Имоти на вторичен пазар - страница 15
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Голям апартамент в емблематичния комплекс Емералд Спа Ризорт
с. Равда
Апартамент с 2 спални и голяма тераса за целогодишно ползване
Обзаведен апартамент в комплекс "Емералд Бийч Ризорт § Спа" / Emerald Beach Resort & Spa, разположен на първа линия на морето, в южната част на курорт Равда, на 15 км от летище Бургас и само на 5 км от Слънчев Бряг. Курортното селище предлага спокойна жилищна сред здравословен и
76 900 €(150 403,33 лв.)
(531 €/м2) (1 038,12 лв./м2)Площ: 144.88 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Функционален тристаен апартамент в широкия център на Плевен
гр. Плевен , кв. "Широк център"
Готов за нанасяне дом с две спални и отлична локация
Предлагаме за продажба стилно завършен и функционално разпределен апартамент с две спални, разположен в широкия център на Плевен – район, който съчетава удобство, добра инфраструктура и лесен достъп до ключови точки в града.
Жилището е с площ от 89 кв.м, разположено на втори
183 000 €(357 916,89 лв.)
(2 056 €/м2) (4 021,54 лв./м2)Площ: 89.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Четиристаен апартамент на главен булевард в Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Могилата"
Просторно жилище с потенциал за ремонт в кв. Могилата
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент, разположен на главен булевард в кв. Могилата, гр. Кюстендил – комуникативна локация с лесен достъп до всички части на града.
Жилището предлага функционално разпределение и отличен потенциал за обновяване според индивидуалните
75 000 €(146 687,25 лв.)
(781 €/м2) (1 527,99 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Двустаен апартамент в идеалния център на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Южен апартамент с гледка към града – отличен избор за живеене или инвестиция
Двустаен апартамент в идеалния център на Велико Търново, разположен на комуникативно и престижно място, което съчетава удобството на градската среда с приятна атмосфера и красива гледка.
Жилището е с обща площ от 71 кв. м., от които 56 кв. м. чиста площ, 5 кв. м. мазе и 10 кв.
139 000 €(271 860,37 лв.)
(2 106 €/м2) (4 119,10 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Двустаен апартамент в комплекс Феста Чамкория Форест Резиденс
к.к. Боровец , гр. Самоков
Напълно обзаведен имот с Акт 16 и гледка към борова гора
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент с Акт 16, разположен в целогодишно функциониращия комплекс Festa Chamkoria Forest Residence в сърцето на Боровец – сред тишината на вековни борови гори и в близост до река Бистрица.
Апартаментът е разположен на 2-ри
115 000 €(224 920,45 лв.)
(1 605 €/м2) (3 138,72 лв./м2)Площ: 71.66 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 300 м
Къща за гости с панорамна морска гледка в Свети Влас
гр. Свети Влас
Работещ бизнес на 300 метра от плаж със син флаг и възможност за преустройство в апартаменти
Пететажна къща за гости в курортен комплекс Свети Влас, разположена само на около 300 метра от плаж със син флаг – символ за чистота, безопасност и високо качество на крайбрежната среда. Имотът впечатлява с невероятна панорамна гледка към морето, Слънчев бряг, Несебър и яхтеното
Продажба
За частни лица
Плаж на 50 м
Двустаен апартамент на 50 метра от плажа в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светло жилище с източно изложение в сграда с басейн – отличен избор за ваканция и инвестиция
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в гр. Бяла, разположен само на 50 метра от плажната ивица – рядка възможност да притежавате имот на толкова близко разстояние до морето.
Жилището е с обща площ от 77.40 кв. м., от които 66.33 кв. м. чиста жилищна площ и 11.07 кв. м.
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 098 €/м2) (2 147,88 лв./м2)Площ: 77.40 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 8 км
Тристаен апартамент във Варна, кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Обзаведено жилище с функционално разпределение и отлична локация в поддържана сграда
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в кв. Възраждане 1, гр. Варна – имот с практично разпределение, добра осветеност и удобна градска локация, подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция.
Жилището е с площ от 74 кв. м. и се намира на осми етаж от осем в
139 900 €(273 620,62 лв.)
(1 891 €/м2) (3 697,58 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 8
гр. Разград , кв. "Индустриална зона"
Компактен апартамент с потенциал за обновяване и добро разпределение
Предлагаме за продажба гарсониера с площ от 38 кв. м., разположена на втори етаж в сграда, построена през 1985 година. Имотът е с южно изложение, което осигурява добра осветеност и топлина през по-голямата част от деня.
Жилището е с функционално разпределение, включващо входно
65 000 €(127 128,95 лв.)
(1 711 €/м2) (3 345,50 лв./м2)Площ: 38.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Лукс
Ски лифт на 2 км
Резервиран
Двустаен апартамент с камина в луксозния комплекс Лъки Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Апартамент с камина в целогодишно работещ апартхотел в центъра
Предлагаме за продажба светъл и уютен двустаен апартамент с камина, разположен в престижния комплекс Лъки Банско, който работи целогодишно и предлага на собствениците и гостите си петзвездно обслужване и богата инфраструктура.
Имотът се намира на трети етаж, с площ 70,07
35 000 €(68 454,05 лв.)
(500 €/м2) (976,94 лв./м2)Площ: 70.07 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Етаж от къща с двор в кв. Банево, Бургас
гр. Бургас , кв. "Банево"
Просторен имот с добро изложение, полусутерен и потенциал за модерен дом по ваш вкус
Предлагаме за продажба етаж от къща с двор в кв. Банево, гр. Бургас – имот с отличен потенциал за преобразяване в уютен семеен дом, разположен в спокоен и зелен район, предпочитан за целогодишно живеене.
Жилището е част от масивна къща, построена през 1970 г., и разполага със
Продажба
Боксониера до спортна зала Авангард в квартал Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Едностаен апартамент до училище и други градски удобства
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с обособена кухненска ниша, разположен в предпочитания квартал Тракия, в непосредствена близост до спортна зала „Авангард“ – локация, която съчетава удобство, комуникативност и отлична инфраструктура.
Имотът се намира в район с бърз
69 000 €(134 952,27 лв.)
(1 605 €/м2) (3 138,42 лв./м2)Площ: 43.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Двустаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Комфортно обзаведен апартамент в луксозен голф комплекс на 5 км от Балчик
Изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент в луксозния затворен комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort, в сърцето на Черноморската голф Ривиера на Калиакра, на 5 км от историческия град Балчик, заобиколен от три професионални голф игрища, само
61 500 €(120 283,55 лв.)
(961 €/м2) (1 879,43 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 2 км
Тристаен апартамент до Борисовата градина в кв. Възраждане
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Светъл и просторен апартамент в широкия център на гр. Бургас
Предлагаме за продажба светъл и просторен тристаен апартамент, разположен в широкия център на Бургас – кв. Възраждане, в непосредствена близост до Борисовата градина. Локацията съчетава спокойствие, зеленина и удобен достъп до всички ключови точки в града.
Жилището е след
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 364 €/м2) (4 622,87 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 5 км
Двустаен апартамент в Lighthouse Golf & Spa Resort
Близо до гр. Каварна , гр. Балчик
Обзаведен апартамент с красива гледка в престижен комплекс
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в Lighthouse Golf & Spa Resort / Лайтхаус Голф & СПА Ризорт – модерен ваканционен имот, разположен в един от най-предпочитаните комплекси по Северното Черноморие. Жилището е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с
64 000 €(125 173,12 лв.)
(853 €/м2) (1 668,97 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Парцел за жилищно строителство в кв. Зона Б, Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Зона Б"
Имот с влязъл в сила ПУП, налични комуникации и красива панорама в бързоразвиващ се район
Предлагаме за продажба парцел с площ от 1121 кв.м, разположен в гр. Велико Търново, кв. Зона Б, местност Пишмана – район с отлично развитие и все по-засилен интерес за ново жилищно строителство.
Имотът е с променено предназначение за жилищно строителство и влязъл в сила ПУП,
108 000 €(211 229,64 лв.)
(96 €/м2) (188,43 лв./м2)Площ: 1 121.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Плаж на 250 м
Апартамент с две спални в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен ваканционен имот на 3 минути от плажа с отличен потенциал
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в поддържания комплекс Kavarna Hills, разположен в крайбрежната зона на гр. Каварна, само на 3 минути пеша от плажа. Локацията е особено атрактивна – в близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини и заведения, което прави имота
76 500 €(149 621 лв.)
(898 €/м2) (1 755,70 лв./м2)Площ: 85.22 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Готово за нанасяне жилище в крайбрежна зона на 3 минути до плажа
Тристаен аапартамент в модерния затворен комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills в крайбрежната зона, на 1.5 км до Каварна и на 3 минути до плажа на красивия морски град.
Комплексът се намира в 40 минути път с кола до морската столица Варна (65 км), на около 30 км от морски
82 000 €(160 378,06 лв.)
(868 €/м2) (1 696,76 лв./м2)Площ: 94.52 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 250 м
Апартамент с две спални и хубава гледка в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен ваканционен имот на 3 минути от плажа с отличен потенциал за лично ползване и отдаване под наем
Тристаен апартамент в поддържания комплекс Kavarna Hills, разположен в крайбрежната зона на гр. Каварна – само на 3 минути пеша от плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини и заведения. Това е имот, който съчетава отлична морска локация,
83 000 €(162 333,89 лв.)
(865 €/м2) (1 690,98 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Резервиран
Просторно студио с веранда в комплекс Aspen Golf
Близо до гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Обзаведен ваканционен имот с гледка към вътрешния двор, близо до Пирин Голф и Банско
Предлагаме за продажба просторно студио в затворен комплекс Aspen Golf, разположен в живописен район близо до гр. Банско и в непосредствена близост до Pirin Golf & Country Club – локация, която съчетава спокойствие, красива природа и отлични възможности за отдих през всички
45 500 €(88 990,27 лв.)
(937 €/м2) (1 832,96 лв./м2)Площ: 48.55 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
За частни лица
Едностаен апартамент в кв. Тракия, гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Тракия"
Обзаведено и готово за нанасяне жилище с южно изложение и отлична локация
Уютно и функционално жилище, което съчетава комфорт, светлина и удобство в ежедневието. Предлагаме за продажба гарсониера в кв. Тракия, гр. Шумен, разположена на първи висок етаж в сграда с добре поддържани общи части – отличен избор както за лично ползване, така и за
80 000 €(156 466,40 лв.)
(1 951 €/м2) (3 816,25 лв./м2)Площ: 41.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Нова къща с панорамна гледка в кв. „Орлова чука“, Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Орлова чука"
Къща в гр. Благоевград, кв. „Орлова чука“, разположена на тихо и живописно място, което разкрива впечатляваща панорама към града и планината – идеалният баланс между уединение и удобен достъп до градската среда. Имотът е част от малък комплекс от три къщи, което създава усещане
Продажба
Плаж на 1 км
Четириетажна къща за гости с доказана доходност в гр. Приморско
гр. Приморско
Напълно оборудван имот с функциониращ бизнес и отлична локация в морски курорт
Изключително атрактивен имот с инвестиционен потенциал в гр. Приморско – един от най-предпочитаните морски курорти в България. Къщата е преустроена и функционираща като къща за гости, с изградена база, редовни наематели и възможност за незабавно продължаване на
Продажба
-2%
Двустаен апартамент до метро, парк и West Mall Sofia
гр. София , кв. "Люлин 10"
Функционално жилище с просторна гледка и отлична комуникация до Западен парк в кв. Люлин 10
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с удобна и изключително комуникативна локация в кв. Люлин 10, в непосредствена близост до метростанция „Западен парк“ и търговския център West Mall Sofia, парк, бул. Царица Йоанна, болница, супермаркет, детска градина и др. Районът
162 000 €165 000 €316 844,46 лв.322 711,95 лв.
(2 300 €/м2) (4 498,71 лв./м2)Площ: 70.43 м2 Етаж: 14
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двуетажна къща в Капана – сърцето на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Самостоятелен имот с отлична локация, лице на оживена улица и висок инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба самостоятелна двуетажна къща, разположена в емблематичния квартал Капана, в централната част на Пловдив. Локацията е една от най-желаните в града – динамична, артистична и с постоянен поток от хора, което прави имота изключително подходящ както за живеене,
Продажба
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент с панорамна тераса и гледка към Родопите
гр. Пловдив , кв. "Западен"
Просторен дом с югоизточно изложение в нова сграда с отлини общи части и локация
Просторен тристаен апартамент с впечатляваща тераса и гледка към Родопите, разположен на последен етаж в нова сграда с очакван Акт 16 на 30.05.2026 г. – отлична възможност за покупка на модерен дом с дългосрочна стойност.
Жилището е ситуирано на четвърти (последен) етаж, което
231 900 €(453 556,98 лв.)
(1 680 €/м2) (3 286,64 лв./м2)Площ: 138.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент над плажа в град Обзор
гр. Обзор
Южен апартамент в затворен комплекс с Акт 16
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в комплекс от закрит тип с Акт 16 над южния плаж в град Обзор. В комплекса са предоставени следните удобства - открит басейн, закрит басейн, ресторант, спа център, фитнес, детски площадки, паркоместа, целогодишна охрана.
68 000 €(132 996,44 лв.)
(895 €/м2) (1 749,95 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
изгодно
Плаж на 300 м
Тристаен апартамент в Каварна Парадайз/Kavarna Paradise
гр. Каварна
Просторно жилище с красива гледка на 3 минути от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в добре поддържания затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен в крайбрежната зона на Каварна. Комплексът се намира само на 3 минути пеша от плажа и на около 1.5 км от центъра на града, което осигурява спокойна атмосфера и
66 000 €(129 084,78 лв.)
(737 €/м2) (1 441,64 лв./м2)Площ: 89.54 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 50 м
Просторен двустаен апартамент на 50 метра от плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светло жилище с морска гледка в модерна сграда
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с морска панорама, разположен в модерна жилищна сграда в морския град Бяла. Имотът се намира само на 50 метра от плажа, което го прави отличен избор както за ваканционен дом, така и за инвестиция с потенциал за отдаване под
79 000 €(154 510,57 лв.)
(924 €/м2) (1 806,51 лв./м2)Площ: 85.53 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Студио на първа линия в комплекс July Morning
гр. Каварна
Уютен апартамент с директна морска гледка близо до крайбрежната зона на Каварна
Предлагаме за продажба уютно студио, разположено в комплекс July Morning, на първа линия, на тихо, усамотено място, далеч от шума на курортите, но само на 3-4 мин. с кола до Крайбрежната зона на Каварна. Намира се на 15 км от нос Калиакра, на 20 км от красивия град Балчик, с
34 500 €(67 476,14 лв.)
(860 €/м2) (1 681,86 лв./м2)Площ: 40.12 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна