Тристайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 12
Лукс
Модерно обзаведен тристаен апартамент под наем в ж.к. Изгрев
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Комфортно жилище в добре уреден и предпочитан район на град Бургас
Модерно обзаведен апартамент, разположен в ж.к. Изгрев – квартал, известен с отличната си инфраструктура, спокойна жилищна среда и удобства за ежедневието. Локацията е изключително подходяща за семейства и работещи хора, благодарение на близостта до детска градина, училище,
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(11 €/м2) (20,74 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Новострояща се жилищна сграда в квартал Хоризонт
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Луксозни жилища в района на Метро Бургас, с бърз достъп до магистралата и градски удобства
Изберете модерен семеен дом в новострояща се сграда, впечатляваща с елегантна и модерна архитектура – истински символ на лукс, комфорт и изтънченост. Имотът е разположен в кв. Хоризонт, с бърз достъп до магистралата и в непосредствена близост до всички градски удобства:
Продажба
За частни лица
Светъл тристаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Ново жилище висок клас строителство с градска панорама
Представяме ви светъл и просторен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони на София – кв. Манастирски ливади. Имотът съчетава функционално разпределение, висок клас строителство и локация с отличен потенциал както за лично
311 552 €(609 342,75 лв.)
(3 200 €/м2) (6 258,66 лв./м2)Площ: 97.36 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с голям двор в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Ново просторно жилище с две спални, две бани и собствен двор
Представяме изключително атрактивен тристаен апартамент, разположен в модерна и отлично позиционирана нова сграда в кв. Малинова долина – един от най-перспективните и предпочитани райони на София. Имотът е подходящ както за комфортен семеен дом, така и за инвестиция с дългосрочна
234 000 €(457 664,22 лв.)
(2 464 €/м2) (4 818,53 лв./м2)Площ: 94.98 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
изгодно
Плаж на 4 км
Тристаен апартамент с голяма веранда в комплекс Екостар
Близо до к.к. Албена , с. Рогачево
Жилище в комплекс с басейн и ресторант в спокоен район на 7 км от Албена
Предлагаме за покупка жилище в комплекс с басейн и ресторант. Комплексът е разположен в сърцето на очарователното село Рогачево, само на 7 км от Албена, 15 км от Балчик и 28 км от морската столица Варна. Селото се характеризира с уникална локация – между хълмовете на северните
57 000 €(111 482,31 лв.)
(518 €/м2) (1 013,48 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 600 м
Новoстрояща се жилищна сграда в ж.к. Зорница, Бургас
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Двустайни и тристайни апартаменти без такса поддръжка на 600 м от морето
Направете своя избор от останалите налични тристайни и един двустаен апартамент без такса поддръжка в двете 4-етажни сгради на калкан в процес на строителство в ж.к. Зорница, на 600 м от морето в гр. Бургас.
Жилищата се предлагат на шпакловка и замазка, за да може да ги
от 220 638 €(от 431 530,42 лв.)
(1 800 - 1 930 €/м2)(3 520,49 - 3 774,75 лв./м2)Площ: 114.32 - 134.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Модерна жилищна сграда в ж.к Зорница
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Двустайни и тристайни апартаменти със спокойна жилищна среда в район с отлична инфраструктура
Предлагаме за продажба двустайни и тристайни апартаменти в модерна жилищна сграда, съчетаваща стил, качество и комфорт в сърцето на Бургас - в един от най-зелените, комуникативни и предпочитани райони – ж.к. „Зорница“. Сградата предлага спокойна жилищна среда с отлична
от 157 091 €(от 307 243,29 лв.)
(800 - 2 700 €/м2)(1 564,66 - 5 280,74 лв./м2)Площ: 71.40 - 323.51 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 900 м
Резервиран
Тристаен апартамент с голяма тераса в затворен комплекс в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Южно изложение, спокойна локация и отлична инвестиционна възможност
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с голяма тераса и южно изложение, разположен на втория етаж в поддържан затворен комплекс в западната, тиха част на к.к. Слънчев бряг.
Жилището е просторно, светло и топло, подходящо както за целогодишно живеене, така и за ваканционно
68 990 €(134 932,71 лв.)
(750 €/м2) (1 466,66 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Премиум жилища енергиен клас А в столицата
гр. София , кв. "Витоша"
Апартаменти в изключителна сграда близо до Ловен парк, Зоопарк София и Витоша
Изключителен комплекс ново строителство с отлична локация, гледки към Витоша и бърз достъп до удобен транспорт, спортни центрове, търговски център, болници, паркове, училища и др. Впечатляващ проект, включващ две хармонично допълващи се сгради, обединени от обширно зелено
от 201 000 €(от 393 121,83 лв.)(без ДДС)
(2 653 - 3 322 €/м2)(5 188,82 - 6 497,27 лв./м2)Площ: 67.65 - 300.14 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Висок клас жилищен проект в кв. Манастирски ливади – престиж, комфорт и модерна визия
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Съвременна архитектура, доказан инвеститор и отлична локация
Двустайни и тристайни апартаменти в нов, много качествен жилищен проект, разположен в една от най-търсените и спокойни части на Манастирски ливади. Проектът се реализира от доказан инвеститор с утвърдена репутация, което гарантира сигурност, високо качество на изпълнение и
от 200 704 €(от 392 542,90 лв.)
(3 200 €/м2) (6 258,66 лв./м2)Площ: 62.72 - 107.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
NV Residences - лукс, качество и впечатляваща архитектура
гр. София , кв. "Дианабад"
Изключителни имоти в комплекс, хармонизиращ с динамичната градска среда
Не пропускайте шанса да придобиете имот от най-висок клас в сграда с отличаваща се модерна архитектура, великолепно вписваща се в динамичната градска среда. NV Residencеs е иновативен проект за многофункционална сграда, разположена в атрактивна зона в югоизточната част на град
от 846 230 €(от 1 655 082,02 лв.)(без ДДС)
(3 850 - 4 200 €/м2)(7 529,95 - 8 214,49 лв./м2)Площ: 210.73 - 243.86 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Последни наличности в елитния комплекс на първа линия Olympia Beach
с. Равда , плаж „Олимпийски надежди“
Съвременен жилищен комплекс на първа линия с перфектен пясъчен плаж
"Олимпия Бийч" / Olympia Beach е жилищен комплекс с просторни апартаменти, разположен на първа линия море и плаж в симпатичния черноморски курорт Равда. Комплексът е разположен в тих и зелен район, недалеч от живописния старинен град Несебър. В непосредствена близост е също
от 134 000 €(от 262 081,22 лв.)(без ДДС)
(1 239 €/м2) (2 423,31 лв./м2)Площ: 108.15 - 108.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Апартаменти от висок клас на топ цени в гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Боян Българанов 2"
Бутиков жилищен комплекс в сърцето на града
Представяме ви нов, бутиков жилищен комплекс — изключително предложение в сърцето на град Шумен, в предпочитания квартал „Боян Българанов 2“. Този модерен комплекс се отличава с изключително качество на строителството, съчетано с внимателно подбран дизайн и функционалност, което
от 57 428 €(от 112 319,41 лв.)
(1 400 €/м2) (2 738,16 лв./м2)Площ: 41.02 - 89.82 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Плаж на 300 м
Новопостроена сграда в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Двустайни и тристайни апартаменти на 300 метра от плажа и в близост до комплекс „Атлантис“
Представяме ви модерна жилищна сграда в процес на изграждане, разположена в престижната зона на кв. Сарафово, само на 300 метра от плажа и в непосредствена близост до комплекс „Атлантис“. Сградата се намира в изцяло обновен район с нова инфраструктура – нови улици, улично
от 88 000 €(от 172 113,04 лв.)
(1 239 - 1 241 €/м2)(2 423,27 - 2 427,19 лв./м2)Площ: 70.93 - 88.77 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
-13%
Лукс
Луксозен апартамент с гараж в кв. Лозенец – престижна локация, простор и безкомпромисен комфорт
гр. София , кв. "Лозенец"
Висок стандарт на живот в един от най-търсените и елитни квартали на София
Изключително просторен и светъл апартамент, разположен в кв. Лозенец, един от най-желаните райони на София. Кварталът е символ на престиж, зеленина и отлично качество на живот, предпочитан от семейства, търсещи спокойствие, сигурност и бърз достъп до центъра.
Лозенец съчетава
2 100 €/месец2 400 €4 107,24 лв./месец4 693,99 лв.
(14 €/м2) (27,38 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
Тристаен апартамент под наем в кв. Манастирски ливади, София
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Обзаведен имот с паркомясто и отлична локация
Предлагаме под наем просторен тристаен апартамент с площ от 90 кв.м, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на София – кв. Манастирски ливади. Имотът се намира в добре поддържана сграда с асансьор и затворено дворно пространство с възможност за паркиране,
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Тристаен обзаведен апартамент с отлично разпределение в района на Макдрайв
гр. Варна , кв. "Център"
Имот в поддържана сграда в близост до търговски обекти, училища, удобни транспортни връзки
Предлагаме Ви за продажба уютен и функционален тристаен апартамент, разположен на втори етаж в тухлена сграда с асансьор, построена през 2005 година. Имотът е с площ от 70 кв. м., добре поддържан и с удобно разпределение, което създава комфортна жилищна среда както за постоянно
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Aпартаменти в нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Функционални и удобни жилища в сграда ситуирана непосредствено до Втори корпус на Икономически университет
Предлагаме апартаменти в нова жилищна сграда в гр.Варна, кв. Изгрев. Сградата е умело ситуирана с много въздух и пространство около нея, като основна цел на проекта е осигуряването на функционално и удобно пространство.
Нова тухлена сграда с добра архитектура и високо качество
от 107 600 €(от 210 447,31 лв.)
(1 993 - 2 136 €/м2)(3 897,97 - 4 177,65 лв./м2)Площ: 54.00 - 96.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 до Парк-хотел „Санкт Петербург“
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Напълно обзаведени двустайни и тристайни жилища в кв. Кършияка
Представяме на вашето внимание студиа, двустайни и тристайни апартаменти, магазини и паркоместа в модерна бутикова сграда, разположена до хотел „Санкт Петербург“, в кв. Кършияка. Комплексът се отличава с висок клас строителство, съвременен архитектурен дизайн, европейска визия,
от 231 067 €(от 451 927,77 лв.)
(2 990 €/м2) (5 847,93 лв./м2)Площ: 77.28 - 156.58 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Панорамен тристаен апартамент близо до морето в Обзор
гр. Обзор
Обзаведено жилище със съвременен дизайн в затворен комплекс със спокойна и екологично чиста локация
Представяме на вашето внимание панорамен тристаен апартамент (105 кв.м.) в модерен затворен комплекс с Акт 16 и прекрасна локация на 200 м от морето в Обзор. Сградата е целогодишно населена, с малък брой апартаменти и всички комуникации в близост.
Апартаментът е панорамен, с
125 000 €(244 478,75 лв.)
(758 €/м2) (1 481,69 лв./м2)Площ: 165.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Бутикова жилищна сграда в полите на Витоша – елегантност, светлина и високи стандарти
гр. София , кв. "Бояна"
Луксозно жилищно пространство сред природа, тишина и престиж
В един от най-желаните и зелени райони на София – кв. Бояна, м-т Гърдова глава, се реализира изключително стилна бутикова жилищна сграда, която съчетава модерна архитектура, премиум материали и усещане за уединение. Сградата е разположена сред нискоетажно застрояване и предлага
от 276 140 €(от 540 082,90 лв.)
(2 972 - 3 713 €/м2)(5 812,73 - 7 262 лв./м2)Площ: 74.38 - 245.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Голям апартамент с таван и мазе в град Ямбол
гр. Ямбол , кв. "Изток"
Многостаен апартамент в кв. Изток
Предлагаме за продажба многостаен апартамент с площ от 108 кв.м., разположен на 4-ти етаж в жилищна сграда в един от утвърдените квартали на град Ямбол. Локацията съчетава удобството на големия град с близостта до природата – само на час път от морето и на 30 минути от
116 000 €(226 876,28 лв.)
(1 074 €/м2) (2 100,71 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Габриела Гечева
Брокер, Елхово
Продажба
Южен тристаен апартамент в нов комплекс с Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартамент с две спални в модерна сграда близо до магазин Фантастико
Предлагаме за продажба просторен апартамент с две спални, разположен на втори етаж в нова и модерна жилищна сграда, част от съвременен комплекс, проектиран с мисъл за комфортен семеен живот. Сградата се отличава с модерна архитектура, високо качество на строителството и богато
250 000 €(488 957,50 лв.)
(2 527 €/м2) (4 941,96 лв./м2)Площ: 98.94 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент на първа линия в Приморско
гр. Приморско , Южен плаж Приморско
Апартамент с две спални в комплекс от затворен тип с много удобства
Представяме ви тристайно жилище в комплекс от затворен тип, разположен на първа линия в централната част на град Приморско, директно пред Южния плаж и само на 2 минути пешеходно разстояние от централния площад и всички удобства, които курортният град предлага.
Сградата е
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 737 €/м2) (5 352,80 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Луксозно енергоефективно строителство до Южен парк, метростанция и големи търговски центрове
Изберете своя нов съвременен градски дом в луксозна жилищна сграда в процес на строителство в кв. Манастирски ливади-изток в полите на Витоша, близо до Южен парк, големите търговски центрове „Paradise center“ и „България мол“ , супермаркет Лидъл, Т-маркет, магазин ДМ, множество
от 239 200 €(от 467 834,54 лв.)
(2 969 - 3 431 €/м2)(5 806,86 - 6 710,45 лв./м2)Площ: 69.72 - 120.94 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Нов жилищен комплекс в кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Фунционални светли и просторни жилища до детски градини, училища, търговски център, хипермаркети, парк
Предлагаме за продажба разнообразие от просторни жилища в най-новия проект в предпочитания за живеене квартал Възраждане 1, с комуникативна локация само на 3 км от центъра на Варна, на 700 м от “Delta Planet Mall”, на 500 м от ледена пързалка и спортен комплекс, в близост до
от 96 000 €(от 187 759,68 лв.)
(1 800 - 2 054 €/м2)(3 520,49 - 4 017,27 лв./м2)Площ: 51.95 - 144.05 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 2 км
Резервиран
Етаж от къща в комплекс Sun House на 2 км от Слънчев бряг
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Втори етаж от къща в затворен комплекс с паркинг и басейн до село Кошарица
Предлагаме на вашето внимание втори етаж от къща в Sun House близо до Кошарица, на 2 км от плажа на Слънчев бряг. Комплексът е от затворен тип и разполага с басейн, барбекю зона и детска площадка.
Жилището (обща площ - 92.00 м2, чиста площ - 78 м2 плюс общи части - 14.00 м2) е
68 990 €(134 932,71 лв.)
(750 €/м2) (1 466,66 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Нова сграда със съвременни архитектурни линии и функционален дизайн в кв. Младост 2
гр. Варна , кв. "Младост 2"
Жилища с 1, 2 или 3 спални, с добри изложения, в комуникативен район на гр. Варна
Продажбите на жилища в най-новия проект в кв. Младост 2 вече започнаха! Побързайте да се възползвате от най-изгодните условия за покупка в началото на проекта.
Високо качество, удобна и комуникативна локация, комфортна жилищна среда и атрактивна цена, част от фактори, които
от 105 000 €(от 205 362,15 лв.)
(1 524 - 1 551 €/м2)(2 980,68 - 3 033,49 лв./м2)Площ: 68.90 - 76.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в Люлин 6
гр. София , кв. "Люлин 6"
Многофамилна жилищна сграда на 9 етажа
Предлагаме на вашето внимание апартаменти ново строителство за продажба в нов жилищен комплекс с комуникативна локация в Люлин 6 в София.
Качествен проект с огромен потенциал в развит и търсен столичен район.
Апартаментът се предлага със степен на завършеност:
• стени на
от 151 460 €(от 296 230,01 лв.)
(1 700 - 2 000 €/м2)(3 324,91 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 81.87 - 125.19 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Модерен жилищен проект в квартал Мадика на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Сграда със смесено предназначение и отлична локация с изградени транспортни връзки