Имоти на вторичен пазар - страница 14
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен имот с дизайнерски интериор и висок стандарт на изпълнение
Представяме ви изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на кв. Малинова долина – едно от най-предпочитаните места за модерен градски живот.
Жилището впечатлява с луксозно обзавеждане по индивидуален проект, което съчетава елегантен дизайн,
229 000 €(447 885,07 лв.)
(3 635 €/м2) (7 109,29 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 100 м
Уютно студио с просторна веранда на 100 метра от плажа в Шкорпиловци
с. Шкорпиловци
Напълно обзаведен ваканционен имот в целогодишно обитаем комплекс със спокойна локация в Шкорпиловци
Уютно и напълно обзаведено студио с просторна веранда, разположено само на 100 метра от плажа в Шкорпиловци – едно от най-спокойните и предпочитани места по българското Черноморие, известно с широката си плажна ивица, чист въздух и природна красота.
Жилището е отличен избор
56 000 €(109 526,48 лв.)
(1 167 €/м2) (2 281,80 лв./м2)Площ: 48.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Ремонтиран двустаен апартамент в кв. Могиличе, Перник
гр. Перник , кв. "Могиличе"
Жилище в малка тухлена сграда с таванска стая и мазе
Представяме Ви уютен двустаен апартамент, разположен в кв. Могиличе в Перник – район с удобен достъп до градската инфраструктура и спокойна жилищна среда.
Имотът представлява етаж от двуетажна тухлена сграда и е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел
62 500 €(122 239,38 лв.)
(1 225 €/м2) (2 396,85 лв./м2)Площ: 51.00 м2 Етаж: 2
За частни лица
Четиристаен тухлен апартамент с потенциал в кв. Добруджански
гр. Шумен , кв. "Добруджански"
Жилище с две тераси, мазе и функционално разпределение – отлична възможност за ремонт и преустройство
Предлагаме за продажба просторен тухлен апартамент в един от добре уредените и предпочитани райони на Шумен – кв. Добруджански.
Имотът е с чиста жилищна площ от 84 кв. м. и се намира на 4-ти последен етаж в сграда, построена през 1990 година. Жилището е с функционално и удобно
123 500 €(241 545,01 лв.)
(1 470 €/м2) (2 875,54 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
ново
Тристаен апартамент с гледка към борова гора в комплекс „Камелия“
к.к. Пампорово
Ваканционен имот до ски пистите в Пампорово
Представяме Ви прекрасно ваканционно жилище, разположено в един от най-слънчевите ски курорти в България – Пампорово. Имотът се намира в затворен комплекс „Камелия Хотел Пампорово“, отличаващ се с високо качество на строителството, модерна визия и отлична поддръжка.
Локацията
100 000 €(195 583 лв.)
(1 052 €/м2) (2 057,69 лв./м2)Площ: 95.05 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 1 км
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Търсите просторен семеен дом в комуникативен район с отлична инфраструктура? Представяме Ви четиристаен апартамент, разположен в централен район на Варна.
Жилището е ситуирано на трети етаж в добре поддържана шестетажна сграда с асансьор и предлага обща площ от 97 кв.м.
380 000 €(743 215,40 лв.)
(3 918 €/м2) (7 662,01 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Възрожденска къща с панорама към Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Малки Чифлик
Къща с двор и потенциал за преустройство само на минути от града
Представяме Ви автентичен имот с дух и история, разположен в живописно село, само на няколко минути от Велико Търново. Локацията съчетава спокойствието на селската среда с бърз достъп до града и всички необходими удобства.
Имотът представлява възрожденска къща, изградена около
Продажба
ново
изгодно
Ски лифт на 700 м
Двустаен апартамент с приятна гледка в комплекс Неро/Nero
к.к. Пампорово
Имот със спокойна локация в живописен район на 700 метра от лифта
Обзаведен апартамент с тиха и живописна локация в комплекс Nero, разположен сред красивата природа на курортен комплекс Пампорово, само на 700 метра от ски лифта „Студенец“. Комплексът съчетава уюта на планинския дом с множество удобства и отлични условия за пълноценна почивка
50 000 €(97 791,50 лв.)
(722 €/м2) (1 411,34 лв./м2)Площ: 69.29 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
ново
Плаж на 6 км
Панорамен пентхаус в комплекс Sunset Kosharitsa
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Просторен тристаен апартамент с високи тавани и впечатляващи гледки към морето и планината
Представяме изключителен пентхаус за продажба в комплекс Sunset Kosharitsa, разположен в подножието на Стара планина – място, където спокойствието на природата се съчетава с уюта и комфорта на съвременния дом.
Апартаментът е с площ от 103.77 кв. м. и се намира на последен етаж
118 000 €(230 787,94 лв.)
(1 137 €/м2) (2 224,03 лв./м2)Площ: 103.77 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 1 км
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка в Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Просторно жилище с престижна локация и комфортно обзавеждане на 1 км от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен на последен етаж в малък бутиков комплекс в престижния район Траката, само на около 1 км от морето. Сградата е четириетажна, с отлично поддържани общи части и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е с обща площ
317 440 €(620 858,68 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.72 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент с морска панорама в кв. Траката, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Напълно обзаведен дом в затворен комплекс с удобства и престижна локация
Представяме ви елегантен и изключително просторен апартамент с две спални, разположен в малък, бутиков затворен комплекс в един от най-предпочитаните и престижни райони на Варна – кв. Траката. Локацията съчетава най-доброто от крайморския начин на живот – близост до морето,
317 840 €(621 641,01 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.92 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Ски лифт на 150 м
Двустаен апартамент в комплекс Лапландия / Laplandia до ски пистите
к.к. Пампорово
Уютно ваканционно жилище на 150 метра от лифт-станция Студенец, на главния път Пловдив-Смолян
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в комплекс Laplandia, разположен в сърцето на Пампорово – един от най-предпочитаните планински курорти в България. Имотът се намира само на 150 метра от лифт-станция „Студенец“, на главния път Пловдив–Смолян, на около 260 км от София и
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 145 €/м2) (2 239,68 лв./м2)Площ: 82.96 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
-2%
ново
Напълно обзаведен тристаен апартамент с паркомясто в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Апартамент с две спални в малка сграда на четири етажа
Предлагаме за продажба прекрасно завършен и напълно обзаведен апартамент с две спални, разположен на тиха улица в предпочитания район Лятно кино Тракия – зона с отлична инфраструктура, бърз достъп до централната част на града и множество удобства на пешеходно
219 900 €224 900 €430 087,02 лв.439 866,17 лв.
(1 912 €/м2) (3 739,89 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Магазин или офис в търговски център „Гранд“ в кв. Каменица 1
гр. Пловдив , кв. "Каменица 1"
Компактен търговски имот с отлична видимост и потенциал в Пловдив
Представяме на вашето внимание търговско помещение, разположено в утвърден търговски и административен център „Гранд“ в кв. Каменица 1 – локация с постоянен човекопоток и отлична достъпност в Пловдив.
Имотът е с площ от 30.95 кв.м и се намира на втори етаж, като предлага
Продажба
Югоизточен двустаен апартамент с комуникативна локация в кв. Златен рог
гр. Ямбол , кв. "Златен рог"
Светъл и функционален дом с голяма тераса и мазе
Двустаен апартамент с площ от 67 кв. м. (без включена голяма тераса от 7 кв. м.), разположен в предпочитания квартал Златен рог. Жилището се намира в поддържана сграда построена през 1989 г. и е с практично разпределение, което осигурява удобство и комфорт.
Апартаментът се
78 000 €(152 554,74 лв.)
(1 164 €/м2) (2 276,94 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Пакетна оферта - ресторант и двустаен апартамент в комплекс „Боров Рид“
Близо до к.к. Боровец , с. Маджаре
Готов бизнес и жилище в подножието на Рила, близо до Боровец
Представяме за продажба атрактивно пакетно предложение от два имота в затворения комплекс „Боров Рид“, разположен в живописното село Маджаре – в сърцето на Рила планина, само на 14 км от Боровец и на 11 км от Самоков.
Комплексът предлага спокойствие, чист въздух и целогодишен
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с фронтална морска гледка
гр. Каварна
Напълно обзаведено жилище в комплекс на първа линия в района на Каварна
Представяме за продажба двустаен апартамент с впечатляваща морска панорама, разположен в тих и уединен комплекс в близост до Каварна – идеално място за почивка, далеч от шума на големите курорти.
Жилището е ситуирано на последен 4-ти етаж и е с обща площ от 74,2 кв.м (63,80
64 900 €(126 933,37 лв.)
(875 €/м2) (1 710,69 лв./м2)Площ: 74.20 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен панорамен апартамент с мазе и паркомясто, близо до плажа на Каварна
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в добре поддържания комплекс Kavarna Hills, в крайбрежната зона на град Каварна. Имотът се намира само на няколко минути пеша от плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище,
89 700 €(175 437,95 лв.)
(951 €/м2) (1 859,24 лв./м2)Площ: 94.36 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 300 м
Обзаведен апартамент в северната част на курорта Златни пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Двустайно жилище в комплекс MiRaBelle на 300 метра от плажа
Обзаведен апартамент в комплекс MiRaBelle разположен в северната част на курорта Златни пясъци, заобиколен от буйни дървета и предлагащ прекрасен морски гледки. Комплексът е разположен в тих и спокоен район, заобиколен от красива природа.
Апартаментът се намира на трети етаж с
89 000 €(174 068,87 лв.)
(1 487 €/м2) (2 908,42 лв./м2)Площ: 59.85 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Красен Захариев
Брокер, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с южно изложение до езерото в Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Жилище с отлична локация, пред Акт 14 – идеално за семейство или инвестиция
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в един от най-зелените и добре уредени квартали на София – Дружба 1, в непосредствена близост до езерото, метростанция, детски градини, магазини и спирки на градски транспорт. Локацията съчетава спокойствието на паркова среда с
230 000 €(449 840,90 лв.)
(2 054 €/м2) (4 016,44 лв./м2)Площ: 112.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Плаж на 500 м
Парцел с морска панорама на близо до плаж Каваци
гр. Созопол
Отлична възможност за ваканционен проект в района на Созопол
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ от 749 кв. м., разположен в местността Синетудис, в близост до гр. Созопол – район, който се утвърждава като предпочитана дестинация за ваканционни имоти и инвестиции край морето.
Парцелът се намира само на около 5 минути пешеходно
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент в нова сграда пред Акт 16
гр. Варна , кв. "Виница"
Южно жилище с функционално разпределение и възможност за паркомясто
Представяме за продажба двустаен апартамент в новопостроена сграда пред Акт 16 – отлична възможност за покупка на имот в модерен жилищен проект с перспектива за бързо въвеждане в експлоатация.
Жилището е разположено на втори етаж от триетажна сграда и е с обща площ от 59.78
94 000 €(183 848,02 лв.)
(1 572 €/м2) (3 075,41 лв./м2)Площ: 59.78 м2 Етаж: 2
гр. Шумен , кв. "Гривица"
Обзаведен тристаен апартамент на две нива, южно изложение
Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент тип мезонет, разположен в тих и предпочитан район на гр. Шумен – кв. Гривица.
Жилището е част от сграда ново строителство с асансьор и отлично поддържани общи части, като се отличава с изцяло южно
170 000 €(332 491,10 лв.)
(1 717 €/м2) (3 358,50 лв./м2)Площ: 99.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Ски лифт на 1 км
ПРОДАДЕН
Студио след основен ремонт и ново обзавеждане
гр. Банско , кв. "Център"
Едностаен апартамент в жилищна сграда с и подземен паркинг близост до центъра
Представяме ви югоизточно студио, разположено в жилищна кооперация с ниска такса за поддръжка на общите части. Имотът е след основен ремонт, готов за незабавно нанасяне и е чудесен както за лично ползване, така и за инвестиция.
Локация и предимства:
• Намира се в тих и
45 500 €(88 990,27 лв.)
(1 077 €/м2) (2 107,28 лв./м2)Площ: 42.23 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Изцяло ремонтиран тристаен апартамент в кв. Въстанически, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Въстанически"
Функционално разпределение и готовност за нанасяне в спокоен и зелен район
Предлагаме за продажба просторен и изцяло ремонтиран тристаен апартамент, разположен в предпочитан жилищен район на гр. Пловдив – кв. Въстанически.
Жилището се намира в добре поддържана сграда с външна топлоизолация, която осигурява комфорт и енергийна ефективност през всички
147 900 €(289 267,26 лв.)
(2 311 €/м2) (4 519,80 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
изгодно
Просторен апартамент с 3 спални и гараж в центъра на гр. Ловеч
гр. Ловеч , кв. "Център"
Жилище с 2 тавана, мазе и лятна къща с площ 30 кв. м. с баня
Предлага се апартамент в центъра на гр. Ловеч, с уединена локация в една от пресечните еднопосочни улици в централната част. Местоположението в центъра предразполага както използване за удобно семейно жилище, така и възможности с инвестиционни цели.
Имотът представлява голям
142 000 €(277 727,86 лв.)
(1 183 €/м2) (2 314,40 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
изгодно
За частни лица
Плаж на 800 м
Компактен двустаен апартамент в гр. Бяла, на 800 м от плажа
гр. Бяла (Варна)
Жилище за ремонт в комплекс с басейн и озеленен двор
Предлагаме за продажба компактен двустаен апартамент, разположен в малък и уютен комплекс в гр. Бяла, само на 800 метра от плажа.Без такса поддръжка.
Имотът се намира на 3-ти етаж в 5-етажна сграда с асансьор и Акт 16, и предлага спокойна среда с озеленен двор, басейн и зона
45 000 €(88 012,35 лв.)
(696 €/м2) (1 361,37 лв./м2)Площ: 64.65 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Мезонет в ж.к. Възраждане, Бургас
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Апартамент на две нива в близост до централната градска част
Предлагаме за продажба уютен и функционален мезонет, разположен в един от най-предпочитаните райони на Бургас – ж.к. Възраждане. Имотът се намира на удобно и комуникативно място, в непосредствена близост до училища, ресторанти, бул. Княгиня Мария Луиза и бул. Сан Стефано, както и
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 933 €/м2) (3 781,27 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 5,6
Тип на имота:
Мезонет
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 300 м
Двустаен апартамент в Сарафово, на пешеходно разстояние от плажа
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Отлично разположение в спокойната и предпочитана зона на Сарафово
Предлагаме за продажба двустаен преходен апартамент с площ 52 кв.м, разположен на втори етаж в сграда с 4 етажа в кв. Сарафово, на пешеходно разстояние от плажа. Имотът предлага удобен и функционален план, като е с много добро разположение.
Разпределение:
• светъл хол с
71 900 €(140 624,18 лв.)
(1 383 €/м2) (2 704,31 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с гледка море в комплекс Калиакрия Ризорт
гр. Каварна , гр. Балчик
Имот на първа линия с басейн и панорамни гледки към морето и залива на Каварна
Предлагаме за продажба готов за нанасяне тристаен апартамент в затворен комплекс Калиакрия Ризорт, разположен на първа линия от морето. Имотът предлага невероятни гледки към вътрешния двор с басейн и към морето, с живописни панорами към голф игрището „Трейшън Клиф“ на Гари Плеър
129 000 €(252 302,07 лв.)
(1 037 €/м2) (2 029,13 лв./м2)Площ: 124.34 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна