Имоти на вторичен пазар - страница 13
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в затворен комплекс в кв. Сарафово, гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Готов за живеене или отдаване под наем имот в близост до морето
Предлагаме за продажба напълно обзаведен едностаен апартамент, разположен в предпочитания крайбрежен квартал Сарафово, част от Бургас. Имотът се намира в затворен комплекс с контролиран достъп, който през летния сезон предлага и басейн, създавайки комфортна ваканционна атмосфера
59 900 €(117 154,22 лв.)
(2 119 €/м2) (4 144,12 лв./м2)Площ: 28.27 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Тристаен обзаведен апартамент с отлично разпределение в района на Макдрайв
гр. Варна , кв. "Център"
Имот в поддържана сграда в близост до търговски обекти, училища, удобни транспортни връзки
Предлагаме Ви за продажба уютен и функционален тристаен апартамент, разположен на втори етаж в тухлена сграда с асансьор, построена през 2005 година. Имотът е с площ от 70 кв. м., добре поддържан и с удобно разпределение, което създава комфортна жилищна среда както за постоянно
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Триетажна къща с интересна архитектура, просторен двор и голям гараж в кв. Орландовци
гр. София , кв. "Орландовци"
Просторна къща позволяваща рядката възможност за работа, бизнес и живот на едно място
Представяме ви масивна къща, построена през 2002 г., с разгъната застроена площ от 308,20 кв.м., разположена в кв. Орландовци. Това е имот, който впечатлява както с функционалното си разпределение и просторни помещения, така и с оригиналната си архитектура – комбинация от тухлена
Продажба
гарантиран наем
Просторно търговско помещение с престижна локация срещу УНСС
гр. София , кв. "Студентски град"
Имот, подходящ за магазин или офис с отличен бизнес потенциал в Студентски град
Предлагаме Ви изключителна възможност за инвестиция или лично ползване – търговско помещение със статут на магазин, разположено в престижен затворен комплекс с отлично поддържани общи части и сигурност чрез бариера и видеонаблюдение. Имотът се намира в Студентски град, точно
Продажба
Голям апартамент с таван и мазе в град Ямбол
гр. Ямбол , кв. "Изток"
Многостаен апартамент в кв. Изток
Предлагаме за продажба многостаен апартамент с площ от 108 кв.м., разположен на 4-ти етаж в жилищна сграда в един от утвърдените квартали на град Ямбол. Локацията съчетава удобството на големия град с близостта до природата – само на час път от морето и на 30 минути от
116 000 €(226 876,28 лв.)
(1 074 €/м2) (2 100,71 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Габриела Гечева
Брокер, Елхово
Продажба
Ски лифт на 800 м
Прекрасно реновирано студио в затворен комплекс близо до лифта в Банско
гр. Банско
Обзаведено студио с прекрасна гледка към Пирин планина
Предлагаме на вашето внимание напълно реновирано и обзаведено студио, разположено в уютен затворен комплекс с отлична локация – само на 800 метра от началната станция на кабинковия лифт и на 10 минути пешеходно разстояние от центъра на Банско.
Жилището е разположено на 4-ти
39 800 €(77 842,03 лв.)
(1 508 €/м2) (2 949,68 лв./м2)Площ: 26.39 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Южен тристаен апартамент в нов комплекс с Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартамент с две спални в модерна сграда близо до магазин Фантастико
Предлагаме за продажба просторен апартамент с две спални, разположен на втори етаж в нова и модерна жилищна сграда, част от съвременен комплекс, проектиран с мисъл за комфортен семеен живот. Сградата се отличава с модерна архитектура, високо качество на строителството и богато
250 000 €(488 957,50 лв.)
(2 527 €/м2) (4 941,96 лв./м2)Площ: 98.94 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 2 км
Резервиран
Етаж от къща в комплекс Sun House на 2 км от Слънчев бряг
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Втори етаж от къща в затворен комплекс с паркинг и басейн до село Кошарица
Предлагаме на вашето внимание втори етаж от къща в Sun House близо до Кошарица, на 2 км от плажа на Слънчев бряг. Комплексът е от затворен тип и разполага с басейн, барбекю зона и детска площадка.
Жилището (обща площ - 92.00 м2, чиста площ - 78 м2 плюс общи части - 14.00 м2) е
68 990 €(134 932,71 лв.)
(750 €/м2) (1 466,66 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 100 м
Търговско помещение на топ локация до кабинковия лифт в Банско
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Работещ имот с отлична видимост и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба луксозно и представително търговско помещение, разположено на една от най-престижните и търсени локации в Банско – в района на кабинковия лифт, на ул. „Пирин“, само на около 100 метра от началната станция. Районът е с изключително интензивен туристически
Продажба
Мезонет с 3 спални в комплекс Съни Дей 3/ Sunny Day 3
к.к. Слънчев бряг , супермаркет
Изцяло оборудван имот в затворен комплекс
Предлагаме за продажба просторен мезонет с 3 спални и 3 тераси, разположен на 3/4 етаж в сграда от комплекс Съни дей 3.
Апартаментът е обзаведен преди една година и всички мебели са почти нови, а уредите са в гаранция и от висок клас, монтирани са нови инверторни
Продажба
-19%
Едностайно жилище в централната част на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Напълно оборудван апартамент с потенциал за отдаване под наем до универистет и автогара
Предлагаме за продажба компактен едностаен апартамент, разположен в сърцето на гр. Велико Търново, само на няколко минути пешеходно разстояние автогара Юг и 5-ти корпус на ВТУ – локация, която гарантира постоянен интерес от студенти, преподаватели и гости на града.
Имотът
117 000 €144 600 €228 832,11 лв.282 813,02 лв.
(3 079 €/м2) (6 021,90 лв./м2)Площ: 38.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-6%
Тристаен апартамент с южно изложение и прекрасна гледка
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Слънчев имот с функционално разпределение в панелна сграда
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ от 77.11 кв.м, разположен на последен (седми) етаж в поддържана панелна сграда от 1985 г., с изключително удобна локация – в близост до магазин “Била”, Спортното училище и футболен терен „Трифон Иванов“.
Имотът се
85 000 €90 000 €166 245,55 лв.176 024,70 лв.
(1 102 €/м2) (2 155,95 лв./м2)Площ: 77.11 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Ремонтирано помещение в района на Колхозен пазар – Варна
гр. Варна , кв. "Колхозен пазар"
Имот подходящ за коктейл-бар, офис, ателие, магазин или малък бизнес
Предлагаме на вашето внимание помещение след основен ремонт, разположено на сутеренен етаж в поддържана тухлена сграда от 2008 г., в един от най-търсените райони на града – Колхозен пазар. Имотът е със статут на коктейл-бар, но е напълно подходящ за живеене, офис, ателие, магазин
84 900 €(166 049,97 лв.)
(1 369 €/м2) (2 678,23 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Партер
Тип на имота:
Заведение
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
изгодно
Двустаен апартамент в целогодишен комплекс Голф Клуб Ибър / Golf Club Ibar
гр. Долна баня
Обзаведен имот в спокоен район до ски и СПА курорти
Напълно обзаведен двустаен апартамент в затворен комплекс Голф Клуб Ибър. Комплексът се намира в полите на Рила планина до Долна баня, на 18 км от ски курорта Боровец, 70 км от столицата София и 80 км от Пловдив. Ибър е първото в Югоизточна Европа голф игрище по дизайн на Стив
49 000 €(95 835,67 лв.)
(746 €/м2) (1 458,69 лв./м2)Площ: 65.70 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Студио в нова модерна сграда в кв. Братя Миладинови
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Отлична инвестиция и локация близо до парк
Предлагаме ви студио с площ от 47 кв. м., разположено в нова сграда в един от най-предпочитаните квартали на Бургас – ж.к. „Братя Миладинови“. Имотът се намира на тиха и спокойна улица, в непосредствена близост до парк, детска градина, училище и спирки на градския транспорт,
98 000 €(191 671,34 лв.)
(2 085 €/м2) (4 078,11 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Ски лифт на 50 м
Двустаен апартамент в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец
к.к. Боровец
Комфортно обзаведен апартамент с красива гледка до ски лифта
Готов за нанасяне двустаен апартамент в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец, близо до ски лифта в популярния планински курорт (50 м). Имотът е отлична инвестиция за отдаване под наем. Таксата поддръжка е 14 Евро на м2.
Апартаментът (обща площ – 83.3 кв.м., чиста площ –
208 250 €(407 301,60 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 83.30 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Просторен апартамент в сърцето на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Имот с топ локация и панорамна гледка към хълмовете
Представяме ви просторен апартамент с площ от 110 кв.м., разположен в самия център на Велико Търново, на пешеходно разстояние от автогара „Юг“. Жилището предлага удобно разпределение с две спални, светъл хол, всекидневна, кухня, баня, отделна тоалетна, килер и две тераси, от
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 227 €/м2) (2 400,34 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Уникална къща в традиционен възрожденски стил в Свети Влас
гр. Свети Влас , пристанище „Марина Диневи“
Къща в комплекс от 8 къщи с басейн, гаражи и ресторант само на 200 метра от плажа и „Марина Диневи“
Ако мечтаете за дом с дух, простор и морски изгреви от терасата – тази къща е създадена за вас.
Представяме ви луксозна къща с характер и история, разположена в елитния комплекс „Панорама Диневи“, само на 200 метра от плажа и яхтеното пристанище „Марина Диневи“. Съчетавайки
Продажба
Многостаен апартамент в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Просторен и светъл апартамент с обзавеждане до парк, стадион Ивайло, училище, пазар
Предлагаме за продажба изключително просторен и светъл апартамент с отлично разположение в централната част на гр. Велико Търново, в непосредствена близост до парк, стадион „Ивайло“, ПМГ „Васил Друмев“, Централния пазар и други ключови локации и удобства в града, което го прави
415 000 €(811 669,45 лв.)
(2 243 €/м2) (4 387,40 лв./м2)Площ: 185.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Модерна къща с панорамна гледка в подножието на Витоша – с. Бистрица
с. Бистрица , гр. София
Имот с 4 спални, дворно място и гараж за 4 автомобила на 15 км от центъра на София
Предлагаме на вашето внимание уникален имот с впечатляваща архитектура и отлична локация – само на 15 км от центъра на София, на 5 км от Околовръстното шосе и едва на 57 км от популярния зимен курорт Боровец. Къщата се намира в с. Бистрица – един от най-престижните райони край
Продажба
Лукс
Парцел на бул. Христо Ботев и ул. Солунска в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Инвестиционен парцел с изрядни документи за строеж на сграда с топ локация
Инвестиционен парцел в топ центъра на София!
Търсите идеалното място за вашия следващ проект? Представяме ви уникален инвестиционен парцел, разположен до булевард Христо Ботев и улица Солунска, бул. Македония, емблематичните площад Македония и Руски паметник, парк Възраждане и
2 100 000 €(4 107 243 лв.)
(7 317 €/м2) (14 310,95 лв./м2)Площ: 287.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Тристаен апартамент в тих и спокоен квартал на Горна Оряховица
гр. Горна Оряховица
Жилище с потенциал, нуждаещо се от реновиране
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в тих и спокоен квартал на Горна Оряховица – чудесен избор за семейно жилище или инвестиция. Сградата е с асансьор и удобен достъп, а около нея има обособени зони за паркиране.
Имотът е с площ от 77 кв. м., разпределени
65 000 €(127 128,95 лв.)
(844 €/м2) (1 651,03 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Плаж на 100 м
Двустаен апартамент в предпочитан комплекс
гр. Приморско
Обзаведен апартамент до северния плаж в Приморско
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан комплекс в непосредствена близост до Северния плаж на Приморско – един от най-красивите и чисти плажове по българското Черноморие.
Приморско е популярен крайморски град, известен със своята
115 000 €(224 920,45 лв.)
(1 554 €/м2) (3 039,47 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 6 км
Нова голяма къща в село Кошарица
с. Кошарица , к.к. Слънчев бряг
Нова къща на акт 15 с таванско помещение и мазе
Представяме ви новопостроена къща с Акт 15, разположена в живописното село Кошарица, само на няколко километра от морския бряг.
Имотът е с обща площ от 320 кв.м., включващ два етажа, таванско помещение за багаж и мазе от 20 кв.м.
• Първи етаж (150 кв.м.):
Два входа,
Продажба
Просторен апартамент в хубава гледка в кв. Бузлуджа
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Панорамен многостаен апартамент с мансардна стая близо до магазини
Панорамен многостаен апартамент с мансардна стая – вашият просторен дом с невероятна гледка!
Предлагаме ви многостаен апартамент с мансардна стая, разположен на последния етаж на сграда със стоманобетонна конструкция и тухлена зидария, разположена в удобен и добре развит
155 000 €(303 153,65 лв.)
(1 033 €/м2) (2 021,02 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
Голям парцел в кв. Остромила
гр. Пловдив , кв. "Остромила"
Земеделска земя с отлична локация в гр. Пловдив
Земеделска земя в квартал Остромила, разположена зад Овощарския институт. Кварталът е обграден от природа, сред простор и спокойствие с невероятна гледка към Родопите. Локацията му е предпочитана, тъй като е близо до всичко необходимо, а същевременно е отдалечена от стреса на
2 115 520 €(4 137 597,48 лв.)
(80 €/м2) (156,47 лв./м2)Площ: 26 444.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ПРОДАДЕН
Поддържан тристаен апартамент с комуникативна локация до бул. България
гр. София , кв. "Борово"
Слънчево жилище с кухненски шкафове в района на България Мол
Светъл и просторен тристаен апартамент в кв. Борово, до възловия булевард България, близо до фитнес, спирки на тролеи и автобуси, училища и детски градини, големи вериги магазини, България Мол, разнообразие от други ежедневни удобства и услуги, с удобен достъп до големи столични
275 000 €(537 853,25 лв.)
(2 099 €/м2) (4 105,75 лв./м2)Площ: 131.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 150 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с морска гледка в комплекс Роял Коув Резидънс/Royal Cove Residence
гр. Каварна
Двустайно жилище в отличен комплекс на 150 метра от плажа
Предлагаме ексклузивно един изключителен апартамент в Royal Cove Residence – място, създадено за хора, които ценят морската панорама, спокойствието и качественото строителство.
Разположен в сърцето на Каварна, само на 150 метра от златистия плаж, този имот съчетава удобствата
64 900 €(126 933,37 лв.)
(860 €/м2) (1 681,24 лв./м2)Площ: 75.50 м2 Етаж: 2
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Комфортно новопостроено жилище с комуникативна локация в кв. Кръстова вада
Предлагаме на вашето внимание модерен двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на тиха улица – пряка на бул. „Черни връх“. Локацията осигурява отлична комуникация, бърз достъп
130 920 €(256 057,26 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 43.64 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Светъл апартамент с южно изложение и удобен достъп до метростанция
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с площ 48.70 кв.м, разположен на 13/16 етаж в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Имотът се намира в добре устроената и комуникативна част на кв. Банишора, с бърз достъп до топ центъра на София, метро и основни транспортни
125 000 €(244 478,75 лв.)
(2 567 €/м2) (5 020,10 лв./м2)Площ: 48.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София