Апартаменти за продажба - страница 26
Лукс
Апартаменти ново строителство в центъра на столицата
гр. София , кв. "Център"
Жилища в малка сграда с удобна локация до метростанция Лъвов мост
Предлагаме на вашето внимание апартаменти в новострояща се сграда в централната част на София до метростанция, магазини, спирки на редовен градски транспорт.
Сграда е със стилен дизайн, функционални и удобни разпределения на вътрешното пространство на
от 632 000 €(от 1 236 084,56 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,30 лв./м2)Площ: 243.07 - 243.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Апартаменти в малка сграда с двор в м-ст „Траката“
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
3 жилища с гаражи и паркоместа
Ако търсите имот в малка сграда качествено ново строителство - не пропускайте този имот. Три апартамента в малка тухлена кооперация на 3 етажа (360 кв.м.) с озеленен двор (585 кв.м.) в м-ст „Траката“ в гр. Варна. В непосредствена близост са центъра на квартала, детска градина и
от 265 568 €(от 519 405,86 лв.)
(1 600 - 1 700 €/м2)(3 129,33 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 165.98 - 170.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозна сграда със заведение за хранене и 26 тристайни апартамента в ж.к. Манастирски ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Тристайни апартаменти с Акт 16 в многофамилна жилищна сграда до детска градина, училище и магазини
Когато домът мечта означава семеен уют, изобилие от светлина, хубава гледка и висок клас строителство!
Изберете дом с Акт 16 във висококачествена сграда с отлична локация в кв. Манастирски ливади и го превърнете в мечтания градски имот!
Качествено строителство, красива
от 317 028 €(от 620 052,87 лв.)
(2 900 €/м2) (5 671,91 лв./м2)Площ: 109.32 - 146.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведени апартаменти в Грийн Парадайз Делукс в Приморско
гр. Приморско , Непосредствено пред южния плаж
Стил и лукс във ваканционен комплекс на първа линия пред Южния плаж на курортния град
Това е изискан комплекс от ваканционни апартаменти, разположен на първа линия на южния плаж на Приморско. Той се намира в близост до рибния ресторант, на 2 минути от центъра на курортния град и недалеч от река Дяволска.
Бутиковият комплекс е от затворен тип, като се състои
от 135 000 €(от 264 037,05 лв.)
(1 491 - 2 791 €/м2)(2 916,14 - 5 458,72 лв./м2)Площ: 58.19 - 148.24 м2
гр. Пловдив , кв. "Остромила"
Тристайни жилища в нов комплекс с модерна визия и спокойна локация
Представяме ви бутиков и луксозен жилищен комплекс, разположен в южната част на гр. Пловдив – кв. Остромила, един от развиващите се райони на града. Проектиран с внимание към естетиката, качеството и уюта, комплексът е перфектен избор за хора, които ценят високия стандарт на
от 140 000 €(от 273 816,20 лв.)
(1 225 - 1 226 €/м2)(2 395,89 - 2 397,85 лв./м2)Площ: 114.18 - 124.68 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Плаж на 1 км
Къщи и просторни апартаменти в Еко комплекс в Свети Влас
гр. Свети Влас
Комплекс в стил „стара българска къща“ с морска панорама
Станете собственик на изключителен морски имот без аналог в екологична среда на брега на морето - комплекс от най-висок клас в Свети Влас. Имоти с панорамна гледка към морето и заобикалящата зеленина. Великолепна среда, съчетаваща морски бриз и горска прохлада на метри от плажа.
от 105 080 €(от 205 518,62 лв.)
(1 800 - 4 320 €/м2)(3 520,49 - 8 449,19 лв./м2)Площ: 51.51 - 312.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозна компактна сграда в подножието на Витоша планина
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Просторни апартаменти в престижния квартал Бояна, местност Гърдова глава
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект стартирало строителство в престижния квартал Бояна, местност Гърдова Глава, в богато озеленен район в полите на Витоша, в близост до главни пътни артерии, включително Околовръстен път и ул. Александър Пушкин за лесна и удобна
от 445 835 €(от 871 977,47 лв.)
(3 270 €/м2) (6 395,61 лв./м2)Площ: 136.34 - 136.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-10%
Нова сграда в местност Пчелина на град Варна
гр. Варна , кв. "Възраждане 3"
Последен тристаен апартамент с гледка към околностите
Последен наличен тристаен апартамент в жилищен район Възраждане 3, в красивата местност Пчелина, на 300 м до автобусна спирка, на 4 км от централната част на град Варна и на 8 км от аерогарата. Модерна и функционална сграда съобразена с най-новите тенденции в строителството.
135 000 €150 000 €264 037,05 лв.293 374,50 лв.
(1 311 €/м2) (2 563,47 лв./м2)Площ: 103.00 - 103.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в централен район на София с Акт 16
гр. София , кв. "Център"
Апартамент в уникална сграда с комуникативна локация между Сточна гара и Лъвов мост
Двустаен нов апартамент в жилищна сграда с Акт 16 в централния столичен район Сердика, близо до ул. “Раковска”, бул. “Сливница”, бул."Княгиня Мария Луиза", до няколко учебни заведения - Софийска математическа гимназия, Първа английска езикова гимназия, Софийска професионална
294 240 €(575 483,42 лв.)(без ДДС)
(4 000 €/м2) (7 823,32 лв./м2)Площ: 73.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Новострояща се сграда на едно от най-комуникативните места в София
гр. София , кв. "Подуяне"
Жилища в нова сграда на пешеходно разстояние от метростанция „Хаджи Димитър“
Избери своя нов дом в новострояща се жилищна сграда, в едно от най комуникативните места в столицата!
Отлична локация и същевременно тихо и спокойно място, на пешеходно разстояние от метростанция „Хаджи Димитър“ ( 3 мин.), метростанция „Театрална“ (13 мин), „143 ОУ“ (5 мин),
от 311 050 €(от 608 360,92 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 124.42 - 125.19 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Новострояща се жилищна сграда в ж.к. Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Апартаменти в нов проект в Бургас
Представяме на вашето внимание новострояща се сграда в един от най-развиващите се райони на гр. Бургас – ж.к. Меден рудник. Локацията предлага отлично съчетание между спокойствие, удобен градски достъп и необходимите удобства за модерно градско ежедневие.
Имотът се намира в
от 117 189 €(от 229 201,76 лв.)
(856 €/м2) (1 674,96 лв./м2)Площ: 136.84 - 136.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 700 м
Новострояща се 6-етажна сграда на пешеходно разстояние от морето
гр. Поморие
Апартаменти ново строителство в гр. Поморие
Апартаменти в сграда ново строителство на 700 м от морето, в близост до центъра на гр. Поморие, до комплексите за рехабилитация, училище, детска градина, магазини, болница и други градски удобства.
На партерния етаж се разполага луксозно входно фоайе, складове и гаражи. На 5
от 93 056 €(от 182 001,72 лв.)
(1 350 - 1 450 €/м2)(2 640,37 - 2 835,95 лв./м2)Площ: 68.36 - 122.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Kомплекс от затворен тип без такса поддръжка в района на Гранд Мол
гр. Варна , кв. "Гранд Мол"
Двустайни и тристайни апартаменти в новострояща се жилищна сграда
Представяме нов жилищен проект на доказан инвеститор, разположен в района на Гранд Мол. Проектът се състои от пет жилищни сгради в комплекс от затворен тип без такса поддръжка.
Първите три сгради вече са въведени в експлоатация и напълно разпродадени! За покупка се предлагат
от 157 000 €(от 307 065,31 лв.)
(1 612 - 2 446 €/м2)(3 152,80 - 4 783,96 лв./м2)Площ: 67.68 - 117.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Ексклузивно
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Самостоятелна сграда с Акт 16 на бул. Рожен
гр. София , кв. "Илиянци"
Имот с апартаменти, двор, подземни и наземни паркоместа и магазин
Предлагаме за продажба сграда с Акт 16 на бул. Рожен на много комуникативно място в столицата. Имотът се намира близо до стадион „Локомотив“ на 200 метра от Стоков Базар Илиянци. В региона има ресторанти и кафенета, банкови клонове, както и ЖП гара. На разположение е и редовен
Продажба
Лукс
Плаж на 150 м
Нов жилищен комплекс в Созопол
гр. Созопол
Луксозен комплекс, вдъхновен от духа на Стария Созопол с морска панорама
Добре дошли в новия бутиков комплекс, който ще съчетае традициите на Стария Созопол с модерна елегантност, създавайки уникална атмосфера за живот и релакс. Разположен в тихата и спокойна част на Созопол, комплексът разкрива спираща дъха панорамна гледка към целия морски
от 142 000 €(от 277 727,86 лв.)
(2 038 €/м2) (3 985,76 лв./м2)Площ: 69.68 - 69.68 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Просторен апартамент в хубава гледка в кв. Бузлуджа
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Панорамен многостаен апартамент с мансардна стая близо до магазини
Панорамен многостаен апартамент с мансардна стая – вашият просторен дом с невероятна гледка!
Предлагаме ви многостаен апартамент с мансардна стая, разположен на последния етаж на сграда със стоманобетонна конструкция и тухлена зидария, разположена в удобен и добре развит
155 000 €(303 153,65 лв.)
(1 033 €/м2) (2 021,02 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Атрактивен жилищен проект стартирало висок клас строителство до възлов булевард, магазини, училища
Предлагаме за продажба луксозен жилищен комплекс в процес на строителство в кв. Изгрев. Състои се от 11 етажа, от два жилищни входа и подземни паркоместа, с бърз и удобен достъп до главен булевард, магазини, гимназии.
Старт на строителството - март 2024 г. Акт 16 три години
от 231 500 €(от 452 774,65 лв.)
(995 - 1 445 €/м2)(1 946,05 - 2 826,17 лв./м2)Площ: 174.02 - 237.63 м2
гр. София , кв. "Център"
Функционални жилища до емблематичната ул. Г.С.Раковски
Изберете нов дом, построен и съобразен с най-съвременните интериорни и функционални решения в света на строителството. Сградата се намира в централната част на София, пресечка с ул. Г.С. Раковски, на кратко пешеходно разстояние до всичко най-важно в централната градска част,
от 290 000 €(от 567 190,70 лв.)
(2 634 €/м2) (5 151,13 лв./м2)Площ: 110.11 - 110.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Плаж на 150 м
Апартаменти в сграда с Акт 16 в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Жилища сред уникална паркова среда на 150 м от плажа, с басейн с минерална вода, СПА център и фитнес
Не пропускайте възможността да инвестирате в апартаменти в сграда с Акт 16, разположена сред зеленината на най–стария Черноморски курорт „Св. Св. Константин и Елена“. Топ локация на един от последните свободни терени до морето, непосредствено до всички най-популярни места – Вила
от 195 000 €(от 381 386,85 лв.)
(2 766 - 3 165 €/м2)(5 409,83 - 6 190,20 лв./м2)Площ: 70.49 - 93.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Голям двустаен апартамент в нов комплекс в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилище с възможност за обособяване на допълнителна спалня
Голям двустаен апартамент с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене, като
168 000 €(328 579,44 лв.)
(1 182 €/м2) (2 312,31 лв./м2)Площ: 142.10 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Поддържан тристаен апартамент с комуникативна локация до бул. България
гр. София , кв. "Борово"
Слънчево жилище с кухненски шкафове в района на България Мол
Светъл и просторен тристаен апартамент в кв. Борово, до възловия булевард България, близо до фитнес, спирки на тролеи и автобуси, училища и детски градини, големи вериги магазини, България Мол, разнообразие от други ежедневни удобства и услуги, с удобен достъп до големи столични
275 000 €(537 853,25 лв.)
(2 099 €/м2) (4 105,75 лв./м2)Площ: 131.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Комфортен семеен дом до The Mall и бул. „Цариградско шосе“
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-комуникативните райони на София – кв. Полигона. Локацията е изключително удобна, в непосредствена близост до The Mall, бул. „Цариградско шосе“, множество офис сгради, медицински центрове и болнични
216 000 €(422 459,28 лв.)
(2 700 €/м2) (5 280,74 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
-5%
Лукс
Плаж на 900 м
ПРОДАДЕН
Луксозен тристаен апартамент в елитен комплекс до морето – к.к. Чайка
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Модерен имот с панорамна гледка, висок клас обзавеждане и подземно паркомясто
Предлагаме за продажба луксозен тристаен апартамент в нов, елитен затворен комплекс, разположен в местност Ален мак, в близост до к.к. Чайка и само на няколко минути от плажа. Районът е известен със своя спокойствие, чист въздух и близост до морето, като същевременно предлага
330 000 €349 000 €645 423,90 лв.682 584,67 лв.
(2 414 €/м2) (4 721,81 лв./м2)Площ: 136.69 м2 Етаж: 4
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Комфортно новопостроено жилище с комуникативна локация в кв. Кръстова вада
Предлагаме на вашето внимание модерен двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на тиха улица – пряка на бул. „Черни връх“. Локацията осигурява отлична комуникация, бърз достъп
130 920 €(256 057,26 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 43.64 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Светъл апартамент с южно изложение и удобен достъп до метростанция
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с площ 48.70 кв.м, разположен на 13/16 етаж в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Имотът се намира в добре устроената и комуникативна част на кв. Банишора, с бърз достъп до топ центъра на София, метро и основни транспортни
125 000 €(244 478,75 лв.)
(2 567 €/м2) (5 020,10 лв./м2)Площ: 48.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен имот с дизайнерски интериор и висок стандарт на изпълнение
Представяме ви изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на кв. Малинова долина – едно от най-предпочитаните места за модерен градски живот.
Жилището впечатлява с луксозно обзавеждане по индивидуален проект, което съчетава елегантен дизайн,
229 000 €(447 885,07 лв.)
(3 635 €/м2) (7 109,29 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Жилищната сграда с Акт 15, състояща се от две елегантни секции, чудесно вписани сред богатата зеленина в близост до Национална спортна академия, в квартал Малинова долина. Сградата е с модерна и стилна архитектура в непреходен стил. Ще бъде изградане с качествени материали, нови
от 134 461 €(от 262 982,86 лв.)
(2 500 - 3 000 €/м2)(4 889,58 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 50.74 - 160.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Тристаен апартамент в центъра на Асеновград
гр. Асеновград
Просторно жилище със самостоятелна кухня близо до градски удобства
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент със самостоятелна кухня в гр. Асеновград. Имотът се намира в удобен и комуникативен район, близо до болница, плувен басейн, училище, детска градина, ресторанти, супермаркети и други магазини.
Жилището е с обща площ от 88
100 000 €(195 583 лв.)
(1 136 €/м2) (2 222,53 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Апартамент в Морската градина на Варна, м-т Салтанат
гр. Варна , кв. "м-т Салтанат"
Напълно обзаведен двустаен имот с панорамна тераса в затворен комплекс с басейн
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в една от най-престижните и предпочитани зони на Варна – м-т Салтанат, в непосредствена близост до Морската градина. Имотът съчетава спокойна паркова среда, близост до морето и отлична градска
179 900 €(351 853,82 лв.)
(2 272 €/м2) (4 443,72 лв./м2)Площ: 79.18 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведен двустаен апартамент на първа линия до Каварна
Близо до гр. Каварна , гр. Каварна
Партерно жилище с директен достъп до двора в комплекс July Morning
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партер в престижния комплекс July Morning. Имотът се намира в средната част на северното Черноморие на България, в тихо и усамотено място, далеч от шума на големите курорти, но само на 3-4 минути с кола
59 000 €(115 393,97 лв.)
(931 €/м2) (1 820,38 лв./м2)Площ: 63.39 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна