Имоти в планината продава и отдава под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Ски лифт на 2.3 км
Прекрасен мезонет на пешеходно разстояние от центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Напълно обзаведено жилище на две нива с подземен паркинг
Предлагаме за продажба стилен и уютен мезонет, разположен в тиха жилищна сграда, само на няколко минути пеша от центъра на Банско и в непосредствена близост до супермаркет BILLA. Имотът е напълно обзаведен и оборудван, което го прави готов както за лично ползване, така и за
70 000 €(136 908,10 лв.)
(1 080 €/м2) (2 112,78 лв./м2)Площ: 64.80 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
-3%
Ексклузивно
Лукс
Ски лифт на 400 м
Луксозен многостаен апартамент с директен достъп до СПА зона и панорама към Пирин
гр. Банско
Обзаведен апартамент с три спални в комплекс Свети Георги Палас / St. George Palace
Напълно обзаведен апартамент, който впечатлява с простор, функционалност и хармония с величествената природа на Пирин планина. Имотът съчетава лукс, уют и усещане за истинска планинска почивка, подходящ както за лично ползване, така и за висок клас ваканционен имот с отличен
168 000 €173 000 €328 579,44 лв.338 358,59 лв.
(1 353 €/м2) (2 646,21 лв./м2)Площ: 124.17 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 1.5 км
Готов за нанасяне апартамент под наем в Сейнт Джон Хил/ St. John Hill
гр. Банско , Комплекс Св. Иван Рилски
Партерно студио в поддържан комплекс близо до Кабинковия лифт
Търсите имот под наем в популярния ски курорт Банско? Имаме отлично предложение за вас – напълно обзаведено студио в затворен комплекс Сейнт Джон Хил/ St. John Hill в местността Свети Иван - изключително спокойно и тихо място, в близост до кабинковия лифт, центъра на града и
220 €/месец(430,28 лв./месец)
(6,02 €/м2) (11,77 лв./м2)Площ: 36.56 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 2.5 км
Парцел с отлична локация до градския парк в Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Просторен имот с потенциал за къща или малка жилищна сграда в централна зона
Предлагаме за продажба парцел с площ от 1402 кв. м, разположен на метри от градския парк и само на 5 минути от центъра на гр. Банско – една от най-предпочитаните дестинации за целогодишен туризъм и инвестиции.
Имотът се намира в тиха и същевременно изключително комуникативна
231 000 €(451 796,73 лв.)
(165 €/м2) (322,25 лв./м2)Площ: 1 402.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
-13%
Лукс
Ски лифт на 800 м
Реновиран двустаен апартамент в Regnum Bansko Mountain Resort
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Луксозен планински имот на метри от ски лифта с отличен инвестиционен потенциал
Прекрасен едноспален апартамент в един от най-предпочитаните комплекси в Банско – Regnum Bansko Mountain Resort, разположен в близост до кабинковия лифт. Имотът съчетава комфорт, престижна локация и отлични възможности за доходност.
Жилището е с обща площ от 63.08 кв.м (54.87
95 700 €110 000 €187 172,93 лв.215 141,30 лв.
(1 517 €/м2) (2 967,23 лв./м2)Площ: 63.08 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Имот с 16 дка земя и реновирана къща над Тетевен
гр. Тетевен , местност Года
Уединение, панорамни гледки и потенциал за бизнес на 900 м надморска височина
Предлагаме за продажба изключителен имот, разположен високо в планината над гр. Тетевен. Това е истинско убежище сред природата, само на около 3 км от града.
Локацията съчетава пълно уединение, тишина и чист планински въздух с относително бърз достъп до всички удобства на
Продажба
Ексклузивно
Ски лифт на 700 м
Многостаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка в Банско
гр. Банско
Напълно обзаведен имот с три спални в близост до лифта
Многостаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка в Банско. Градът предлага интересна комбинация между прекрасната природа на Пирин и атмосферата на древния български град. Районът предлага уникални възможности за отдих и почивка целогодишно, ски спортове през зимата -
189 000 €(369 651,87 лв.)
(1 299 €/м2) (2 540,56 лв./м2)Площ: 145.50 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 50 м
ПРОДАДЕН
Компактен и напълно обзаведен апартамент с отлична функционалност в Боровец
к.к. Боровец
Готов за нанасяне имот с добра локация и много удобства
Предлагаме за продажба светъл и практично разпределен апартамент, разположен на 3-ти етаж в сграда с асансьор, подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Жилището е с обща площ от 37.33 кв. м. (33.68 кв. м. чиста площ + 3.65 кв. м. общи
105 000 €(205 362,15 лв.)
(2 813 €/м2) (5 501,26 лв./м2)Площ: 37.33 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Просторна сграда с панорамна гледка и инвестиционен потенциал в гр. Априлци
гр. Априлци
Триетажна сграда с 2 декара двор в малка махала с панорамна гледка
Представяме на вашето внимание сграда с 2 дка двор в сърцето на централен Балкан в най-хубавата част на гр. Априлци, кв. Острец, местност Боголонта, на близо 700 метра надморска височина, откъдето се наблюдават най-красивите гледки към планината. Къщата се намира на следното
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 300 м
Стилен двустаен апартамент в комплекс Мария Антоанета / Maria Antoaneta
гр. Банско
Напълно реновиран имот с чудесна гледка към планината, на 500 м от ски лифта
Предлагаме за продажба напълно реновиран двустаен апартамент, разположен в целогодишно работещия СПА комплекс Мария Антоанета / Maria Antoaneta в Банско, само на 500 м от началната станция на ски лифта.
Апартаментът е с обща площ 66.17 кв.м (чиста площ 51.03 кв.м + общи части
99 250 €(194 116,13 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,60 лв./м2)Площ: 66.17 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТСки лифт на 12 км
Свободни парцели за застрояване близо до Pirin Golf & Country Club
гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Вилно селище в полите на Пирин планина
Предлагаме на вашето внимание инвестиционен проект, който може да завършите и превърнете в печеливш бизнес в живописен зимен курорт в България или вашият бъдещ дом. Районът е известен с много възможности за зимни спортове, селски туризъм, планинарство, лов, риболов, спа
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Ски лифт на 200 м
Двустаен апартамент в затворен комплекс Парклендс / Parklands
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Апартамент с подземно паркомясто в близост до началната станция на кабинков лифт
Просторен и много светъл двустаен апартамент, намиращ се в целогодишно работещия затворен комплекс Парклендс / Parklands, с перферктно изложение изток-запад, 2 тераси, подземен гараж (12.38 кв.м.) и 1.07% от земята, върху която е построен комплекса - 4730 м2.
На разположение
84 500 €(165 267,64 лв.)
(655 €/м2) (1 282,04 лв./м2)Площ: 128.91 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 300 м
Просторно студио под наем в Мария Антоанета/Maria Antoaneta
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Напълно оборудвано студио на метри от ски лифта в Банско
Обзаведено студио в прекрасния апарт-хотел „Мария Антоанета резидънс“, разположен в живописната местност на ски курорт Банско – Страгите, в подножието на планината и в близост до първата станция на кабинковия лифт. Потопете се в хармонията на планинската идилия и красота, в
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(9,19 €/м2) (17,97 лв./м2)Площ: 48.98 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
За частни лица
Ски лифт на 800 м
Обзаведено студио в Панорама Ризорт/Panorama Resort
гр. Банско
Студио с прекрасна гледка към планината на метри от ски лифта
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведено студио на метри от ски лифта в Банско с прекрасна гледка към планината.
Апартаментът (обща площ - 28.03 м2, чиста площ - 22.2 м2 плюс общи части - 5.83 м2) се намира на 1/5 етаж в комплекс Панорама Ризорт/Panorama Resort. Има
36 000 €(70 409,88 лв.)
(1 284 €/м2) (2 511,95 лв./м2)Площ: 28.03 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Плаж на 6 км
Поддържан двустаен апартамент в Сънсет Кошарица/ Sunset Kosharitsa
с. Кошарица
Изцяло обзаведен и оборудван апартамент за постоянно живеене на 6 км от морето
Предлагаме за продажба чудесно оборудван и в много добро състояние апартамент с една спалня в комплекс Сънсет Кошарица/Sunset Kosharitsa, само на 6 км от плажовете на най-големия български курорт на Черно море – Слънчев бряг. Това уединено ваканционно селище предоставя тиха и
59 900 €(117 154,22 лв.)
(899 €/м2) (1 757,49 лв./м2)Площ: 66.66 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Голяма къща с двор и барбекю с централна локация в гр. Априлци
гр. Априлци
Ремонтирана къща с 6 спални и прекрасна гледка до центъра на кв. Ново село
Предлагаме за продажба атрактивен имот в непосредствена близост до центъра на кв. Ново Село в гр. Априлци. Имотът има отличен инвестиционен потенциал.
Имотът представлява двор с площ около 400 м2, заедно с построени в него къща (250 кв.м.) с 6 спални и навес с лятна
Продажба
Прекрасна къща в град Трявна
гр. Трявна
Къща с двор в тих и спокоен квартал на град Трявна
Предлагаме ви много интересен имот в тих и спокоен квартал на град Трявна. Разположен е на южен склон с красива гледка към планината. Състои се от двуетажна къща със застроена площ от 68 кв. м., стопанска сграда и не голям двор.
Приземният етаж на къщата към момента е
Продажба
Лукс
Плаж на 1 км
Прекрасна нова къща с невероятна панорамна гледка към морето
гр. Свети Влас
Чисто нов имот качествено строителство, готов за обзавеждане в комплекс Винид Еко вилидж
Предлагаме за продажба изключителна нова къща, напълно завършена и готова за мебелиране, с невероятна панорамна гледка към Несебърския залив и морето. Имотът се намира в престижния Еко комплекс Винид Еко Вилидж в Свети Влас, на най-високата точка на комплекса, осигуряваща пълна
Продажба
Лукс
Плаж на 1 км
Луксозна къща с две паркоместа в комплекс Венид Еко Вилидж
гр. Свети Влас
Нова къща с 4 спални и бани, поддържан двор и уникална гледка към морето в Свети Влас
Уникално предложение от пазара за недвижими имоти – нова луксозна къща до ключ със спираща дъха гледка към целия Несебърски залив, разположена в най-високата част на Свети Влас.
Къщата (199 кв.м.) е завършена през 2025 година, с висок клас материали. Състои се от:
• Партерен
Продажба
Апартамент в комплекс „Флора“ / Flora в центъра на Боровец
к.к. Боровец
Готов за нанасяне двустаен апартамент с панорама към планина и потенциал за отдаване под наем
Търсите инвестиция с доказан потенциал или уютен планински дом за целогодишен отдих? Представяме ви напълно обзаведен двустаен апартамент в комплекс „Флора“, разположен в сърцето на к.к. Боровец – само на около 50 метра от ски пистата. Курортът е най-близкият до София и предлага
185 000 €(361 828,55 лв.)
(2 309 €/м2) (4 515,52 лв./м2)Площ: 80.13 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Наем
Ски лифт на 800 м
Комфортен двустаен апартамент в популярния квартал „Грамадето“
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Едноспален апартамент с панорамни гледки в Банско
Представяме ви комфортен двустаен апартамент под наем в популярния квартал „Грамадето“ в Банско – само на 800 метра от началната станция на Кабинковия лифт. Имотът е чудесен избор за всички, които търсят баланса между активната почивка в планината и уютната атмосфера.
Свободен
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,60 €/м2) (12,92 лв./м2)Площ: 53.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
Ски лифт на 700 м
Панорамен двустаен апартамент в комплекс Nero, Пампорово
к.к. Пампорово
Необзаведен планински имот на 700 м от лифта Студенец
Двустаен апартамент с панорамна гледка в комплекс Nero, разположен в к.к. Пампорово – една от най-предпочитаните дестинации за туризъм и целогодишен отдих. Имотът се намира на 700 метра от ски лифта Студенец, което го прави отличен избор както за лично ползване, така и за
45 000 €(88 012,35 лв.)
(658 €/м2) (1 286,35 лв./м2)Площ: 68.42 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
-8%
Лукс
Прекрасен семеен дом на 5 км от центъра на гр. Тетевен
гр. Тетевен , Полатен
Обзаведена и реновирана приказна къща с веранда и панорама на брега на река
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание красив дом в перфектно състояние, на брега на река, само на 5 км от центъра на живописния Тетевен и едва на час и половина от София. Имотът съчетава лесен достъп до удобствата на града и магията на живот сред спокойствие и
Наем
Ски лифт на 1 км
Двустаен апартамент в комплекс със СПА център
гр. Банско
Оборудван едноспален апартамент до планината с тераса
Предлагаме за продажба оборудван двустаен апартамент в затворен комплекс, разположен в непосредствена близост до планинска местност. Имотът е отличен избор за хора, които търсят тишина, спокойствие, уют и красива панорамна среда, подходяща както за лично ползване, така и за
400 €/месец(782,33 лв./месец)
(7,47 €/м2) (14,62 лв./м2)Площ: 53.52 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ексклузивно
Ски лифт на 1 км
Работещ хотел с автентичен стил и отлична локация в Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Обзаведен поддържан целогодишен имот с 14 помещения, СПА център и ресторант
Представяме ви уникална възможност за инвестиция – напълно работещ и добре поддържан хотел, разположен в сърцето на Банско, в непосредствена близост до стария град и само на 3 минути с автомобил от ски съоръженията. Локацията е стратегическа и гарантира целогодишна заетост, като
Продажба
-7%
Ски лифт на 2 км
Слънчево студио с камина и паркомясто до центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Уютен планински имот в модерна сграда с ниска такса поддръжка
Предлагаме за продажба просторно и светло студио, съчетаващо удобството на съвременното жилище с чара на планинския стил. Имотът е разположен в жилищен комплекс Breeze, само на 5 минути от централните точки на ски курорта Банско, на входа на града откъм София. Локацията е
42 000 €45 000 €82 144,86 лв.88 012,35 лв.
(646 €/м2) (1 262,60 лв./м2)Площ: 65.06 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Апартамент с една спалня и прекрасна гледка в Свети Спас / Saint Spas
гр. Велинград , парк „Клептуза“
Обзаведен имот в петзвезден балнеокомплекс с минерална вода във Велинград
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент с прекрасна панорама към планина и гора в луксозния комплекс „Свети Спас“ - петзвезден балнеокомплекс в България, изцяло захранен с минерална вода. Хотелът е разположен в края на популярния СПА курорт Велинград,, сред тишина,
96 000 €(187 759,68 лв.)
(1 273 €/м2) (2 490,18 лв./м2)Площ: 75.40 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Ваканционно студио в комплекс Флора/Flora
к.к. Боровец
Kомфортно обзаведен планински имот в централната част на Боровец
Готов за нанасяне едностаен апартамент в стилния хотелски комплекс „Флора“ в централната част на ски курорт Боровец, само на 100 метра от централната станция на кабинковия лифт Ястребец и на 500 метра от резиденция „Царска Бистирица”.
Студиото (обща площ – 49.25 кв.м., чиста
109 995 €(215 131,52 лв.)
(2 233 €/м2) (4 368,15 лв./м2)Площ: 49.25 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
изгодно
Ски лифт на 300 м
Обзаведен апартамент с две спални в комплекс Панорама / Panorama
к.к. Пампорово
Прекрасен тристаен апартамент до Пампорово - с. Стойките
Търсите уютен ваканционен имот сред природата на Родопите, в близост до ски писти и с невероятна гледка към боровите гори? Представяме ви напълно обзаведен апартамент с две спални, част от поддържания затворен комплекс „Панорама“ / Panorama – само на 300 м от лифта в с. Стойките
50 000 €(97 791,50 лв.)
(634 €/м2) (1 240,85 лв./м2)Площ: 78.81 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
Ски лифт на 400 м
Студио в комплекс Свети Георги Палас / St. George Palace
гр. Банско
Целогодишен апартамент с панорамна гледка - комфорт в сърцето на Пирин
Предлагаме за продажба просторно и напълно обзаведено студио, разположено на втори етаж в престижния комплекс St. George Palace в Банско. Имотът е разположен в изключително привлекателен район – в близост до ски съоръженията и до живописни екопътеки, което го прави подходящ както
55 000 €(107 570,65 лв.)
(1 106 €/м2) (2 162,22 лв./м2)Площ: 49.75 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско