Апартаменти за продажба - страница 27
ново
Нов жилищен проект до метростанция „Бели Дунав“
гр. София , кв. "Надежда 4"
Модерни апартаменти в тихата част на кв. Надежда 4
Представяме ви нов жилищен проект, разположен на тиха и спокойна улица в кв. Надежда 4, на пешеходно разстояние от метростанция „Бели Дунав“. Локацията съчетава удобството на бързия градски транспорт с наличието на зелени площи, спокойна жилищна среда и отлична инфраструктура,
от 138 450 €(от 270 784,66 лв.)
(2 300 - 2 609 €/м2)(4 498,41 - 5 102,76 лв./м2)Площ: 60.20 - 120.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс с апартаменти Манастирски ливади-Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в търсен столичен район
Открийте сграда, която олицетворява модерното разбиране за дом – пространство, създадено с внимание към всеки детайл и с мисъл за хората, които ще живеят в него. Тук стилната архитектура се вплита хармонично с природата, а уюта и сигурността са водещи приоритети.
Разположена в
от 188 320 €(от 368 321,91 лв.)
(2 780 - 2 978 €/м2)(5 437,21 - 5 824,46 лв./м2)Площ: 63.24 - 115.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Апартамент в района на Аквапарк Санкт Петербург
Просторно жилище в нова сграда, висок клас строителство в кв. Кършияка, до бул. България, с удобен градски транспорт, детски градини, училища, 3 болници, аптеки, супермаркети и много други ежедневни удобства.
Имотът се намира на седми етаж с площ 124.84 кв.м.:
• преддверие
•
189 882 €(371 376,91 лв.)
(1 837 €/м2) (3 593,39 лв./м2)Площ: 103.35 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Лукс
Нова модерна сграда, съчетаваща престиж и спокойствие в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Емблематичен проект съчетаващ архитектура, комфорт и добра локация в полите на Витоша
Най-новият и впечатляващ проект на доказан инвеститор, създаден като естествено продължение на успешна концепция от сгради и издигащ модерното градско живеене на изцяло ново ниво.
Това не е просто жилищна сграда. Това е внимателно изградена философия за живот – пространство,
от 299 000 €(от 584 793,17 лв.)
(1 965 - 2 959 €/м2)(3 843,21 - 5 787,30 лв./м2)Площ: 118.49 - 218.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
Модерна сграда с Акт 16 до парк Възраждане и Mall Of Sofia
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Луксозно завършени и обзаведени жилища - едностайни апартаменти и ателиета, магазини, офиси и гаражи в централен столичен район
Предлагаме модерно завършени и обзаведени висок клас апартаменти и ателиета в нова жилищна сграда с Акт 16, разположена в бързо развиваща се и комуникативна част на столицата. Сградата се намира в непосредствена близост до парк Възраждане, Mall of Sofia, новооткрития аквапарк и
от 149 200 €(от 291 809,84 лв.)
(2 899 - 3 734 €/м2)(5 669,95 - 7 303,07 лв./м2)Площ: 45.61 - 110.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Новопостроен четиристаен апартамент в центъра на София
гр. София , кв. "Сердика"
Премиум жилище в нова сграда с висок клас изпълнение до метростанция
Предлагаме за продажба четиристаен новопостроен апартамент, разположен в сграда с модерен архитектурен облик, която хармонично допълва историческия център на София, с удобен достъп до възловите бул. Княгиня Мария Луиза и Сливница, спирки на редовния градски транспорт, включително
384 000 €(751 038,72 лв.)
(2 463 €/м2) (4 817,44 лв./м2)Площ: 155.90 м2 Етаж: 8
За частни лица
Двустаен апартамент в кв. 5-ти полк, Шумен
гр. Шумен , кв. "5-ти полк"
Жилище с отлична локация до „Арена Шумен“
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от предпочитаните и добре устроени райони на град Шумен – кв. „5-ти полк“, в непосредствена близост до зала „Арена Шумен“. Имотът предлага отлична възможност както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване
86 900 €(169 961,63 лв.)
(1 358 €/м2) (2 655,65 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
ново
Апартамент с две спални и южно изложение след основен ремонт в кв. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Светъл и функционален апартамент до парк, училища и удобен градски транспорт
Тристаен апартамент след основен ремонт, разположен в добре поддържана панелна сграда от 1981 г. Паркирането около блока е свободно. Имотът се намира на среден етаж, с южно изложение и функционално разпределение, което го прави изключително подходящ както за семейно жилище, така
119 900 €(234 504,02 лв.)
(2 104 €/м2) (4 114,11 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
За частни лица
Ограничен брой висок клас апартаменти в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Бутикова 7-етажна сграда в широкия градски център
Представяме ви бутиков проект с ограничен брой висококачествени апартаменти в седеметажна сграда, разположена в един от перспективните столични райони в широкия градски център – кв. Банишора. Сградата се намира на пешеходно разстояние до метростанция „Мария Луиза“ и 5-та градска
от 228 256 €(от 446 429,93 лв.)
(2 700 - 2 800 €/м2)(5 280,74 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 81.52 - 164.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Студио в нова модерна сграда в кв. Братя Миладинови
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Отлична инвестиция и локация близо до парк
Предлагаме ви студио с площ от 47 кв. м., разположено в нова сграда в един от най-предпочитаните квартали на Бургас – ж.к. „Братя Миладинови“. Имотът се намира на тиха и спокойна улица, в непосредствена близост до парк, детска градина, училище и спирки на градския транспорт,
98 000 €(191 671,34 лв.)
(2 085 €/м2) (4 078,11 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Етаж: 3
За частни лица
Първи етаж от масивна къща с двор и два гаража
гр. Шумен , кв. "Център"
Просторен и напълно обзаведен дом в центъра на Шумен
Предлагаме за продажба първи етаж от масивна двуетажна къща, разположена в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на града – в непосредствена близост до Руски паметник и Градската градина. Имотът предлага отлична комбинация от спокойствие, простор и удобствата на
Продажба
ново
Новострояща се жилищна сграда с пет входа в гр. Поморие
гр. Поморие
Комфортни жилища до калните бани и детска градина, на 5 минути пешеходно разстояние до центъра
Представяме на вашето внимание новострояща се жилищна сграда с пет входа до Калните бани в Поморие, близо до детска градина и на 5 минути пешеходно разстояние до центъра. Градът е известен със своите лечебни бани, минерални извори, рехабилитационни центрове, които привличат
от 58 950 €(от 115 296,18 лв.)
(1 303 - 1 653 €/м2)(2 548,45 - 3 232,99 лв./м2)Площ: 39.30 - 125.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Красива и функционална сграда на 500 метра от морето
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
Красива и функционална сграда в тих и спокоен квартал, на 500 м от морето, в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация, до стадион, детска градина, магазини и други удобства в Поморие. Градът се намира на 7 километра от Международното летище в Бургас и на 10-15
от 63 240 €(от 123 686,69 лв.)
(1 441 - 1 500 €/м2)(2 818,35 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 42.16 - 95.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна.
Жилището се намира на трети етаж и предлага
249 000 €(487 001,67 лв.)
(3 276 €/м2) (6 407,92 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент на 200 м от плажа в Златни Пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух
Предлагаме на вашето внимание уютен двустаен апартамент (64.6 кв.м.), разположен в един от най-популярните курорти по българското Черноморие – Златни Пясъци. Апартаментът е част от затворен комплекс Аквамарин, само на 200 метра от плажа. Чудесно място за почивка, както през
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 703 €/м2) (3 330,36 лв./м2)Площ: 64.60 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 100 м
Просторен двустаен апартамент до плажа в Шкорпиловци
с. Шкорпиловци
Напълно обзаведено жилище в затворен комплекс сред спокойствие, зеленина в Шкорпиловци
Просторен и уютен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс само на крачки от плажа в Шкорпиловци – едно от най-спокойните и живописни места по българското Черноморие, известно с широката си плажна ивица, чист въздух и красива природа.
Жилището е с площ от 87 кв. м.
108 900 €(212 989,89 лв.)
(1 252 €/м2) (2 448,16 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Преустроен тристаен апартамент с панорамна гледка в гр. Ихтиман
гр. Ихтиман , с. Мирово
Светъл и функционален дом с южно изложение, две тераси и отлична локация
Предлагаме за продажба уютен и функционално преустроен тристаен апартамент, разположен в панелен блок в гр. Ихтиман. Жилището се намира на 8-ми последен етаж и впечатлява с прекрасно южно изложение, много естествена светлина и откриваща се панорамна гледка към града и
69 995 €(136 898,32 лв.)
(1 075 €/м2) (2 102,25 лв./м2)Площ: 65.12 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Тристаен напълно обзаведен апартамент в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, напълно обзаведен, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна, само на 500 м от морето.
Жилището (119.6 кв.м.) се
349 000 €(682 584,67 лв.)
(2 918 €/м2) (5 707,23 лв./м2)Площ: 119.60 м2 Етаж: 2
Лукс
Тристаен апартамент с панорамна тераса и гледка към Родопите
гр. Пловдив , кв. "Западен"
Просторен дом с югоизточно изложение в нова сграда с отлини общи части и локация
Просторен тристаен апартамент с впечатляваща тераса и гледка към Родопите, разположен на последен етаж в нова сграда с очакван Акт 16 на 30.05.2026 г. – отлична възможност за покупка на модерен дом с дългосрочна стойност.
Жилището е ситуирано на четвърти (последен) етаж, което
231 900 €(453 556,98 лв.)
(1 680 €/м2) (3 286,64 лв./м2)Площ: 138.00 м2 Етаж: 4
Лукс
Чисто нов тристаен апартамент с Акт 16 в кв. Съдийски
гр. Пловдив , кв. "Съдийски"
Стилно обзаведено жилище с две бани и просторна тераса
Предлагаме за продажба чисто нов тристаен апартамент с Акт 16, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на Пловдив – кв. Съдийски.
Имотът се намира на трети етаж от четириетажна модерна сграда, завършена през 2025 г., и впечатлява с функционално
228 000 €(445 929,24 лв.)(без ДДС)
(2 235 €/м2) (4 371,86 лв./м2)Площ: 102.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 и централна локация в София
гр. София , кв. "Банишора"
Апартаменти до бул. Сливница, медицински и учебни заведения
Не пропускайте възможността да придобиете апартамент с централна локация на ключово за града място, с отлично развити комуникации, недалеч от метростанция Опълченска и Mall of Sofia, в близост до бул. Сливница, Женския пазар, парк Св. Никола, училища и детски градини, магазини и
от 166 025 €(от 324 716,68 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 66.41 - 135.16 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Бутикова жилищна сграда във Връбница 1 – последни апартаменти
гр. София , кв. "Връбница 1"
Модерен дом с комфорт, качество и отлична локация в северната част на София
Елегантна и съвременна жилищна сграда, създадена с ясна визия за качествен градски живот. Разположена в динамично развиващия се квартал Връбница 1, тя съчетава спокойствието на жилищна среда с бърз и удобен достъп до всички ключови точки на столицата. Проектът е ориентиран към
от 146 000 €(от 285 551,18 лв.)
(2 159 - 2 448 €/м2)(4 222,64 - 4 787,87 лв./м2)Площ: 60.47 - 99.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Ремонтиран двустаен апартамент в кв. Могиличе, Перник
гр. Перник , кв. "Могиличе"
Жилище в малка тухлена сграда с таванска стая и мазе
Представяме Ви уютен двустаен апартамент, разположен в кв. Могиличе в Перник – район с удобен достъп до градската инфраструктура и спокойна жилищна среда.
Имотът представлява етаж от двуетажна тухлена сграда и е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел
62 500 €(122 239,38 лв.)
(1 225 €/м2) (2 396,85 лв./м2)Площ: 51.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
За частни лица
Лукс
Последен апартамент в модерна сграда с Акт 16 до бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище с три спални и кабинет в престижна сграда с детска ясла и цялостна модерна визия
Имаме изключително предложение за вас – жилище в луксозна сграда с Акт 16, със смесено предназначение, представляваща съвкупност от модерен дизайн, изтънчен вкус и внимание към детайла. Тя ви дава възможност за живот или работа в комуникативната и модерна част на бул. България,
от 540 000 €(от 1 056 148,20 лв.)
(2 832 €/м2) (5 538,56 лв./м2)Площ: 190.69 - 190.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
изгодно
За частни лица
Четиристаен тухлен апартамент с потенциал в кв. Добруджански
гр. Шумен , кв. "Добруджански"
Жилище с две тераси, мазе и функционално разпределение – отлична възможност за ремонт и преустройство
Предлагаме за продажба просторен тухлен апартамент в един от добре уредените и предпочитани райони на Шумен – кв. Добруджански.
Имотът е с чиста жилищна площ от 84 кв. м. и се намира на 4-ти последен етаж в сграда, построена през 1990 година. Жилището е с функционално и удобно
123 500 €(241 545,01 лв.)
(1 470 €/м2) (2 875,54 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
За частни лица
Плаж на 4 км
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Представяме Ви новострояща се жилищна сграда в предпочитания квартал Изгрев на Варна. Районът съчетава спокойна жилищна среда с бърз достъп до централните части на града.
Сградата е проектирана на три надземни етажа, тавански етаж и полуподземно ниво, където са разположени
от 72 900 €(от 142 580,01 лв.)
(1 488 - 1 698 €/м2)(2 910,28 - 3 321 лв./м2)Площ: 46.01 - 113.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Тристаен апартамент с централна локация до СУ „Любен Каравелов“
гр. Пловдив , кв. "Каменица 1"
Жилище с отличен потенциал, за ремонт и модернизация в предпочитан район на Пловдив
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на Пловдив – Каменица 1, в непосредствена близост до СУ „Любен Каравелов“, магазини, спирки на градски транспорт и централната част на града.
Жилището се намира на втори
183 400 €(358 699,22 лв.)
(2 108 €/м2) (4 122,98 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Резервиран
Тристаен апартамент с гледка към борова гора в комплекс „Камелия“
к.к. Пампорово
Ваканционен имот до ски пистите в Пампорово
Представяме Ви прекрасно ваканционно жилище, разположено в един от най-слънчевите ски курорти в България – Пампорово. Имотът се намира в затворен комплекс „Камелия Хотел Пампорово“, отличаващ се с високо качество на строителството, модерна визия и отлична поддръжка.
Локацията
100 000 €(195 583 лв.)
(1 052 €/м2) (2 057,69 лв./м2)Площ: 95.05 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
За частни лица
Плаж на 1 км
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Търсите просторен семеен дом в комуникативен район с отлична инфраструктура? Представяме Ви четиристаен апартамент, разположен в централен район на Варна.
Жилището е ситуирано на трети етаж в добре поддържана шестетажна сграда с асансьор и предлага обща площ от 97 кв.м.
380 000 €(743 215,40 лв.)
(3 918 €/м2) (7 662,01 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
изгодно
Ски лифт на 700 м
Двустаен апартамент с приятна гледка в комплекс Неро/Nero
к.к. Пампорово
Имот със спокойна локация в живописен район на 700 метра от лифта
Обзаведен апартамент с тиха и живописна локация в комплекс Nero, разположен сред красивата природа на курортен комплекс Пампорово, само на 700 метра от ски лифта „Студенец“. Комплексът съчетава уюта на планинския дом с множество удобства и отлични условия за пълноценна почивка
50 000 €(97 791,50 лв.)
(722 €/м2) (1 411,34 лв./м2)Площ: 69.29 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян