена част на комплекса, с директен достъп до
96 200 €(188 150,85 лв.)
(2 186 €/м2) (4 276,16 лв./м2)Площ: 44.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг