Апартаменти продава и отдава под наем - страница 23
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 400 м
Новострояща се сграда до Аквапарк Приморско
гр. Приморско , Аквапарк Приморско
Студиа, двустайни и тристайни жилища и ателиета с отлична локация в Приморско
Нов дом в морския юг – модерна жилищна сграда в Приморско, на крачка от всички удобства!
Имаме удоволствието да ви представим една изключителна възможност за покупка на имот в развиващ се, морски град с отлична инфраструктура и нарастващ инвестиционен интерес – нова, модерна
от 51 300 €(от 100 334,08 лв.)
(1 250 €/м2) (2 444,79 лв./м2)Площ: 41.04 - 86.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 30 м
Нов жилищен комплекс до плаж Атлиман в Китен
гр. Китен
Студиа, жилища с 1 и 2 спални в отличен комплекс само на 30 метра от златист плаж
Новото лице на морския живот – жилищен комплекс на метри от плаж Атлиман, гр. Китен!
Вдъхновен от природата, създаден за комфорт и проектиран с мисъл за съвременното семейство – новият жилищен комплекс в сърцето на Китен ви предлага възможност за притежание на имот само на 30
от 49 200 €(от 96 226,84 лв.)
(138 - 1 801 €/м2)(269,90 - 3 522,45 лв./м2)Площ: 34.68 - 389.94 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-3%
Ексклузивно
Лукс
Дизайнерски четиристаен апартамент до Руски паметник
гр. София , кв. "Център"
Ексклузивен луксозно обзаведен имот в централната част на София
Представяме ви просторен и изцяло завършен четиристаен апартамент, разположен на метри от Руски паметник, в една от най-престижните и търсени локации на столицата – централния район „Буката“. Имотът съчетава отлична градска позиция, функционално разпределение и висок клас
580 000 €600 000 €1 134 381,40 лв.1 173 498 лв.
(5 043 €/м2) (9 864,19 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Плаж на 250 м
Нов двустаен апартамент в модерен ваканционен комплекс в Свети Влас
гр. Свети Влас
Луксозно обзаведено жилище с морска гледка на 250 м от плажа
Отлично предложение за продажба на стилен двустаен апартамент с морска гледка в модерен ваканционен комплекс с басейн и отлична поддръжка, с очаквано завършване за сезон 2024. Имотът е разположен близо до главния път, свързващ Слънчев бряг със Свети Влас и Елените, на
161 835 €(316 521,75 лв.)
(1 947 €/м2) (3 808,01 лв./м2)Площ: 83.12 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 900 м
Обзаведен апартамент в малка жилищна сграда в Несебър
гр. Несебър , кв. "Черно море"
Двустаен апартамент без такса поддръжка
Представяме ви двустаен апартамент, разположен в спокойния и приветлив квартал Черно море 3. Този имот е напълно обзаведен и готов за ползване, което го прави идеален избор за вас или вашето семейство.
Сградата е ново строителство и разполага с Акт 16. Обектът е със
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 529 €/м2) (2 991,10 лв./м2)Площ: 55.58 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 100 м
Прекрасен двустаен апартамент на метри от красивия плаж Робинзон
гр. Свети Влас
Готов за нанасяне апартамент в елитен комплекс Marina View Fort Beach
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти - изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент с частичен изглед към морето, разположен в комплекса Марина Вю Форт Бийч/Marina View Fort Beach, част от престижния Форт Нокс Гранд Ризорт в Свети Влас. Комплексът е с отлично
93 000 €(181 892,19 лв.)
(1 368 €/м2) (2 674,89 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
-3%
Плаж на 700 м
Двустаен апартамент в комплекс Амадеус 5/Amadeus 5
к.к. Слънчев бряг
Ваканционно жилище с ниска такса поддръжка в сърцето на в к.к. Слънчев Бряг
Предлагаме за продажба посторен апартамент с 1 спалня в комплекс Амадеус 5, разположен в сърцето на Слънчев бряг, само на 700 метра от плажа (10-15 минути пеша) и близо до Аквапарка, медико-дентален център Viva Clinic, изключителни места за забавления и отдих, магазини, пазари,
77 745 €79 875 €152 056 лв.156 221,92 лв.
(1 212 €/м2) (2 370,69 лв./м2)Площ: 64.14 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
Студиа и апартаменти с една и две спални в стилния комплекс Вила Ариа
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Готови за ползване съвременни ваканционни жилища в центъра на Слънчев бряг
Предлагаме за продажба студиа и апартаменти с 1 и 2 спални в затворения комплекс, подходящ за целогодишно живеене - вила Ариа. Имотът е разположен на 400 м от плажа, в много комуникативен район на Слънчев бряг с разнообразие от магазини, ресторанти, пекарни и сладкарница, като
от 61 885 €(от 121 036,54 лв.)
(1 110 - 1 701 €/м2)(2 170,97 - 3 326,87 лв./м2)Площ: 47.81 - 137.70 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 700 м
Готов за нанасяне двустаен апартамент в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Просторен и светъл апартамент на 700 м от плажа
Днешното ни предложение включва прекрасен апартамент с една спалня на 700 м до плажа в популярния морски курорт Слънчев бряг.
Просторният апартамент с площ от 77.88 кв.м. е разположен на третия етаж в комплекс с отлична инфраструктура и удобства. Този апартамент е идеален за
83 000 €(162 333,89 лв.)
(1 066 €/м2) (2 084,41 лв./м2)Площ: 77.88 м2 Етаж: 3
гр. Варна , кв. "Погреби"
Модерни и функционални жилища близо до центъра на Варна
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание нов жилищен проект в процес на строителство, съобразен с най-новите тенденции. Състои се от 44 апартамента, разпределени на осем етажа в централната част на града, в непосредствена близост до магазини, училища и важни
от 110 500 €(от 216 119,22 лв.)
(1 669 - 1 700 €/м2)(3 264,28 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 65.40 - 136.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 1.2 км
Чаирите/Chairite - комплекс в традиционен възрожденски стил в к. к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Имоти в комплекс с богато озеленен двор и басейн само на 1200 метра от плажа
Обзаведени и готови за ползване апартаменти в комплекс в традиционен възрожденски стил в к. к. Слънчев бряг!
Уникално красиво, тихо и спокойно място, идеален вариант за лятна почивка на цялото семейство. Уединението с природата и наличието на услуги в комплекса ще ви подарят
от 53 648 €(от 104 926,37 лв.)
(1 192 - 1 235 €/м2)(2 331,35 - 2 415,45 лв./м2)Площ: 43.44 - 94.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 550 м
Комфортно обзаведен тристаен апартамент в кв. Черно море
гр. Несебър , кв. "Черно море"
Уютно градско жилище с две спални в Несебър, подходящо за семеен дом, ваканционен имот или инвестиция
Предлагаме чудесен апартамент с две спални, разположен в уютна жилищна сграда, построена през 2012 година с изключително удобна локация в кв. Черно Море, непосредствено до ключови обекти в гр. Несебър и на 550 м от плажа. Не пропускайте тази атрактивна оферта за Вашия нов дом
157 000 €(307 065,31 лв.)
(1 940 €/м2) (3 794,21 лв./м2)Площ: 80.93 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Премиум апартаменти в нова бутикова сграда с Акт 14 в кв. Оборище
гр. София , кв. "Оборище"
Лукс, комфорт и локация. Живот на метри от парк „Заимов“ и метростанция „Театрална“
Престижна локация • Модерна архитектура • Висок клас строителство • Инвестиция с дългосрочна стойност.
Сградата е с получен Акт 14!
Представяме ви изключителен жилищен проект, разположен на една от най-желаните и устойчиви локации в София – на крачки от ул. „Черковна“ и
от 223 000 €(от 436 150,09 лв.)
(2 658 - 3 000 €/м2)(5 198,60 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 79.67 - 203.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Плаж на 600 м
Модерен тристаен апартамент в Камелия Гардънс в к. к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Реновиран апартамент с отлична локация на 600 метра от плажа
Напълно реновиран и модерно обзаведен апартамент в комплекс „Камелия Гардън“, Слънчев бряг.
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен в един от предпочитаните комплекси на Слънчев бряг – „Камелия Гардънс“, само на 600 метра от морския бряг. Локацията е
140 000 €(273 816,20 лв.)
(1 530 €/м2) (2 992,20 лв./м2)Площ: 91.51 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Южен тристаен апартамент над „Нова болница“
гр. Велико Търново , до Нова болница
Напълно обзаведено и готово за нанасяне жилище в широкия център на Велико Търново
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на гр. Велико Търново – широкия център, в района над „Нова болница“. Локацията съчетава тишина и спокойствие с отлична градска инфраструктура и бърз достъп до всички
132 000 €(258 169,56 лв.)
(1 886 €/м2) (3 688,14 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Студио на партерен етаж в комплекс Чамкория Чалетс / Chamkoria Chalets
к.к. Боровец
Завършен имот, готов за обзавеждане, на 10 минути от центъра на Боровец
Уютно студио в комплекс Chamkoria Chalets, Боровец – само на 10 минути от ски пистите!
Представяме ви чудесна възможност да притежавате завършен и готов за обзавеждане имот в един от най-популярните зимни курорти в България – Боровец. Студиото се намира на партерен етаж в
45 000 €(88 012,35 лв.)
(1 207 €/м2) (2 360,85 лв./м2)Площ: 37.28 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
За частни лица
Плаж на 150 м
Апартамент с две спални в комплекс Primorsko del Sol/Приморско дел Сол
гр. Приморско , местност Перла
Обзаведено жилище само на 150 метра от плажа в Приморско
Голям апартамент намиращ се в пет звездния хотел „Приморско дел Сол” в морския курорт Приморско само на 150 метра от северния плаж. Това е един от най-хубавите морски курорти по българското южно черноморие. Популярен малък крайбрежен град, който е известен с атмосферата си както
99 000 €(193 627,17 лв.)
(1 049 €/м2) (2 051,79 лв./м2)Площ: 94.37 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Мащабен жилищен комплекс от ново поколение в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Съвременни апартаменти с впечатляваща архитектура и отлична локация близо до летището, бизнес зоните и Цариградско шосе
Представяме ви модерен и мащабен жилищен комплекс, създаден с ясната философия да предложи уют, простор и комфорт, отговарящи на изискванията на съвременния градски начин на живот. Архитектурната концепция е фокусирана върху максимално ефективно усвояване на пространството,
от 220 537 €(от 431 332,88 лв.)
(2 507 - 3 593 €/м2)(4 903,27 - 7 027,30 лв./м2)Площ: 75.31 - 177.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 300 м
Нов луксозен жилищен проект в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Модерна сграда с отлична локация, висок стандарт и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба апартаменти в най-новия луксозен жилищен проект в един от най-престижните и търсени морски курорти – к.к. Св. Св. Константин и Елена. Проектът съчетава модерна архитектура, висококачествено строителство и стратегическа локация, което го прави отличен избор
от 199 020 €(от 389 249,29 лв.)
(3 100 €/м2) (6 063,07 лв./м2)Площ: 64.20 - 149.13 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в бутикова сграда до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен апартамент в тиха и развиваща се зона на кв. Малинова долина
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в кв. Малинова долина, на изключително комуникативно място в непосредствена близост до Арката на НСА. Локацията осигурява бърз и лесен достъп до Студентски град, бул. „Климент Охридски“, Околовръстен път и Симеоновско шосе,
205 500 €(401 923,07 лв.)
(2 708 €/м2) (5 295,43 лв./м2)Площ: 75.90 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент със западно изложение в бутикова сграда до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Отлична инвестиция и модерен градски имот в кв. Малинова долина
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с западно изложение, разположен в бутикова нова сграда в един от най-динамично развиващите се и търсени райони на София – кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на Националната спортна академия (НСА).
Локацията е сред
207 900 €(406 617,06 лв.)
(2 840 €/м2) (5 554,88 лв./м2)Площ: 73.20 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-2%
Нов двустаен апартамент в кв. Малинова долина до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен апартамент с функционално разпределение и отлична локация, подходящ за лично ползване или инвестиция
Предлагаме за продажба нов двустаен апартамент, разположен в кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на НСА – една от най-предпочитаните и динамично развиващи се зони на София. Локацията осигурява бърз и удобен достъп до Студентски град, бул. „Климент Охридски“,
179 400 €183 900 €350 875,90 лв.359 677,14 лв.
(2 816 €/м2) (5 508,26 лв./м2)Площ: 63.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент със западно изложение и гледка към вътрешен двор
гр. София , кв. "Малинова долина"
Жилище с една спалня в нова сграда в кв. Малинова долина
Двустаен апартамент, разположен в един от най-динамично развиващите се райони на София – кв. Малинова долина, на изключително комуникативна локация в непосредствена близост до Арката на Националната спортна академия. Местоположението осигурява бърз и удобен достъп до Студентски
215 200 €(420 894,62 лв.)
(2 940 €/м2) (5 749,93 лв./м2)Площ: 73.20 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Плаж на 200 м
Чудесен тристаен апартамент на 200 м от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Напълно обзаведен имот с директен достъп до двор в реновиран комплекс
Представяме ви отлична възможност за покупка на напълно обзаведен тристаен апартамент в един от най-предпочитаните морски курорти – Свети Влас, само на 200 метра от плажа. Имотът е разположен в изцяло реновиран и добре поддържан комплекс, който съчетава спокойствие, удобства и
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 439 €/м2) (2 815,21 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Плаж на 1.2 км
Напълно обзаведен апартамент в луксозния комплекс Harmony Suites 15
к.к. Слънчев бряг
Тиха зелена среда, висок стандарт и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент в един от най-предпочитаните и елегантни комплекси на к.к. Слънчев бряг – Harmony Suites 15. Имотът е разположен на партерен етаж и е с площ 44 кв.м, като се намира в спокойна и зелена част на комплекса, с директен достъп до
96 200 €(188 150,85 лв.)
(2 186 €/м2) (4 276,16 лв./м2)Площ: 44.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 500 м
Стилен тристаен апартамент в комплекс „Амара“, Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Напълно обзаведено жилище с отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба елегантен и напълно завършен тристаен апартамент с площ 78,05 кв.м, разположен в утвърдения и предпочитан комплекс „Амара“ в курортен комплекс Слънчев бряг. Имотът е в отлично състояние и се продава с цялото налично обзавеждане и оборудване, което позволява
101 400 €(198 321,16 лв.)
(1 462 €/м2) (2 860,13 лв./м2)Площ: 69.34 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Партерен тристаен апартамент с две спални и Акт 15 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен имот в сграда от висок клас с отлична локация и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба партерен тристаен апартамент с две спални, разположен в нова модерна сграда с Акт 15 в предпочитания столичен квартал Малинова долина. Имотът е част от съвременен жилищен проект, изпълнен с внимание към детайла, висок клас материали и функционална
180 000 €(352 049,40 лв.)
(1 756 €/м2) (3 433,96 лв./м2)Площ: 102.52 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 500 м
Малка жилищна сграда в Созопол
гр. Созопол
Сграда без такса поддръжка на 500 метра от плаж Хармани, местност Мисарите
Нова бутикова жилищна сграда в Созопол – комфорт, стил и морска панорама!
Представяме ви елегантен нов проект в сърцето на новия град в Созопол, разположен само на 500 метра от плаж „Хармани“ и на 7 минути пеша от „Веселата уличка“. Сградата предлага уникална морска панорама,
от 54 098 €(от 105 806,49 лв.)
(1 653 - 1 902 €/м2)(3 232,99 - 3 719,99 лв./м2)Площ: 32.73 - 66.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Ски лифт на 2 км
Обзаведено и просторно студио близо до центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Студио с паркомясто в подземен общ гараж
Просторно студио в жилищна сграда, намираща се на главна улица, водеща към начална станция на кабинков лифт с прекрасна гледка към Пирин планина. Имотът разполага с паркомясто в подземен гараж, чието ползване и включено в наемната цена. На 20 минути без автомобил до кабинков
260 €/месец(508,52 лв./месец)
(4,95 €/м2) (9,68 лв./м2)Площ: 52.55 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Южен тристаен апартамент в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Функционално разпределено реновирано жилище до Мол Велико Търново
Ремонтиран тристаен апартамент с площ от 76 кв.м. и изцяло южно изложение в предпочитания район Колю Фичето, в близост до Мол Велико Търново, Лидъл, Метро, Дворец на културата и спорта, парк.
Жилищната площ е функционално разпределена, без преходни помещения и включва:
•
190 000 €(371 607,70 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново