Тристайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 11
Лукс
Пентхаус с панорамни тераси и зеленина в район Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Луксозен тристаен апартамент между Зоопарка и Ловен парк
Представяме ви луксозен пентхаус, разположен в район Лозенец, между Зоологическата градина и Борисова градина, близо до търговски център Paradise Center. Този изключителен имот предлага панорамни тераси, гарантиращи комфорт и изисканост.
Пентхаусът (230.20 кв.м.) се състои
490 000 €(958 356,70 лв.)(без ДДС)
(2 129 €/м2) (4 163,15 лв./м2)Площ: 230.20 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Висок клас жилищен комплекс в Манастирски ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Съвременен комплекс с отлична локация, зелена среда и дългосрочна инвестиционна стойност
Представяме висок клас жилищен проект, разположен в Манастирски ливади – изток – един от най-динамично развиващите се и перспективни квартали на София, предпочитан от активни градски хора и млади семейства. Проектът е част от модерен жилищен комплекс с обща площ от 21 000 кв. м.,
от 163 827 €(от 320 417,76 лв.)(без ДДС)
(2 260 - 3 075 €/м2)(4 420,18 - 6 014,18 лв./м2)Площ: 71.40 - 180.23 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Преустроен апартамент с хубава гледка в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Светло жилище с мазе близо до ДГ №13 „Калинка“
Предлагаме за продажба апартамент разположен в близост до ДГ №13 „Калинка“, в добре уреден и предпочитан район с отлична инфраструктура, удобен градски транспорт и всички необходими удобства за ежедневието. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция,
160 000 €(312 932,80 лв.)
(2 454 €/м2) (4 799,58 лв./м2)Площ: 65.20 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Последни апартаменти в новострояща се сграда в кв. Погреби, Варна
гр. Варна , кв. "Погреби"
Малка бутикова сграда с южно изложение и гледка към морето
Предлагаме последни налични апартаменти в новострояща се жилищна сграда в кв. Погреби – Варна, разположена в комуникативен и предпочитан градски район с бърз достъп до центъра, главни булеварди и всички удобства на града.
Строителството е започнало, като към момента обектът е
от 102 570 €(от 200 609,48 лв.)
(1 750 - 2 011 €/м2)(3 422,70 - 3 933,17 лв./м2)Площ: 51.00 - 151.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Азимут Ринг – новият модерен жилищен квартал на Бургас
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Мащабен градски проект с визия за бъдещето
Азимут Ринг е нов, съвременен жилищен проект, който поставя началото на изцяло нов градски квартал в Бургас. Проектиран като модерна, зелена и многофункционална среда за живот, проектът обединява жилищни сгради, апартаментен хотел, търговски обекти, подземна инфраструктура и
от 61 167 €(от 119 632,25 лв.)
(1 450 - 1 670 €/м2)(2 835,95 - 3 266,24 лв./м2)Площ: 38.47 - 127.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Модерен жилищен проект в Кайсиева градина – функционален дизайн, комфорт и високо качество
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Съвременна сграда с модерна архитектура, просторни жилища и отлично местоположение
Представяме Ви новия жилищен проект в един от най-предпочитаните за живеене райони на Варна – кв. Кайсиева градина. Сградата впечатлява с модерна архитектура, функционални разпределения и съвременни удобства, съобразени с нуждите на съвременния градски човек.
Жилищната сграда
от 87 900 €(от 171 917,46 лв.)
(991 - 1 378 €/м2)(1 938,23 - 2 695,13 лв./м2)Площ: 70.56 - 162.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Просторни апартамети с прекрасни гледки на плаж Аркутино
гр. Созопол , Аркутино
Апартаменти завършени „до ключ“ в нов комплекс в сърцето на южното Черноморие
Отлични жилища с морска панорама, в луксозен комплекс в местността Аркутино! Място, предлагащо комфорт и безкомпромисно качество на живот.
Прекрасно предложение за покупка на нов ваканционен дом на брега на морето.
Жилища в нов комплекс разположен в сърцето на южното
от 99 091 €(от 193 805,15 лв.)
(1 788 - 3 135 €/м2)(3 497,02 - 6 131,53 лв./м2)Площ: 48.26 - 400.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Изключително просторен тристаен апартамент до Paradise Center и метростанция
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Голям апартамент ново строителство, пред Акт 16, в елитна и комуникативна зона до метро
Изключително просторен, светъл и функционално проектиран тристаен апартамент, разположен в модерна сграда ново строителство в една от най-предпочитаните и динамично развиващи се части на София – кв. Кръстова вада. Локацията е стратегическа и изключително удобна – на пешеходно
367 000 €(717 789,61 лв.)
(2 585 €/м2) (5 054,86 лв./м2)Площ: 142.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
Просторен обзаведен апартамент в нова тухлена сграда
гр. София , кв. "Банишора"
Напълно обзаведен имот с две спални и тераси между ул. „Опълченска“ и бул. „Христо Ботев“
Тристаен апартамент под наем в централната градска част на столицата. Жилището се намира в нова тухлена сграда, разположена между ул. „Опълченска“ и бул. „Христо Ботев“, на тиха и добре уредена локация в централната градска част. Апартаментът е след основен ремонт и се предлага
899 €/месец(1 758,29 лв./месец)
(7,19 €/м2) (14,07 лв./м2)Площ: 125.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Нова сграда без такса поддръжка в жк. Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Д"
Просторни нови апартаменти в комплекс от затворен тип до супермаркет, училище и детска градина
Представяме на вашето внимание нова жилищна сграда в гр. Бургас, ж.к. Меден Рудник, зона Д до Кауфланд и на метри от бул. Захари Стоянов, основна пътна артерия, водеща към центъра на града. В близост ще откриете спирка на градския транспорт, хипермаркет, училище и детска градина.
от 68 000 €(от 132 996,44 лв.)
(970 - 1 129 €/м2)(1 897,16 - 2 208,13 лв./м2)Площ: 62.46 - 101.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Атрактивен затворен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нови жилища и паркоместа сред зeлeнинa, чиcт въздyx, мopcĸa пaнopaмa и спокойствие
Изберете вашия нов семеен дом с aтpaĸтивна локация в непосредствена близост до гората и вилната зона на кв. Виница, само на 3 км от плажната ивица и в същото време – c дoбpa тpaнcпopтнa oбeзпeчeнocт, c oтлични ĸoмyниĸaции и нeoбxoдимaтa coциaлнa
от 131 022 €(от 256 256,76 лв.)
(1 800 €/м2) (3 520,49 лв./м2)Площ: 72.79 - 211.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Луксозен затворен комплекс Пенелопе Палас / Penelope Palace
гр. Поморие
Ваканционни апартаменти в 4-звезден комплекс на първа линия в Поморие
Изберете своя нов ваканционен дом в спокойния и тих спа и морски курорт – Поморие, на 7 км от Летище Бургас (кв. Сарафово) и на 15 км северно от центъра на Бургас. Комплекс "Пенелопа Палас" е разположен в непосредствена близост до брега на морето и хотел "Сънсет Ризорт", недалеч
от 106 425 €(от 208 149,21 лв.)
(2 250 - 4 340 €/м2)(4 400,62 - 8 488,30 лв./м2)Площ: 47.30 - 355.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент до плаж Хармани в Созопол
гр. Созопол
Апартамент с две спални в малка сграда с отлично поддържани общи части
Просторен тристаен апартамент, разположен в предпочитан район на Созопол, в непосредствена близост до плаж Хармани. Локацията е сред най-търсените в града – тиха, но същевременно на пешеходно разстояние от плажа, заведения, магазини и атрактивната „весела уличка“, което прави
133 000 €(260 125,39 лв.)
(1 478 €/м2) (2 890,28 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Уютно жилище с три спални в гр. Горна Оряховица
гр. Горна Оряховица
Напълно реновиран и обзаведен апартамент в добре поддръжана сграда
Представяме ви уютен и напълно оборудван апартамент за продажба в гр. Горна Оряховица. Местоположението е комуникативно, в близост до магазини, училище, автобусни спирки, бензиностанция и други ежедневни удобства.
Имотът (78 кв.м.) е разположен на четвърти етаж (не последен) в
108 000 €(211 229,64 лв.)
(1 385 €/м2) (2 708,07 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Наем
За частни лица
Лукс
Модерно обзаведен тристаен апартамент под наем в ж.к. Изгрев
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Комфортно жилище в добре уреден и предпочитан район на град Бургас
Модерно обзаведен апартамент, разположен в ж.к. Изгрев – квартал, известен с отличната си инфраструктура, спокойна жилищна среда и удобства за ежедневието. Локацията е изключително подходяща за семейства и работещи хора, благодарение на близостта до детска градина, училище,
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(11 €/м2) (20,74 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Новострояща се жилищна сграда в квартал Хоризонт
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Луксозни жилища в района на Метро Бургас, с бърз достъп до магистралата и градски удобства
Изберете модерен семеен дом в новострояща се сграда, впечатляваща с елегантна и модерна архитектура – истински символ на лукс, комфорт и изтънченост. Имотът е разположен в кв. Хоризонт, с бърз достъп до магистралата и в непосредствена близост до всички градски удобства:
Продажба
За частни лица
Светъл тристаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Ново жилище висок клас строителство с градска панорама
Представяме ви светъл и просторен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони на София – кв. Манастирски ливади. Имотът съчетава функционално разпределение, висок клас строителство и локация с отличен потенциал както за лично
311 552 €(609 342,75 лв.)
(3 200 €/м2) (6 258,66 лв./м2)Площ: 97.36 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с голям двор в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Ново просторно жилище с две спални, две бани и собствен двор
Представяме изключително атрактивен тристаен апартамент, разположен в модерна и отлично позиционирана нова сграда в кв. Малинова долина – един от най-перспективните и предпочитани райони на София. Имотът е подходящ както за комфортен семеен дом, така и за инвестиция с дългосрочна
234 000 €(457 664,22 лв.)
(2 464 €/м2) (4 818,53 лв./м2)Площ: 94.98 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
изгодно
Плаж на 4 км
Тристаен апартамент с голяма веранда в комплекс Екостар
Близо до к.к. Албена , с. Рогачево
Жилище в комплекс с басейн и ресторант в спокоен район на 7 км от Албена
Предлагаме за покупка жилище в комплекс с басейн и ресторант. Комплексът е разположен в сърцето на очарователното село Рогачево, само на 7 км от Албена, 15 км от Балчик и 28 км от морската столица Варна. Селото се характеризира с уникална локация – между хълмовете на северните
57 000 €(111 482,31 лв.)
(518 €/м2) (1 013,48 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 600 м
Новoстрояща се жилищна сграда в ж.к. Зорница, Бургас
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Двустайни и тристайни апартаменти без такса поддръжка на 600 м от морето
Направете своя избор от останалите налични тристайни и един двустаен апартамент без такса поддръжка в двете 4-етажни сгради на калкан в процес на строителство в ж.к. Зорница, на 600 м от морето в гр. Бургас.
Жилищата се предлагат на шпакловка и замазка, за да може да ги
от 220 638 €(от 431 530,42 лв.)
(1 800 - 1 930 €/м2)(3 520,49 - 3 774,75 лв./м2)Площ: 114.32 - 134.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Модерна жилищна сграда в ж.к Зорница
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Двустайни и тристайни апартаменти със спокойна жилищна среда в район с отлична инфраструктура
Предлагаме за продажба двустайни и тристайни апартаменти в модерна жилищна сграда, съчетаваща стил, качество и комфорт в сърцето на Бургас - в един от най-зелените, комуникативни и предпочитани райони – ж.к. „Зорница“. Сградата предлага спокойна жилищна среда с отлична
от 146 942 €(от 287 393,57 лв.)
(800 - 2 200 €/м2)(1 564,66 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 71.40 - 323.51 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 900 м
Резервиран
Тристаен апартамент с голяма тераса в затворен комплекс в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Южно изложение, спокойна локация и отлична инвестиционна възможност
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с голяма тераса и южно изложение, разположен на втория етаж в поддържан затворен комплекс в западната, тиха част на к.к. Слънчев бряг.
Жилището е просторно, светло и топло, подходящо както за целогодишно живеене, така и за ваканционно
68 990 €(134 932,71 лв.)
(750 €/м2) (1 466,66 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Премиум жилища енергиен клас А в столицата
гр. София , кв. "Витоша"
Апартаменти в изключителна сграда близо до Ловен парк, Зоопарк София и Витоша
Изключителен комплекс ново строителство с отлична локация, гледки към Витоша и бърз достъп до удобен транспорт, спортни центрове, търговски център, болници, паркове, училища и др. Впечатляващ проект, включващ две хармонично допълващи се сгради, обединени от обширно зелено
от 201 000 €(от 393 121,83 лв.)(без ДДС)
(2 653 - 3 322 €/м2)(5 188,82 - 6 497,27 лв./м2)Площ: 67.65 - 300.14 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Висок клас жилищен проект в кв. Манастирски ливади – престиж, комфорт и модерна визия
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Съвременна архитектура, доказан инвеститор и отлична локация
Двустайни и тристайни апартаменти в нов, много качествен жилищен проект, разположен в една от най-търсените и спокойни части на Манастирски ливади. Проектът се реализира от доказан инвеститор с утвърдена репутация, което гарантира сигурност, високо качество на изпълнение и
от 200 704 €(от 392 542,90 лв.)
(3 200 €/м2) (6 258,66 лв./м2)Площ: 62.72 - 107.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
NV Residences - лукс, качество и впечатляваща архитектура
гр. София , кв. "Дианабад"
Изключителни имоти в комплекс, хармонизиращ с динамичната градска среда
Не пропускайте шанса да придобиете имот от най-висок клас в сграда с отличаваща се модерна архитектура, великолепно вписваща се в динамичната градска среда. NV Residencеs е иновативен проект за многофункционална сграда, разположена в атрактивна зона в югоизточната част на град
от 846 230 €(от 1 655 082,02 лв.)(без ДДС)
(3 850 - 4 200 €/м2)(7 529,95 - 8 214,49 лв./м2)Площ: 210.73 - 243.86 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Последни наличности в елитния комплекс на първа линия Olympia Beach
с. Равда , плаж „Олимпийски надежди“
Съвременен жилищен комплекс на първа линия с перфектен пясъчен плаж
"Олимпия Бийч" / Olympia Beach е жилищен комплекс с просторни апартаменти, разположен на първа линия море и плаж в симпатичния черноморски курорт Равда. Комплексът е разположен в тих и зелен район, недалеч от живописния старинен град Несебър. В непосредствена близост е също
от 134 000 €(от 262 081,22 лв.)(без ДДС)
(1 239 €/м2) (2 423,31 лв./м2)Площ: 108.15 - 108.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Апартаменти от висок клас на топ цени в гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Боян Българанов 2"
Бутиков жилищен комплекс в сърцето на града
Представяме ви нов, бутиков жилищен комплекс — изключително предложение в сърцето на град Шумен, в предпочитания квартал „Боян Българанов 2“. Този модерен комплекс се отличава с изключително качество на строителството, съчетано с внимателно подбран дизайн и функционалност, което
от 57 428 €(от 112 319,41 лв.)
(1 400 €/м2) (2 738,16 лв./м2)Площ: 41.02 - 89.82 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Плаж на 300 м
Новопостроена сграда в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Двустайни и тристайни апартаменти на 300 метра от плажа и в близост до комплекс „Атлантис“
Представяме ви модерна жилищна сграда в процес на изграждане, разположена в престижната зона на кв. Сарафово, само на 300 метра от плажа и в непосредствена близост до комплекс „Атлантис“. Сградата се намира в изцяло обновен район с нова инфраструктура – нови улици, улично
от 88 000 €(от 172 113,04 лв.)
(1 239 - 1 241 €/м2)(2 423,27 - 2 427,19 лв./м2)Площ: 70.93 - 88.77 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
-13%
Лукс
Луксозен апартамент с гараж в кв. Лозенец – престижна локация, простор и безкомпромисен комфорт
гр. София , кв. "Лозенец"
Висок стандарт на живот в един от най-търсените и елитни квартали на София
Изключително просторен и светъл апартамент, разположен в кв. Лозенец, един от най-желаните райони на София. Кварталът е символ на престиж, зеленина и отлично качество на живот, предпочитан от семейства, търсещи спокойствие, сигурност и бърз достъп до центъра.
Лозенец съчетава
2 100 €/месец2 400 €4 107,24 лв./месец4 693,99 лв.
(14 €/м2) (27,38 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
Тристаен апартамент под наем в кв. Манастирски ливади, София
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Обзаведен имот с паркомясто и отлична локация
Предлагаме под наем просторен тристаен апартамент с площ от 90 кв.м, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на София – кв. Манастирски ливади. Имотът се намира в добре поддържана сграда с асансьор и затворено дворно пространство с възможност за паркиране,
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София