BULGARIAN PROPERTIES разполага с най-богатата база от данни с всички видове имоти за продажба и наем в България. Освен селекцията най-изгодни имоти в България, ние ви предлагаме този списък с най-изгодните имоти с намалени цени. От една страна, това са имоти с изключително качество, местоположение, характеристики, понякога единствени на пазара, а от друга страна, цените им са намалени. Намерете най-изгодния и уникален имот в България с намалена цена!
Най-изгодни оферти с намалени цени за продажба и под наем
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
-2%
ново
изгодно
Едностаен апартамент в нов модерен комплекс в кв. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Модерен едностаен апартамент в нов комплекс с отлична локация и висок инвестиционен потенциал
Функционален едностаен апартамент в новостроящ се жилищен комплекс, разположен в един от най-предпочитаните и перспективни райони на Пловдив – кв. Тракия. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем.
Апартаментът
48 000 €49 000 €93 879,84 лв.95 835,67 лв.
(1 122 €/м2) (2 193,97 лв./м2)Площ: 42.79 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-3%
изгодно
Компактно жилище в центъра на кв.Виница до магазин Макао
гр. Варна , кв. "Виница"
Едностайно жилище в сграда ново строителство във центъра на Виница до Магазин Макао
Предлагаме за продажба обзаведен едностаен апартамент, разположен на центъра до магазин Макао в спокойния и добре устроен квартал Виница, град Варна. Имотът се намира в сграда, построена през 2005 година, на четвърти (последен) етаж, без асансьор. Чистата площ на жилището е 30
65 000 €67 000 €127 128,95 лв.131 040,61 лв.
(2 167 €/м2) (4 237,63 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-16%
изгодно
Къща с поддържан двор и камeнна ограда в центъра на хълмисто село
Близо до гр. Стара Загора , с. Горно белево
Селски имот между Пловдив и Стара Загора, недалеч от връзка с магистрала Тракия
Представяме на вашето внимание очарователна къща с каменна ограда и поддържан двор в село Горно Белево, в централна България, на 9 км от транспортна връзка с автомагистрала Тракия в района на град Чирпан (10 км), осигуряваща удобно и бързо придвижване до двата областни града
Продажба
-6%
Ексклузивно
изгодно
Резервиран
Напълно реновиран и обзаведен апартамент в близост до метростанция „Хаджи Димитър“
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Жилище на висок етаж с усвоени пространства и отлична локация в близост до 42 ОУ „Хаджи Димитър“ и спирка на градски транспорт
Предложение, което рядко се среща на пазара и съчетава съвременен дизайн, функционалност и качествено изпълнение. Апартамент, в който всеки детайл е премислен, а всяко пространство е усвоено с идея за максимален комфорт и уют.
Разположен в един от най-комуникативните райони на
139 500 €149 000 €272 838,29 лв.291 418,67 лв.
(2 823 €/м2) (5 520,81 лв./м2)Площ: 49.42 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-5%
изгодно
Дворно място на 28 км от Стара Загора
Близо до гр. Стара Загора , с. Ковач
Парцел със съборена стара къща в село Ковач
Представяме ви дворно място със съборена стара къща с площ 67 кв.м., разположена в тихо и живописно село, само на 30 км от град Стара Загора. Този имот е идеално място за бягство от градската суматоха, съчетавайки спокойствие, чист въздух и красива природа.
Допълнителни
6 200 €6 500 €12 126,15 лв.12 712,90 лв.
(5,02 €/м2) (9,82 лв./м2)Площ: 1 235.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
изгодно
Бутикова сграда до НСА – последни апартаменти на промоционални цени
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен проект с вече заселени собственици в кв. Малинова долина
В кв. Малинова долина, на метри от Национална спортна академия, се предлага бутикова жилищна сграда с ограничен брой апартаменти, съчетаваща модерна визия, висок клас изпълнение и спокойна жилищна среда.
Локацията е една от най-предпочитаните в южните части на София, с бърз
от 157 920 €(от 308 864,67 лв.)
(2 708 - 3 478 €/м2)(5 296,39 - 6 802,38 лв./м2)Площ: 45.40 - 75.90 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-2%
изгодно
За частни лица
Ски лифт на 600 м
Просторно студио близо до пистите в Банско
гр. Банско
Студио в целогодишен комплекс със СПА център и външен басейн
Предлагаме за продажба просторно и напълно обзаведено студио, разположено в подножието на Пирин планина, в целогодишно работещия и отлично поддържан комплекс Green Life в гр. Банско. Имотът съчетава удобствата на модерен ваканционен комплекс с усещането за уют, спокойствие и чист
58 500 €59 900 €114 416,06 лв.117 154,22 лв.
(1 171 €/м2) (2 290,61 лв./м2)Площ: 49.95 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
-4%
изгодно
Каменна къща в тихо и спокойно село сред живописна природа
Близо до гр. Стара Загора , с. Винарово
Селски имот в хълмист район близо до Стара Загора
Уникална възможност да съхраните и запазите за себе си късче автенчиност с топлото усещане на селския бит от стари времена.
Предлагаме Ви каменна къща, разположена в края на село Винарово, в хълмист район сред красива природа, отдалечен на само 24 км от обласния град Стара
Продажба
изгодно
Имот близо до гр. Стражица
Близо до гр. Велико Търново , с. Сушица
Къща с голям двор нуждаеща се от реновиране
Предлагаме за продажба имот с голям потенциал, разположен в спокойно и добре устроено село, само на 14 км от гр. Стражица и на 39 км от областния център Велико Търново. Локацията е особено удобна за целогодишно обитаване или развитие на селски туризъм, благодарение на добрата
Продажба
изгодно
Плаж на 4 км
Тристаен апартамент с голяма веранда в комплекс Екостар
Близо до к.к. Албена , с. Рогачево
Жилище в комплекс с басейн и ресторант в спокоен район на 7 км от Албена
Предлагаме за покупка жилище в комплекс с басейн и ресторант. Комплексът е разположен в сърцето на очарователното село Рогачево, само на 7 км от Албена, 15 км от Балчик и 28 км от морската столица Варна. Селото се характеризира с уникална локация – между хълмовете на северните
57 000 €(111 482,31 лв.)
(518 €/м2) (1 013,48 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
изгодно
Двустаен апартамент в целогодишен комплекс Голф Клуб Ибър / Golf Club Ibar
гр. Долна баня
Обзаведен имот в спокоен район до ски и СПА курорти
Напълно обзаведен двустаен апартамент в затворен комплекс Голф Клуб Ибър. Комплексът се намира в полите на Рила планина до Долна баня, на 18 км от ски курорта Боровец, 70 км от столицата София и 80 км от Пловдив. Ибър е първото в Югоизточна Европа голф игрище по дизайн на Стив
49 000 €(95 835,67 лв.)
(746 €/м2) (1 458,69 лв./м2)Площ: 65.70 м2 Етаж: 2
изгодно
Прекрасен офис на партерен етаж до бул. Симеоновско шосе
гр. София , кв. "Витоша"
Просторен и светъл офис с лесен достъп и включени паркоместа
Имаме удоволствието да Ви представим този просторен офис на партерен етаж в кв. Витоша в непосредствена близост до бул. Симеоновско шосе.
Офисът е с площ от 250 кв.м. и се състои от:
• Конферентна зала и преддверие
• Помещение с кухненски бокс
• 4 просторни помещения с
1 750 €/месец(3 422,70 лв./месец)(без ДДС)
(7 €/м2) (13,69 лв./м2)Площ: 250.00 м2
Тип на имота:
Офис
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
изгодно
Къща с двор на главния път в село Раздел
Близо до гр. Елхово , с. Раздел
Имот с потенциал за ремонт
🔴 Разгледайте нашето ново предложение за покупка на едноетажна къща с двор на главния асфалтов път и само на няколко минути от центъра на село Раздел. Населеното място е разположено в подножието на двете планини Сакар и Странджа. Заобиколено е от борови и смесени гори, с
Продажба
Ексклузивно
изгодно
За частни лица
Резервиран
Къща с голям двор в хубаво село в Североизточна България
Близо до гр. Шумен , с. Векилски
Едноетажна къща за ремонт в спокойно село с красива природа
Ако търсите имот с потенциал в спокоен и зелен район, тази оферта е за вас! Представяме ви едноетажна къща с двор от 1400 кв.м., разположена в поддържано и добре уредено село в близост до град Шумен.
Основни характеристики на имота:
• РЗП - 90 кв. м.
• Разпределение - три
Продажба
-16%
изгодно
Бензиностанция на главния път Павликени-Полски Тръмбеш
Близо до гр. Велико Търново , с. Долна Липница
Възможност за семеен бизнес с отлично местоположение
Предлагаме Ви бизнес имот - бензиностанция/газстанция със стратегичско местоположение, притежаващ необходимите разрешителни и отговарящ на всички нормативни уредби за функциониране. Намира се на главния път Павликени-Полски Тръмбеш в село, което е на 18 км от гр. Павликени.
51 500 €61 500 €100 725,25 лв.120 283,55 лв.
(769 €/м2) (1 503,36 лв./м2)Площ: 67.00 м2
Тип на имота:
Бизнеси
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-29%
изгодно
Имот в уредено село, недалеч от град Велико Търново
с. Михалци , гр. Велико Търново
Стара къща с постройки и равен просторен двор с идеално поддържана лешникова градина
Представяме на вашето внимание имот с равен, поддържан двор с лешникова градина, разположен в село Михалци.
Имотът се състои от две двуетажни стари къщи с потенциал (в недобро състояние, с възможност да се използват основите им за реставрация), съединени помежду си, с
Продажба
-23%
изгодно
ПРОДАДЕН
Къща в добро състояние близо до града
Близо до гр. Габрово , с. Малки Вършец
Частично ремонтирана къща с двор в село на 15 минути от гр. Севлиево
Представяме ви имот с потенциал, разположен в спокойно и добре уредено село само на 15 км северно от град Севлиево и в непосредствена близост до главния път София–Варна. Имотът съчетава тишина и уединение с лесен достъп до града и основни пътни артерии.
Парцелът е с площ от
Продажба
изгодно
Ски лифт на 600 м
Студио без такса поддръжка в комплекс Пирин Сенс/Pirin Sense
гр. Банско
Модерно, уютно студио на 600 м до ски зоната и лифта в Банско
Едностаен апартамент с прекрасно южно изложение и отлична локация на 600 м от ски зоната и кабинковия лифт, без такса поддръжка.
Партерният апартамент (обща площ – 36.94 кв.м., чиста площ – 25.11 кв.м.) е част от Pirin Sense Apartment Complex, разположен на няколко минути от
58 500 €(114 416,06 лв.)
(1 584 €/м2) (3 097,35 лв./м2)Площ: 36.94 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
-4%
изгодно
Къща в балканско село на 30 мин от главния път София-Варна
Близо до гр. Габрово , с. Млечево
Очарователна къща в полите на Балкана
Представяме ви имот с характер и потенциал, разположен в живописно балканско село, само на около 20 км от град Севлиево и на 30 минути от основната транспортна артерия София–Варна. Тази къща предлага възможност за пълноценен отдих сред природата или трансформация в уютен селски
Продажба
-5%
изгодно
Вила на 20 км от Стара Загора
с. Яздач , с. Яздач
Двуетажна къща в село Яздач
Представяме ви уютна селска къща, разположена в тихото и живописно село, само на 22 км от град Стара Загора. Този имот е идеално място за бягство от градската суматоха, съчетавайки спокойствие, чист въздух и красива природа.
Къщата е масивна, изградена от тухли през 2000 г., и
Продажба
-8%
изгодно
Тристаен апартамент в град Бобов дол
гр. Бобов дол
Жилище с много добра локация в града
Предлагаме ви тристаен апартамент с функционално разпределение и удобна локация в град Бобов дол.
Имотът е част от панелна сграда, заема площ от 87 кв.м. Разпределение:
• Коридор – входно пространство с удобно разположение
• Хол – просторен и светъл, с излаз към балкон за
23 000 €25 000 €44 984,09 лв.48 895,75 лв.
(264 €/м2) (517,06 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
изгодно
За частни лица
Едноетажна къща с двор на 25 км от Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Ръжево Конаре
Имот за тотален ремонт в края на селото
Едноетажна къща (64 кв.м.) с двор (760 кв.м.) в село на 25 км от Пловдив, на 30 км от град Карлово, през селото минава река Стряма.
Къщата е за основен ремонт, разполага с с 2 постройки. Ток и вода са налични, както и септична яма.
Имотът разкрива гледка към съседните
Продажба
-30%
изгодно
Поземлен имот в регулацията на с. Трояново
гр. Бургас , с. Трояново
Парцел с идеен проект за жилищно строителство
Предлагаме просторен поземлен имот с обща площ от 3 948 кв.м., разположен в живописното село Трояново, област Бургас. Имотът се състои от седем парцела, като към него има допълнително предвиден терен за улица, осигуряващ удобен достъп.
Земята е четвърта категория и разполага с
17 500 €25 000 €34 227,03 лв.48 895,75 лв.
(4,43 €/м2) (8,67 лв./м2)Площ: 3 948.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-6%
изгодно
Eдноетажна къща в село на 13 км от Стражица
Близо до гр. Велико Търново , гр. Стражица
Имот с двор и постройки на добра цена
Предлагаме ви имот с построена в него едноетажна жилищна постройка в село разположено в Дунавската равнина. Селото разполага с магазини, кафене, поща и редовен автобусен транспорт.
Къщата се нуждае от основен ремонт, заема площ от 90 кв.м. и разполага с 4 стаи и антре.
Продажба
изгодно
Двустаен апартамент в град Бобов дол
гр. Бобов дол
Изгодно жилище в поддържан панелен блок на комуникативно място
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на двустаен апартамент в поддържана панелна сграда с работещ асансьор на комуникативно място в гр. Бобов дол, близо до детски градини, Общината, стадион, магазини и други градски удобства.
Апартаментът (60 кв.м.) е в добро
29 900 €(58 479,32 лв.)
(498 €/м2) (974,66 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
изгодно
Поземлен имот с красива планинска панорама в гр. Разлог
гр. Разлог , Янколова река
Голям имот до всички комуникации
Прекрасен поземлен имот в живописния район в Разлог, местност Янколова река. Намира се на тихо и спокойно място в полите на планина сред зеленина, недалеч от 5-звездния голф курорт Пирин и ски пистите на Банско. Районът е с чудесни условия за практикуване на селски туризъм,
Продажба
изгодно
Плаж на 4 км
Тристаен апартамент в комплекс Екостар/Ecostar в село Рогачево
Близо до к.к. Албена , с. Рогачево
Приземен апартамент с голяма веранда на 4 км от плаж
Комфортен тристаен партерен апартамент в комплекс Екостар/Ecostar с басейн и ресторант. Комплексът е разположен в сърцето на село Рогачево, на 4 км от плаж, на 7 км от Албена, на 15 км от Балчик и 28 км от морската столица Варна.
Апартаментът е с площ 102 кв.м. и се състои
64 000 €(125 173,12 лв.)
(627 €/м2) (1 227,19 лв./м2)Площ: 102.00 м2 Партер
Близо до гр. Елхово , с. Гранитово
Селски дом с просторна градина и потенциал близо до градски удобства
Търсите вашия нов дом на село? Имаме изгодно предложение за вас - едноетажна къща (60 кв.м.) с двор (1045 кв.м.). само на 10 км от гр. Елхово, на 20 км от границата ни с Турция - ГКПП Лесово, на 47 км от областния център Ямбол, както и на 105 км от морски град Бургас, в
Продажба
-11%
изгодно
ПРОДАДЕН
Едноетажна къща на метри от брега на река Омуровска
Близо до гр. Стара Загора , с. Горно белево
Селски имот между Пловдив и Стара Загора недалеч от връзка с магистрала Тракия
Представяме Ви едноетажна къща в края на в село Горно Белево, в централна България, на 9 км от транспортна връзка с автомагистрала Тракия в района на град Чирпан (10 км), осигуряваща удобно и бързо придвижване до двата областни града Стара Загора (на 48 км) и Пловдив (на 60