stai за продажба и под наем - страница 2
ново
гарантиран наем
Просторно търговско помещение с престижна локация срещу УНСС
гр. София , кв. "Студентски град"
Имот, подходящ за магазин или офис с отличен бизнес потенциал в Студентски град
Предлагаме Ви изключителна възможност за инвестиция или лично ползване – търговско помещение със статут на магазин, разположено в престижен затворен комплекс с отлично поддържани общи части и сигурност чрез бариера и видеонаблюдение. Имотът се намира в Студентски град, точно
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Предлагаме на вашето внимание тристаен мезонет на първа линия море в кв. Аспаруховов. Имотът е част от комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay, разположен на едноминутна разходка до 1 км дълъг плаж, в непосредствена близост до парк, магазини, ресторанти и много други ежедневни
220 000 €(430 282,60 лв.)
(1 117 €/м2) (2 184,18 лв./м2)Площ: 197.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Обзаведена къща с двор, магазин и стопанска постройка
Близо до гр. Велико Търново , с. Сушица
Къща в хубаво село в Северна България
Представяме на вашето внимание напълно обзаведена къща в с. Сушица. Населеното място е само на 15 км от град Стражица е едно от най-големите в общината. С добре развита инфраструктура, с хранителни магазини, кафене. В близост до исторически забележителности и магистрала.
За
Продажба
-4%
ново
Къща с нов покрив в живописно село в Средна Гора
Близо до гр. Стара Загора , с. Медово
Селски имот еднакво отдалечен от Пловдив и Стара Загора
Представяме Ви двуетажна тухлена къща с нов покрив и почти изпълнен цялостен ремонт в живописно село, разположено в планина Средна гора, на еднакво разстояние - 55 км от двата областни града Стара Загора и Пловдив.
Къщата е с разгъната застроена площ 120 кв.м., разпределена
Продажба
ново
Голям регулиран парцел близо до ски писта Боричо в Самоков
гр. Самоков , Ски писта Боричо
Парцел за строеж на вилно селище в крайната южна част на града
Урегулиран поземлен имот с площ от 5807 кв.м., разположен в крайната южна част на град Самоков, близо до ски писта Боричо. Подходящ е за изграждане на вилно селище, с удобен достъп до яз. Искър с отлични възможностите за водни спортове и до най-големия и предпочитан курорт за
319 385 €(624 662,76 лв.)
(55 €/м2) (107,57 лв./м2)Площ: 5 807.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Лукс
Тристаен апартамент в Smart Tower до Парадайс център
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Луксозен апартамент с впечатляващи панорамни гледки и дизайнерско обзавеждане от най-висок клас
Имаме удоволствието да Ви представим изключителен тристаен апартамент в емблематичната луксозна сграда Smart Tower, разположена от източната страна на бул. „Черни връх“, непосредствено до Paradise Center и Южен парк. Локацията предлага перфектен баланс между динамиката на
1 000 000 €(1 955 830 лв.)(без ДДС)
(6 661 €/м2) (13 027,58 лв./м2)Площ: 150.13 м2 Етаж: 18
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Парцел в промишлена зона Изток, под ж/п линията
гр. Стара Загора , кв. "Индустриална зона - изток"
Земеделска земя в местност “Смокините”
Представяме Ви парцел земеделска земя с площ от 4 620 кв.м. в местност “Смокините” в гр. Стара Загора, с инвестиционен потенциал, в зона отредена за свободно застрояване (предимно промишлено строителство), подходящ за изграждане на производствена база, складове,
554 400 €(1 084 312,15 лв.)
(120 €/м2) (234,70 лв./м2)Площ: 4 620.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем до метростанция „Витоша“ в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Напълно обзаведен имот с висок клас мебели, в сграда с портиер и контролиран достъп
Представяме Ви изключително стилен и просторен двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на пешеходно разстояние от Метростанция Витоша и Paradise Center.
Жилището е чисто ново и неизползвано до момента,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(8,78 €/м2) (17,18 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
-3%
ново
Плаж на 200 м
Обзаведен двустаен апартамент в луксозен комплекс – Буджака, Созопол
гр. Созопол
Партерен имот с веранда, гледка към басейна и частична морска панорама
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партерен етаж в модерен затворен комплекс в престижната местност Буджака, Созопол. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на
121 000 €125 000 €236 655,43 лв.244 478,75 лв.
(1 891 €/м2) (3 697,74 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 50 м
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
Предлагаме на Вашето внимание стилен мезонет в престижния комплекс Саут Бей, разположен в квартал Аспарухово, гр. Варна. Комплексът е с контролиран достъп, видеонаблюдение, охрана 24/7, басейн и фитнес, осигуряващи спокойствие и комфорт за всички жители.
Жилището е завършено
Продажба
ново
изгодно
Къща в добро състояние с двор и удобна локация в с. Рибарица
с. Рибарица
Къща с 3 спални, навес, барбекю и паркинг за 5 автомобила в предпочитан туристически район
Предлагаме за продажба имот с отличен потенциал в живописното село Рибарица – предпочитана дестинация, известна с кристално чистия въздух, красива природа и спокойствието, което предлага. Разположено само на около час и половина от София, селото съчетава лесен достъп с възможност
Продажба
ново
изгодно
За частни лица
Лукс
гарантиран наем
Плаж на 250 м
Двустаен апартамент в комплекс „Олимп“ (Olymp) с гараж – отлична инвестиция на 300 м от плажа
гр. Свети Влас
Напълно обзаведен имот в един от предпочитаните комплекси в Свети Влас
Стилен и функционален двустаен апартамент с обща площ от 63.15 кв. м., разположен на първи етаж в един от предпочитаните комплекси в Свети Влас – комплекс „Олимп“ (Olymp). Имотът е с източно изложение, което осигурява приятна естествена светлина през по-голямата част от деня и
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 296 €/м2) (4 490,82 лв./м2)Площ: 63.15 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Парцел за инвестиции на ул. Бука във в.з. Малинова долина
гр. София , кв. "в.з.Малинова долина"
Парцел с правилна квадратна форма с възможност за обединение със съседни парцели
Предлагаме за продажба парцел с правилна квадратна форма, разположен в близост до Бистришко шосе. Имотът е нерегулиран, но предлага отлични възможности за обединение със съседни парцели, което го прави подходящ за изграждане на жилищни или други инвестиционни
Продажба
ново
Два урегулирани парцела с потенциал за застрояване в село Гранитово
Близо до гр. Елхово , с. Гранитово
Парцел за строителство на 30 минути с кола от границата с Република Турция
Предлагаме за продажба два урегулирани поземлени имота, разположени в село Гранитово – едно от най-големите и добре устроени села в общината, намиращо се на около 30 минути с автомобил от границата с Република Турция. Локацията е подходяща както за постоянно живеене, така и за
Продажба
ново
Ски лифт на 300 м
Двустаен апартамент близо до лифта в Банско – СПА, басейн и отлична локация
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Напълно обзаведен апартамент с източно изложение и хубава гледка в престижния комплекс Mountain Paradise
Светъл, просторен и изключително уютен двустаен апартамент, разположен в престижния апарт-хотел Mountain Paradise в гр. Банско. Имотът е с източно изложение и предлага спокойствие, уединение и приятна гледка към красиво озеленения вътрешен двор на комплекса.
Апартаментът е
75 000 €(146 687,25 лв.)
(1 001 €/м2) (1 958,18 лв./м2)Площ: 74.91 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
ново
Лукс
Плаж на 50 м
Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
Предлагаме за наем четиристаен апартамент, разположен в престижния затворен комплекс Ла мер. Апартаментът е напълно обзаведен и предлага уникална панорамна гледка към морето. Намира се в първокласен комплекс, който осигурява сигурност, комфорт и удобства за своите
2 500 €/месец(4 889,58 лв./месец)
(21 €/м2) (40,75 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Панорамен двустаен апартамент в AMur Gardens в гр. Костинброд
Близо до гр. София , гр. Костинброд
Апартамент с Акт 14 във висок клас комплекс със зеленина, детска площадка и магазини близо до София
Новопостроено жилище в модерния комплекс AMur Gardens до BILLA парк, гр. Костинброд – съчетание от градски удобства, зелена среда и спокойствие, само на около 15 км от столицата София.
Жилището (обща площ - 65.54 кв.м., чиста площ - 54.99 кв.м. + общи части - 10.54 кв.м.) е
119 283 €(233 297,27 лв.)
(1 820 €/м2) (3 559,62 лв./м2)Площ: 65.54 м2 Етаж: 4
Близо до гр. Ловеч , с. Велчево
Уникален имот в сърцето на природата, заобиколен от гора
Представяме ви изключителен имот, разположен на около 2 км в горската местност Мачковци, между Троян и Априлци, осигуряващ пълно уединение и тишина, на което малко места могат да се сравнят. Имотът предлага не само спокойствие и чист въздух, но и великолепни панорамни гледки към
Продажба
ново
Двустаен апартамент, преустроен в тристаен в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Комуникативно жилище в близост до the Mall, Мосю Бриколаж, бул. Цариградско шосе, Мегапарк
Представяме на вашето внимание преустроен двустаен апартамент в кв. Полигона, разположен в близост до медицински център, Мосю Бриколаж, бул. Цариградско шосе, The Mall, Мегапарк и спирки на редовния градски транспорт. Апартаментът е с площ от 66 кв.м. и е разположен на 6/8 етаж в
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Ски лифт на 800 м
Светло студио след основен ремонт в затворен комплекс до ски лифта
гр. Банско
Обзаведен апартамент в поддържан затворен комплекс в Банско
Предлагаме на вашето внимание уютно и функционално студио, разположено в поддържан затворен комплекс с контролиран достъп и видеонаблюдение, в непосредствена близост до ски лифта.
Имотът е след основен ремонт и се предлага с изцяло ново обзавеждане и оборудване, което
42 500 €(83 122,78 лв.)
(1 423 €/м2) (2 782,82 лв./м2)Площ: 29.87 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Просторен четиристаен апартамент с паркомясто в кв. Кючук Париж
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Имот, който съчетава простор, функционалност и отлична инвестиционна възможност
Изключително функционален и просторен имот, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на Пловдив – кв. Кючук Париж, в непосредствена близост до Автогара „Родопи“. Локацията предлага отлична градска инфраструктура и всичко необходимо за комфортен и спокоен
255 000 €(498 736,65 лв.)
(2 277 €/м2) (4 453,01 лв./м2)Площ: 112.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Необзаведен тристаен апартамент в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Преустроен и функционален апартамент с отлична локация в София
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, който е преустроен в тристаен с удобно разпределение и добро състояние. Намира се на 6-ти етаж в сграда ЕПК с асансьор. Апартаментът (обща площ: 66 кв.м.) предлага възможност за преустройство според вашите предпочитания и
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Едноетажна къща с двор в хълмисто село близо до Пловдив и Мраморното езеро
Близо до гр. Стара Загора , с. Православ
Имот в село сред живописна природа на 6 километра от град Брезово
Представяме на вашето внимание едноетажна къща (90 кв.м.) в едно с двор с площ от 1280 кв.м. с лице на камениста улица проходима целогодишно. Имотът се намира в непосредствена близост от малка рекичка и до централната част на хълмистото село Православ, разположено сред красива
Продажба
ново
Двуетажна масивна къща на главен път в село Мелница
Близо до гр. Елхово , с. Мелница
Имот с жилищен и бизнес потенциал и комуникативна локация близо до гр. Елхово
Предлагаме за продажба двуетажна масивна къща, разположена на главния път в село Мелница, в близост до централната част на населеното място. Локацията осигурява отлична видимост, лесен достъп и удобство, което прави имота подходящ както за постоянно живеене, така и за развиване
Продажба
ново
Апартамент в центъра на Полски Тръмбеш
Близо до гр. Велико Търново , гр. Полски Тръмбеш
Жилище в добро състояние, готово за живеене
Представяме ви апартамент в Полски Тръмбеш. Градчето е тихо и спокойно, на 38 км от Велико Търново, разположено до главния път Русе-Велико Търново.
Апартаментът се намира на третия етаж в четириетажна кооперация в центъра на града, на тиха и спокойна улица. Жилището е
75 000 €(146 687,25 лв.)
(833 €/м2) (1 629,86 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
ново
Тристаен слънчев апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Просторен апартамент с функционално разпределение близо до зеленина, възлови улици, болница, метро
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с площ 101.46 кв.м, разположен на 13-ти етаж от 16 в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Жилището се отличава с южно и югоизточно изложение, което осигурява изобилие от естествена светлина през целия ден и открити панорамни гледки
240 000 €(469 399,20 лв.)
(2 365 €/м2) (4 626,45 лв./м2)Площ: 101.46 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-3%
ново
Лукс
Тристаен апартамент с отлична локация в центъра на София – ул. Марин Дринов
гр. София , кв. "Докторски паметник"
Имот до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина
Рядка възможност за покупка на голям и функционален апартамент в сърцето на София, в една от най-желаните и комуникативни локации на столицата – само на кратко разстояние от метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина. Съчетанието на близост до транспортни
670 000 €690 000 €1 310 406,10 лв.1 349 522,70 лв.
(5 791 €/м2) (11 325,90 лв./м2)Площ: 115.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Двустаен апартамент с класическо разпределение в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Жилище с таванско помещение и гледки към града и планината
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ 72 кв.м, разположен в квартал Банишора, гр. София. Имотът се намира в сграда, построена през 1985 г., и представлява практично решение както за лично ползване, така и за инвестиция.
Апартаментът впечатлява с просторно и
185 000 €(361 828,55 лв.)
(2 561 €/м2) (5 008,70 лв./м2)Площ: 72.24 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Kafka – Първокласен морски комплекс от ново поколение на първа линия в Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Мащабен жилищен проект между три плажа – самостоятелни къщи със собствен дво, модерни апартаменти, цялостна инфраструктура и целогодишен комфорт
Да имаш собствен дом на морето не е просто инвестиция. Това е мечта, която носи усещане за свобода, простор и живот в хармония с природата. Сутрини с изгрев над морската шир, аромат на солен въздух, звукът на вълните и спокойствието на крайбрежната природа – това е ежедневието в
Наем
ново
Плаж на 3 км
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Търговско помещение под наем със статут на магазин, разположено в централната част на гр. Варна, в района на Катедралата – една от най-оживените и търсени локации в града, с постоянен човекопоток и отлична видимост.
Имотът е развит на две нива с обща площ около 52 кв. м. и е